Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ő a kedvencem, mert...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:44 am

Nos igen Thor karakteréből annyit hoztak ki, hogy egy beképzelt egoista istenkéből, egy felelősség teljesebb karakter lett, és kb ennyi! Az Avengers-ben már nem is igazán foglalkoztak vele, ő Loki testvére és kész! Talán a Thor 2-ben többet foglakoznak majd a karakterével, mivel mégiscsak ő a címszereplő!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:57 pm

pintercsenge írta:
Hát én Thort egy nagyképű,egoista...(stb jelzők xd ) karakternek tartottam a Thorban,a Bosszúállókban pedig jelentéktelennek..:S
Ez lehet,hogy csak az én véleményem,de Thor nem valami érdekfeszítő karakter..
Viszont!...
Amikor másodszorra néztem meg a Thort akkor viszont kicsit elkezdtem szimpatizálni a karakterrel,főleg a film végén:)) Ő a kedvencem, mert... 2632962898
Igen, Thor tényleg nagyképű és egoista volt az elején, aztán viszont csak simán ellaposodott. Nem tudom, hogy a film készítői miért nem figyelnek eléggé oda arra, hogy kezdjenek valamit a karakterével, hiszen elvileg ő a főszereplő a filmben és a Bosszúállókban is fontos láncszem, de olyan kis semmilyen...pedig azért az ő karakterében rengeteg lehetőség lenne.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyPént. Nov. 02, 2012 10:41 am

Hát én Thort egy nagyképű,egoista...(stb jelzők xd ) karakternek tartottam a Thorban,a Bosszúállókban pedig jelentéktelennek..:S
Ez lehet,hogy csak az én véleményem,de Thor nem valami érdekfeszítő karakter..
Viszont!...
Amikor másodszorra néztem meg a Thort akkor viszont kicsit elkezdtem szimpatizálni a karakterrel,főleg a film végén:)) Ő a kedvencem, mert... 2632962898
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyPént. Aug. 17, 2012 9:11 am

Aleex írta:

Én eleinte szerettem a nagy kalapácsával :lol!: Egyetértek, unalmas lett, a Bosszúállókba nem nagyon mutatott semmi újat... Reméljük a Thor: The Dark World-be fellendítik a karaktert. Ő a kedvencem, mert... 1959207375

Én meg azt, hogy Lokit nem butítják hozzá... Ő a kedvencem, mert... 1970669489
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyPént. Aug. 17, 2012 7:38 am

LuluDarling írta:
Én megmondom őszintén, azon túl, hogy nagyképű majomból királypalántává növi ki magát, én Thor karakterét igen laposnak tartom, úgyhogy csinálhatnának vele valamit, mert az Avengersben szerintem ő volt szerintem a leguncsibb... :roll: Ő a kedvencem, mert... 2632962898
Én eleinte szerettem a nagy kalapácsával :lol!: Egyetértek, unalmas lett, a Bosszúállókba nem nagyon mutatott semmi újat... Reméljük a Thor: The Dark World-be fellendítik a karaktert. Ő a kedvencem, mert... 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyPént. Aug. 17, 2012 7:31 am

Boszorka666 írta:
Loki után ő nagy kedvencem!!!!!! Nagyon tetszett a jellemváltozása a filmben, szerintem az ő karakterét is nagyon eltalálták!!!!!! :roll:

Én megmondom őszintén, azon túl, hogy nagyképű majomból királypalántává növi ki magát, én Thor karakterét igen laposnak tartom, úgyhogy csinálhatnának vele valamit, mert az Avengersben szerintem ő volt szerintem a leguncsibb... :roll: Ő a kedvencem, mert... 2632962898
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:27 am

Loki után ő nagy kedvencem!!!!!! Nagyon tetszett a jellemváltozása a filmben, szerintem az ő karakterét is nagyon eltalálták!!!!!! :roll:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... EmptyHétf. Júl. 16, 2012 5:26 am

mert... :D
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Ő a kedvencem, mert... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ő a kedvencem, mert...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Thor-
Ugrás: