Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömeink :)

Go down 
+11
Éjfúria
Johy14
CarrieJ.
AmyHiddleston
Sue
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 24, 2013 5:23 am

Ma hajnalba átadják az Oscar díjakat. A Bosszúállók filmet jelölték a Legjobb vizuális effekt kategóriában, szurkolunk! Örömeink :) - Page 7 335580231 Emellett a gálai főszereplői közt van a Bosszúállók csapata, név szerint Robert Downy Jr., Chris Evans, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner és Mark Ruffalo, így őket láthatjuk a képernyőn is. Örömeink :) - Page 7 2750705302

A gálát az HBO ma élőbe közvetíti éjjel 1 órakor, Szerdán pedig 19:25-től megtekinthető a vágott verzió szintén az HBO-n.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 24, 2013 4:21 am

Sue írta:
Akkor viszont már azt veszem fontolóra, hogy örülnék-e, ha elmenne. Jó, van olyan természete, hogy nem akadna ki rajta, sőt lehet még remekül is szórakozna a dolgon, de én magamból kiindulva ezt cseppet sem tartom viccesnek. Azt hiszem én nem nevetnék, csak az jutna eszembe, hogy szegény...
Pontosan...baromira nem az jár neki, hogy zöld taknyot öntsenek a nyakába, aztán minden TV csatorna azon csámcsogjon...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 24, 2013 3:59 am

Akkor viszont már azt veszem fontolóra, hogy örülnék-e, ha elmenne. Jó, van olyan természete, hogy nem akadna ki rajta, sőt lehet még remekül is szórakozna a dolgon, de én magamból kiindulva ezt cseppet sem tartom viccesnek. Azt hiszem én nem nevetnék, csak az jutna eszembe, hogy szegény...
Vissza az elejére Go down
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 24, 2013 3:11 am

Sue írta:
Ez is elismerés, annak pedig mindenki örül. Bár én elgondolkodtam azon, hogy akarom-e, hogy nyerjen, mert azt hallottam, hogy aki nyer, annak egy nagy adag zöld trutyit öntenek a nyakába. Sajnálnám a szép öltönyét, meg őt is nagyon.

Nyugi,nem biztos hogy kap zöld trutyit a nyakába,még akkor sem,ha nyer. :) A show előtt választanak ki pár sztárt,(nem feltétlenül a győzteseket.) és az átadó legváratlanabb pillanataiban öntik le őket dzsuvával.

Szerintem ez is szép elismerés,meg hát nem csak Tom van a jelöltek között mint nagy sztár,és ők sem érzik megalázónak. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 24, 2013 12:29 am

Éppen V. Henriket nézek 72 centin...létezik ennél tökéletesebb vasárnap??? Örömeink :) - Page 7 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:48 am

Ez is elismerés, annak pedig mindenki örül. Bár én elgondolkodtam azon, hogy akarom-e, hogy nyerjen, mert azt hallottam, hogy aki nyer, annak egy nagy adag zöld trutyit öntenek a nyakába. Sajnálnám a szép öltönyét, meg őt is nagyon. De ezt is tudom, hogy hogy képzelték. Egy ilyen után, nem szállhat be a kocsiba, mert tiszta koszos lesz. Vagy úgy gondolták ide majd minden nyerésre esélyes váltó ruhával, törülközővel és tusfürdővel érkezik, hogy felkészülten fogadja az isteni áldást, és rögtön orvosolni tudja?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:58 am

Valahol drukkolok neki, hogy nyerjen, valahol viszont nagyon megalázónak tartom, hogy Tomnak egy Kids Choice Awards-ért kell versengenie bárkivel is...neki BAFTA és Oscar jár, nem pedig ez...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:51 am

Igen, Kids Choice. Én még aznap szavaztam, hogy elinditották. És most számitani fog minden szavazat, szóval én is csak bátoritalak, hogy gyorsan szavazzatok...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 22, 2013 11:21 pm

LuluDarling írta:
Ú csajok, nem szeretnék nagyképűnek tűnni, vagy ilyesmi, de szerintem ez a kinézettye most nagyon kis elvetemült lett!!! Örömeink :) - Page 7 1959207375
Nagyon tetszik :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 22, 2013 10:05 am

Ú csajok, nem szeretnék nagyképűnek tűnni, vagy ilyesmi, de szerintem ez a kinézettye most nagyon kis elvetemült lett!!! Örömeink :) - Page 7 1959207375

Lulu Tumblr Oldala
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 22, 2013 1:31 am

Én szavaztam, gyerekek! Örömeink :) - Page 7 2750705302
Egyébként köszi Betty, magamtól tuti nem találtam volna meg. (a net ellenem van Örömeink :) - Page 7 1995604987 ) Örömeink :) - Page 7 1672448945
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:38 am

Egy kis hirdetés következik. :)

Idén újra megrendezik a Kid's Choice Awards-ot, ahol a Bosszúállók szép számmal jelölve vannak egyes
kategóriákban. (Többek között Tom, Robert, Chris H. és Scarlett is). Tudom hogy eddig úgy volt hogy csak az
Amerikából bejövő szavazatokat veszik érvényesnek, de most is bárki szavazhat regisztrálás nélkül, szóval ki tudja. :)
Mindenesetre szerintem egy próbát megér hogy támogassuk kedvenceinket.
Itt tudtok szavazni: http://www.nick.com/kids-choice-awards
Köszönöm a figyelmet^^
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyKedd Feb. 19, 2013 9:23 am

Aleex írta:
Most néztem, hogy egy híján ötvenen vagyunk! Örömeink :) - Page 7 3920004554 És ami még jobb, a fórum 10000 hozzászólással rendelkezik! Örömeink :) - Page 7 283655930 Örömeink :) - Page 7 2750705302
Wow! Én nem is figyeltem!!! Nem semmi! Ez azért nem kis teljesítmény! Köszönöm a régi- és új tagoknak egyaránt!!! Örömeink :) - Page 7 1001172573
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:22 am

Aleex írta:
Most néztem, hogy egy híján ötvenen vagyunk! Örömeink :) - Page 7 3920004554 És ami még jobb, a fórum 10000 hozzászólással rendelkezik! Örömeink :) - Page 7 283655930 Örömeink :) - Page 7 2750705302


Jaj ez FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!! Örömeink :) - Page 7 283655930
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:18 pm

Aleex írta:
Most néztem, hogy egy híján ötvenen vagyunk! Örömeink :) - Page 7 3920004554 És ami még jobb, a fórum 10000 hozzászólással rendelkezik! Örömeink :) - Page 7 283655930 Örömeink :) - Page 7 2750705302

És tényleg! Ez valami hiperszuper!! Örömeink :) - Page 7 335580231 Ráadásul ebből a majdnem ötvenből elég sokan is aktívak! Örömeink :) - Page 7 283655930
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 10:07 am

Most néztem, hogy egy híján ötvenen vagyunk! Örömeink :) - Page 7 3920004554 És ami még jobb, a fórum 10000 hozzászólással rendelkezik! Örömeink :) - Page 7 283655930 Örömeink :) - Page 7 2750705302
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 08, 2013 10:45 pm

A Tom köszöntőket majd a Tom - Kibeszélődi topikba írjátok! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 03, 2013 4:41 am

Köszönöm csajok, übercukkerek vagytok!!! Örömeink :) - Page 7 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 03, 2013 4:04 am

LuluDarling írta:
Megújítottam a tumbi oldalam kinézetét, új háttér, fejléc animáció, meg bemutatkozó animáció, már régen terveztem, csak eddig nem jutottam hozzá, időhiány miatt...akit esetleg érdekel:

Lulu, ez egyszerűen leírhatatlanul csodálatos lett! *-* Órákig tudnám nézni... a hátteret főleg Örömeink :) - Page 7 3684083802 Örömeink :) - Page 7 4112972017
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 03, 2013 3:58 am

LuluDarling írta:
Megújítottam a tumbi oldalam kinézetét, új háttér, fejléc animáció, meg bemutatkozó animáció, már régen terveztem, csak eddig nem jutottam hozzá, időhiány miatt...akit esetleg érdekel:
Ó, csodaszép lett, nagyon-nagyon szemgyönyörködtető! Örömeink :) - Page 7 4112972017 Örömeink :) - Page 7 3920004554


A hozzászólást GwenPage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03, 2013 4:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyVas. Feb. 03, 2013 1:54 am

LuluDarling írta:
Megújítottam a tumbi oldalam kinézetét, új háttér, fejléc animáció, meg bemutatkozó animáció, már régen terveztem, csak eddig nem jutottam hozzá, időhiány miatt...akit esetleg érdekel:
Love your life :)

Nagyon szép lett Lulu, igazán ügyes vagy! Örömeink :) - Page 7 711151169
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 5:31 am

Én a hangokkal úgy vagyok, hogy mivel előbb láttam a szinkronos verziót (Thor), ezért nem zavart annyira a szinkronhang. De nem én lennék ha nem néztem volna meg eredeti hanggal és akkor amikor Tom megszólalt... Totális elme apokalipszis. Kb, mint akit elüt egy úthenger és utána nem képes másra csak pislogni nagy értelmes szemekkel. (Lehet egyszerűbb lett volna leírnom, hogy, mint Loki Hulk kezelése után. XD ) Egyszerűen nem kaptam szikrát tőle. Megállapítottam, hogy isteni a hangja. Így jártam Alan Rickmannal is. XD Bár nagyon jónak találtam a Harry Potteres szinkronhangját, passzolt a karakterhez és jól adta vissza Alan vontatott beszédstílusát (hát Tom sem hagyhatta ki, hogy ne élcelődjön ezen, és mit ne mondjak tökéletesen parodizálta 8D ), de mikor meghallottam az eredetit... Na akkor is végem volt. Ahol viszont nagyon nagy energiákat fektettek a magyar hangokba (úgy hallottam csak azt fogadták el, akinek a hangszíne a legjobban passzolt az eredetihez) az A GYűrűk Ura volt, és ott valóban tökéletes is lett, amennyire lehet.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 12:42 am

Dominika13 írta:
Jó lett Lulu! :)
Kössssziiiiii!!! Örömeink :) - Page 7 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 12:08 am

Jó lett Lulu! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 01, 2013 11:01 pm

Megújítottam a tumbi oldalam kinézetét, új háttér, fejléc animáció, meg bemutatkozó animáció, már régen terveztem, csak eddig nem jutottam hozzá, időhiány miatt...akit esetleg érdekel:
Love your life :)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Örömeink :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Örömeink :)
Vissza az elejére 
7 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: