Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 7:11 am

Holnap van! :P
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 6:38 am

LuluDarling írta:
Holnap teszek fel új fejezetet!

Juhéé, már nagyon várom!! Fanfricik ♥ - Page 14 2750705302
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 6:35 am

Holnap teszek fel új fejezetet!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 7:48 am

Köszönöm csajok a biztatást! Igazán jól esik. Már el is kezdtem a munkát a következő fejezeten. :D
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 5:13 am

Nekem nagyon tetszik, szerintem mindenképp folytasd! :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 2:25 am

Szerintem is nagyon jó az első fejezet! Érdeklődve várom a folytatást! Fanfricik ♥ - Page 14 1839924927
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 2:19 am

Sue nekem így elsőre teszik az írásod! Kíváncsian várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 4:39 am

Nekem tetszik,szerintem folytasd. :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 3:49 am

Előre jelzem, hogy írói vénám nincs. Szerintem soha nem volt és nem is lesz, de azért tettem egy próbát. A cím képlékeny, lehet, hogy az eddigieken is fogok még dolgozni, de nagyjából az olvashatók lefedik az elképzelésem. Szeretném, ha elolvasnátok és véleményt írnátok róla, hogy van-e értelme folytatást írnom hozzá. XD
Loki fanfic
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyVas. Ápr. 14, 2013 2:02 am

Sue írta:
Domi, ta azóta folytattad? Mert ha igen, igazán hozhatnál egy linket. :P
A gépen már folytattam, csak mindig változtatok rajta, és még nincs teljesen kész. :D De esküszöm nagyon igyekszem!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 10:54 pm

Domi, ta azóta folytattad? Mert ha igen, igazán hozhatnál egy linket. :P
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 10:16 pm

LuluDarling írta:

Tényleg nem írtam még le, hogy Loree hogy néz ki, de Lokiról sem írtam még túl sokat. Egy részről azért, mert meg van az a rossz tulajdonságom, hogy magamról mintázom a főhősnőket
Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy ha magamat képzelem bele, akkor érzem közel magamat a történethez. Akkor érzem azt, hogy a történet részese vagyok, és most hogy így belegondolok, Tolkien se írta le konkrétan hogy hogyan néznek ki. Csak alap dolgokat adott meg, mint hogy például Gandalf szakállas, oszt ennyi. Ez abban jó, hogy az embernek sikerül abba a karakterbe beleillesztenie a saját énjét, akit megkedvelt. Ez egy nagyon jó taktika....szerintem.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 7:10 am

GwenPage írta:
Valami szenzációs volt az új fejezet! Annyira vártam, és juj, hát csodás volt! Fanfricik ♥ - Page 14 335580231 Hogy mit szeretek benne? Mindent hooray Komolyra fordítva a szót, nagyon tetszik a megfogalmazásmódod. Szépen használod a szavakat, könnyű elmerülni a történetben, a dolgok megjelennek a szemem előtt. Egyedül csak az érdekelne, hogy Loree hogy néz ki. Vagy leírtad, csak nem emlékszem rá? Mostanában menthetetlenül flepnis vagyok...
Nagyon szépen köszi Gwen, nagyon sokat segítettél! Fanfricik ♥ - Page 14 305504174 És igen, a hiba nem a te készülékedben van! Tényleg nem írtam még le, hogy Loree hogy néz ki, de Lokiról sem írtam még túl sokat. Egy részről azért, mert meg van az a rossz tulajdonságom, hogy magamról mintázom a főhősnőket, más részről pedig úgy gondoltam, hogy az egész frici valahogy egy folyamatot mesélne el, egy utat, ahogyan két ember megismeri egymást. És gondoltam ezt az ismerkedést a két ember szemszögéből írom le - mármint Loree és Loki - akiknek most mindennél fontosabb, hogy egymás érzéseit és gondolatait ismerjék meg, mert ez a kihívás. A külsőről azért nem írtam annyira, mert ezzel is azt akartam üzenni, hogy most az igazán fontos dolgok belül zajlanak számukra is. De persze, ahogyan kibontakozik a történet, úgy az ő nézőpontjuk és "látókörük" - ahogy Loki mondaná - is szélesedik, úgyhogy majd egyre többet tudhatunk meg róluk, mind külsőleg, mind belsőleg.
Nagyon köszi Gwen a kommentért!!!

És csajok, ezentúl se fogjátok vissza magatokat, nagyon sokat segítenek nekem a gondolataitok! Inspirálóak vagytok!!! Köszönöm!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 7:03 am

Boszorka666 írta:
Nagyon tetszett az új fejezet! Amihez szerintem a legnagyobb gratuláció jár neked, e történet létrehozásán kívűl, az Loki! Szerintem remekül közelíteted meg Loki személyiségét, karakterét, ami nem egy könnyű feladat,mert ugye Loki nagyon összetett személyiség...
Köszi Boszi! Igen, Loki személyisége nagyon összetett, ráadásul itt a történethez is kell egy kicsit alakítani őt, mindamellett úgy, hogy azért hiteles is maradjon a karakter...ne túl érzelgős, de ne is egy szörnyeteg!
Kösziiiiiii!!! Fanfricik ♥ - Page 14 407681816
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 6:38 am

Valami szenzációs volt az új fejezet! Annyira vártam, és juj, hát csodás volt! Fanfricik ♥ - Page 14 335580231 Hogy mit szeretek benne? Mindent hooray Komolyra fordítva a szót, nagyon tetszik a megfogalmazásmódod. Szépen használod a szavakat, könnyű elmerülni a történetben, a dolgok megjelennek a szemem előtt. Egyedül csak az érdekelne, hogy Loree hogy néz ki. Vagy leírtad, csak nem emlékszem rá? Mostanában menthetetlenül flepnis vagyok...
Karakterek. Nagyon ügyesen jeleníted meg őket, Fury igazgatótól kezdve, Thoron át egészen Lokiig. Loki hol durva hol egészen rendes, tetszik ez a kontraszt, és ez nagyon jó, hiszen ő eleve egy igen összetett és kontrasztokkal teli személyiség. Loree lágy szelídsége és mégis nyilvánvaló ereje nagyon megragadó. A különleges képessége is felkeltette a figyelmemet, érdeklődve várom, mi fog kisülni ebből! Fanfricik ♥ - Page 14 3920004554
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 6:23 am

Nagyon tetszett az új fejezet! Amihez szerintem a legnagyobb gratuláció jár neked, e történet létrehozásán kívűl, az Loki! Szerintem remekül közelíteted meg Loki személyiségét, karakterét, ami nem egy könnyű feladat,mert ugye Loki nagyon összetett személyiség! Loree számomra nagyon szimpatikus személy, képessége lenyügőző és nagyon elgondolkolkodtató, kíváncsi vagyok, hogy milyen fájdalmas és sötét titkot cipel magával! Úgy gondolom, hogy Loree pont az aki, tud segíteni Lokinak, megtudja tanítani hogyan szeresse magát, mert ugye Loki legnagyobb problémája, hogy gyűlöli saját magát, és nagyon rossz önképpel rendelkezzik! Mindketten megtört lelkek, és talán ez a hasonlóság fogja majd a legnagyobb segítséget nyújtani mindkettőjük számára!
Hatalmas gratuláció Lulu, nagyon-nagyon megérdemled, mert eddig történet fantasztikus és remek, bár ezt tőled már megszokhatuk! Izgatottan várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 2:50 am

Dominika13 írta:

Ehhez hasonló szempontból szoktam én agresszív főhősnőt alkotni. :D Ugye (hála menthetetlen elmémnek) a kedvenceim mindig is a gonosz karakterek voltak, és valahogy mindig az ugrik be, hogy egy kemény, bátor csajt sokkal inkább képesek bírni, mert az valamiféle ellenállást mutat irányába, nem fél, ha pedig mégis akkor sem akar behódolni, ez meg általában újdonság a gonoszoknak, és pont ezért imádom annyira! :)
Én egyszer "dolgoztam" egy kemény, tökös csaj karakterrel, neki viszont pont az volt a kihívás, hogy hozzá finomodjon a fiúhoz, akit szeretett...szóval igen, sok oldalról nézhető a dolog, a te gondolatmenetet is tökéletesen megállja a helyét! Ahogy mondtad volt: Királyok vagyunk! Fanfricik ♥ - Page 14 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 2:35 am

LuluDarling írta:
Pedig eskü, hogy nem így van! Fanfricik ♥ - Page 14 2453078570
Tudom, hogy nem így van, mindössze mind a ketten királyok vagyunk és egy rugóra jár az agyunk! :D
LuluDarling írta:

más részről valahogy úgy érzem, hogy két sérült, bántalmazott lélek könnyebben talál egymásra, mert megértik egymást.
Ehhez hasonló szempontból szoktam én agresszív főhősnőt alkotni. :D Ugye (hála menthetetlen elmémnek) a kedvenceim mindig is a gonosz karakterek voltak, és valahogy mindig az ugrik be, hogy egy kemény, bátor csajt sokkal inkább képesek bírni, mert az valamiféle ellenállást mutat irányába, nem fél, ha pedig mégis akkor sem akar behódolni, ez meg általában újdonság a gonoszoknak, és pont ezért imádom annyira! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 1:43 am

Dominika13 írta:
Nagyon tetszik! :) Az igazság az Lulu, hogy az én fricimben lévő csajnak is hasonló képessége van (legalábbis ez az áramló energia, amit nem teljesen ismer), csak az övé teljesen támadásra specializálódott...
Jaj Domi, nagyon-nagyon köszi ezt a kimerítő elemzést, pont ilyenekre vágyom!!! Fanfricik ♥ - Page 14 305504174
Látod, ezért nem szoktam én friciket olvasgatni, mert ebben a helyzetben is félő lenne, hogy azt hinnéd, tőled dobbantottam az ötletet. Pedig eskü, hogy nem így van! Fanfricik ♥ - Page 14 2453078570
Ami Loree karakterét illeti, én általában mindig visszahúzódó, lelkileg sérült főhősnő karakterekkel szeretek dolgozni, egy részről, mert én magam is visszahúzódó vagyok és értek negatív dolgok életem során - na persze, kit nem - más részről valahogy úgy érzem, hogy két sérült, bántalmazott lélek könnyebben talál egymásra, mert megértik egymást.
Igen, Loree múltja sötét, szomorú titkot rejt, amire minden bizonnyal fény fog derülni, ami majd biztosan megmagyaráz sok mindent vele kapcsolatban.
Loki ebben a pillanatban még elég kiforratlan, még most alakítgatom, de Loreeval és ezzel az egész pajzs dologgal kapcsolatban nagyon határozatlan legbelül és gyanakvó...mert ő már csak ilyen...
Még egyszer köszi, Domi!!! Fanfricik ♥ - Page 14 407681816
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyPént. Ápr. 12, 2013 11:17 pm

Nagyon tetszik! :) Az igazság az Lulu, hogy az én fricimben lévő csajnak is hasonló képessége van (legalábbis ez az áramló energia, amit nem teljesen ismer), csak az övé teljesen támadásra specializálódott, nem védekezésre. Viszont ahogy leírtad, nagyon érdekes, mert az ember tényleg elgondolkodik, hogy vajon mi lehet ez a képesség, mitől van, mire lehet még hatással. Loree személyisége, egy az egyben az a kissé félénk, túl sok rosszat át élt lány, és valahogy ez nagyon vonz benne. Ahányszor kitalálok egy története, vagy ilyesmi, a főszereplő folyton egy igen tökös csaj, aki elég bunkó, ezért van az, hogy mindig másként néznek rá, mint a többiekre. De Loree, ő neki valahogy annyira bejött ez, a defenzív hadviselés és a nem túl magabiztos csaj, tökéletes párosítás. :) Loki felütötte benne azt a személyiségét, amit eddig nem láthattunk, mert nem mutatta, hogy ő nem csak az a hatalom mániás őrült, aki a Bosszúállókban volt. Ez nagy változás, jó irányban, mert Loki legbelül tényleg nem az a nagyon gonosz lény, aki nem akar mást csak gyilkolni, gyilkolni, gyilkolni. A történetszál nagyon érdekes, az pedig főleg tetszett, ahogy az Epilógusban leírtad az erejét. Főleg a vége: ,,Olyan messzire került, ahol már nem érhettem el. Én pedig elveszítettem ŐT. " Ez olyan szinten marha jó, hogy azt nem tudom elmondani! :D Ami viszont a legjobban tetszett benne, az nagy titkolózás volt, ami nagyjából abból állhat, hogy Loree régen is védett így valakit, de végül elveszítette, mert rájöttek, hogy ő védi. Az apró részletek, töredékek, amikben ezt hangsúlyozod, baljós és néha nagyon idegesítő, mert nem tudok másra gondolni, mint hogy pontosan mi történhetett. :D Egészében nagyon jó, érdekes, a szereplőkön máris látszik, hogy még biztos változni fognak. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyPént. Ápr. 12, 2013 10:17 pm

Egy kis olvasnivaló a hétvégére:

Őrangyal - Negyedik fejezet - Újrakezdés

Ha esetleg van kedvetek, akkor írhatnátok arról bővebben, hogy mit gondoltok a történetről, miért érdekes a számotokra, mit gondoltok a női karakterről, Lokiról (ebben a friciben)...csak hogy tisztábban lássam, mi ragad meg titeket, vagy mit gondoltok róla. Nem csak most, hanem ahogyan halad előre a történet, hiszen változik a helyzet és változnak a karakterek is...előre is köszönöm!

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyPént. Ápr. 12, 2013 8:46 am

LuluDarling írta:
Sőt, nem tudom mennyire megnyugtató vagy örömteli, de már a következő utáni fejezet is készen áll! Fanfricik ♥ - Page 14 3920004554

Oh ez még fantasztikusabb hír!!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 14 2750705302
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 9:03 am

Sőt, nem tudom mennyire megnyugtató vagy örömteli, de már a következő utáni fejezet is készen áll! Fanfricik ♥ - Page 14 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 8:54 am

Beindítottam a visszaszámlálást szombatig! :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 8:08 am

LuluDarling írta:
Csak gondoltam megsúgom, hogy már készen áll az új fejezet, holnap vagy szombaton majd fel is rakom! Fanfricik ♥ - Page 14 3920004554

Éljen, éljen!!!!!Már nagyon várom!!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 14 335580231
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
14 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: