Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Film - Kibeszélősdi

Go down 
+3
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 4:36 am

Köszi az érdekes infókat Aleex!
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Szept. 05, 2013 2:28 am

Ez nagyon érdekes volt,köszi Aleex! A Film - Kibeszélősdi 37686141 
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyHétf. Szept. 02, 2013 4:01 am

Köszi Aleex az érdekességeket, a legtöbb újdonság volt a számomra :) Meglep hogy Peggy szerepére
egy olyan nevet mint Keira Knightley nem választottak, de persze Hayley a tökéletes Carter ügynök :)
Vissza az elejére Go down
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 01, 2013 6:30 am

Meglepő történés: megszerettem a filmet, és Amerika Kapitányt is. Nagyon magam alatt voltam úgy egy hete, kicsit elkeseredtem. Néztem Marvel-filmeket, és Amerika Kapitány egyik pillanatról a másikra lekötött és megszerettem. Anno moziban ezt láttam először és nem tetszett, majd Loki fan lettem meg a Vasember lett még a szívem csücske. Hát most bővült a lista.
A film abból a szempontból a moziban is lenyűgözött, hogy nagyon jó a filmezése, zenéje. Most viszont Steve hűsége, kedvessége és "egyszerűsége" fogott meg. Nem egy túlbonyolított figura, ami szintén tetszett. Az érzései teljesen átjöttek. Nagyon szeretem, többször megnéztem, most anyum is leül velem, mint esti filmhez. A Film - Kibeszélősdi 459759068 
Jó, ez nem olyan nagy történés, de jó érzés rájönni, hogy új kedvenced lett, új várós mozifilm, stb. A Film - Kibeszélősdi 283655930
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 11, 2013 9:58 pm

Érdekességek:

  • A címszereplő karakterére többek között tárgyaltak Sam Worthingtonnal, Will Smithszel, Garrett Hedlunddal, Channing Tatummal, Scott Porterrel, Mike Vogellel, Sebastian Stannal, Chris Evansszel, Wilson Bethellel, John Krasinskival, Michael Cassidyvel, Chace Crawforddal és Jensen Acklesszel.
  • Peggy szerepére Alice Eve, Gemma Arterton és Keira Knightley is tárgyalt, Emily Blunt pedig magától utasította el a felkérést.
  • Hayley Atwell heti hat napon át edzette magát a szerepre.
  • Cameot kapott volna Rozsomák és Erik Lehnsherr is, de elvetették a jogi gondok miatt.
  • Evans a szerep elfogadása előtt 3-szor utasította el, míg rá nem beszélték.
  • Namor is cameozott volna, de leselejtezték az ötletet.
  • Eredetileg csak egy önálló film lett volna, de mivel szerződtették Whedont, kapott egy példányt a scriptből és átírta, hogy MFU-kompatibilis legyen.
  • Vörös Koponya autóját a semmiből kellett felépíteni egy átalakított teherautó alvázából, ami 25 méter hosszú és fél méter széles volt.
  • Amikor menekül a HYDRA létesítmény Dum Dum Dugan és Jones, azelőtt ellopnak egy tankot. Ahogy elhajtanak, Dugan felkiált "Wahoo!" A képregényekben ez a csatakiáltás a Howling Commandosnak, amelynek mindketten a tagjai.
  • A forgatáson a pajzsot többféle anyagból készítették, attól függően,hogy mire használták. Harc jeleneteknél pl. gumiból. Amikor el kellett dobni, akkor csak úgy csinálta egy mozdulatot és utána effektezték rá a pajzsot.
  • Az a hír járta, hogy Scarlett Johansson, tehát Fekete Özvegy is benne lett volna a filmben, de végül ez nem jött létre.
  • A film rendezője elmondta, hogy Bucky megengedte Zolának, hogy kísérletezzen rajta.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Jún. 09, 2013 9:33 pm


Aleex,köszi a híreket és az érdekes új információkat A Film - Kibeszélősdi 37686141 worships
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Jún. 09, 2013 8:20 am

Kicsit kutattam, hátha van az új Vasember és Thor filmek mellett az előzőkhöz is ilyen előzmény képregény, és van is!

A Film - Kibeszélősdi Detai224l

A képregény 4 részen át készít fel minket a filmre - vagy mond el olyasmit, amit eddig nem tudtunk. Íme pár ilyen:
  • Az egész képregény 1924 és 1944 között ugrál bemutatva ami történik jelenleg és ami régebben történt.
  • Megtudjuk, hogy Steve édesanyja beteg és haldoklik.
  • Mikor pár srác meg akarja verni a kis Steve-et jön Bucky aki elkergeti őket, így találkoznak először.
  • A háború híre után Steve rögtön eldönti, hogy csatlakozni akar ő is. Bucky nem biztos benne, hogy Steve erőlétben elég rátermett-e erre, de ettől függetlenül támogatja a tervét és segíti őt. Bucky edzésre fogja őt. Steve mindent belead, hogy sikerüljön átmenni, de mint tudjuk nem fog.
  • Steve minderre akkor emlékszik vissza mikor kiugrik a repülőből, hogy lecsapjon a HYDRA titkos bázisára. Édesanyja szavai milyen ember legyen, az amit a Buckyval való edzésen tanult, mind hasznára válnak most.
  • Megtudjuk, hogyan találkozott Johan Shmidt Hitlerrel, akit beavat az északi legendákba és terveibe, de Hitler nem kér belőle.
  • Megtudjuk, hogyan 'szerezte meg' Shmidt Armin Zolát, és hogy akkori tervét most a Kapitány ellen is felhasználják.
  • Láthatjuk, hogyan rabolta el Shmidt Abraham Erskinet és vette rá, hogy rajta használja új szérumát.
  • Megtudjuk, hogy Howard Stark, hogyan kerül Philips ezredes és csapatába.
  • Shmidt miután Vörös Koponyává vált Eriksent a kastélya pincéjében tartja fogva. A szobalánynak álcázott Tizenhármas Ügynök (Peggy Carter) szökteti meg Eriksent.
  • Láthatjuk, hogy a HYDRA által fogva ejtett katonák (Dum Dum Dugan, Gabe Jones, Jim Morita, James Montgomery Falsworth) nem viselték túl jól a fogságot. A HYDRA munkára fogta őket. Náluk rosszabbul csak Bucky viselte, akit egy véletlen hiba miatt meg is vertek. Társai ezután bosszút áltak a tiszten aki ezt tette vele.
  • Eriksen nem tudja eldönti kit válasszon, így a Stark Expora megy, gondolkodni, ahol felfedezi Steve-et.


Akit érdekel a képregény elolvasása írjon privátba. A Film - Kibeszélősdi 464751818
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyHétf. Nov. 26, 2012 7:55 am

Wow! Ez nagyon jó volt Aleex, köszi!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyHétf. Nov. 26, 2012 6:46 am

Aleex nagyon köszi, szerintem nagyon érdekes volt, nekem tetszett! :flower:
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Nov. 25, 2012 10:55 am

Aleex nagyon szépen köszönöm, nekem nagyon tetszik A Film - Kibeszélősdi 3630334088
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Nov. 25, 2012 4:42 am

Hoztam pár érdekességet a filmből:

1. Steve Roger 25 évesen lett Amerika Kapitány.
Miután Bucky elküldi a Steve-t megverő férfit a kezébe tartja a katonaságba jelentkező papírját. A papírról leolvasható Steve Roger születési dámtuma és kicsit lentebb az aznapi dátum is - meg a lakcíme. A két dátumnak köszönhetően tudjuk, hogy Steve 25 éves na meg, hogy maga a film 2 évnyi történést dolgoz fel (a múltból).
A Film - Kibeszélősdi 74734115


2. Yggdrasil a világ fája
Ha visszaemlékszünk az előző filmre Thor ezt rajzolta Jane-nek. A fa magába foglalja és megjeleníti a 9 világot. A Vörös Koponya a Tesseractot keresi, amit Norvégiába, Tønsberg-be talál meg. Ez ismerős lehet szintén a Thorból, Odin és a Jégórások között zajló csata helyszíne, és jó pár évvel később itt találák meg a Tesserctot - Véletlen?
A Film - Kibeszélősdi 51795157
A Film - Kibeszélősdi C31
A Film - Kibeszélősdi C32


3. Az elveszett frigyláda fosztogatói
Miután a Vörös Koponya megtalálta a Tesseractot elhangzik "És a Füher a sivatagban keres bizsukat" mondat. Ez pedig egy utalás az 1981-es Az elveszett frigyláda fosztogatói filmre, ugyanis a rendező Joe Johnston a speciális effekteken dolgozott a filmbe és még egy Oscar díjat is bezsebelt érte.
A Film - Kibeszélősdi Indiana-jones-ark-of-the-covenant


4.Arnim Zola terve
Miután a Vörös Koponya elkezdi felrobbantani a helyet, Zola idegesen pakolja össze a dolgit és ekkor egy pillanatra látható egy tervrajz. A képregény fanok egyből kiszúrták, hogy ez Arnim Zola mechanikus teste - ami esélyes következő filmekbe való feltűnésre. + A film videójátékából egy terv ami ezt a mechanikus testet ábrázolja. (hogy ismételjem magam:loool:) Véletlen?
A Film - Kibeszélősdi CaptainAvengerZolaPlans
A Film - Kibeszélősdi 800x600_arnim_zola_turn


5. Az eredeti Fáklya.
Már a Képregények menübe említettem. Röviden: Jhonny Storm előtt, a WWII alatt volt egy másik Fáklya, az eredeti aki Amerika Kapitány oldalán harcolt. Szintén esélyes visszatekintésbe felbukkanni - bár az ilyen karakterek azok akikre sosincs elég idő.
A Film - Kibeszélősdi 48892885

Egyenlőre ennyi lenne, remélem tetszik! :floating:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyKedd Nov. 13, 2012 6:25 am

Ezen már én is gondolkodtam,de akkor így minden világos!
Amúgy a napokban néztem újra a filmet és rájöttem, hogy az a kedvenc jelenetem, amikor kinyílik az a gép és megjelenik Steve gigaizmokkal.... A Film - Kibeszélősdi 4112972017
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyHétf. Nov. 12, 2012 6:00 am

Köszönöm szépen a választ Aleex, csak már nagyon kíváncsi voltam :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Nov. 11, 2012 9:11 am

Aleex írta:

Hát, hogyha tartják az eredeti képregényes sztorit akkor ugye túléli a zuhanást, elveszti egyik karját, az oroszok rátalálnak és kap egy mechanikus kart. Az agymosás, betanítás stb. után egy hiper szuper fiatalon tartó kamrába tölt mindig egy kis időt így egy napot se öregszik.
Wow! Én is szeretnék igényelni egy ilyet! A Film - Kibeszélősdi 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Nov. 11, 2012 7:17 am

Mrs. Captain America írta:
Drága Aleex, elsősorban téged kérdezlek, mert van egy dolog amit nem értek.
Ha az Amerika Kapitány 2 a Bosszúállók után fog játszódni, akkor Bucky hogy lesz még életben. Ugye Steve a jégbe
fagyva élt túl 70 évet, de a barátjával is ez lenne a helyzet? Vagy félre értelmeztem valamit? A Film - Kibeszélősdi 2453078570
Hát, hogyha tartják az eredeti képregényes sztorit akkor ugye túléli a zuhanást, elveszti egyik karját, az oroszok rátalálnak és kap egy mechanikus kart. Az agymosás, betanítás stb. után egy hiper szuper fiatalon tartó kamrába tölt mindig egy kis időt így egy napot se öregszik.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Nov. 11, 2012 6:41 am

Drága Aleex, elsősorban téged kérdezlek, mert van egy dolog amit nem értek.

Ha az Amerika Kapitány 2 a Bosszúállók után fog játszódni, akkor Bucky hogy lesz még életben. Ugye Steve a jégbe
fagyva élt túl 70 évet, de a barátjával is ez lenne a helyzet? Vagy félre értelmeztem valamit? A Film - Kibeszélősdi 2453078570
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 02, 2012 10:31 pm

Nem tudom hányszor láttam a filmet, de még mindig imádom♥.
Sokszor ha rossz kedvem van, csak megnézem és Chris Evans-től mindig jó kedvem lesz :)
Bár azon néha még mindig könnyezem mikor Steve-nek le kell raknia a gépet az óceánba...
Fantasztikus film, imádom♥.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 29, 2012 7:02 am

Boszorka666 írta:
Imádom ezt a filmet!!!!!!!! Szerintem Chris tökéletesen helyt a Kapitány szerepében, elképesztően jól állt neki ez a karakter!!!!!!!

Én is imádom!! És abszolút egyetértek!! A Film - Kibeszélősdi 3920004554
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:52 am

Imádom ezt a filmet!!!!!!!! Szerintem Chris tökéletesen helyt a Kapitány szerepében, elképesztően jól állt neki ez a karakter!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:04 am

Most néztem a filmet az HBO-n, és azért kicsit durva, hogy milyen baromi jó előzetest összedobtak a film végére, pedig csak 4 hónapja forgattak... A Film - Kibeszélősdi 1050834305
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 22, 2012 5:11 am

Chris szerintem is telitalálat volt erre a szerepre, magától értetődő természetességgel hozza a tökéletes testű-szépségű-eszű hős szerepét! A Film - Kibeszélősdi 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 22, 2012 12:25 am

A bosszúállók előzményiből, ezt láttam legelőször, és nekem ez tetszik a legjobban, az előzményekből! Nekem minden tetszett a filmben, legjobban Howard Stark-ot bírtam legjobban, itt jobb volt a karaktere, mint a Vasember 2-ben a Tony a Videókat nézi!!!! Hugo Weaving nagyon jó volt, Vörös Koponya szerepében!!!! Tommy Lee Jones is nagyon jót alakított!!!! Legjobb szerintem Chris Evans volt, nagyon jó volt, hogy őt választották erre a szerepre!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 12, 2012 2:04 am

LuluDarling írta:
Ami a szerelmes szálat illeti, nem szeretem az ilyen beteljesületlen szerelmeket, mert annyira tudja bántani az ember kis lelkét... A Film - Kibeszélősdi 3289141866 Meg rossz volt látni Steve-et az Avengersben is szomorúan, célok nélkül...és ő aztán tipikusan az a fajta, aki haláláig képes siratni egy nőt.
Igen, az a beteljesületlen szerelem rész... A Film - Kibeszélősdi 3289141866 De megvan az esély rá, hogy a folytatásba felbukkanjon egy másik Carter lány A Film - Kibeszélősdi 464751818
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:58 am

Aleex írta:
Akkor ide is A Film - Kibeszélősdi 3668024462

Nekem ez a film a legtöbb emberhez képes nagyon is tetszett. A kicsi Steveből lesz a nagy Amerika Kapitány A Film - Kibeszélősdi 3668024462 Steve és Peggy 'Fondue'-je egyik kedvencem, annyira szép. A Vörös Koponya meg olyan élethűen meg lett oldva. Bár én a történetből kicsit hiányoltam a Steve - Bucky 'bromance'-ot bemutató részeket azért egy-kettőt beleraktak (bár azzal a tudattal, hogy mi lesz a következő részbe inkább kevés A Film - Kibeszélősdi 2453078570 ) pedig kettejük baráti kapcsolata a képregényekbe nagyon sokszor, sokféleképp be van mutatva. Nekem Bucky halála volt a mélypont (mire elfogadja az ember kiderül h visszahozzák A Film - Kibeszélősdi 3668024462 ). A film vége pedig egész jó lett.
Az After-Credit részbe meg a kis jelenet + az előzetes... A Film - Kibeszélősdi 4112972017

Szerintem én vagyok az egyetlen ember a világon, aki azt mondja, hogy Steve sokkal cukibb volt, amíg nem lett Amerika Kapitány...imádom az ilyen típusú fiúkat... A Film - Kibeszélősdi 2453078570
Ami a szerelmes szálat illeti, nem szeretem az ilyen beteljesületlen szerelmeket, mert annyira tudja bántani az ember kis lelkét... A Film - Kibeszélősdi 3289141866 Meg rossz volt látni Steve-et az Avengersben is szomorúan, célok nélkül...és ő aztán tipikusan az a fajta, aki haláláig képes siratni egy nőt.

Ami Buckyt és Steve-et illeti, nekem sem jött annyira át az a "bromance", ami az ilyen kapcsolatokat jellemzi, szerintem jobbak ki lehetett volna ezt domborítani. De majd meglátjuk, hogy milyen lesz a folytatás...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:44 am

Akkor ide is A Film - Kibeszélősdi 3668024462

Nekem ez a film a legtöbb emberhez képes nagyon is tetszett. A kicsi Steveből lesz a nagy Amerika Kapitány A Film - Kibeszélősdi 3668024462 Steve és Peggy 'Fondue'-je egyik kedvencem, annyira szép. A Vörös Koponya meg olyan élethűen meg lett oldva. Bár én a történetből kicsit hiányoltam a Steve - Bucky 'bromance'-ot bemutató részeket azért egy-kettőt beleraktak (bár azzal a tudattal, hogy mi lesz a következő részbe inkább kevés A Film - Kibeszélősdi 2453078570 ) pedig kettejük baráti kapcsolata a képregényekbe nagyon sokszor, sokféleképp be van mutatva. Nekem Bucky halála volt a mélypont (mire elfogadja az ember kiderül h visszahozzák A Film - Kibeszélősdi 3668024462 ). A film vége pedig egész jó lett.
Az After-Credit részbe meg a kis jelenet + az előzetes... A Film - Kibeszélősdi 4112972017
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





A Film - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Film - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A filmek - Kibeszélősdi
» Tom Hiddleston - Kibeszélősdi
» Iron Man 3. - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Captain America - Amerika Kapitány-
Ugrás: