Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cikkek, hírek, megjelenések

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 10:21 am

Sue írta:
Nem gondoltam, hogy ma könnyesre röhögöm magam, de ezektől a kommentektől kifeszültem. Nyolc szál mellkasszőr...
Szőr Tom Hiddleston... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:34 am

A nyakán lehet, hogy azok inkább anyajegyek. De mindegy is, hogy micsodák, meg hol vannak, mert rajta minden és mindenhol szexis. De akkor ez a kép nyár körül készülhetett? Mert lehet azért nem tűnt fel nekem, hogy vannak szeplői, mert az övéi is ilyen rejtőzködő fajták...
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:27 am

Sue írta:
Ez tök jó, nem csak én vettem észre, hogy szeplői vannak. Bár nekem konkrétan csak ezeken a nagy képeken tűnt fel. Nem is értem miért csak most, amikor már Tom fényképfertőzésben szenved a gépem. XD

Én a nyakán lévő szeplőktől vagyok totálisan kész, szerintem nagyon SZEXISEK!!!!!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 2774444739
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:17 am

Nem gondoltam, hogy ma könnyesre röhögöm magam, de ezektől a kommentektől kifeszültem. Nyolc szál mellkasszőr, és nemzeti gyásznap, ha egy kihullik... Meghaltam. X'D Ez tök jó, nem csak én vettem észre, hogy szeplői vannak. Bár nekem konkrétan csak ezeken a nagy képeken tűnt fel. Nem is értem miért csak most, amikor már Tom fényképfertőzésben szenved a gépem. XD
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 7:12 am

8 szál mellkasszőr mutogatása kötelező, rendet kell tartani az Army-ban!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:59 am

Mrs. Captain America írta:

Fekete haj, kék ing, 8 szál mellkasszőr... egyszerűen minden passzol. Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 4112972017
De lökött vagy!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 959844722 Ja, ha 1 kihullik, nemzeti gyásznapot tartunk! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:33 am

Jaj édes Istenem, Lulu ne tedd ezt velem éjszakára!!
Hogy lehet valaki ilyen szexi?! (költői kérdés volt.)
Fekete haj, kék ing, 8 szál mellkasszőr... egyszerűen minden passzol. Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 4112972017
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:26 am

Soha nem hittem volna, hogy képes vagyok egyszerre sírni, nyáladzani, és idegbeteg módon vigyorogni...és az, aki ezt kiváltotta:

Tom Hiddleston around town during the Toronto International Film Festival signing autographs for fans on September 11, 2011 [HQ] Courtesy of Karo

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mebchxfnca1qeuzrdo1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyKedd Feb. 05, 2013 10:55 am

Oh magaságos...azok a szeplők!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1511130120 Késő esti órákban veszélyes az ilyen képek látványa!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyKedd Feb. 05, 2013 9:53 am

AmyHiddleston írta:
Bevégeztem... X.X :lol!: Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 2774444739 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1511130120
Jó így lefekvés előtt, mi? Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyKedd Feb. 05, 2013 9:45 am

Bevégeztem... X.X :lol!: Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 2774444739 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1511130120
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyKedd Feb. 05, 2013 9:40 am

Tom Hiddleston attends the ‘Never Let Me Go’ premiere during the opening night of the 54th BFI London Film Festival at Odeon Leicester Square on October 13, 2010 in London, England [HQ]

Kemények a szemei... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mhr9e4kmiv1qeuzrdo2_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mhr9e4kmiv1qeuzrdo4_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mhr9e4kmiv1qeuzrdo3_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mhr9e4kmiv1qeuzrdo1_1280
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 6:39 am

Már korábban is volt olyan próbálkozása ahol valószínűleg ő maga próbálta a Lokis hátrafésülést kivitelezni a fején, de én attól majdhogynem sírtam. Katasztrofális lett a végeredmény. -.- Ha ott lettem volna, biztos megfogom, becipelem a mosdóba és összeborzolom a haját. Az szuper lett volna, de amit ő produkált... A zselé annyi volt rajta, hogy már szinte zsírosnak tűnt a haja ami tincsekbe tapad, meg hát... Inkább nem részletezem.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:54 am

Sue írta:
Szerintem nem kopaszodik. Mármint szerintem nem másabb a haja, mint eddig volt, vagy kevesebb, csak szimplán kevésbé előnyös az, hogy így nyalja hátra.

Jaja, szerintem is ez a helyzet. Ezt a sérót tessen felfüggeszteni gyorsan! Kellenének azok a göndör fürtök... :lonely:
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:59 am

Szerintem nem kopaszodik. Mármint szerintem nem másabb a haja, mint eddig volt, vagy kevesebb, csak szimplán kevésbé előnyös az, hogy így nyalja hátra. A szájon át lélegeztetés pedig jöhet! Én nem fogok tiltakozni, bár egy kissé meglepődnék az biztos. XD
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:44 am

LuluDarling írta:

Hádddde édesdrága! Most nézem, Tom rendesen kopaszodik! De jól álcázza, amikor be van lőve a haja! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 3668024462

Igen, és meglepő, mert pár éve még hatalmas szőke göndör sérója volt. Lehet az a sok festés...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:41 am

Mrs. Captain America írta:

Ez a kis srác nemrég találkozott Tommal. Olyan aranyosak♥️.
Hádddde édesdrága! Most nézem, Tom rendesen kopaszodik! De jól álcázza, amikor be van lőve a haja! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:40 am

Sue írta:
(Bár vicces lenne egy olyan szitu, hogy Tom pont akkor jelenik meg, amikor ki vagyok terülve, mint a Nagy-alföld. XD A végén még azt találná hinni, hogy rosszul vagyok. XD )
...ja, aztán a végén még nekiáll szájon át lélegeztetni, mert az tud... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 8:36 am

8 óra csekély várakozási időnek tűnik ha arról van szó hogy láthatom Őt. Azt hiszem még tovább is képes lennék várni.

Ez a kis srác nemrég találkozott Tommal. Olyan aranyosak♥.

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 549301_576719865690934_654425051_n
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:50 am

Nos én türelmes vagyok, de várakozni utálok. Tudom kicsit ellentmondásos dolog, de így van. XD Ellenben Tomért vállalnám. Elvégre nyár volt, még csak nem is kellett volna állva tölteni az időt. Le lehetett volna ülni, meg akár feküdni is. :D (Bár vicces lenne egy olyan szitu, hogy Tom pont akkor jelenik meg, amikor ki vagyok terülve, mint a Nagy-alföld. XD A végén még azt találná hinni, hogy rosszul vagyok. XD )
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:41 am

Sue írta:
Jaj igen, Köln. Az egyik itt készült videótól odáig meg vissza vagyok. Teljesen ledöbbent, amilkor megtudta, hogy nyolc órát vártak rá a rajongói. :)

Nos, igen. Az a videó nekem is a gyengém. Én is várnék annyit rá, ó, bőven, kitelik a birkatürelmemből és a nagy szeretetemből iránta! Bár szerintem akkor együtt várakoznánk mi mindnyájan! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 464751818
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 5:05 am

Jaj igen, Köln. Az egyik itt készült videótól odáig meg vissza vagyok. Teljesen ledöbbent, amilkor megtudta, hogy nyolc órát vártak rá a rajongói. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 4:39 am

Ez még a nyárról, Cologne, Németországból... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 2774444739

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Tumblr_mh6q4eu5BW1riunvuo1_r1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyPént. Feb. 01, 2013 8:33 am

Én is ezt gondoltam, de 21.-én már posztolt képet a repülőről. 22.-én írta, hogy odaért, és ma azt, hogy haza. Az hét nap. Utána is számoltam. Esetleg az Unicef programjaival töltött napjai száma lehetett az öt.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 EmptyPént. Feb. 01, 2013 8:23 am

Sue* írta:
Teljesen elérted Lulu. :D Szerintem Tom majdnem egy hetet volt ott nem öt napot. Bár ha az landolástól vesszük, és azt hiszem a mai napot nem számoljuk, akkor tényleg öt nap volt...
Én a naplók számát számoltam napoknak, mert úgy gondoltam, minden napról ír egyet, de ezek szerint akkor félre értelmeztem.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cikkek, hírek, megjelenések
Vissza az elejére 
20 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések No.2.
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: