Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ő a kedvencem, mert...

Go down 
+6
Sue
Dominika13
Mrs. Captain America
Aleex
Boszorka666
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:45 pm

Oh én NON STOP szeretgetném Lokit!!!!!!!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1511130120 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3920004554
Igen sok-sok szeretetre lenne szüksége, meg valakire aki megérti őt!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:16 am

Igen, nekem is Loki a kedvenc 'gonosz' karakterem, meg persze kedvenc 'szupergonosz' is Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1959207375 Előszeretettel kedvelem meg azokat a 'gonosz' karaktereket, akikről tudjuk, hogy miért 'gonoszkodnak' Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570 :floating:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:56 am

Mrs. Captain America írta:
Loki nem egy kifejezetten gonosz karakter, csak össze van zavarodva, és szerintem
kicsit szeretethiányos is. (Na gyerünk Loki rajongók, mutassátok meg mennyire szeretitek őt! :D)
Nincsen vele semmi bajom, őt is ugyan úgy bírom a filmben mint a többieket :)
Igen, Tom is mindig azt mondja, hogy Lokinak igazából egy nagy-nagy ölelésre lenne szüksége és sok szeretetre. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570 Na persze azt is szokta mondani, hogy azért egy jó terapeuta is jól jönne... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3668024462 Egye fene, mi Csituri-csajok asszem mind a két szerepet szívesen vállalnánk! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 711151169
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:54 am

Nekem ő a kedvenc "gonosz" karakterem. Nála teljesen érthető, hogy mit miért tesz. Nem csak "úgy" gonoszkodik...
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:51 am

Loki nem egy kifejezetten gonosz karakter, csak össze van zavarodva, és szerintem
kicsit szeretethiányos is. (Na gyerünk Loki rajongók, mutassátok meg mennyire szeretitek őt! :D)
Nincsen vele semmi bajom, őt is ugyan úgy bírom a filmben mint a többieket :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:25 am

Aleex írta:

Én valahogy nem tudom nem szeretni azokat a gonosz karaktereket, akikről tudom, hogy miért lettek azok amik. Loki épp egy ilyen karakter, meg tudod érteni, és bármi rosszat tesz nem fogsz rá emiatt úgy haragudni, mintha egy olyan rossza karakter tenne ilyet aki a hatalom elérése érdekében teszi. Ez eléggé kacifántos lett Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3668024462
Hát szó mi szó, ezt jól megaszondtad! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3668024462 Nade mi fél szóból is megértjük ám egymást! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:29 am

Aleex írta:
Azt hiszem, ebbe egyedül vagyok, de én szeretem mikor gonoszkodik... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570

Ezzel nem vagy egyedül!!!!!!Imádom mikor rosszalkodik!!!!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:38 am

LuluDarling írta:
*a szívéhez kap* Én is imádom, amikor gonoszkodik...de utána olyan szívesen kiporolnám azt a formás kis popsiját... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 4112972017 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2774444739 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 592502337
Én valahogy nem tudom nem szeretni azokat a gonosz karaktereket, akikről tudom, hogy miért lettek azok amik. Loki épp egy ilyen karakter, meg tudod érteni, és bármi rosszat tesz nem fogsz rá emiatt úgy haragudni, mintha egy olyan rossza karakter tenne ilyet aki a hatalom elérése érdekében teszi. Ez eléggé kacifántos lett Ő a kedvencem, mert... - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 8:56 am

Aleex írta:
Azt hiszem, ebbe egyedül vagyok, de én szeretem mikor gonoszkodik... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570
*a szívéhez kap* Én is imádom, amikor gonoszkodik...de utána olyan szívesen kiporolnám azt a formás kis popsiját... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 4112972017 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2774444739 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 592502337
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 8:52 am

Azt hiszem, ebbe egyedül vagyok, de én szeretem mikor gonoszkodik... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:39 am

***lori*** írta:
No emberek,én aztán írhatnám itt a sorokat hogy mért ő a kedvencem, de ti itt mindent leírtatok amit szeretek benne úgy hogy nem tudok mit írni.
Egyszerűen IMÁDOM,IMÁDOM és IMÁDOM. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1583043698
Remélem aztán Loki mégis az erő világosabbik oldalát találja majd vonzónak.

Szia Lori!

Azt hiszem, meg tudom érteni a rajongásodat... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 459759068 Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1970669489
Majd megtennéd, hogy az "Üdv a fedélzeten!" rovatba írsz magadról néhány szót? Előre is köszönöm!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptySzer. Aug. 15, 2012 11:25 pm

No emberek,én aztán írhatnám itt a sorokat hogy mért ő a kedvencem, de ti itt mindent leírtatok amit szeretek benne úgy hogy nem tudok mit írni.
Egyszerűen IMÁDOM,IMÁDOM és IMÁDOM. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1583043698
Remélem aztán Loki mégis az erő világosabbik oldalát találja majd vonzónak.
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:39 am

Lokit mindig is szerettem, valahogy az ilyen lelkileg megbántott karakterek vonzanak, meg a jóképű gonosz karakterek. Nem hinném, hogy bővebben tudnék róla beszélni, mindent kifejtettek. Viszont az nagyon tetszik benne, hogy a képregénybeli karakteréhez képest jóval jobb. Mármint itt a filmbe, megvan az az érzésed, hogy 'igen, ő a szíve legmélyén még jó'. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1970669489
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:25 am

Ő a kedvencem, mert ő Loki!!!!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1959207375 Nos az előttem szólók már kifejtették miért is lehet ennyi szeretni őt!!!! Az egyik legérdekesebb karakter! Sok minden tesz azért, hogy gonoszan/rossznak higgyék, de valójában jó szíve van!!!! Fantasztikus karakter, a ráadás már csak, hogy Tom játssza, ez a csodabónusz nekünk rajongóknak!!!! :flower:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:37 am

Mézespuszedli írta:
Ő a kedvencem, mert... Mert az előttem szólók egyébként mindent kifejtettek, neeeem tudok mit hozzáfűzni. Ugyanezekért a tulajdonságokért rajongok érte én is, még a filmek előtt sokat foglalkoztam a skandináv mitológiával, akkor szerelem volt első olvasásra a személyisége. Meg aztán bizonyos tekintetben szerintem szerették az istenek, mert mindig tudták, hogy ő csinált hülyeséget, mindezek ellenére mindenkire gyanakodtak, csak rá nem. XD Na de... filmeken belül azért, mertmertmert ennyi érzéssel teli személyiséget és karaktert egyrészt nehéz megformálni, másrészt pedig attraktív külsővel rendelkezik. Mit is fűzhetnék hozzá...? Kicsit hasonló a személyisége, mint az enyém, talán ezért fogott meg ennyire. Csak szeretni lehet. ^-^

Óóóó, még egy Loki rajongó!!! Jaj, de örülök!!!!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 1583043698 Meg tudom érteni az érzéseidet, azt hiszem ezt mondanom sem kell... :lol!:
Jaj, Mézespuszedli, megtennéd majd, hogy írsz magadról néhány szót az "Üdv a fedélzeten" topikba? Előre is köszönöm! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 37686141
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:19 am

Ő a kedvencem, mert... Mert az előttem szólók egyébként mindent kifejtettek, neeeem tudok mit hozzáfűzni. Ugyanezekért a tulajdonságokért rajongok érte én is, még a filmek előtt sokat foglalkoztam a skandináv mitológiával, akkor szerelem volt első olvasásra a személyisége. Meg aztán bizonyos tekintetben szerintem szerették az istenek, mert mindig tudták, hogy ő csinált hülyeséget, mindezek ellenére mindenkire gyanakodtak, csak rá nem. XD Na de... filmeken belül azért, mertmertmert ennyi érzéssel teli személyiséget és karaktert egyrészt nehéz megformálni, másrészt pedig attraktív külsővel rendelkezik. Mit is fűzhetnék hozzá...? Kicsit hasonló a személyisége, mint az enyém, talán ezért fogott meg ennyire. Csak szeretni lehet. ^-^
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyVas. Aug. 12, 2012 7:03 am

Lilla from Asgard írta:
Ő a kedvencem mert... Ő a kedvencem na.
Szerintem a Thorban/Avengersben ő az egyik legérdekesebb karakter. Az egész "gonoszsága" megérthető, hiszen Thor árnyékában kellett élnie, ráadásul kiderült róla, hogy jégóriás... azért én is eléggé kiakadnék, ha ilyet megtudnék magamról. xd
És persze az sem utolsó dolog, hogy Tom Hiddleston játssza. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570 Imádom azt az embert, szerintem nagyon sok mélységet visz Loki szerepébe. Például a Thorban az a jelenet, mikor meglátogatja Thort a Földön, és azt mondja neki, hogy az apjuk meghalt... Na az a pillantás ezer szónál is többet mondott. Látni lehet a szemében, hogy nem tudja, helyesen cselekszik-e, de mégis hazudik. Szerintem fantasztikus. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 23781140

Óóó, látom, te megérted a mélységes szeretetemet és vonzódásomat Loki és Tom iránt. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 459759068
Még az előző fórumra írtam egy jó kis fejtegetést Lokiról, de nem volt ihletem újra írni... Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570 Te szépen összefoglaltad a lényeget.
Én is azt szeretem Lokiban, hogy a sötétség mellett benne van a fény is, vagy a fénynek legalább az ígérete. Ő az, aki olyasmiket mond az Avengersben Thornak, hogy "érzelgős", de közben ő az, aki könnyezik...ezek a dolgok teszik az ő karakterét annyira szerethetővé és érdekessé, no és persze Tom, aki simán, bármikor tud fél órás értekezésbe kezdeni Loki karakteréről, mert annyira szereti és olyan sokat gondolkozott már róla...csodás! Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2774444739
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:52 am

Ő a kedvencem mert... Ő a kedvencem na.
Szerintem a Thorban/Avengersben ő az egyik legérdekesebb karakter. Az egész "gonoszsága" megérthető, hiszen Thor árnyékában kellett élnie, ráadásul kiderült róla, hogy jégóriás... azért én is eléggé kiakadnék, ha ilyet megtudnék magamról. xd
És persze az sem utolsó dolog, hogy Tom Hiddleston játssza. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 2453078570 Imádom azt az embert, szerintem nagyon sok mélységet visz Loki szerepébe. Például a Thorban az a jelenet, mikor meglátogatja Thort a Földön, és azt mondja neki, hogy az apjuk meghalt... Na az a pillantás ezer szónál is többet mondott. Látni lehet a szemében, hogy nem tudja, helyesen cselekszik-e, de mégis hazudik. Szerintem fantasztikus. Ő a kedvencem, mert... - Page 3 23781140
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 5:45 am

mert...ezt még mondani kell??? Mert olyan beteg a kis lelke...de egyébként rendkívül okos, ravasz és bármennyire is igyekszik elhitetni ennek ellenkezőjét, jó szíve van... :oops:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ő a kedvencem, mert...
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: