Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iron Man 3. - Kibeszélősdi

Go down 
+5
Boszorka666
Dominika13
Aleex
Mrs. Captain America
LuluDarling
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyPént. Szept. 06, 2013 8:26 am

Easter Eggek:

Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyPént. Aug. 30, 2013 9:01 pm

Igen, lassan bele kell törődni, hogy csak az jár jól akinek van Blu-Raye. Utálom de ez van.
Henriiett, egyet kell veled értenem. Nagyon jó volt a Vasember 3. része, de az előzőek ennél is jobbak. Sőt konkrétan nekem még mindig az első tetszik a legjobban. :D És engem sem megkövezni, mert tényleg nagyon szuper volt a harmadik rész is. :D
Vissza az elejére Go down
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 11:32 am

Gyanítom, hogy sokan nem fognak velem egyetérteni, de azt kell hogy mondjam, szerintem a Vasember triológia közül talán az utolsó installáció volt a "leggyengébb". De már itt leszögezném: ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem volt jó. Igenis NAGYON jó volt az átlagfilmekhez képest, ez a viszonyítás csupán az előző Vasember filmekre vonatkozik.
És igazából azért vagyok ezen a véleményen, mert sokszor úgy éreztem, hogy vannak benne logikai "bukfencek". Pédául a páncélok "minősége": a Bosszúállókban Tony megküzdött egy félistennel, a páncélon mégis csak szinte karcolások voltak. A Vasember 3-ban még fejlettebb ruhákra számítana az ember, nem igaz? Nos, ha a páncél nekiment valaminek, az gyakorlatilag azonnal darabjaira is hullott....
Emlékeztek arra a jekenetre, amikor Tony ott van a kissráccal, lemerült a páncélja és nem tudja mit tévő legyen (bocsánat, már nem vagyok benne biztos, hogy konkrétan lemerült, valami baj volt vele, ez a lényeg. Röstellem, de csak egyszer láttam a filmet moziban... terveztem többször is, de sajna nem jött össze. Az online verzió szinte nézhetetlen volt, amit találtam, DVD-n pedig nincs még meg. Ah, pedig már nagyon megnézném újra, na de mindegy, kanyarodjunk vissza)? Az első részben olyan ügyesen kitalálta, hogy kéne csinálni egy fegyvert, és én ugyan megértem, hogy egy kisvárosban, ami nem egy katonai bázis, mint az a barlangszerűség Afganisztánban, nincsenek olyan profi eszközök, de ettől függetlenül miért egy gyereknek kell emlékeztetnie arra, hogy ő egy zseni, aki tudna barkácsolni valamit? Na jó, rendben, pánikolt, pláne a New Yorkban történtek után, okés, ezt elnézzük neki....
Volt még egy-két ilyen jelenet a filmben (esküszöm, újra megnézem és kiszedegetem a kicsit bibis részeket), de engem egy ici-picit zavart a befejezés: Tony azt mondja, hogy ahogy ígérte, meggyógyította Peppert. Ezt így le is zárja, nem tudjuk, hogyan, de okés, még ezt is elnézzük, talán a technológiát egy átlag ember fel sem fogná (vagy csak én hagytam ki valamit és igazából nagyon is utalnak rá, hogy hogyan sikerült Peppert helyrehozni? Ha így van, légyszi, korrigáljatok). De miért tér ennyire hirtelen át arra, hogy eközben saját magát is sikerült megszabadítania a reaktortól? Nekem egy picit ez kavalkád volt. Semmi magyarázat. Csak fogadjuk el, ez így van jól és kész. Hát jó. :/
Na de nem akarok csak a film hibáival foglalkozni és ahogy említettem: lehet, hogy csak az első megnézés után nem értettem meg ezeket a logikai bukfenceket, amennyiben valamiben tévedek, kérlek titeket, javítsatok ki. Nem akarok hülyeségeket mondani és alaptalan dolgokba belekötni. Előre is köszönöm! :D

Na, most pedih jöjjön az, ami tetszett: szeretném a Mandarinnal kezdeni. Sok képregény-rajongó kibukott, mert a Mandarin karaktere enyhén szólva is eltér a filmben, de szerintem ez így van jól. Egy érdekes fordulat volt, ezzel sikerült ezt a figurát poénossá tenni, ami szerintem abszolút feldobta a filmet.
Bár a befejezéssel voltak problémáim, egyúttal, hogy őszinte legyek, nagyon tetszett is. A páncélok felrobbantása egy számomra szívfájdító, ugyanakkor izgalmas és váratlan jelenet volt (csak egy ici-pici megjegyzés: én koolyan azt hittem, hogy hangosan elbőgöm magam ennélk a résznél... mi az, hogy nincsenek már páncélok??? Vasember épp emiatt Vasember! De aztán megnyugtatott a legutolsó mondat: Tony Stark will be back. Ez csak jót jelenthet. Yay! :D).
A színészgárda szupi volt: eh, RDJ hozta a formáját (Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3684083802 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3684083802 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3684083802 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1477389581 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1477389581 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1477389581 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3630334088 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3630334088 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3630334088  bocsánat, kitört belőlem a fangirl...xD) és újra bebizonyította, hogy Ő VASEMBER. :D Pepper karakterének fejlődése szerintem tök jó lett, és tetszett, ahogy a szerelmük gyakorlatilag kiteljesedik ebben a filmben a mélypontok ellenére is. Egy szupi szerelmi szál, ami nem erőltetett, legalábbis számomra nem. Happy karaktere nem sokat adott hozzá a történethez, de sebaj, azért aranyos volt és szerettem. :) Maya pedig az Extremis technológiájának feltalálásán kívül nem sokat csinált. Jó, hősies volt, mert feláldozta volna önmagát, de nagy jelentősége az előbb említett cselekedetén kívül nem volt. Bár nem is volt szerintem "zavaró", mármint túl erőltetett (ennek a szónak amúgy van szinonímája? o.O). A főgonosz pedig már a csavar miatt is remek volt.

Ja igen, és az introja...na, az viszont a legjobb a Marvel-filmek közül. Azt hittem, felállok a moziban és elkezdek partyzni az I'm Blue-ra. Nagyon nosztalgiáztam, mikor meghallottam a "Yo listen up, here's a story" kezdetű ismerős dallamot....

Zárásul: amint mondtam, filmként nagyon is jó volt a Vasember 3. Bár néhol a történések lelassulnak, ez mégsem jelenti azt, hogy unalmassá válik. Nekem tetszett, csak az előző Vasember filmekhez képest szerepelt kissé gyengébben ez a film... de ez csak az ÉN véleményem.

Lehetőleg ne harapjátok le a fejem, és ha valami esetleg téves lenne az "adatokat" illetően az írásomban, kérlet Titeket, javítsatok! :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 20, 2013 2:21 am

Vasember 3 - Bakik: LINK
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyPént. Júl. 19, 2013 4:33 am

Láttom ismét a Blu-ray-sek járnak jól!Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1103666132 
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 4:54 am

Vasember 3. kiadványai:

  • 1 lemezes DVD
  • 1 lemezes Blu-ray
  • 2 lemezes  3D Blu-ray (3D és 2D Blu-ray)
  • 2 lemezes Blu-ray steelbook (3D és 2D Blu-ray)


A kétlemezes 3D Blu-ray (3D és 2D Blu-ray) és az egylemezes Blu-ray extrái:

  • Marvel-kisfilm: Carter ügynök
  • Exkluzív betekintés a kulisszák mögé – Thor: Sötét világ
  • A Vasember 3. maszk nélkül
  • A kulisszák lerombolása: Az Air Force One elleni támadás
  • Bakiparádé
  • Kimaradt és kibővített jelenetek
  • Audiokommentár: Drew Pearce és Shane Black
  • És még további izgalmas extrák!


Az egylemezes DVD extrái:

  • A kulisszák lerombolása: az Air Force One elleni támadás
  • Exkluzív betekintés a kulisszák mögé  ̶  Thor: Sötét világ
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzer. Júl. 17, 2013 6:24 am

Sue írta:
Hogy én mennyire kezdem utálni a Blu-rayt! >:(

Ezzel nem vagy egyedül!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyKedd Júl. 16, 2013 2:38 am

Hogy én mennyire kezdem utálni a Blu-rayt! >:(
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyHétf. Júl. 15, 2013 2:16 am

A Vasember 3 Blu-Ray tartalma, avagy mivel lesz tele a net pár hónapon belül Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3668024462 


  • Deconstructing the Scene: Attack on Air Force One (8:19)
  • Thor: The Dark World (Exclusive Behind the Scenes) (1:45)
  • Marvel One Shot – Agent Carter (14:47)Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3920004554 
  • Iron Man Unmasked (10:29)
  • Deleted Scene: Real Time with Bill Maher Segment (0:45)
  • Deleted Scene: E! Fashion Police Reviews Iron Patriot (2:29)
  • Deleted Scene: Outtakes: Trevor’s Accent (1:15)
  • Deleted Scene: Outtakes: Gary’s Van (2:03)
  • Deleted Scene: Outtakes: Boot & Glove (1:54)
  • Deleted Scene: Happy vs Savin (0:30)
  • Deleted Scene: Let’s Make Television (0:31)
  • Deleted Scene: Tony Harley and EJ (3:29)
  • Deleted Scene: Maya’s Sacrifice (1:48)
  • Deleted Scene: Hey is that Thor? (0:39)
  • Gag Reel (4:54)Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1001172573 
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyVas. Júl. 14, 2013 12:00 am

Naná, hogy a Blu-Ray-s extrák között!Evil or Very Mad  De azért köszi Aleex!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 5:37 am

A Szeptemberben megjelenő Vasember 3 Blu-Ray extrái között lesz megtalálható az Agent Carter marvel one-shot és most ehhez kiadtak egy posztert és két képet:

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Tumblr_mps5djyyxZ1qzkq0co4_500
Iron Man 3. - Kibeszélősdi Tumblr_mps5djyyxZ1qzkq0co3_1280
Iron Man 3. - Kibeszélősdi Tumblr_mps5djyyxZ1qzkq0co2_1280
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyVas. Jún. 23, 2013 1:14 am

Sue írta:
És már megint csessze meg az, akinek nincs blu-raye- -.- :/
Hát ja...
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyVas. Jún. 23, 2013 12:28 am

Sue írta:
És már megint csessze meg az, akinek nincs blu-raye- -.- :/

Sue egyet értek veled!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzomb. Jún. 22, 2013 8:25 am

Sue írta:
És már megint csessze meg az, akinek nincs blu-raye- -.- :/
Sacc per kábé ennyi! Iron Man 3. - Kibeszélősdi 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzomb. Jún. 22, 2013 7:44 am

És már megint csessze meg az, akinek nincs blu-raye- -.- :/
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzomb. Jún. 22, 2013 12:08 am

Aleex írta:
Az Augusztus 27.-én megjelenő Vasember 3 Blu-ray extrái:

  • Álarc nélkül - Vasember 3
  • Az Aire Force On jelenet kulisszái mögött
  • Törölt és extended részek
  • Exkluzív betekintés: Thor: Sötét Világ 
  • Marvel rövidfilm: Carter Ügynök


Kell !!! Különben bevágom a durcit Iron Man 3. - Kibeszélősdi 2109136891 Iron Man 3. - Kibeszélősdi 1103666132
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyPént. Jún. 21, 2013 11:57 pm

Az Augusztus 27.-én megjelenő Vasember 3 Blu-ray extrái:

  • Álarc nélkül - Vasember 3
  • Az Aire Force On jelenet kulisszái mögött
  • Törölt és extended részek
  • Exkluzív betekintés: Thor: Sötét Világ 
  • Marvel rövidfilm: Carter Ügynök


Iron Man 3. - Kibeszélősdi 10805395-1371128383-115
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 12:13 am

Na, az szép teljesítmény.
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:36 am

affraid Szép nagy számok
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyHétf. Jún. 03, 2013 8:22 am

A Vasember 3 minden idők ötödik legnagyobb bevételét hozta

Mióta a Vasember 3 átlépte az 1 milliárd dolláros határt mindenki azon töpreng, vajon meddig tör még előre. A Disney Pictures számot adott a jelenlegi bevételről.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi 161_original

Eddig 1.18 milliárd dollárt kapart össze a Vasember 3, ezzel minden idők ötödik legtöbb bevételt begyűjtű filmjévé válva. Egyúttal a második pénzügyileg legsikeresebb képregény adaptáció A bosszúállók 1.51 milliárdja után. Olyan képregény filmeket már rég maga mögé utasított, mint a Sötét Lovag Felemelkedés (1.08 milliárd), Sötét lovag (1 milliárd) és a Pókember 3 (890 millió). A következő mérföldkő a Harry Potter és a Halál ereklyéi II. lehetne a maga 1.34 milliárdjával. A lista élén A Bosszúállók (1.51 milliárd), a Titanic (2.19 milliárd) és az Avatar (2.72 milliárd) áll. A Vasember 3 valószínűleg büszkén őrzi még jól megérdemelt ötödik helyét egy ideig, tovább törni azonban talán már nemfog, hiszen a múlt hétvégén már csak 18 millió dollárt kaszált világszerte.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzomb. Május 25, 2013 4:42 am

Nekem nagyon tetszett ez a kettős csavar a Mandarinnal, én is sokmindent gondoltam ugye a történetről, de ők bizony csavartak rajta...és ahogy így mélyebben bele gondolok, azért nem semmi, hogy a kormány ezt hagyta így lemenni...és olyan gondolatokat a "Mandarin" szájába adni, hogy az amerikai kormány mindig kiállít valakit, akit ördögként lehet üldözni, hogy az emberek boldogan menjenek értük háborúba, a mészárszékre...mert kb. ilyesmiket mondott...és szerintem nem is áll túlságosan távol az igazságtól...
Szóval nekem tetszett benne ez a fajta csavar, nagyon tetszett a látvány is, Tony szerelme Pepper iránt, kapcsolata a kissráccal, stb. Viszont ezek a tüzes pasik és csajok nem igazán jöttek be. Nekem olyan terminátor fílingem volt tőlük!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzomb. Május 25, 2013 4:35 am

Lehet hogy annyira nem aktuális már, de gondoltam én is írok pár sort :)

Szerintem én azon kivételek közé tartozom, akik kevésbé voltak lelkesek a végeredményért - úgy értem, én nem pont ezt vártam :S
Baromi lelkesen néztem a bemutatókat, elolvastam egy csomó mindent és összeállt a fejemben egy kép valamiről, ami aztán nagyon más irányba ment el.
Szó se róla, tetszett a kezdés, hogy mások is levegőhöz jutottak ( Pepper nagyon klassz volt :) ), de ez a Mandarinos dolog kevésbé. Killian kifejezetten tetszett, és várható is volt, hogy ő még fontos szerephez jut. A látvány ( repülős mentés pl. ) hozta az elvárt szintet, a poénokkal sem volt gond. Nekem mégis egy kicsit üres maradt az egész :S
Pedig a pozitív karakterekből ő a kedvencem :(
Inkább azt éreztem, hogy ez most egy átvezető szál a Bosszúállók 2-höz, plusz előkerülnek a múltból régi arcok, akik most akcióztak kicsit. Az viszont pozitív, hogy beláthattunk a páncél mögé, és elkaptunk egy pillanatot a nagyon is emberi Tony Starkból.
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptySzer. Május 08, 2013 6:55 am

Shane Black ás Drew Pearce megosztott néhány érdekességet a Vasember 3-ról.
Iron Man 3. - Kibeszélősdi 449328063 is lehet:

  • A film az első vágása után 3 óra 15 perces volt és ugye ebből lett 1 óra 59 perc. Tehát kb. 1 óra 15 percet vágtak ki belőle, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy "elvesztettünk" egy filmet a filmből...
  • Forgattak egy autós üldözős jelenetet, amit szintén kivágtak a filmből.
  • Kihagytak 2 női tudóst, akik közül az egyik Stark rajongója volt.
  • Kivágtak még 3 ellenséget a filmből. Az egyiket a képregényekben Mallen-nek hívták, gyakorlatilag az ő karakterét vették át Kilian ábrázolásához. Az Extremistől erősebb lett és tüzet okádott Aztán lett volna két üzletember, akik megakartak volna szabadulni Tony-tól. Tönkre akarták tenni a hírnevét.
  • Pepper lefeküdt volna Kiliannal az Extremis vírus hatására, mivel nem tudott volna neki ellenállni.
  • A film első tervezetében elég sok káromkodás volt, sokszor mondták volna ki, pl. a férfi nemi szervet és azt a "b betűs szót". Nem, ez a szó nem a Balaton, a bicikli, a barrakuda vagy a burgonya...
  • Kevin Feigének már az elejétől tetszett a Mandarinos csavar ötlete és már a kezdetek óta Ben Kingsley volt kinézve a karakter bemutatására.
  • Trevor liverpool-i (mivel olyan meccset nézett a tv-ben). Pearce eredetileg az Arsenalt akarta beletenni, mert régebb élt a Highbury (az Arsenal előző stadionja) közelében.
  • Mandarin nyakán az Amerika Kapitányos pajzs-tetoválás valójában a Mandarin megtervezésének a lényege volt. A közepén az "A" betű az anarchia szimbóluma.
  • Drew Pearce-nek volt az ötlete a "tiszta lap". Először még nem akarták, hogy Tony "feladja az erejét", tehát, hogy kivegyék a mellkasából a reaktort. A páncélok felrobbantása a hatalmának a feláldozását jelképezte.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyKedd Május 07, 2013 7:05 am

Aért a Bosszúállókat is jócskán Tony karakterére építették. Nem lepne meg ha ez a kettőben sem lenne másként.
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi EmptyKedd Május 07, 2013 3:21 am

Színfalak mögött:

Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iron Man 3. - Kibeszélősdi   Iron Man 3. - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
Iron Man 3. - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Az Iron Man Filmek - Kibeszélősdi
» Iron Man OST
» Iron Man 3. - Képekben
» Tom Hiddleston - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Iron Man Filmek-
Ugrás: