Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új sablon - vélemény kéretik!

Go down 
+12
DeloraMercel
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
AmyHiddleston
GwenPage
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:20 am

Szuper ötlet, már az eddigiek is nagyon királyak, kíváncsi vagyok a többi kreálmányodra is! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 335580231 Nekem egyelőre nincs ötletem, de ha lesz, szólok! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1839924927
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyVas. Márc. 31, 2013 5:51 am

Találtam egy helyet, ahol lehet csinálni ilyet szmájlikat, illetve feliratokat bele, úgyhogy most csináltam néhányat így mutatóba, ha tetszenek, majd még alkotok, és várom az ötleteket a lehetséges feliratokra! Ja, annyi bibi van a dologban, hogy sajnos írásjeleket és aposztrófokat nem enged beleírni a szövegbe...ezért a Loki's Army sem nagyon ment...

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1639802352 HiddlesArmy LokiDokey
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 6:12 am

Baromi jók az új smiley-k, szuper vagy Lulu! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1001172573 10/10
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 6:09 am

Köszi, Lulu! A meghalós nagyon király. Most már képesítve is jobblétre szenderülhetünk Tom látványától. wave1
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyPént. Márc. 29, 2013 10:52 am

Nagyon klasszak Lulu, köszönjük szépen!!!!!!! Nekem ez a kedvenc így elsőre: England !!!!!
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyPént. Márc. 29, 2013 10:51 am

Nagyon kis ötletes Smiley-k, köszönjük Lulu! Iloveu Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyPént. Márc. 29, 2013 10:49 am

Nos csajok, úgy gondoltam, az új sablonhoz néhány új smiley is dukál...Sue kérésére próbáltam meghalós szmájlit is keresni, és egyebeket...remélem, tetszenek majd...
A szokásos helyen találjátok őket, alulra görgetve. Néhány az újak közül:

RIP2 RIP wave1 lolol England
bounce1 huglove Oops1 Imsorry
rotlf Iloveyou
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:55 am

Sue írta:
Nekem is nagyon tetszik, az egyedüli bajom csak annyi vele, hogy nehezebb olvasni. A fekete részhez kell hozzá tekerni a szöveget. Az új ikonok képei meg marha jók, csak meg kell szoknom őket, mert kapásból a nem kommentelt topicok között keresgéltem az új hozzászólásokat. XD
Hát tessen szokogatni...ez de szép, magyar mondat volt! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 959844722 Direkt azért jó szerintem, hogy csak a fórum feléig van mintás háttér, hogy fölötte a fekete alapon bármi elolvasható. De mégis díszes és egyedi...
És igen, az új hozzászólásos és régi hozzászólásos gombokat felcseréltem, gondoltam itt is újítok. De ezt is meg lehet majd szokni!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:31 am

Nekem is nagyon tetszik, az egyedüli bajom csak annyi vele, hogy nehezebb olvasni. A fekete részhez kell hozzá tekerni a szöveget. Az új ikonok képei meg marha jók, csak meg kell szoknom őket, mert kapásból a nem kommentelt topicok között keresgéltem az új hozzászólásokat. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:20 am

AmyHiddleston írta:
Nagyon király lett az új sablon ^^ (ám bocs hogy kihaló félben van az aktivitásom, de vizsga-vizsga hátán) :/
Örülök, hogy tetszik! Azért remélem, a vizsgák végeztével visszakapunk téged! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:19 am

Nagyon király lett az új sablon ^^ (ám bocs hogy kihaló félben van az aktivitásom, de vizsga-vizsga hátán) :/
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 4:29 am

Köszi csajok, cukorborsók vagytok! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 305504174 Örülök, hogy jól sikerült! Szerettem volna már valami igazán újat, végig néztem vagy 1000 sablont, már azt hittem, nem találom meg a megfelelőt. De aztán mégis szembe jött! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1001172573
Használjátok egészséggel! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1839924927
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:37 am

Lulu már megint csodát tettél, hihetetlenül szuperek az új gombok és az új sablon! Nekem is meg kell szoknom, hozzászokta az előzőhöz, de hiperkirály lett, nagyon szépen köszönjük! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 37686141 Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 407681816 A Főoldal és az Új válasz gomb kiemelten tetszetős! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2750705302
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:18 am

Nagyon jó lett!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2750705302 Igaz, még szoknom kell kicsit, túlságosan megszoktam a régit... Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1959207375 Profi vagy Lulu! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 305504174
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 1:21 am

Nekem nagyon tetszik! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2774444739 Jobb mint az előző, a gombok is szépek! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 459759068 Ügyes vagy Lulu! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 407681816
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 12:31 am

Boszorka666 írta:
FANATASZTIKUS lett!!!!!!! Nekem nagyon tetszik! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 711151169
Az "új válasz" gombot imádom, és többi kis kép is nagyon tetszik!
Remek munkát végezztél Lulu, nagyon szépen köszönjük!!!!!!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 711151169 Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 305504174
Örülök csajok, hogy tetszik az új sablon, főleg az új válasz gomb, bár most eszméltem rá, hogy az új válasz gomb, és a főoldalon Lokit témabomb teljesen ugyanabból a képből van, csak más színű a háttér... Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 959844722 Ezt jól összehoztam! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2338758748
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 12:25 am

FANATASZTIKUS lett!!!!!!! Nekem nagyon tetszik! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 711151169
Az "új válasz" gombot imádom, és többi kis kép is nagyon tetszik!
Remek munkát végezztél Lulu, nagyon szépen köszönjük!!!!!!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 711151169 Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 305504174
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 11:18 pm

Nekem tetszik az új design, főleg az "új hozzászólás" gomb, de egyébként mindegyik jó lett, ügyes vagy :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 9:28 pm

Nos csajok, tádááááám! Íme az új fórum, az új sablon...mit mondjak? Szokni kell. Kalandozzatok rajta, aztán majd meglátjátok.
Az egyik fő változás az, hogy most a főoldalon Tony jelzi az új hozzászólásokat tartalmazó topikokat és Loki van azoknál, ahol nincs friss hozzászólás. Gondoltam ez is egy kis üdítő változatosság, de ha nagyon zavaró, akkor simán meg tudom oldani fordítva is.
Remélem tetszik az összkép és az új gombok is, nagyon igyekeztem. Most tényleg kicseréltem az összes gombot, még azokat is, amik azoknak nem látszanak, akik folyamatosan be vannak jelentkezve (Pl. a bejelentkezés és a regisztrációs gombokat) plusz alul a "ki van itt?" képet. Úgyhogy tényleg globális az átalakulás...na jó, hazudok, a fejléc képünk maradt a régi... Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2453078570
Majd még megpróbálok valamit alakítani a betűméreten, mert az nagyon bolhab*szásnyi, de nem ígérek semmit... Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 10:53 am

Nekem is a második tetszik a legjobban és Lokival csak még szuperebb!!!!!!!!!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 711151169
Vissza az elejére Go down
Johy14
Újonc
Újonc
Johy14


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, New York

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 8:16 am

egyet értek Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 1959207375
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:54 am

LuluDarling írta:

Köszi a szavazatokat! Nézzétek, egy kis ügyességgel sikerült a háttér jobb szélére Lokit is oda ügyeskednem!!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 3920004554

Lokival természetesen még jobban tetszik :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:51 am

Mrs. Captain America írta:
Ha cserélni szeretnél szerintem is a második :)
Köszi a szavazatokat! Nézzétek, egy kis ügyességgel sikerült a háttér jobb szélére Lokit is oda ügyeskednem!!! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 3920004554

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 910
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:44 am

Ha cserélni szeretnél szerintem is a második :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:37 am

Nekem is a második tetszik jobban, a háttér továbbra is nagyon tetszetős és jó, hogy nem látszik át a képeken! A színvilág is nagyon klassz, én erre szavaznék! Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 459759068 Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 3920004554
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új sablon - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: