Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+17
Noriya
adrilimo
DeloraMercel
ramessz
Alekto
Éjfúria
Johy14
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Aug. 25, 2013 8:18 pm

Boszorka666 írta:
Szia Heni!

Üdvözzölek a fórumon, kívánom hogy érezd magad nagyon jól körünkben! Indiana Jones filmek, Forrest Gump (akár hányszor láttom mindig sírok rajta), Jurassic Park nekem is nagy kedvenceim,kötelező filmek! Üdv a fedélzeten! 1001172573 

Ha kérdésed van, jelezzd bátran! Üdv a fedélzeten! 464751818 
Okés, köszi! Párszor már eltévedtem és rossz helyre raktam be egy-két képet, de már kezdek egészen eligazodni.... de azért még lehet, hogy lesz kérdésem. :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Aug. 25, 2013 12:18 am

Szia Heni!

Üdvözzölek a fórumon, kívánom hogy érezd magad nagyon jól körünkben! Indiana Jones filmek, Forrest Gump (akár hányszor láttom mindig sírok rajta), Jurassic Park nekem is nagy kedvenceim,kötelező filmek! Üdv a fedélzeten! 1001172573 

Ha kérdésed van, jelezzd bátran! Üdv a fedélzeten! 464751818 
Vissza az elejére Go down
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyPént. Aug. 23, 2013 10:30 am

LuluDarling írta:
Szia Heni!

Ma egy kicsit hosszúra sikerült a napom, így röviden, de annál nagyon szeretettel köszöntelek itt minálunk, kívánom, hogy érezd jól magadat köztünk - véééégre egy Tony rajongóóóó!!! Üdv a fedélzeten! 1001172573 Üdv a fedélzeten! 1189331392  - és sok hozzászólást olvassunk tőled!
Ha bármiben segítségre szorulsz, szólj nyugodtan! Üdv a fedélzeten! 464751818 
Köszönöm szépen! Micsoda? Hogy ilyen hiáény van itt a Tony-rajongókból? Na jó, ezt már pótoltuk is, nem foglak Titeket kímélni. Pláne a Tony-s hozzászólásoktól. :)
Okés, szólni fogok, köszi! :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyPént. Aug. 23, 2013 8:42 am

Szia Heni!

Ma egy kicsit hosszúra sikerült a napom, így röviden, de annál nagyon szeretettel köszöntelek itt minálunk, kívánom, hogy érezd jól magadat köztünk - véééégre egy Tony rajongóóóó!!! Üdv a fedélzeten! 1001172573 Üdv a fedélzeten! 1189331392  - és sok hozzászólást olvassunk tőled!
Ha bármiben segítségre szorulsz, szólj nyugodtan! Üdv a fedélzeten! 464751818 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyPént. Aug. 23, 2013 4:08 am

Kicsit lemaradva, de én is üdvözlök minden új tagot! Jó szörfölgetést a fórumon. welcome1 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyPént. Aug. 23, 2013 2:33 am

Nagyon aranyosak vagytok, azt hiszem, nem kell tartanotok attól, hogy nem leszek aktív tag. :) Itt aztán kitombolhatom magam! :D
Vissza az elejére Go down
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyPént. Aug. 23, 2013 12:39 am

Húú,kicsit megkésve,de minden új tagnak: Üdv a fedélzeten,csajok. welcome1 
Érezzétek jól magatokat. Üdv a fedélzeten! 3920004554
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 11:25 pm

Szia Heni! welcome1 

Wow, szép bemutatkozást írtál, gratulálok! :)
Nagyon örülök hogy csatlakoztál hozzánk, és annak is hogy Robert rajongó vagy, én is imádom őt *-*
Írj nekünk sokat és érezd jól magad. Üdv a fedélzeten! 3920004554 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 10:18 pm

Szia Heni!!
Sok szeretettel üdvözöllek itt! welcome1  A változatosság varázsa, végre van még egy Tony rajongónk, hisz itt nagyrészt mindenki Tom-megszállott! Üdv a fedélzeten! 2750705302 A Forrest Gump nekem is a kedvenceim közé tartozik, mindig megmelengeti/facsargatja a szívemet...
Érezd nagyon jól magad köztünk, köszönet a bőséges bemutatkozásért! Üdv a fedélzeten! 1672448945  Remélem, sok hozzászólást írsz majd nekünk és aktív tagunk leszel! rotlf 
Vissza az elejére Go down
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 10:33 am

Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm, hogy bevettetek a Facebook-csoportba és hogy felhívtátok a figyelmemet erre az oldalra! Heni vagyok, 18 éves és iszonyatos Marvel-rajongó. :) Ha jól láttam, van egy külön topik ennek a témának szentelve, így rajongásom kezdeteit ott fogom taglalni. :) Sőt, hogy őszinte legyek, nem csak az én rajongásomét.... na de ez már legyen egy másik hozzászólásom sztorija. :)

Hmm, ha választanom kellene egy kedvenc karakter a Bosszúállókból.... nos, nem egy könnyű döntés, de azt hiszem, Tony mellett tenném le a voksomat. Kicsit sajog a szívem Loki miatt, őt is nagyon szeretem, de ez így "fair": voltaképpen Tony miatt szerettem bele a Bosszúállókba. Őt régebb óta szeretem.

De hogy ne csak a Marvel filmekről írjak, általánosságban is szeretem a filmeket. Egyik kedvenc időtöltésem, ha el akarok lazulni, izgulni vagy nevetni egy jót. Képes vagyok egy szeretett karakteremért aggódni és drukkolni neki még a film ezredik végignézése után is. :) Örök kedvencem marad például a Forrest Gump, Jurassic Park, Star Wars vagy az Indiana Jones filmek (nagyon klasszikusok, de megunhatatlanok).

Nem vagyok annyira oda a sorozatokért, csak egynek vallhatom rajongójának magam, ez pedig a Sherlock. Uh, imádom Benedictet. :)

A szabadidőmet szeretem a családommal és a barátaimmal tölteni. Nagyon szeretek utazni, egy jó kirándulás a természetben vagy egy gyönyörű város felfedezése mindig kikapcsol. :) Ha tehetném, körbeutaznám az egész világot, hogy újabb országokat, kultúrákat és embereket ismerhessek meg.

Sok-sok sportot kipróbáltam már, teniszeztem, kézilabdáztam, táncoltam (ha ezt lehet egyáltalán sportnak nevezni), kajakoztam, és még űztem sok-sok mást is, de valljuk be: nem vagyok túl jó semmilyen sportágban. Bár mindig is ki akartam próbálni magam egy küzdősportban... ha minden igaz, talán ez hamarosan valóra is válhat. De ne kiabáljuk el. Egyelőre megtaláltam azt a "sportot", amiben nem vagyok valami őstehetség, viszont nagyon élvezem: már több, mint egy éve zumbázom. Ez talán részben abból is adódik, hogy nagyon szeretek zenét hallgatni. :)

Az állatokért egyenesen megőrülök: van három kutyusom, egy cicám ( akinek nemrég született két kiscicája :P) és.... sok-sok csirkém. xD Amióta az eszemet tudom, mindig voltak állataink, szóval nem tudnék nélkülük élni. :D

Nagyon barátkozó és csacsogó típus vagyok, szóval ha valakinek társalogni támad kedve, ne kíméljen! :D

Nos.... első nekifutásra ennyi "tény" jutott eszembe magamról. Ha valamire még kíváncsiak vagytok, feel free to ask. :) Jut eszembe az angolról, amit esetleg még a bemutatkozásba tartozik: jövőre 12.-es leszek egy kéttannyelvű osztályban.

És még egyszer köszönöm a felvételt a csoportba! :) Üdv a fedélzeten! 1189331392 (De édes ez az emotikon! :D)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 1:23 am

Szia Lil!

Üdv a fórumon, kívánom hogy érezzd magad nagyon jól körünkben! Jómagam is nagy HP és Sherlock fan vagyok, a slash műfaj nem annyira az én világom, bár voltak olyan történetek ebben a műfajban, amelyek kifejezetten tetszettek!

Ha kérdésed van vagy segítségre szorulsz, jelezzd bátran! Üdv a fedélzeten! 464751818
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzer. Aug. 21, 2013 8:01 am

Szia Lili!
Üdvözöllek a fórumon! Remélem sok hozzászólást írsz nekünk, érezd jól magad közöttünk! :)
Vissza az elejére Go down
Yuri-chan
Újonc
Újonc
Yuri-chan


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 20, 2013 12:42 am

GwenPage írta:
Szia Lili!

Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! Remélem tetszeni fog a fórumélet, és aktív tagunk leszel! A frostiron nekem is bejövős, régebben nem voltam valami nagy slasher de két helyem elfogadom: Loki/bárki párosításban és a Guy Richie féle Watson/Holmes-ban Üdv a fedélzeten! 459759068 Érezd jól magad velünk! Üdv a fedélzeten! 305504174 
Nyooo, Johnlock *.* <3

Köszi szépen, igyekszem gyakran jelen lenni ^_^ Üdv a fedélzeten! 1583043698 
Vissza az elejére Go down
http://lilcsykefanfic.gportal.hu/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 19, 2013 12:38 am

Szia Lili!

Sok szeretettel üdvözöllek nálunk! Remélem tetszeni fog a fórumélet, és aktív tagunk leszel! A frostiron nekem is bejövős, régebben nem voltam valami nagy slasher de két helyem elfogadom: Loki/bárki párosításban és a Guy Richie féle Watson/Holmes-ban Üdv a fedélzeten! 459759068 Érezd jól magad velünk! Üdv a fedélzeten! 305504174 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Aug. 18, 2013 11:40 pm

Szia Lil!

Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Szerintem nagyon sokan a Bosszúállók idején lettek Loki - Tom fanok, én magam is annak a környékén találtam rá Tomra, aztán kb. 3 héttel premier előtt néztem meg a Thort és már őrült fanként szédelegtem be az Avengersre...Üdv a fedélzeten! 3668024462 

Örülök, hogy tetszenek a szmájlik, igyekszem mindig valami fórum témájával összevágó szmájlit keresni/készíteni, hogy még inkább személyre szabottabb legyen az egész.

Itt a fórumunkon is van Fanfrici rovat, többet is írunk friciket, úgyhogy jó helyre kerültél. Bevallom, nekem a slash nem annyira jön be, de biztosan azért, mert olyat nem tudnék írni...Üdv a fedélzeten! 3668024462 

A Sherlock és a GoT sorit én is nagyon szeretem, mondjuk szerintem nagy általánosságban akit Tomot szereti, Benét is szereti és fordítva...ez olyan áru kapcsolás szerűség...lolol 

Kérlek, érezd jól magadat közöttünk, és azért olvassunk tőled hozzászólásokat, hátha akkor majd bele jössz a dologba! wave1 
Ha bármi kérdésed, vagy problémád van, írj bátran!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Yuri-chan
Újonc
Újonc
Yuri-chan


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Üdv!   Üdv a fedélzeten! EmptyVas. Aug. 18, 2013 11:33 pm

Sziasztok!

Lil vagyok, vagy nevezhettek Yuri-channak is, kinek melyik tetszik. :"D 22. életévemet koptatom lassan. A Loki-láz tavaly nyáron kapott el, amikor láttam a Bosszúállókat - barátnőm vett rá, amúgy azt sem tudtam, mi ez. Utána néztem meg a Vasembereket, a Thort, meg minden idevágó filmet, és hamar megállapítottam, hogy a Bosszúállók alatt megkedvelt két karaktert csak még jobban megszerettem - Tonyt és Lokit. :DDD Hm, érdekesség talán, hogy mikor először hallottam a jégóriás Lokiról, azt hittem, hogy ilyen trollforma fazon, és csodálkoztam, hogy a barátnőm miért fanolja. Aztán meg mutatott egy plakátot a Thorról, és azt hittem miatta, hogy Loki nő x"""DDD... Hát azóta már tudom, hogy nem. :"D

Alapvetően potterhead vagyok, Voldemort és Harry fan, és nem hittem volna, hogy lesz valaha is olyan karakter, akit legalább annyira fogok szeretni, mint őket, de Lokinak még ez is sikerült. :P

(Omg, milyen szmájlik *.* *lö fantasztikus felfedezés oldalra pislantva* Üdv a fedélzeten! 1583043698 Üdv a fedélzeten! 1970669489 Üdv a fedélzeten! 1622133865 Üdv a fedélzeten! 576460396 Ahhahaaaa, elvan a gyerek, ha játszik :"DDD Hát ezek imádnivalóak. :DDD)

Bosszúállókon és HP-n kívül mozgok még pár fandomban (GoT, GyU, Sherlock), animéket is szeretem (Kuroshitsuji, Deat Note, Durarara top 3.). :) A lelkesedésemet a kedvenceim iránt fanficekben, fanartokban élem ki. xD Bár még fele annyit se fejeztem be, amennyit szerettem volna. Amúgy a fura párosok a kedvenceim, slasher is vagyok (omgomg, frostiron, omgomg), és hahaaa, nem tagadom, szeretem a nyami, mindenféle testnedvekben tocsogós, explicit jeleneteket. x)

Legújabb rajongásom most egy Loki-cosplayer felé irányul, akit FahrLightnak hívnak, és lassan már nem tudom, hogy érte vagy Tomért epedek-e jobban. :"D

Őőő, így a végére még idebiggyesztem, hogy igyekszem majd aktív lenni, de szerintem többet fogok lapítani, mint hangoskodni. :"D Én már csak ilyen vagyok. xD De azért majd figyelem, ami itt folyik. ^^"

Köszönöm, hogy bevettetek. ^-^ <3
Vissza az elejére Go down
http://lilcsykefanfic.gportal.hu/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 12, 2013 1:22 am

Szia Nati!
Üdv közöttünk, érezd jól magad és írj sokat! welcome1 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 08, 2013 11:54 pm

Szia Nati!
Örülök,hogy ide találtál Üdv a fedélzeten! 464751818 Remélem még sokáig tagja leszel kis társaságunknak . Üdv a fedélzeten! 3920004554 Érezd jól magad ! welcome1 
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 08, 2013 8:05 am

Szia Nati! Üdv köztünk,érezd nagyon jól magad. :)
Vissza az elejére Go down
hiddlestoner_girl
Földi Halandó
Földi Halandó
hiddlestoner_girl


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Asgard/Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzer. Aug. 07, 2013 2:16 am

Boszorka666 írta:
Szia Nati!

Nagyon örülök, hogy csatlakoztál a fórumhoz,kívánom hogy érezzd magad igazán jól körünkben!
Ha  kérdésed van vagy segítségre szorulsz jelezzd bátran!Üdv a fedélzeten! 464751818
Örülök hogy csatlakozhattam!Üdv a fedélzeten! 464751818 Oké! :)
Vissza az elejére Go down
http://www.natitherainbowgirl.blogspot.com
hiddlestoner_girl
Földi Halandó
Földi Halandó
hiddlestoner_girl


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Asgard/Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzer. Aug. 07, 2013 2:11 am

Aleex írta:
Szia Nati! Köszöntelek én is! welcome1 
Itt mindenki Bosszúállók és Loki/Tom rajongó. Üdv a fedélzeten! 3668024462 Macklemore az egyik kedvenc előadóm! Imádom a dalait! Üdv a fedélzeten! 711151169 Történeteket írni én is szeretek :)
Örülök, hogy csatlakoztál a kis csipet-csapatunkhoz! Érezd jól magad! Üdv a fedélzeten! 1959207375
Akkor bennünk több a közös Üdv a fedélzeten! 711151169 Már most jól érzem magam! Üdv a fedélzeten! 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://www.natitherainbowgirl.blogspot.com
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 05, 2013 8:55 pm

hiddlestoner_girl írta:
Sziasztok! :)
A nevem Nati, 13 éves vagyok és Törökbálinton lakom. Imádom a Bosszúállókat, a filmből Loki a kedvencem. Még csak 3-szor láttam a filmet de most kedvem támadt megint megnézni. :D Kedvenc színészem (gondolom erre már rájöttetek a felhaszni nevemből) Tom Hiddleston. Most fogom megnézni a filmeit. Kedvenc előadóm Macklemore, azaz Ben Haggerty.
Nagyon szeretek olyan történeteket írni ami a valósàgban nem történhet meg velem, vagy másokkal.
Ennyi lenne a bemutatkozásom. :)
Köszi a felvételt! ^^.

Szia Nati!

Nagyon örülök, hogy csatlakoztál a fórumhoz,kívánom hogy érezzd magad igazán jól körünkben!
Ha  kérdésed van vagy segítségre szorulsz jelezzd bátran!Üdv a fedélzeten! 464751818
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 05, 2013 10:15 am

Szia Nati! Köszöntelek én is! welcome1 
Itt mindenki Bosszúállók és Loki/Tom rajongó. Üdv a fedélzeten! 3668024462 Macklemore az egyik kedvenc előadóm! Imádom a dalait! Üdv a fedélzeten! 711151169 Történeteket írni én is szeretek :)
Örülök, hogy csatlakoztál a kis csipet-csapatunkhoz! Érezd jól magad! Üdv a fedélzeten! 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
hiddlestoner_girl
Földi Halandó
Földi Halandó
hiddlestoner_girl


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Asgard/Midgard

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 05, 2013 9:19 am

Igen, észleltem hogy szinte mindenki Tom/Loki fan. :) Majd még meglesem a fanartot is akkor! :) Én is örülök hogy csatlakozhattam! ^^.
Vissza az elejére Go down
http://www.natitherainbowgirl.blogspot.com
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 05, 2013 8:54 am

Szia Nati! Sok szeretettel köszöntelek itt! welcome1 
Itt csaknem mindenki Loki/Tom fan, meg fogod találni a helyed köztünk Üdv a fedélzeten! 1639802352 Szuper kis csapat alakult itt, remélem, jól fogod érezni magad itt velünk és sok hozzászólást írsz majd! A történetek kitalálása nekem is ismerős, tudod én szabadidőmben nagyon nagyon sokat írok, noha fanficeket annyira nem, abban errefelé Lulu az ász! Üdv a fedélzeten! 592502337 

Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Üdv a fedélzeten! 305504174 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: