Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 25, 2013 7:30 am

Azt hiszem pont jókor jött ez most nekem, Lulu :)
Nagyon át tudtam érezni Loree elkeseredettségét, még ha nem is ugyanabból az okból. A vége pedig pont annyira kellemesen pozitív és reménykeltő lett, ami nekem is jobbá tette a napomat/estémet :)
puszi érte :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 25, 2013 12:26 am

Ismét fantasztikus fejezetet kaptunk tőled Lulu! Szerintem nagyon szépen fogalmaztad meg Loree lekében és szívében duló érzelmeket,annyira sajnáltam szegényt! OMG a vége, nagyon várom a folytatást!!!!!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 2 335580231 

Gratula és sok sikert a folytatáshoz!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 24, 2013 8:17 pm

Fantasztikus volt ez a fejezet is, noha elég szomorkás, de nagyon szépen leírtad a Loree lelkén áthaladó érzelmeket, és a vége... vííí! Mikor lesz már szombaaaat??? Ezt látnom/olvasnom kell! Fanfricik ♥ - Page 2 283655930  Thor milyen kis huncut már Fanfricik ♥ - Page 2 3140178259 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 24, 2013 8:28 am

Elnézést, most esett le, hogy ma combat van, még ha munkanap is...szóval akkor itt van a friss!!!

Őrangyal - Huszonnegyedik fejezet - Elhagyatva
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 18, 2013 1:39 am

Boszorka666 írta:

A ruci nagyon klassz!
Valahogy éreztem, hogy ebből félreértés lesz.

Loree ruhája NEM ilyen, csak azért tettem be, mert hasonló fejpántot képzeltem Loreenak...


Köszi a kommentet Boszim! Fanfricik ♥ - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 18, 2013 1:11 am

Nagyon szuper lett ez a fejezet is! Azon nem lepődtem meg,hogy Loki nem tudja kezelni a helyzetet, hogy megijed attól, hogy miféle érzelmeket táplál Loree iránt. Kíváncsi vagyok Loree mit fog lépni, szegény csajszi, nem egy "könnyű esetet" kapott Loki személyében!

A ruci nagyon klassz!

Gratulálok és sok sikert a folytatáshoz!
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 17, 2013 11:50 pm

LuluDarling írta:

Miért, az eddigiek nem voltak "igazán izgik"? Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 

Csajok, néhány fejezettel ezelőtt írtátok, hogy nem igazán tudjátok elképzelni az Őrangyal/Loree fejpántját, amit zöld ruhájához visel, nos én valmai ilyesmire gondoltam:

Menő ruci Fanfricik ♥ - Page 2 335580231 
Jaj dehogy is nem voltak "igazán izgik Fanfricik ♥ - Page 2 407681816 
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 17, 2013 10:38 am

Tudtam hogy Loki nem fog túl sokáig romantikázni :D A férfiak mind ugyanolyanok, totál az agyunkra mennek :$
Várom a folytatást!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 17, 2013 7:21 am

adrilimo írta:
Ha jól érzem nem sokára egy igazán izgi fejezet kerülhet majd napvilágra hooray 
Miért, az eddigiek nem voltak "igazán izgik"? Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 

Csajok, néhány fejezettel ezelőtt írtátok, hogy nem igazán tudjátok elképzelni az Őrangyal/Loree fejpántját, amit zöld ruhájához visel, nos én valmai ilyesmire gondoltam:

Fanfricik ♥ - Page 2 Navtel10
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 17, 2013 12:16 am

Remek fejezet volt Lulu!
Hát Loki megint adta önmagát Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 Ha jól érzem nem sokára egy igazán izgi fejezet kerülhet majd napvilágra hooray 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 8:58 pm

Köszi a kommentet Gwencsi!
Nos igen, Loki egyáltalán nem tudja kezelni a helyzetet. Tele volt kíváncsisággal, és tudat alatt érzelmekkel és vággyal Loree iránt, ám amikor hirtelen megkapott és megtapasztalt mindent, akkor megijedt, hogy ezzel leomlik körülötte mindaz a magas fal, amit maga köré emelt azért, hogy soha többé ne bánthassa őt senki. Megijed ennek a lehetőségétől. Megijed attól, hogy sebezhető legyen. És fél Loree-val konfrontálódni, mert tudja jól, hogy nincsenek érvek a kezében, hiszen Loree mindent látott a fejében, látta mit érez. Loki fél attól, hogy Loree meg tudná őt győzni arról, hogy szereti és hogy engedje maga körül a falat. És Loki, aki talán életében még soha nem félt igazán, most - képletesen mondva - a sarokban kucorog és remeg...Fél szeretni. Nos...majd meglátjuk, hogyan tovább...Fanfricik ♥ - Page 2 464751818 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 8:10 pm

OMG! Még mindig imádom a történetet, és sikerült jól meglepned! Wow! Mondjuk várható volt Lokitól hogy ez majd nem olyan reakciót vált ki belőle, mint más emberekből/istenekből. A gyengédségre nem úgy reagál, ahogy mások, mivel a lelke sérült. Izgatottan várom a folytatást, remélem Lokiék hamarosan visszatérnek! Vagy Loree megy utána Asgardba? Fanfricik ♥ - Page 2 1959207375  Na, már fantáziálok is össze-vissza... éljenek a szombatok! Fanfricik ♥ - Page 2 1672448945 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 8:03 pm

Köszi csajok mindenkinek a fantasztikus kommenteket!!!!! Fanfricik ♥ - Page 2 1511130120 Fanfricik ♥ - Page 2 2774444739 Fanfricik ♥ - Page 2 1511130120 

Íme a folytatást...sok szerencsét hozzá mindenkinek!

Őrangyal - Huszonharmadik fejezet - Menekülés
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 11, 2013 12:50 am

Én is elolvastam(az összeset,amikről lemaradtam a kényszerszünetem miatt),nagyon tetszett.
Várom a folytatást! :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 9:53 pm

IMÁDOM, IMÁDOM ÉS IMÁDOM! A fejezet címe tökéletes! Csodálatos lett ez a fejezet, szinte faltam a szavakat olvasás közben,és csak mosolyogni tudtam! Egyszerűen gyönyörű, ahogyan megfogalmaztad ezt az egészet! Nem tudom hogyan írjam le,nem akarok hülyeséget írni, de szerintem Lulu ott vagy történetben, nagyon érződik hogy szívvel-lélekkel írod ezeket a fantasztikus fejezeteket,ezt az elképesztően remek történetet,és szerintem pontosan ez az egyik legnagyobb oka,annak amiért ennyire lehet szeretni ezt a sztorit!
 

Óriási gratula és hatalmas köszönet, mert igazán feldobta a hangulatomat ez a fejezet!
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 8:45 pm

LuluDarling írta:
Készítsétek magatok mellé a repülősót, biztos ami biztos...Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 

Őrangyal - Huszonkettedik fejezet - A tavasz illata
A cím nagyon találó lett :D Loki nem szórakozik, belecsap a közepébe xD De így kell ezt Twisted Evil 
Asszem mindannyian szívesen lettünk volna Loree helyében Fanfricik ♥ - Page 2 2453078570 
Nagyon tetszett!! Várom a folytatást!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 9:09 am

GwenPage írta:
HOGY A PÁPA TÚLMÉRETEZETT SIPKÁJA ESNE A FÖLDRE, EZ NEM LEHET IGAAAZ! Lulu, nem bírom elviselni, annyira jól írsz és annyira hatásosan, hogy a pofám leszakad. Ritka kincs vagy ám! Ó, ez a fejezet kicsinált engem, de a legpozitívabb értelemben. Nem csak a történtek miatt tetszett ez a legjobban, hanem mert olyan szépen írtad le az egészet, hogy öröm volt olvasni, és gratulációval tudatom veled, hogy sikerült vérpirosra változtatnod az arcomat, annyira belendült az amúgy ártatlan és lepkécskékkel meg bodros bárányfelhőkkel foglalatoskodó fantáziám... *ezt senki épeszű se veszi be, igaz? Francba. angelic2 *
Köszi Gwencsi ezt a fantasztis kommentet, tisztára bele pirultam én is! Fanfricik ♥ - Page 2 2453078570 Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 
Mondanom sem kell, hogy ebben a fejezetben aztán tényleg szívem-lelkem benne volt, örülök, ha ez át is jöttök a sorokon keresztül. Fanfricik ♥ - Page 2 283655930 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 9:05 am

HOGY A PÁPA TÚLMÉRETEZETT SIPKÁJA ESNE A FÖLDRE, EZ NEM LEHET IGAAAZ! Lulu, nem bírom elviselni, annyira jól írsz és annyira hatásosan, hogy a pofám leszakad. Ritka kincs vagy ám! Ó, ez a fejezet kicsinált engem, de a legpozitívabb értelemben. Nem csak a történtek miatt tetszett ez a legjobban, hanem mert olyan szépen írtad le az egészet, hogy öröm volt olvasni, és gratulációval tudatom veled, hogy sikerült vérpirosra változtatnod az arcomat, annyira belendült az amúgy ártatlan és lepkécskékkel meg bodros bárányfelhőkkel foglalatoskodó fantáziám... *ezt senki épeszű se veszi be, igaz? Francba. angelic2 *
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 7:54 am

LuluDarling írta:
Készítsétek magatok mellé a repülősót, biztos ami biztos...Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 

Lulu.... volt rá szükség RIP2 Imádtam Fanfricik ♥ - Page 2 3630334088 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 10, 2013 5:41 am

Készítsétek magatok mellé a repülősót, biztos ami biztos...Fanfricik ♥ - Page 2 3668024462 

Őrangyal - Huszonkettedik fejezet - A tavasz illata
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyPént. Aug. 09, 2013 9:44 am

Csajok, holnap ismét Sportnapra megyek, délután/este viszont felrakom az új fejezetet...
Előre szólok, kössétek fel a fehérneműt! Fanfricik ♥ - Page 2 464751818 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 04, 2013 5:07 am

Überfantasztikus fejezet volt, Lulu! Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a kis kiruccanáson! Fanfricik ♥ - Page 2 2750705302 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 04, 2013 1:56 am

adrilimo írta:

Nem baj,lehet hogy ez csak az én születési rendellenességem Fanfricik ♥ - Page 2 2338758748 De nagyon tetszett így is,sőt!
Már csak azért, mert én most írtam először Loki földi halandós-öltözködéses fejezetet és azért szerintem rendesen eltér az eddig látottaktól...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 04, 2013 1:37 am

LuluDarling írta:

No ezt bevallom, nem értem...


Nem baj,lehet hogy ez csak az én születési rendellenességem Fanfricik ♥ - Page 2 2338758748 De nagyon tetszett így is,sőt!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 EmptyVas. Aug. 04, 2013 1:32 am

adrilimo írta:
 Bár én személy szerint már kezdem unalmasnak tartani ezt "ünneplős" földi öltözékét Lokinak. Fanfricik ♥ - Page 2 464751818 
 
No ezt bevallom, nem értem...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: