Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
CarrieJ.
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Júl. 19, 2013 5:40 am

Külföld az jó ötlet, London meg még inkább :)
Voltunk egy hetet tavaly, és annyira jó hangulatban tértünk haza onnan.
Nincs az a rosszindulat, ami itthon már megfolytja az embert.
És igenis lehet előrébb jutni. Keményen kell melózni, de annak meg is lesz a jutalma.
Én inkább észak felé gondolkozom, vagy most már kelet is felmerült Bánataink :( 2453078570 
A sulit is nehéz itt hagyni, meg azért nem olyan könnyű elindulni.
De ha a mindenkori kormány úgy döntött, hogy magasról tesz a választók fejére, akkor nincs itt maradás.
Kívánom, hogy sikerüljenek a terveid :)

Ez a család dolog is dettó. Csak nálunk anyám viselkedik így...
Azért "szívderítő", ha már a család sem tiszta egység Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Júl. 17, 2013 9:53 am

Lányok, köszönöm a biztatást :)

Nos, nem is adom fel, bár épp most, két órája kaptam egy elutasítást, miszerint voltak, akik rászorulók voltak, azoknak adtak munkát (és én mi vagyok vazeg'? Munkanélküli, rászorulok munkára XD). Tök ideg lettem, de tudjátok mit? Ismerősöm által kimegyek októberben Londonba. A sulit passzívra teszem, mivel nem tudom a diplomát megfizetni (támogatás nélkül bérletre se futja, támogatást meg nem kapok, viszont munkahelyet sem, most mégis, menjek lopni? XD), viszont munkám sincs. Anno egy miniszterelnökünk meg is mondta: nem teccik? el lehet takkaróódni! Evil or Very Mad  A mostani azt mondja, olyan országot épített, ahol mindenkinek van munkája - én azért ezt megkérdőjelezem, EHEHE.
Juj, amúgy nem akarok politizálni, tökre pártatlan vagyok meg ilyesmi, no meg a rasszizmus is hiányzik belőlem, csak tényleg ezt mondták államfőink.

A döntésen 2 hete ülök, de semmi más kiút. Legalább világot látok Bánataink :( 459759068  Sok ismerősöm van kint, eddig egyik sem panaszkodott Bánataink :( 1959207375 

Mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy tervezzen több fronton. Van szaktársnőm, aki a diplomájára épít, de mint tudjuk, a diploma nem belépő munkába :( És fel a fejjel :,)
Ezer csók a kedves szavakért, múltkor nagyon ki voltam borulva. Bánataink :( 305504174 

Sue: nagyon sok sikert a továbbiakban is :) Így tovább!
Delora: nah a nyomás az, ami csak rátesz ugye egy lapáttal. Édesanyám támogat, de az anyja mindennap: "Nem kéne már dolgoznod? Én ilyenkor már..." Elég bajunk van fiataloknak, de mindenki csak azt hiszi, jaj de csodás is ez, mert csak lopjuk a napot.
(öhm, nem ide tartozik, de öreganyám sosem dolgozott. Mármint egyszer, 14-15 éves kora között két nyáron aratott, oszt' 20évesen rácsimpaszkodott nagypapámra és a vérét szívta, szóval imádom, hogy ő oktat ki, meg meséli a kitalált melóit. Én tényleg keresek de nincs, mit nem ért szerencsétlen, mehh!)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 16, 2013 3:48 am

Jaaj, de ismerős, gyerekek! De ismerős! életem első munkahelyét viszonylag gyorsan megtaláltam. Egy call center volt. (Szerintem mindenki tudja mi az, ha mégsem, szívesen taglalom.) de persze három hónap múlva elküldtek, mert ez volt a trend. Addig nem kell adózni a munkavállaló után, plusz magyarázkodni sem kell, hogy miért küldenek el. Utána azt hiszem négy hónapig semmi. A következő helyen öt hónapot voltam, de onnan is elküldtek, mert a közvetlen felettesem nem bírta elviselni a tényt, hogy nem nyalok neki tövig, hiába végeztem színvonalas munkát. Után kilenc, hangsúlyozom KILENC hónapig semmi. Már a végére nagyon idegbeteg voltam. Sehonnan még csak olyan szinte sem méltattak válaszra, hogy sajnáljuk, de nem önt választottuk. Semmi. Végül megint egy call center céghez kerültem. Nem örültem, mert az első után elhatároztam, hogy oda többet soha, de kellett a munka. azóta előléptetek, így már jobb, és majdnem pezsgőt bontottam, hogy elmúlt egy év és még mindig van munkám. :)
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Júl. 12, 2013 4:24 am

slytherin írta:
Olyan boldog voltam, hogy több hónapnyi, megfeszített tanulás után végre szünidő. Erre ránéztem a naptárra, még két hónap sem maradt! affraid affraid  Folytatnám a sort azzal, hogy ismét mindenhonnan elutasítottak munkaügyben, a következőkkel: nincs képzettségem (diákmeló banyeg!!!! Most _tanulok_!!! Milyen képzettség???) másik indok: túlképzett vagyok.
Lényeg, hogy a mostani kormány pár hete a seggét verte a betonhoz, micsoda istenkirálycsászárok, 1millió új munkahely (a leépítés volt ennyi, de hát aki hülye az hülye) meg mindenkinek van munka meg micsoda ütemben fejlődünk.
elegem van Bánataink :( 1189331392 
És nem vagyok válogatós, kínomban minden helyre beadtam, kasszától az árufeltöltésig. Helyette továbbították egy céghez, ami 4 óra utazásra van tőlem és buszbérlet több, mint a fizu. Bánataink :( 3668024462 
És igen, hisztériás vagyok XD
NAGYON.
Evil or Very Mad 
A kövi ember, aki beszól, hogy mi diákok csak sírunk és nem dolgozunk, szó szerint felpofozom, és a hajánál fogva tépem meg, hogy mutasson EGY azaz egy darab, elérhető munkahelyet, és abban a minutumban jelentkezek.
A diákhitelt tanácsolókat meg kérdés nélkül leöntöm valamivel. Így is van hitelem, mint árva hülyegyereknek, fel kellett vegyek, nem tolnak a popsim alá semmit. De persze, vegyek még fel. Amint lediplomáztam, megyek el innét, inkább mosogatok egy gazdagabb országban Evil or Very Mad  Itt még mosogatni se vettek fel xD

Hiszti OFF~ Bánataink :( 1995604987

Sajnos ez ismerős :(
Túlságosan is...
de ne add fel!!
Általában nálam is ez szokott lenni, aztán elmegy a fél nyár arra, hogy keresgélek. Az itthoni nyomás, is csak rátesz egy lapáttal..
Az a legnagyobb baj, hogy a diákokat mindenhol kizsákmányolják.
Dolgozni kell reggeltől estig, nevetséges órabérért, vagy teljesítménybérért. Elvárás az persze a plafont verdesi.
Én azonban jobban félek a suli utána időtől. Egyre biztosabb, hogy el kell innen menni.
Egy rakás adóssággal, nem lehet hónapokig várni a jó szerencsét :S
A diákhitel a legrosszabb lehetőségek egyike, de ha egyszer nincs más :v
Na én se megyek már át jobban negatívba, elvégre most nyár van.
Kreatívnak kell lenni, és még az egyetemi/fősulis évek alatt építeni a kapcsolatokat.. akkor talán nekünk is terem majd babér ebben az országban.
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Júl. 10, 2013 8:23 am

slytherin írta:

Bánataink :( 37686141 Szerencsére az nagyon nagy öröm, hogy legalább tényleg lesz időm :) Csak hát mikor két éve nem kapok munkát, kicsit kezdek besokkalni. Ösztöndíjról is lecsúsztam, pedig 4egész feletti átlagaim vannak. Most lehet 6egész felett lesz :D Talán az legalább megdobja a kasszám :]
Na meg mikor beszólnak, hogy dolgozni kéne... olyankor rettenetesen ideges leszek, mert már annyi életrajzot leadtam, hogy egy patront megtöltene a tinta. Ki meg még nem mehetek, most már kibírom talán a diplomáig. Bánataink :( 3668024462 
Elhiszem,hogy nem elég rózsás a helyzet,de te legalább szeretnél tenni valamit ez ellen,viszont mások ilyenkor csak néznek ki a fejükből és nem érdekli őket hogyan tovább....Jó pár ilyet ismerek sajnos...Bánataink :( 1103666132 Küldöm az energiát,tedd a kezed a tv...akarom mondani a monitorra! Bánataink :( 3668024462 Bánataink :( 3668024462 Bánataink :( 1959207375 
Vissza az elejére Go down
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 09, 2013 12:13 pm

adrilimo írta:
Sok kitartást !

Bánataink :( 37686141 Szerencsére az nagyon nagy öröm, hogy legalább tényleg lesz időm :) Csak hát mikor két éve nem kapok munkát, kicsit kezdek besokkalni. Ösztöndíjról is lecsúsztam, pedig 4egész feletti átlagaim vannak. Most lehet 6egész felett lesz :D Talán az legalább megdobja a kasszám :]
Na meg mikor beszólnak, hogy dolgozni kéne... olyankor rettenetesen ideges leszek, mert már annyi életrajzot leadtam, hogy egy patront megtöltene a tinta. Ki meg még nem mehetek, most már kibírom talán a diplomáig. Bánataink :( 3668024462 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 09, 2013 8:19 am

Sok kitartást !
Vissza az elejére Go down
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 09, 2013 7:55 am

Olyan boldog voltam, hogy több hónapnyi, megfeszített tanulás után végre szünidő. Erre ránéztem a naptárra, még két hónap sem maradt! affraid affraid  Folytatnám a sort azzal, hogy ismét mindenhonnan elutasítottak munkaügyben, a következőkkel: nincs képzettségem (diákmeló banyeg!!!! Most _tanulok_!!! Milyen képzettség???) másik indok: túlképzett vagyok.
Lényeg, hogy a mostani kormány pár hete a seggét verte a betonhoz, micsoda istenkirálycsászárok, 1millió új munkahely (a leépítés volt ennyi, de hát aki hülye az hülye) meg mindenkinek van munka meg micsoda ütemben fejlődünk.
elegem van Bánataink :( 1189331392 
És nem vagyok válogatós, kínomban minden helyre beadtam, kasszától az árufeltöltésig. Helyette továbbították egy céghez, ami 4 óra utazásra van tőlem és buszbérlet több, mint a fizu. Bánataink :( 3668024462 
És igen, hisztériás vagyok XD
NAGYON.
Evil or Very Mad 
A kövi ember, aki beszól, hogy mi diákok csak sírunk és nem dolgozunk, szó szerint felpofozom, és a hajánál fogva tépem meg, hogy mutasson EGY azaz egy darab, elérhető munkahelyet, és abban a minutumban jelentkezek.
A diákhitelt tanácsolókat meg kérdés nélkül leöntöm valamivel. Így is van hitelem, mint árva hülyegyereknek, fel kellett vegyek, nem tolnak a popsim alá semmit. De persze, vegyek még fel. Amint lediplomáztam, megyek el innét, inkább mosogatok egy gazdagabb országban Evil or Very Mad  Itt még mosogatni se vettek fel xD

Hiszti OFF~ Bánataink :( 1995604987
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Júl. 07, 2013 10:30 am

Sue írta:
Azt hiszem Thor kissé rossz irányba vezette le a felgyülemlett  feszültséget. :)

Bennem is felgyülemlett rendesen.. és szívesen visszaküldtem volna a feladónak Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Júl. 07, 2013 6:07 am

DeloraMercel írta:
Üdv újra itthon Gwencsi!!! Bánataink :( 283655930

Köszönöm lányok, imádnivalóak vagytok!! Jó újra itt! Bánataink :( 1672448945 


Hát ha Thor ilyen csúnyaságot csinált, tényleg ráfér egy kis terápia... és még szegény Lokira mondják, hogy begolyózott! Bánataink :( 1995604987 
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Júl. 07, 2013 5:16 am

Jah. Hát az is járhatna terapeutához, aki asztalokat borogat. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Júl. 07, 2013 5:11 am

Sue írta:
Azt hiszem Thor kissé rossz irányba vezette le a felgyülemlett  feszültséget. :)
És még Hulknak vannak dühkezelési problémái...Bánataink :( 3668024462 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Júl. 07, 2013 4:55 am

Azt hiszem Thor kissé rossz irányba vezette le a felgyülemlett feszültséget. :)
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Júl. 06, 2013 9:15 am

Végre újra tudom használni a netet, telóról nem az igazi :(
Tegnap du. jött Thor, és egy jól irányzott villámmal parkolópályára küldte a házi netet...
Ráadásul a modemet, routert is hazavágta Evil or Very Mad 
Hát nem voltam túl boldog az elmúlt másfél napban, de most már örülök hogy itt lehetek :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Júl. 06, 2013 9:08 am

Üdv újra itthon Gwencsi!!! Bánataink :( 283655930
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Júl. 03, 2013 8:40 am

Szia Gwencsi !!! Bánataink :( 283655930 
Üdv újra köztünk Bánataink :( 1839924927 Már hiányoztál a társaságból Bánataink :( 464751818 
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Júl. 03, 2013 8:28 am

Köszi Betty, nagyon jó volt Bánataink :( 407681816  De nagyon jó, hogy most már köztetek vagyok. Na az igahúzás nekem is listán van, a kötelező munkát valószínűleg én is elkezdem majd a fűvészkertben, vagy valami papságon... élmény lesz... de ami kell, az kell! Bánataink :( 2395686139 
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Júl. 03, 2013 7:46 am

Gwencsii, nagyon örülök hogy hazatértél, remélem jót nyaraltál, te kis mázlista, én itthon húzom
az igát a CLAAS gyárban, a nyaralás még várat augusztusig.. ://
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 7:35 pm

LuluDarling írta:
Jobbulást Gwencsi! Bánataink :( 1672448945 

Köszönöm Lulu, szerintem a fórumozás a legjobb gyógymódnak bizonyul majd újra Bánataink :( 1672448945 


Alekto, nos igen, kicsit felemás ez a dolog. Jó volt kint nagyon, köszönöm, fantasztikusan éreztük magunkat, csak az utolsó napokat kicsit beárnyékolta a megfázás Bánataink :( 1103666132 
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 11:07 am

GwenPage írta:
Ó látom most mindenkit utolér a baj, jobbulást Lulu, neked pedig Sue, jöjjön hamar rendbe a bokád! Velem is megtörtént már pontosan ugyanez, szörnyen érzékeny a bokám. Jelenleg taknyom-nyálam egyben van, mert megfáztam a bivalyklímától odakünn Törökben... Pffffffffff 

Jobbulást emberek! :)
Jaj, te szegény, Gwen... mindjárt sajnállak... Bánataink :( 1103666132 mi az, hogy Törökben?! Egye-fene jobbulást, de közben irigykedek is. Remélem, jól érezted magad!! És hamarosan jobban érzed magad!! Bánataink :( 1959207375 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 7:49 am

Köszönöm csajok. :D Bánataink :( 305504174 
Örömmel jelenthetem, hogy most már eljutottam a kulturált emberi közlekedés szintjére. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:32 am

Jobbulást Gwencsi! Bánataink :( 1672448945 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:26 am

Ó látom most mindenkit utolér a baj, jobbulást Lulu, neked pedig Sue, jöjjön hamar rendbe a bokád! Velem is megtörtént már pontosan ugyanez, szörnyen érzékeny a bokám. Jelenleg taknyom-nyálam egyben van, mert megfáztam a bivalyklímától odakünn Törökben... Pffffffffff 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Júl. 02, 2013 12:33 am

Jobbulást Sue ,így utólag is Bánataink :( 464751818 Remélem hamar rendbe jössz Bánataink :( 1839924927 
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:50 am

Köszönöm a jókívánságot. :) Most már egész jó. Legalább menni tudok vele.

Ohh I. Lulu nagy monológ. Arra azért be tudnék fizetni. XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: