Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rajongásom története

Go down 
+6
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 4:02 am

Mrs. Captain America írta:
Végezetül hagy tegyem hozzá hogy nagyon örülök hogy téged is meghódított a Hiddleston láz, érezd jól magad itt köztünk csajszi ;D

:szívecske:
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 1:42 am

lexi101 írta:
Csak az az érdekes, hogy mikor kedves ismerőseim megtudják, hogy ki a kedvencem, tisztán leolvasható az arcukról az „ez melyik bolygóról jött?” kérdés, és ilyenkor csak azt tudom visszakérdezni, hogy ti látjátok, amit néztek?

Aham, ezt én is tapasztaltam. Néhány "kedves" ismerősöm arcán néha látom én azt a kifejezést mikor a a Bosszúállókról vagy Tom-ról beszélgetek velük.
Volt olyan is aki megpróbálta azt hogy Tomot rondának nevezte előttem. Erre nekem is csak egy kérdésem volt: Te látsz is valamit vagy csak nézel?? :D
Ezek után még mondtam neki valami szépet...amit nem részletezek de azóta nem mond Tomra semmit :)
Végezetül hagy tegyem hozzá hogy nagyon örülök hogy téged is meghódított a Hiddleston láz, érezd jól magad itt köztünk csajszi ;D
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 31, 2012 11:13 pm

Ejj Lexi, látom Tom/Loki téged is meghódított! Egyébként én is a Vasembert láttam először, nagyon tetszett de akkor még nem voltam rajongó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 31, 2012 6:49 am

Jól látom, hogy senki sem kezdett Tonyval? Hüm... Nálam a Vasember 1-2 indította az egészet. Megnéztem az elsőt, ami után úgy álltam fel, hogy régen láttam már ilyen jó filmet, rendben van a történet, nem hagyták ki a humort, (máig a kedvenc mondatom belőle, amikor Pepper beszól Everhartnak: „… alkalomadtán kirakom még a szemetet is.”) és látvány is okés (RDJ). Rajongásom története - Page 2 464751818 A második rész kb. ugyan ezt a hatást váltotta ki. Ezután egy jó évvel egyik este apummal kerestünk olyan filmet, amit mindketten megnéznénk, annyi volt a kikötése, hogy legyen valamilyen történelmi háttere. Hát ezt szépen ki is használtam, egy ideje terveztem az Amerika kapitányt. Azóta sem választhatok filmet, de megérte, nekem tetszett. 2011 decemberében végignéztem a megjelent filmeket, amiből a Thor azonnal felkerült a listára, megnéztem, tetszett, korrekt, nézhető volt. A Bosszúállókat már moziban láttam, igazából Vasember adta a kezdőlökést a jegypénztár irányába, csak aztán döntöttem úgy, hogy még egyszer meg kell néznem a Thort, mert valami elkerülte a figyelmemet. Nem is értem miképp volt ez lehetséges, mert kézenfekvő, hogy a fekete haj - kék/zöld szem kombót észreveszem, de Loki csak harmadik látásra taszította le mindenki imádott Stark-ját a trónról. Ezzel egy időben Tom-rajongó is lettem. Beleástam magam a történetükbe, megszerettem mindkettejüket. Csak az az érdekes, hogy mikor kedves ismerőseim megtudják, hogy ki a kedvencem, tisztán leolvasható az arcukról az „ez melyik bolygóról jött?” kérdés, és ilyenkor csak azt tudom visszakérdezni, hogy ti látjátok, amit néztek?

Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:24 am

***lori*** írta:

Na, értitek! Rajongásom története - Page 2 1477389581
Hm?! Tessék?! Annál hogy Loki, kissé leakadtam! :lol!:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:21 am

Na az én történetem ott kezdődött hogy a szüleim megnézték a Thort és azt mondták hogy mi is nézzük meg de én először húztam az orrom (milyen hülye voltam)
hogy most semmi kedvem és hogy milyen név az hogy Thor? na szóval ilyeneken . Viszont amikor besétált Loki a képbe rögtön tudtam hogy filmemre találtam! És aztán le se mertem venni Lokiról a szememet.
És aztán jött az Avengers és... hát és HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ : Rajongásom története - Page 2 23781140 Na, értitek! Rajongásom története - Page 2 1477389581
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:05 am

Most hogy így nézem, én le sem írtam a saját történetemet. Valójában minden ott kezdődött hogy egyik hazamentem a suliból, és apukám épp a Thor-t nézte. Bevallom én mikor megláttam, csak pislogtam mint a hal a szatyorban. Rajongásom története - Page 2 1959207375 Nem nagyon tudtam mi az, mert csak a legvégét láttam, de már ott elkezdett érdekelni. Később mikor először láttuk a Bosszúállók bemutatóját a Tv-ben, apámék üvöltözve ugrottak föl azzal a mondattal hogy "Az ott Loki!". Én csak felemeltem a szemöldökömet és azt a tipikus "Az meg ki?!" fejet vágtam. De tudtam hogy meg fogom nézni. Amint megnéztem, rögtön "beleszerettem" Loki karakterébe és másnap már töltöttem lefele a Thor-t. Na és azóta fan vagyok! Rajongásom története - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Loki forever. :D   Rajongásom története - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 4:32 am

Sziasztok! :)
Az én rajongásom Loki iránt nem rég kezdődött.Egyik jó barátnőm,Vivuss mutatta meg nekem a Thor-t illetve a Bosszúállókat. :)
Mindegyik film nagyon tetszett.
Mindkettőben Tom karaktere,Loki tetszett meg. :)
A Thor-ban ott fogott meg a karakter amikor Loki azt az értelmes képét virította felénk,ami a profilképemen is látszik. xD
Kb. ennyi a történetem...:D
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyVas. Szept. 02, 2012 10:26 pm

Asszem minden a Pókemberrel kezdődött, akkor kedveltem meg nagyon a szuperhősöket.
De Pókember semmi a Bosszúállók csapatához képest :D

Az egész úgy kezdődött, hogy a legjobb barátommal szülinapom alkalmából beültünk egy bárba, ahol
gyönyörű ülőgarnitúrák és egy nagy plazma TV is van. Kapcsolgattuk a csatornákat és a HBO
először játszotta az Amerika Kapitányt. A haverom akkor már ismerte, én pedig akkor láttam először,
de Chris Evans egyből a szívembe lopta magát.
Hazamentem és újra megnéztem a filmet. Egyszerűen imádtam.
Nem sokkal ezután pár barátnőm rávett hogy nézzük meg a Bosszúállókat a moziban.
Elmentem, kizárólag Amerika Kapitány miatt, de nagyon jó volt a film, azóta a kedvencem♥. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:22 am

Boszorka666 írta:
Amerika Kapitány ( erre a filmre az öcsikém beszélt rá) majd a Bosszúállók és végül a Thor, és a filmek nézése közben valamikor "beleszerettem" Tom-ba!!!!! Rajongásom története - Page 2 3684083802
Hát azt speciel nem nehéz... Rajongásom története - Page 2 3684083802 Annyira egy édes fiú a lelkem...meg hát Lokit is lehet szeretni a kis lelki problémái miatt... Rajongásom története - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:38 am

Amerika Kapitány ( erre a filmre az öcsikém beszélt rá) majd a Bosszúállók és végül a Thor, és a filmek nézése közben valamikor "beleszerettem" Tom-ba!!!!! Rajongásom története - Page 2 3684083802
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 6:41 am

Nos én ez év Márciusába halottam először róluk, barátnőm már nagyon várta a filmet, kicsit mesélt róla, itthon rákerestem a film előzetesére, és megtetszett. Keresgéltem és rátaláltam az előzményfilmekre. A Thor és az Amerika Kapitány voltak szimpatikusak (1-1 színész miatt), így megkértem unokatesóm, hogy írja ki nekem DVD-re. Így az első film amit láttam a Thor volt, ami nagyon megtetszett, ezután pedig az Amerika Kapitány ami szintén. Rögtön meglett a kedvenc karakterem mindkét filmből. Pár nappal később rávettem magam a Vasember 1-2 és a Hulk filmre is. Ekkora lopta magát a szívembe Robert, mint Tony. Április közepére már számoltam a napokat mikor jön a Bosszúállók a moziba, utánanéztem mindennek, végül, a magyar premier után egy héttel megnéztem a mai kedvenc filmem. Rajongásom története - Page 2 2750705302
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 2:45 am

Húh, hát nálam már elég korán kezdődött ez a szuperhős rajongásom.. Szerencsére volt egy bátyám, aki előszeretettel nézetett velem fiús rajzfilmeket szóval így ismerkedtem meg a mai kedvenceimmel. Először igazából Superman, Batman volt a főattrakció nálam, így ismerkedtem meg a DC comics-al és a további figurákkal. Aztán 1998-ban kijött a Blade és ott indult el nálam a lavina.. DC-től átpártoltam a Marvelhez. Aztán megérkezett Pókember is és Hulk is és szépen így tovább. Mire eljutottunk a Bosszúállók megfilmesítéséhez én már tűkön ültem és amikor a moziba beültem, ott véglegesen is megpecsételődött a szerelmem az én kis hőseimmel :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:56 am

Mesélj, te hogyan lettél Szuperhős- és Avengers rajongó? Mindenkinek a története más és más. Kíváncsiak vagyunk a tiédre! ;)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Rajongásom története - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongásom története   Rajongásom története - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rajongásom története
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: