Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Loki - akkor és most

Go down 
+6
AmyHiddleston
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:30 am

Folytatnám, de már nem emlékszem, hogy mit akartam akkor mondani...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:00 am

Jah, folytassuk Loki mélyenszántó elemzését. :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:11 am

Ugy látom, hogy mi mindent... Jobb lenne befejezni és visszatérni az eredeti témához :P
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:06 am

Köszi! ^^
Hát persze! :D Cipeled a díszlet egy részét, vagy a jelmezeket, "véletlenül" megbotlasz és pont valamelyik színész karjaiban landolsz. Semmi extra, csak munkahelyi baleset. Előfordul. XD De mintha kissé ezt a topicot is szétoffolnánk. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:33 am

Élvezem. ahogy fogalmazol.
Tényleg, a stáb tagjainak szabad ráugrani a szinészekre?
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:22 am

Jah, ha jól kiaszaljuk magunkat, nem fogunk folyni, csak ki akarna két múmia társaságában leledzeni? XD Én tudom mi lenne velem. Bemutatnék egy mértani precízséggel és pontossággal elkövetett hátast. Kiguvadt szemekkel turbózva, és eltátott szájjal. Miután bemutattam mesteri borulásomat, pont úgy festenék, mint Loki, miután közelebbi ismeretséget kötött a padlóval.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:17 am

Na megbeszéltük. Én benne vagyok... A szétfolyás ellen meg majd tartósitószer...

Jaj, nem tudom mi lenne velem, tényleg...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:14 am

Akkor irány oda. Te leszel a forgatókönyvíró "gondolok valamire" én meg a rendező "megvalósítod". És akkor már Tom miatt sem kellene az utcákat rónod naphosszat. Közöljük vele, hogy te kellesz Lokinak és nincs apelláta. XD Bár lehet nem lenne a filmből semmi, mert megjelenne Loki hacukájában, minket meg fel kellene mosni a padlóról. Bár bevethetjük az ő trükkjét is, és bajuszt ragasztunk magunknak, hogy komolyabban legyünk véve, csak akkor meg emberes lenne a próba, hogy ne folyunk szét. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:59 am

Sue írta:
Ohh szerintem a szitu:
Loki ül a börtönben és böszmén néz. Aztán jönnek a sötét elfek és csinálják a bajt. Thor meg egyik nap szépen bemegy Lokihoz és közli: Segítened kell, öcsém! Aztán jön egy kis szóbárbaj, hogy nem vagyok az öcséd, meg ugyan miért is segítenék, de aztán valahogy beadja a derekát és már kint is van. Csak gondolkodnom kellene és lehet egész hihető kis alternatív megoldást találnék. :D

Igen, valami ilyesmire gondoltam, amikor azt irtam, hogy ... vagy Thor kiengedi... Tök jó filmet csinálnánk ketten. Én gondolok valamire, te meg megvalósitod az egészet. Sokat keresnénk Hollywoodban.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:55 am

Ohh szerintem a szitu:
Loki ül a börtönben és böszmén néz. Aztán jönnek a sötét elfek és csinálják a bajt. Thor meg egyik nap szépen bemegy Lokihoz és közli: Segítened kell, öcsém! Aztán jön egy kis szóbárbaj, hogy nem vagyok az öcséd, meg ugyan miért is segítenék, de aztán valahogy beadja a derekát és már kint is van. Csak gondolkodnom kellene és lehet egész hihető kis alternatív megoldást találnék. :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:43 am

yes, ez elképzelhető. Bár, hogy csak üljön a börtönbe nem tudom elképzelni... vagy megszökik, vagy elengedik... pl Thor... talán egy közös ellenség... Vh nagyon lázba hozott most ez a kérdés.

Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:14 am

Sue írta:
Szerintem Thor ezt csak nevelésnek tekintette. Amolyan "Tudd hol a helyed, öcsém!" jellegűnek. Ő nem az a típus aki tényleg és komolyan bántani tudná Lokit. Vagy akarná. Nem véletlenül tudja a másik mindig felültetni. Tonyból már inkább kinézem, hogy azért javasoljon egy ilyet, hogy duplán élvezhesse a fényes győzelmet, amit indokoltnak is érezhetett, miután Loki a saját tornya ablakán vágta ki. Ő sokkal inkább jelezni akarhatta, hogy a nyelved nélkül nem mész semmire pajtikám. Imádom Tonyt, meg minden, de az egója a plafont veri, ahogyan a magamutogatási kényszere is. És mivel ő meg Loki tipikusan a két dudás egy csárdában, hát nem lepne meg ha tombolna benne a dominancia fitogtatási kényszer. Szóval lehet ez konkrétan az ő ötlete volt. Hadd érezze csak Loki, hogy rossz emberekkel húzott újat. Emlékeztetés, ha esetleg kezdené elfelejteni, hogy el lett kalapálva. De azért soknak tarom. A bilincs még oké, elvégre a raboknál ez bevett szokás, még ha tudják is, hogy nem menekülhetne, vagy meg se próbálná. De szájzár... Hát azzal nem értek egyet.


Ebben van valami. Tony-tól ez nem lep meg senkit. Amúgy ez lehet rólam is sokat elárul: Loki mellett Tony a nagy kedvencem, bár a Vasembert először csak Robert miatt néztem meg, aki meg egyik kedvenc szinészem volt mindig... A problémás pasikra bukom.

Mindenesetre, amit nagyon hiányoltam a filmből, hogy annak ellenére, hogy elég szépen véget ért nem varrta el jól a szálakat. Nyilván azért is, mert folyt. köv., de attól én még kiváncsi lettem volna ki hova megy, na meg hogyan fogadják Lokit odafennt...


Na igen, de akkor miről szólna a Thor 2? Meg ha még ezt is el akarja mesélni az plusz idő. Mindenkinek a fantáziájára lett bízva, hogy szerinte ezután mit fognak csinálni. Személy szerint úgy gondolom nem sok mindent. Az elképzeléseim szerint még mindig Loki vezeti az izgalmassági listát. (Még akkor is, ha csek egy börtönben ül és böszmén néz. XD )
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 8:59 am

Ez is érdekes felvetés, mert ha azt vesszük, Thor elég aktívan próbálja elhitetni vele, hogy nem kevesebb, mint más, mégsem ér el vele semmit. Lehet, hogy mert Loki ezt szeretetkitörésnek értékeli, aminél mondtam, hogy az ilyen emberek lábrángást kapnak tőle. De mégis, hogy lehet valakivel elhitetni valamit, amit nem is áll szándékában elhinni? O.o
Vissza az elejére Go down
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 8:15 am

Szerintem meg kell valaki,aki igenis megmutatja Lokinak hogy értékes és szerethető. És jön Carrie,az idióta Logyn shipper. (Na azért ez túlzás,csak boldognak akarom már látni Lokit.) Szerintem simán a képbe jöhetne végre Sigyn,persze nem olyan körülmények között mint a képregényben,hanem mondjuk egy kamaszkori szerelemként,aki újra feltűnik a színen. Loki valószínűleg teljesen összezavarodna,sőt,lehet hogy csak rontana a helyzeten,pontosan azért amit Sue írt... De talán végül elhinné,hogy van aki tényleg szereti őt,és elfogadja úgy,ahogy van,és nem fordulna el tőle a tettei miatt,sem azért,mert jégóriás. Lenne,aki a jóra próbálná ösztönözni,akinek segítségével megtalálja magában a jót ennyi nehézség után. Én más kiutat nem nagyon látok ebből :|
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 8:05 am

LuluDarling írta:

Pedig amíg nem szereti magát, addig képtelen lesz elhinni, hogy valaki más szeretheti őt. Ez egy ördögi kör. Még ha valaki szeretettel és megértéssel is fordulna felé, akkor is hátsó szándékot sejtene mögötte. Egy részről mert magából indul ki, más részről meg, mert nem tartja magát szerethető lénynek...

Ezt neki is meg kéne mondani (csak itt a probléma, hogy ő egy karakter) :/
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:58 am

AmyHiddleston írta:

Na igen... ez az egyik legnehezebb dolog egy összetört szívű embernek :/
Pedig amíg nem szereti magát, addig képtelen lesz elhinni, hogy valaki más szeretheti őt. Ez egy ördögi kör. Még ha valaki szeretettel és megértéssel is fordulna felé, akkor is hátsó szándékot sejtene mögötte. Egy részről mert magából indul ki, más részről meg, mert nem tartja magát szerethető lénynek...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:35 am

Azt hiszem Loki nagyon is egyetértene ezzel: "A bolondok, akik büszkén a világ elé tárják szívüket, akik nem tudnak uralkodni az érzelmeik felett, gyötrő emlékeken rágódnak, és hagyják, hogy feldühítsék őket- más szóval a gyenge emberek..."
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:18 am

Most konkrétan magamra ismertem o.O
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:14 am

Az ölelést én nem reszkíroznám meg. Az ilyen típusú emberek, csak az olyan elismeréseket, szeretet kinyilvánítást igénylik és értékelik, amit a helyzet maga is indokolttá tesz. Pl egy csatában jól küzd, akkor közlik vele, hogy nem semmi volt, meg ilyenek. De pl, ha csak úgy ülnél mellette és a nyakába borulnál, szerintem úgy felrúgna, mint azt a biztonsági őrt a Shieldnél. Loki pont az a típus, aki vágyik a szeretetre a szíve mélyén és az elismerésre, de nem rajong a szeretetkitörésekért, és az érzelmeskedésért. Azt a bizonyos vallomását Thornak sem véletlenül ütötte el poénnal. Az ilyen emberek megijednek attól ha kifejezésre juttatják az érzelmeiket, mert gyengének gondolják magukat tőle, és ezért elpoénkodják azt is, amikor mondjuk sort kerítenek rá. Ez egyfajta menekülés. Inkább nem mutatnak magukból semmit, mert ma megteszik, úgy érzik, mintha a biztonságos páncéljuktól lennének megfosztva.
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:05 am

Boszorka666 írta:

Szerintem viszont Lokinak meg kell tanulni szeretni saját magát,

Na igen... ez az egyik legnehezebb dolog egy összetört szívű embernek :/
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 7:03 am

AmyHiddleston írta:


Loki-nak kéne egy pszichomókus vagy csak egy ÓRIÁSI ölelés tőlünk. ;)

Igen ezekre is szüksége van!
Szerintem viszont Lokinak meg kell tanulni szeretni saját magát, és ha ez sikerült akkor jöhet a békülés Thor-ral no meg az egész világgal!
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:43 am

Egyetértek veled. Loki a lelke mélyén semmi másra nem vágyik csak szeretetre és megbecsülésre és mivel az Asgardiakat a Thor-t való ajnározás köti le így tényleg kénytelen a sötét oldal felé venni az irányt.

Sue írta:
És Thor megnyilvánulása, amikor közölte Lokival, hogy ne erőlködjön, majd ő elintézi, meg nem sokkal később Laufeynál ez a mondata: "Tudd a helyed, öcsém!"

Konkrétan ennél a jelenetnél olyan szinten felhúztam magam... úgy voltam vele, hogy nem érdekel mekkora Thor szabályosan neki mentem volna! Nekem annál a mondatnál vált unszimpatikussá. Tudd a helyed öcsém... Kutyának nézi szerencsétlent... Loki - akkor és most - Page 2 582349789 -.-"

Loki-nak kéne egy pszichomókus vagy csak egy ÓRIÁSI ölelés tőlünk. ;)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:32 am

Nos elég nehéz megmondani Lokinak mi lett volna a jobb, mert eléggé kiszámíthatatlan. Én abszolút nem tartom kizártnak, hogy gyermeki fejjel még nehezebben viselte volna el a tényeket és előbb lett volna az ami, így viszont jó sok hosszú évet megspóroltak maguknak Loki összeomlásáig. Azt még mindig kérdőjelesnek tartom ,hogy Thor olyan látványos megkülönböztetésben részesült volna. Szerintem az összes megkülönböztetést a barátaitól kapta, mert ő volt a "menő" srác. Az izmos, a hangos, az erős, a jó harcos. Loki meg hozzá képest nem kimondottan izmos, abszolút nem hangos, nincs feltűnési viszketegsége, és nem az a legfőbb élvezete, hogy elkalapáljon valakit aki mondjuk beszól neki vagy megkérdőjelezi a képességeit. Szóval ez is egyfajta klikkesedés lett, ahol meg ő volt a "könyvmoly", aki senkit sem érdekelt. Szerintem ő inkább ezt nehezményezte. Erre jöhetett habnak a tortára a tény, hogy Thor az elsőszülött, így ő még ha a feje tetejére áll sem lehet soha a trón közelében. Hiába hirtelen haragú és meggondolatlan az akire vár a korona, a dolog már el van döntve. Aztán persze kiderül, hogy fogadott gyerek, ami a valós és valótlan sérelmeit felnagyítja, mert így már a kisebbségi komplexusát, üldözési mániáját és szürkeségét figyelmen kívül hagyva a környezetét vádolhatja, hogy miattuk lett olyan amilyen, mert nem figyeltek rá eléggé. Ugyanakkor valóban vannak emberek (pl én is ide tartozom), akik várják, sőt igénylik is a folyamatos megerősítést, hogy jó az amit csinálnak, vagy éppen a dicséretet, elismerést. Ennek hiánya befordulást, pesszimizmust, depressziót is okozhat. Illetve vonzódást az úgymond "sötét" oldalhoz. Jó Loki a kis "vicceivel" biztosan nem aratott köztetszést, de személy szerint nekem esett szarul, amikor a Briföstön megpróbálta kijátszani Heimdallt, és felsült vele, a többiek meg kinevették, megjegyezték, ogy tán csak nem ólommá vált a nyelve... És Thor megnyilvánulása, amikor közölte Lokival, hogy ne erőlködjön, majd ő elintézi, meg nem sokkal később Laufeynál ez a mondata: "Tudd a helyed, öcsém!" Szóval tény, hogy nem voltak kedvesek. De az is igaz, hogy Loki meg csak dédelgeti a sérüléseit, és gyűjti őket, hogy oka legyen haragudni az egész világra és mindenkire aki körülötte van. Az eszébe sem jut, hogy ő is tehetne lépéseket, nem csak sértődötten várni, hogy valaki észrevegye. Pl nem szórakozik másokkal, akkor valószínűleg azok sem közösítik ki, vagy nézik le. Loki pont ettől komplex. És én pont ezért szeretem. Nála abszolút nem lehetne megjósolni mire hogyan reagálna, csak tippelgetni lehet.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:39 am

LuluDarling írta:
Nos, szerintem egyébként az emberek különbözőképpen reagálják le az ilyen dolgokat. Például, hogy egy családban nem ők a kedvenc gyerekek, vagy hogy örökbefogadottak, vagy ők nem annyira tehetségesek valamiben. Valamelyikük elfogadja, vagy magába zárkózik, vagy keres valakit, akinek az életében ő az első, a legjobb. És igen...vannak azok, akik úgy reagálják le, ahogyan Loki és megkeserednek tőle, bele betegszik a lelkük. A probléma ott kezdődik, hogy Loki egy Isten, ami azt vonzza magával, hogy olyan hatalomnak van a birtokában, ami képes világokat elpusztítani. Ez gáz...
Egyébként krimikben az ilyen elkövetőt hívják "sérelemgyűjtögető"-nek. Loki tipppikusan az a fajta, aki mindenképpen talált volna valamit az életében, amiért megbántódhat, amiért reklamálhat. Alapból van benne egy vele született kisebbségi komplexus, így az sem segített volna, ha Odin még gyerekkorában mondja meg neki, hogy örökbefogadott...ugyanide jutott volna akkor is. Ő egyszerűen ilyen fajta. Képtelen ezt feldolgozni.


Ez pontosan így van. Sajnos azt kell mondjam, ismerem ezt az érzést, és kb. a kettő típus között állok. Nekem okoz azért elég sok problémát ez a dolog. De mivel Loki isten, ezért nála ez sokkal veszélyesebb, és egy nagyon érzékeny és sérelemgyűjtögető természet, mint mondtad. Bár az az én meglátásom, hogy ha fiatalabban tudta volna meg, és rengeteg mindent másképp csináltak volna, amivel valahogy fontosabbnak érezhette volna magát - mert szerintem a bátyja mellett kissé szereptelennek is érezte magát, és ez csak rátett egy lapáttal a komplexusaira - akkor nem jutott volna el idáig. Csakhogy ezt a lelki instabilitását és ezeket a különleges bánási igényeit nem ismerte fel senki időben, ami aztán ebbe torkollott.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 11:17 pm

LuluDarling írta:
Nos, szerintem egyébként az emberek különbözőképpen reagálják le az ilyen dolgokat. Például, hogy egy családban nem ők a kedvenc gyerekek, vagy hogy örökbefogadottak, vagy ők nem annyira tehetségesek valamiben. Valamelyikük elfogadja, vagy magába zárkózik, vagy keres valakit, akinek az életében ő az első, a legjobb. És igen...vannak azok, akik úgy reagálják le, ahogyan Loki és megkeserednek tőle, bele betegszik a lelkük. A probléma ott kezdődik, hogy Loki egy Isten, ami azt vonzza magával, hogy olyan hatalomnak van a birtokában, ami képes világokat elpusztítani. Ez gáz...
Egyébként krimikben az ilyen elkövetőt hívják "sérelemgyűjtögető"-nek. Loki tipppikusan az a fajta, aki mindenképpen talált volna valamit az életében, amiért megbántódhat, amiért reklamálhat. Alapból van benne egy vele született kisebbségi komplexus, így az sem segített volna, ha Odin még gyerekkorában mondja meg neki, hogy örökbefogadott...ugyanide jutott volna akkor is. Ő egyszerűen ilyen fajta. Képtelen ezt feldolgozni.


Teljes mértékben egyetértek veled Lulu, az sem segített volna ha hamarabb tudja meg az igazságot! Ráadásul nem elég ez az egész, hogy még örökbe fogadták, ott van még az,hogy is a vérszerinti apja, a fajtája (ha fogalmazhatok így) is "kidobta" Lokit! Véleményem szerint Odin próbálta elkerülni a megkülönböztetés látszatát is a gyermekei közül, de csak nem sikerült neki sajnos! Hisz mindig csak Thor így, Thor úgy, ez persze nemcsak Odin hibája! Szóval ebből csak azt akartam kihozzni több dolog vezetett oda Loki olyan lett amilyen és valahol ettől olyan érdekes az ő személyisége.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Loki - akkor és most - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Loki - akkor és most
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rajongásom története
» Jelmezek akkor és most
» Thor - akkor és most
» Bruce Banner - Akkor és most
» Fekete Özvegy - Akkor és most

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: