Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013

Go down 
+4
Sue
Mrs. Captain America
Boszorka666
LuluDarling
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:13 am

Én a helyedben írnék neki holnap délután is. Vesztenivalód nincs vele. Maximum nem olvassa el. Ha meg mégis, akkor talán nem lesz előtte annyi tweetelés. A tumblr-ön is láttam a posztot, mert követlek. Majd reblogolom is. :D Én is szoktam írogatni Tomnak. Igaz eredménytelenül, de te ne add fel. Addig én sem, amíg egyszer nem ír vissza. Majd csak megtörténik ez a csoda is. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:08 am

Én is nagyon örülök, hogy végül sikerült, örülnék, ha eljutna hozzá a híre, bár ahogy később értesültem, pont rossz napot választottam, ma este BAFTA, ő is biztosan ott lesz, egész nap nem volt nagyon a Twitteren, holnap pedig már annyi bejegyzés lesz előttem, hogy esélytelen, hogy elolvasson. Hiába, ez az én formám. Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 959844722
De tumbira feltettem print screen-elve a cikket és a képet, ami felkerült a magyar UNICEF oldalra, sokan like-olták, talán lesz, aki majd meg is osztja és akkor egyszer - majd 10-20 év múlva - eljut hozzá is! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:02 am

Váóó Lulu, gratulálok! Megcsináltad! *.* Azért örülök, hogy végül felkerült az oldalra, mert bár fáj, de igazuk volt, amikor azzal indokoltak, hogy Tom nem olyan népszerű nálunk. (Bezzeg Amerikában, meg Angliában...) Elég baj, hogy nem olyan népszerű, mint ahogy azt megérdemelné, mert fantasztikus ember és hihetetlenül tehetséges színész. De mi, magyar Hiddlestonerek, majd megmutatjuk! Kicsi a bors, de erős! *.*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:43 am

GwenPage írta:

A lájkkal együtt kommentet is írtam Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 464751818 Remélem Tom majd lecsekkolja az oldalt Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 1959207375
Hát, majd meglássuk...illetve, valószínűbb, hogy nem lássuk meg, de azért reménykedjünk... Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3630334088
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:41 am

LuluDarling írta:
Kommenteljetek is az UNICEF oldalára a képhez, hogy lássák, Tomnak igenis vannak Magyarországon rajongói, akik büszkék arra, amit Tom tesz a szervezetért! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Tomnak is megírtam Twitteren, hogy felkerült a magyar UNICEF oldalára, belinkeltem neki, hátha megnézi majd...

A lájkkal együtt kommentet is írtam Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 464751818 Remélem Tom majd lecsekkolja az oldalt Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:37 am

LuluDarling írta:
És igeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!! Tom felkerült az UNICEF Magyarország facebook oldalára!!!

Tom Hiddleston - UNICEF Magyarország

Annyira fantasztikus és csodás dolog!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 2750705302
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 1:24 am

GwenPage írta:

Repült is a lájk! Nagy vagy, Lulu! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 1001172573
Kommenteljetek is az UNICEF oldalára a képhez, hogy lássák, Tomnak igenis vannak Magyarországon rajongói, akik büszkék arra, amit Tom tesz a szervezetért! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Tomnak is megírtam Twitteren, hogy felkerült a magyar UNICEF oldalára, belinkeltem neki, hátha megnézi majd...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 12:42 am

LuluDarling írta:
És igeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!! Tom felkerült az UNICEF Magyarország facebook oldalára!!!

Repült is a lájk! Nagy vagy, Lulu! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 1001172573
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptySzomb. Feb. 09, 2013 10:38 pm

És igeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!! Tom felkerült az UNICEF Magyarország facebook oldalára!!!

Tom Hiddleston - UNICEF Magyarország
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:15 am

Remélem, lesz is belőle valami...ma már frissítettek az UNICEF oldalon, de még nincsenek fent a képek...majd meglátjuk, 1-2 napon belül kiderül. De én legalább mindent megtettem. Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyKedd Feb. 05, 2013 11:30 am

Igazán remek kezdeményezés. :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyKedd Feb. 05, 2013 10:57 am

Ez egyszerűen FANTASZTIKUS Lulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyKedd Feb. 05, 2013 9:15 am

AmyHiddleston írta:
Úristen Lulu! Ez fantasztikus! :D Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 459759068 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Jaj, annyira izgatott vagyok!!! Remélem, hogy felkerülnek a képek!!! Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyKedd Feb. 05, 2013 9:04 am

Úristen Lulu! Ez fantasztikus! :D Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 459759068 Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyKedd Feb. 05, 2013 8:32 am

Írtam egy levelet az UNICEF Magyarországnak a Facebook-os oldalukra, hogy Tom volt Guineában, és mellékeltem néhány képet, mert láttam, hogy az oldalukon a világ minden részéről vannak képek, gondoltam hátha ezeket a képeket is feltennék...jajjjj, olyan izgatott vagyok!!! Kíváncsi vagyok, hogy vajon reagálnak-e egyáltalán... Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 2453078570

szerk.:

És íme a válasz:

"UNICEF Magyarország

Kedves Tímea,
Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket Hiddleston field visitjére és elküldte a képeket. Láttuk az erről készült anyagokat mi is az angol UNICEF honlapján. Eddig azért nem számoltunk be az útról, mert úgy gondoltuk, hogy Hiddleston nálunk kevésbé ismert. Lehet, hogy felül kell vizsgálnunk ezt a feltételezést?
Üdvözlettel:
UNICEF"


Írtam nekik vissza, írtam a külföldi és belföldi rajongókról is, úgyhogy ha esetleg kiteszik a képeket, mutassuk meg, hogy igenis létezünk! És egyébként is, face-en csatlakozzunk a UNICEF Magyarországhoz!

UNICEF Magyarország a Facebookon!

Válasz a második levelemre:

"UNICEF Magyarország

Vettük a lapot, Tímea, kis türelmet kérünk. (Ja, és köszönjük a kiegészítéseket)
Üdvözlettel,
UNICEF"


Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:23 am

Igen, ez nézőpont kérdése. anyámat megkérdeztem egyszer, ő menne-e külföldre, hogy segítsen másoknak, mire azt a választ kaptam, hogy nem. Mert helyben is van elég ember aki segítségre szorul, és Afrikában is vannak kőgazdagok, aki vehetnék a fáradtságot, hogy segítsenek a saját népüknek. Meg persze úgy, ahogy itt is, úgy ott is vannak olyanok, akik nem a véletlen szerencsétlen közjátékának következtében lettek nincstelenek, hanem azért, mert bűnöző, részeges, munkakerülő disznók. Bár a gyerekek isszák mennek a levét, és ugye Tom segítségének iránya is elsősorban inkább ők.
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:01 am

Én voltam kint Dél-Afrikában és nem mindenki ilyen... :/ Mármint vannak olyan emberek akik tényleg segítségre szorulnak és őket nagyon sajnálom, de vannak olyanok akik nem érdemelnek segítséget! Gondolok itt azokra a mocskos disznókra akik megerőszakolták a nagynénémet és kipakolták a házukat... a többit had ne mondjam... :(
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:53 am

Én is nagyon szívesen segítenék, de nem mernék elmenni, mert én biztos vagyok benne, hogy összeomlanék. A sok nyomorult ember nagyon előre lenne azzal, ha kapnának még egy nyomorultat. Legutoljára a facebookon láttam egy videót, ami egy kolduló emberről szólt. Az volt a tábláján, hogy vak vagyok, kérem segítsenek. Páran szórtak neki pénzt, de a többség észre sem vette. Aztán egy nő átírta a táblát és utána mindenki adott a vaknak valamennyit. Végül újra arra járt a nő és a vak ember megkérdezte, hogy mit írt a táblára. (Felismerte, mert megtapogatta mindkétszer a cipőjét.) Azt a feleletet kapta, hogy ugyanazt, csak más szavakkal. És amikor a kamera megmutatta a feliratot, Ez egy csodálatos nap és én nem láthatom, majdnem elbőgtem magam. A torkom összeszorult és egy hatalmas tüskés gombóc lett benne, és folytak a könnyeim. Pedig már azt hittem nincs olyan dolog ami még meg tud hatni. Többször éreztem magam kőszívű szörnyetegnek, amiért anyám meg húgom megkönnyezi a filmek egy-egy megindító jelenetét, én meg rezzenéstelen tekintettel végignézem, de ez nagyon szívbe markoló volt. Ezek után tényleg sokra mennének velem, ha nekiállnék ott bőgni.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 11:24 pm

Sue írta:
Áhh, nem kell sóhajtoznotok. Lehet, hogy lassan, mert időm az nem sok, de lefordítom. :D *lelkesen néz maga elé, átszellemült arccal* Én azért is tisztelem ,mert képes volt elmenni erre az útra. Én nem tudtam volna. Én menekülök minden elborzasztó és sokkoló dolog elől. Tudom a lehető legrosszabb megoldás az, hogy igyekszem nem tudomást venni róla, de valahogy úgy vagyok vele, hogy elég vizuális típus vagyok, tökéletesen el tudom képzelni a dolgokat, és valahogy nem hiányzik, hogy a saját szememmel lássam, tapasztaljam meg őket. Ehhez hihetetlen lelkierő kell. Hogy valaki önként vesse bele magát a borzalmakba és utána még képes legyen arra is, hogy megpróbáljon segíteni. Engem tönkretett volna az amit ott látni meg tapasztalni. Maga alá temetett volna...

Én nagyon szívesen elmennék ilyen helyekre és segítennék, csak attól félek, hogy ott helyben összeomlanék a láttotak miatt, márpedig szerintem az ilyen borzalmas helyzetben élő embereknek nem hiányzik az hogy valakinek a kiborulását végignézzék! Nagyon összekellene magam lelkileg szedni, ha ilyen utazásra adnám a fejem!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:05 am

Sajnos nem tudom, hogy lehetne ezt orvosolni. Ha tudnám, megtenném. Már csak azért is, mert ezzel a meneküléssel lehet, hogy csak azt érem el, hogy mások érzéketlennek és kőszívűnek tartanak, pedig ez csak kétségbeesés. És elborzadás. Hogy létezhet ilyen a világon. Egy szóval, nagyon tisztelem ezért Tomot. Benne megvan az a lelkierő ami belőlem hiányzik.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:16 am

Sue írta:
...Hogy valaki önként vesse bele magát a borzalmakba és utána még képes legyen arra is, hogy megpróbáljon segíteni. Engem tönkretett volna az amit ott látni meg tapasztalni. Maga alá temetett volna...
Teljesen, 1000%-ig egyet értek veled ebben a kérdésben. Én is pontosan ilyen vagyok. Megrémítenek és elborzasztanak ezek a dolgok, tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen "megtapasztalásba" belerokkannék lelkileg. Szégyellem, de így lenne.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 9:08 am

Áhh, nem kell sóhajtoznotok. Lehet, hogy lassan, mert időm az nem sok, de lefordítom. :D *lelkesen néz maga elé, átszellemült arccal* Én azért is tisztelem ,mert képes volt elmenni erre az útra. Én nem tudtam volna. Én menekülök minden elborzasztó és sokkoló dolog elől. Tudom a lehető legrosszabb megoldás az, hogy igyekszem nem tudomást venni róla, de valahogy úgy vagyok vele, hogy elég vizuális típus vagyok, tökéletesen el tudom képzelni a dolgokat, és valahogy nem hiányzik, hogy a saját szememmel lássam, tapasztaljam meg őket. Ehhez hihetetlen lelkierő kell. Hogy valaki önként vesse bele magát a borzalmakba és utána még képes legyen arra is, hogy megpróbáljon segíteni. Engem tönkretett volna az amit ott látni meg tapasztalni. Maga alá temetett volna...
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:32 am

Nagyon örülök hogy lett egy ilyen topik :)
Végignézve újra a képeket ismét csak meghatódtam, és nagyon örülök hogy Tomnak ilyen oldala is van.
Úgyértem csodálatos, segítőkész, önzetlen. Azt hiszem ezt mindig is tudtam róla, de most sikerült mindenkinek
bebizonyítania :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:27 am

Boszorka666 írta:

Teljesen egyetértek veled Lulu! Szerintem is nagyon nagy hatással volt rá ez a egész út, remélem még kapunk még,egy kis élménybeszámolót tőle!
Sajnos, amennyiben azt is angol nyelven kapjuk - ami igen sanszos - az esetben max. sóhajtozhatunk nagyokat...és ennyi...Utálom, hogy nem tudok angolul!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 EmptyVas. Feb. 03, 2013 7:34 am

LuluDarling írta:

Most, ahogy újra végignéztem a képeket és elolvastam, felidéztem, amit értek a blogjaiból, úgy érzem, ott Guineában talán még jobban magára talált, vagy megtalált magában olyan dolgokat, amik által még jobban kiteljesedhet, mint ember és mint színész. Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 2453078570

Teljesen egyetértek veled Lulu! Szerintem is nagyon nagy hatással volt rá ez a egész út, remélem még kapunk még,egy kis élménybeszámolót tőle!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013   Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013 - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston Guineában az UNICEF-fel - 2013
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: