Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
+12
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
GwenPage
AmyHiddleston
Teresa Romanova
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptyPént. Júl. 20, 2012 2:50 am

Én is próbáltam már, de nekem sem sikerült.
Lulu, ha majd lesz időd megtennéd, hogy a Phil Coulson-os topicot is megnyitod? Lenne pár képem oda is. Ő is kedvencem, szóval gyűjtögettem párat. :)
Előre is köszi, tudom, hogy sok dolgod van egyszerre két fórummal... :oops:
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 9:58 pm

Ezt nem annyira értem :oops:
Mikor linket, videot akarok küldeni, sose engedi, hogy elküldjem. Ezt a szöveget írja ki: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Akkor 7 nap múlva már küldhetek linket? :roll:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptySzer. Júl. 18, 2012 1:25 am

LuluDarling írta:

Jaj igen, már csinálom is! Az speciel kimaradt a szórásból, de igencsak rohammunkában telt az elmúlt három nap... :oops:
Örülök, hogy tetszik az új fórum, szerintem annyira jó, hogy a különböző gombokat is lehetett karakterek képeivel helyettesíteni...így aztán igazán személyre szabott lett az oldal, nem? :D

Nekem is nagyon tetszik, így mindenhol ott vannak a kedvenceink! Még jó, hogy olyan sokan vannak így mindenkinek jutott egy gomb. :D
Köszi az animációs topicot és a sok munkát amit belefektettél az oldalba, hogy jól szórakozhassunk! :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptyKedd Júl. 17, 2012 7:57 am

KathyStark írta:
Fúúú hát ez nagyon zsír lett! :D Nagyon prora megcsináltad! Ügyes vagy Lulu! :D Majd lehetne egy animációs topicot is csinálni a fanartokhoz?
Előre is köszi!

Jaj igen, már csinálom is! Az speciel kimaradt a szórásból, de igencsak rohammunkában telt az elmúlt három nap... :oops:
Örülök, hogy tetszik az új fórum, szerintem annyira jó, hogy a különböző gombokat is lehetett karakterek képeivel helyettesíteni...így aztán igazán személyre szabott lett az oldal, nem? :D
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptyKedd Júl. 17, 2012 5:22 am

Fúúú hát ez nagyon zsír lett! :D Nagyon prora megcsináltad! Ügyes vagy Lulu! :D Majd lehetne egy animációs topicot is csinálni a fanartokhoz?
Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:03 am

Szó szerint szabad a pálya! Itt bármiről beszélhetünk, ami a fórum témáján kívül esik. ;)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: