Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013

Go down 
+4
Sue
Mrs. Captain America
Boszorka666
LuluDarling
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 8:39 am

Hála a tumblr-nak, én is véletlenül futottam bele. "Tumblr, I love you!" :D
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 8:12 am

Nagyon örülök hogy újabb képek kerülnek elő :)
Az a gödör nagyon mélynek tűnik... :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 8:07 am

Csodás képek!!!!!!!!! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 1511130120
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 7:58 am

Úúúúúúúúúúúúj... Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 3684083802

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 625651_425879357503154_733249244_n

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 29009_425879224169834_1515904124_n
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 2:46 am

Vajon miket tanulhattak?... Ez a kép tetszett legjobban... Egyik legjobban...
Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Tom_2D00_hiddleston_2D00_blog_2D00_five_2D00_guinea_2D00_1.jpg_2D00_550x0
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:41 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Megértettük. Amúgy, akkor visszatérve Tomra, meg az útra. Engem az fogott meg, hogy elmesélte, amikor az iskolában volt. Hogy a legtöbben tanitók szeretnének lenni, és hogy a szinész kifejezést nem is ismerték.
Igen, ez nagyon szomorú. Itt, a gyerekek nem akarnak tanulni, (jó pár osztálytársam ilyen) odakint viszont annyira akarnának. Ahányszor arra gondolok, hogy Tom kiment oda, hogy segítsen, mindig összeszorul a szívem (pedig mint mondtam, nem vagyok egy túl érzelmes típus), mellesleg egyre jobban tisztelem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:36 am

Megértettük. Amúgy, akkor visszatérve Tomra, meg az útra. Engem az fogott meg, hogy elmesélte, amikor az iskolában volt. Hogy a legtöbben tanitók szeretnének lenni, és hogy a szinész kifejezést nem is ismerték.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 8:59 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Elnézést kérünk. Úgy éreztük, hogy még kapcsolódik a témához.
Semmi baj, megértem, de szeretném, ha itt csak Tom UNICEF-es "munkásságát" beszélnénk ki (ahogy ezt a topik címe is mutatja)
Köszönöm a megértéseteket!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 3:33 am

Elnézést kérünk. Úgy éreztük, hogy még kapcsolódik a témához.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:48 am

Boszorka666 írta:
Drága Csajszik lassan OFF lesz itt, figyeljen minden kedves fórum tag oda a fórum rendjére,köszönöm előre is!
Írtam egy hozzászólást a Szabad a Pálya topikba, kérek mindenkit, hogy olvassátok el! Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:30 am

Drága Csajszik lassan OFF lesz itt, figyeljen minden kedves fórum tag oda a fórum rendjére,köszönöm előre is!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:23 am

Lehet vicces lesz, de rám ilyen hatást pont, hogy egy fikcióról írt könyv ért el. Az út. Elolvastam és több szempontból is elborzasztó. Egyrészről, mert elég reális, olyannyira, hogy az ember fejében megfordul, hogy mi van ha x év múlva ez tényleg megtörténik, és másrészről, mert nagyon valósághűen írja le, hogy milyen szinten nyomoroghat egy ember. És sajnos rá kell ébredni, hogy ez a helyzet (bizonyos elemek nélkül, persze), apokalipszis nélkül is áll. Ezután csak azt tudtam megállapítani, hogy szívesen ajánlom a figyelmébe annak ezt a könyvet aki úgy érzi, hogy szar az élete. Az elolvasása után nem lehet nem rádöbbenni, hogy vannak emberek, akiknek még rosszabb. Erre tett rá még egy lapáttal Angelina Jolie egyik filmje, a Határok nélkül. Akkor valahogy fokozottan vágott szemközt, hogy mi európaiak képesek vagyunk azon sírni, hogy nincs okostelefonunk, depressziósak lenni, mert karrierista vágyálmaink nem valósulnak meg, gyógyszer után kapkodni, mert kicsit sajog a fejünk, és olykor az a legnagyobb dilemmánk, hogy legközelebb milyen frizurát csináltassunk a fodrászunkkal. Holott a világ másik felében valaki érzéstelenítő nélkül szül, a gyerekek nem tudnak enni, sokan szomjan halnak, nincs egy normális ruhájuk amit felvehetnének, és hiába próbálnak nekik segíteni sokszor az sem elég. És ilyenkor az ember kénytelen rájönni, hogy az életének értékrendjét igenis alaposan át kellene rendezni. Kevesebbet sírni azért ami nincs, és többször hálát adni azért ami van, gondolva arra, hogy másoknak még ennyi sincs.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:24 am

Dominika13 írta:
Ha engem akarnának kivinni, akkor biztos cipelniük kéne. xD Mert az biztos, hogy a magam lábán nem mennék. Szép dolog, és én is szeretnék másokon segíteni, de maga az a tudat, hogy látom őket és tudom, hogy szenvednek, na nekem az sok. Pedig nem vagyok egy érzelmes típus.
Én ezt úgy tudatositom magamban, hogy akkor is szenvednek, ha nem veszek róla tudomást. Szóval inkább tudomást veszek róla és segitek ahol tudok. Ebben is példaképem Hiddles... Például nekem sokszor eszembe jut tusolás közben, hogy van, aki szomjan hal még napjainkban is...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 2:11 am

Forever_Hiddlestoner írta:

Én pedig szivesen mentem volna. Nekem amúgyis szivügyem a jótékonykodás minden formája... Ki se néztétek volna belőlem, haha...
Amúgy én Szomáliába szeretnék utazni majd egy szeretet-szolgálattal, ha lehet...
Ha engem akarnának kivinni, akkor biztos cipelniük kéne. xD Mert az biztos, hogy a magam lábán nem mennék. Szép dolog, és én is szeretnék másokon segíteni, de maga az a tudat, hogy látom őket és tudom, hogy szenvednek, na nekem az sok. Pedig nem vagyok egy érzelmes típus.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:13 am

Sue írta:
Ezzel nem vagy egyedül. Engem is csak hosszas rábeszéléssel lehetett volna elvinni, de akkor is lehet, hogy ökrökkel kellett volna odavontatni.

Én pedig szivesen mentem volna. Nekem amúgyis szivügyem a jótékonykodás minden formája... Ki se néztétek volna belőlem, haha...
Amúgy én Szomáliába szeretnék utazni majd egy szeretet-szolgálattal, ha lehet...

Hú, na ezt befejezem... Kezd off lenni, nem akarok bajt.

Szóval. Tom a leg-leg-legjobb szivű hiresség, akit ismerek... Angelina Jolie-val karöltve (hiszen ő örökbefogadja a fél világot jelképesen)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:08 am

Ezzel nem vagy egyedül. Engem is csak hosszas rábeszéléssel lehetett volna elvinni, de akkor is lehet, hogy ökrökkel kellett volna odavontatni.
Vissza az elejére Go down
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 5:12 am

Tom azon ritka emberek közé tartozik,aki szerintem még a veséjét is felajánlaná valakinek, ha azzal segíthetne. Tudom ez így kicsit vicces, de jobban belegondolva igazam lehet. Én pl. csodálattal tekintek rá, engem senki nem tudott volna elrángatni egy olyan országban ahol azt látom, hogy a gyerekek szenvednek, lelkileg a padlón lennék.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptySzer. Feb. 13, 2013 9:43 am

Na igen, mert a segítség nem ott kezdődik pl, hogy minél több hátrányos helyzetű gyereket fogadunk örökbe. Lehet anyagilag jobb lesz neki, de a lelkit azért vitatnám. De Tom esetében már a fotók önmagukért beszélnek. Egyikről sem az süt le, hogy beállított vagy éppen mű lenne. Mindegyik természetes és őszinte.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyKedd Feb. 12, 2013 3:32 am

Sue írta:
Igen, nem csak arról kell írni, akit mindenki ismer és csinál valamit, hanem arról is, akit nem ismernek annyira és sokkal inkább csinálja szívből a dolgot, mintsem sejtik. *.*

Engem többek közt az varázsolt el ebben az útjában, hogy mennyire szívből csinálta. Sok sztár kezd el néha látványosan adakozni, meg műmosollyal fotózkodni hátrányos helyzetű emberekkel, hogy "Nézzed má', milyen aranylelkű ember vagyok", Tom viszont távolról sem ilyen. Tom ellenben mindent őszinte szívből, őszinte mosollyal és igazi segítésvágyból tett, és ez nagyszerű. Sok-sok tucatsztár példát vehetne róla, ahogy az UNICEF-es képnél kommentelve volt vala, hirtelen nem jut eszembe, ki írta.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 11:35 pm

Hűha, nagyon szuper hogy reagált a UNICEF is!!!!!!!!!!! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 7:32 am

Naaaa! Ez nagyon jó! *.* Én még a kommentig nem jutottam el, de ennek nagyon örülök. Igen, nem csak arról kell írni, akit mindenki ismer és csinál valamit, hanem arról is, akit nem ismernek annyira és sokkal inkább csinálja szívből a dolgot, mintsem sejtik. *.*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 7:22 am

Mrs. Captain America írta:
Annyira örültem neki hogy sikerült!! :) Köszönjük Lulu hogy írtál nekik :)
Írtam én is kommentet, és én is reménykedem hogy Tom majd talál ellátogat a magyar UNICEF oldalra *-*
Ma újra írtam Tomnak, szerintem nem igazán fogja látni, de azért...nem adom fel a reményt...
Ezt viszont az UNICEF Magyarország írta a Tomos cikk és a sok hozzászólás után:

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Unicef10
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyVas. Feb. 10, 2013 8:42 am

Annyira örültem neki hogy sikerült!! :) Köszönjük Lulu hogy írtál nekik :)
Írtam én is kommentet, és én is reménykedem hogy Tom majd talál ellátogat a magyar UNICEF oldalra *-*
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:31 am

Oké, van benne valami, hogy hagyjuk lélegzethez jutni szegényt, de közben ott a másik oldal is, hogy attól még, hogy valaki ír, ő nem köteles elolvasni, meg válaszolni sem rá. Nem is lenne képes rá. Ha meg valaki attól érzi jobban magát, hogy ír? Én kb két-három hónaponta teszek egy kósza kísérletet, ha érdekel valami, vagy kérdésem van, de ugye eredménye nincs, szóval én sem nagyon töröm magam. Az aki meg naponta ír neki, valószínűleg dilis.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:18 am

Sue írta:
Én a helyedben írnék neki holnap délután is. Vesztenivalód nincs vele. Maximum nem olvassa el. Ha meg mégis, akkor talán nem lesz előtte annyi tweetelés. A tumblr-ön is láttam a posztot, mert követlek. Majd reblogolom is. :D Én is szoktam írogatni Tomnak. Igaz eredménytelenül, de te ne add fel. Addig én sem, amíg egyszer nem ír vissza. Majd csak megtörténik ez a csoda is. XD
Áhhh, én anno írtam neki egyszer vagy kétszer, aztán annyi. A tumbin volt rá kezdeményezés, hogy ne zavarjuk őt annyi Tweettel, úgyhogy leálltam. Én nem is várom annyira, hogy válaszoljon, csak...hát nem is tudom...hátha valahogy máshogyan is tudnám, hogy látta...hátha dob rá face-en egy lájkot! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 1959207375 De okés, írok majd neki talán még egyszer, utána meg hagyom az egészet.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: