Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Aug. 04, 2013 1:30 am

Szép volt Lulu! Tetszetős kis fejezet volt Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 Bár én személy szerint már kezdem unalmasnak tartani ezt "ünneplős" földi öltözékét Lokinak. Fanfricik ♥ - Page 3 464751818 
De akkor is jó volt és kész ! Fanfricik ♥ - Page 3 283655930 Izgatottan várom a folytatást. Fanfricik ♥ - Page 3 1001172573 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Aug. 03, 2013 10:56 pm

Lulu ismét szuper fejezetet írtál,nekem nagyon tetszett! A fejezetben volt egy rész,ami különösen tetszett, ez pontosan: "Lokit kiismerni és megérteni teljesíthetetlen küldetésnek minősült. Nála csak két dolog volt biztos. Egy – hogy érzelmileg sérült – Kettő – hogy megöl, ha ellent mondasz neki." ez annyira IGAZ. Nem győzöm ismételni,hogy remekül hozzod Loki karakterét, ami nem kis teljesítmény.
Loki "földi" szerelésben megjelent lelki szemeim előtt,és igazán "tetszetős" látvány! Fanfricik ♥ - Page 3 1511130120 
Kíváncsian várom,hogy alakul Loree és Loki kiruccanása!

Hatalmas gratula Lulu,sok sikert a folytatáshoz,melyet izgatottan várok!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Aug. 03, 2013 9:27 pm

Jó olvasást csajok! Delora, köszi a kommentet! Fanfricik ♥ - Page 3 464751818 

Őrangyal - Huszonegyedik fejezet - Látogatás
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Júl. 28, 2013 9:04 am

Csatlakozom én is a gratulálók táborához, Lulu :) Ez egyszerűen fantasztikus volt!!!
Sajnáltam Loreet, amiért nem lehetett boldog a múltban, de végre tényleg megnyílt, és ha Loki ezt gonoszan használja ki - tényleg büntetést fog kapni Twisted Evil 
De asszem a Loreetól kapott jellemzés, most őt is elgondolkoztatja :D
És hát a végén már nagyon vigyorogtam.. van ami ellen nem lehet küzdeni :$

Várom a következő részt!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 8:20 am

GwenPage írta:

Há' csoda? England 
Há' nem! Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 8:16 am

LuluDarling írta:
Egy nő szemével nézi és tetszik neki, amit lát...Fanfricik ♥ - Page 3 1511130120 

Há' csoda? England 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 8:05 am

LuluDarling írta:
Jaj csajok, nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. Bevallom, reméltem, hogy ilyen érzéseket fog kiváltani belőletek ez a fejezet, mert a számomra is nagyon fontos volt ez a rész.
Örülök, hogy Loki leírása is jól sikerült, mert ugye eddig ilyen nem volt a friciben...ezzel is az volt a célom, hogy mindannyian együtt érezzük, először Loree-val, hogy most más szemmel néz Lokira. Hirtelen már nem csak a belső vívódásai, a sebzettsége és kettejük szimbiotikus kapcsolatának építése foglalkoztatja csak, hanem elkezd Lokira úgy nézni, mint férfira. Egy nő szemével nézi és tetszik neki, amit lát...Fanfricik ♥ - Page 3 1511130120 
Még jó hogy tetszik neki ! Fanfricik ♥ - Page 3 1959207375 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 8:04 am

Jaj csajok, nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. Bevallom, reméltem, hogy ilyen érzéseket fog kiváltani belőletek ez a fejezet, mert a számomra is nagyon fontos volt ez a rész.
Örülök, hogy Loki leírása is jól sikerült, mert ugye eddig ilyen nem volt a friciben...ezzel is az volt a célom, hogy mindannyian együtt érezzük, először Loree-val, hogy most más szemmel néz Lokira. Hirtelen már nem csak a belső vívódásai, a sebzettsége és kettejük szimbiotikus kapcsolatának építése foglalkoztatja csak, hanem elkezd Lokira úgy nézni, mint férfira. Egy nő szemével nézi és tetszik neki, amit lát...Fanfricik ♥ - Page 3 1511130120 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 7:41 am

Ó, Lulu, ezzel nekem különösen nagy örömet okoztál, annyira vártam már és annyira csodás lett ez a fejezet! Olyan szépen írtad le Lokit a végén, hogy belekáprázott a szemem már csak abba, hogy elképzeltem Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 A zene, amit linkeltél, pedig az egyik kedvenc számom, szóval... köszönöm, drága!!! Fanfricik ♥ - Page 3 407681816 
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 12:10 am

Lulu ez aztán ...Hűűű Haaa... Fanfricik ♥ - Page 3 1511130120 
Loree közénk állt !!! Fanfricik ♥ - Page 3 3920004554 Bár ez számára jelenleg nem is igazán öröm,hanem inkább félelem.Szörnyű lehetett megélni azt ami Matt-tel és vele történt. Fanfricik ♥ - Page 3 3289141866 Még a hideg is ráz... omfg 

Ismét fenomenális lett a fejezet worships Köszönöm Lulu worships 
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyPént. Júl. 26, 2013 11:30 pm

Fantasztikus lett ez a fejezet! Loki és Loree beszélgetése nagyon komoly volt, remekül megírtad, csak "faltam és faltam" a sorokat!Jó volt újabb infokat megtudni Loree Matt-hez fűződő viszonyáról, mégha elképesztő szomorú is! Loree is nagyon sebzett lélek, akárcsak Loki,szerintem pont ez a hasonloság az ami erősebbé és szorosabbá teheti a kapcsolatukat!

Zene nagyon klassz, igazán passzolt a fejezethez!

Gratulálok és sok sikert a folytatáshoz,melyet izgatottan várok!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyPént. Júl. 26, 2013 9:33 pm

Nos, aki kíváncsi volt rá, hogy az előző fejezet után hogyan alakul Loki és Loree beszélgetése, azoknak itt a válasz:

Őrangyal - Huszadik fejezet - Vallomások

Szoktam nektek zenéket ajánlani a fricihez, ezt már régen akartam, csak valamiért elmaradt. Nem végig lassú, 2:45 után begyorsul...az eleje számomra Lokit és Loreet jelenti, a kétségeiket, a fájdalmukat, a magányukat, a bizalmatlanságukat a másik iránt, az elveszettségüket...a tempós rész pedig azt, amikor együtt vannak, együtt dolgoznak, amikor érzik egymás energiáját, egymás gondolatait, hogy milyen jó csapatot alkotnak együtt...szóval...jó hallgatást!

Where is my mind?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 12:01 am

Lulu,hát illik a legjobb résznél abba hagyni ?? Fanfricik ♥ - Page 3 2109136891 Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 
Szerintem viszonylag könnyen ment a dolog,igaz Loree-t gyorsan szitává lőtték a kérdéseikkel,de ilyen a sajtó Fanfricik ♥ - Page 3 1103666132 
Nagy vagy Lulu,megint hatalmasat alkottál Fanfricik ♥ - Page 3 1001172573 Csak így tovább ! Fanfricik ♥ - Page 3 1839924927 
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:53 am

Már megint a legjobb résznél... Fanfricik ♥ - Page 3 1546314572 
Tudtam, hogy ez kemény menet lesz Loreenak :D éljen a gonosz, lélektelen sajtó Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570 
Hm.. lettek volna nekem is kérdéseim felé Twisted Evil 
Talán jobb is, hogy Loki nem ment - őt szétkapták volna :S de így most megint előjönnek a kellemetlen kérdések, kettejük között :D Imádom!!

Várom a folytatást!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Júl. 21, 2013 2:59 am

OMG,OMG és OMG! Oh Lulu hogy tudtad itt pont abbahagyni!affraid  Ismét elképesztően klassz fejezetet írtál, nekem nagyon tetszett! Szegény Loree, jó letámadták a sajtótájékoztatón, de mást nem is lehetett várni!
Gratula Lulu és sok sikert a folytatáshoz, melyet nagyon-nagyon várok!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyPént. Júl. 19, 2013 8:50 pm

Jaj, Lulu, hogy a viharba tudtad ITT abbahagyni?!! affraid  Fantasztikus fejezet volt, izgatottan várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyPént. Júl. 19, 2013 8:12 pm

Ez a fejezet most kicsit hosszabb lett, remélem tetszeni fog...

Őrangyal - Tizenkilencedik fejezet - Kísért a múlt
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:25 am

LuluDarling írta:

Na az nem tudom, hogy milyen...Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570
Küldök képet priviben Fanfricik ♥ - Page 3 464751818 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:23 am

adrilimo írta:

Ahaa Fanfricik ♥ - Page 3 3630334088 Már látom is lelki szemeim előtt Fanfricik ♥ - Page 3 711151169 De ha még egyedi és vagány,akkor még én olyan  Halle Berry,macskanőset tudnék elképzelni. Fanfricik ♥ - Page 3 2774444739 Vagy az túl hétköznapi ? Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 
Na az nem tudom, hogy milyen...Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:18 am

LuluDarling írta:

Hát bevallom őszintén, én vagányat...vagy nem is vagányat, inkább egyedit, önmegvalósítót képzelek neki... - érdekes módon - hasonlót, mint az enyém. Nekem asszimetrikus, egyik oldalon teljesen rövid, a másik oldalon pedig majdnem a vállamig ír, és kifelé van szárítva...nagyon kis dizájnos szerintem...Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570

 
Ahaa Fanfricik ♥ - Page 3 3630334088 Már látom is lelki szemeim előtt Fanfricik ♥ - Page 3 711151169 De ha még egyedi és vagány,akkor még én olyan Halle Berry,macskanőset tudnék elképzelni. Fanfricik ♥ - Page 3 2774444739 Vagy az túl hétköznapi ? Fanfricik ♥ - Page 3 3668024462 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyKedd Júl. 16, 2013 7:54 am

adrilimo írta:
Tudjátok beszéltünk Loree hajáról és bennem még van egy kérdés. Fanfricik ♥ - Page 3 1414958150 A fazon milyen ? mert a rövid hajon belül rengetek lehetőség van...
Lulu segíts! Please1 
Hát bevallom őszintén, én vagányat...vagy nem is vagányat, inkább egyedit, önmegvalósítót képzelek neki... - érdekes módon - hasonlót, mint az enyém. Nekem asszimetrikus, egyik oldalon teljesen rövid, a másik oldalon pedig majdnem a vállamig ír, és kifelé van szárítva...nagyon kis dizájnos szerintem...Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570

És köszi Delora, örülök, hogy sikerült olyan fejezetet írnom, ami ilyen jó hatással volt rád! Fanfricik ♥ - Page 3 464751818 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyHétf. Júl. 15, 2013 8:40 am

Jajj istenem... Lulu!! Én imádlak téged!!! Fanfricik ♥ - Page 3 1839924927 
Ez most annyira jól jött, és olyan lendületet adott az egész hetemhez :) Meg elöntött egy rakás pozitív gondolat.. és egyszerűen imádtam az új fejezetet!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyHétf. Júl. 15, 2013 8:37 am

Tudjátok beszéltünk Loree hajáról és bennem még van egy kérdés. Fanfricik ♥ - Page 3 1414958150 A fazon milyen ? mert a rövid hajon belül rengetek lehetőség van...
Lulu segíts! Please1 
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Júl. 14, 2013 4:31 am

adrilimo írta:

és az a rész amikor Loki azt mondja,idézem: Ez nagyon tetszik! - na ez pedig rögtön eszembe juttatta az a jelenetet a Bosszúállókból,amikor Fekete özveggyel cseverészik...ha jól emlékszem szó szerint (magyar fordításban) ezt mondta. Fanfricik ♥ - Page 3 3920004554 
Igen, bevallom őszintén, ez szándékos volt. Arra gondoltam, hogy valamelyik filmből egy kicsempészett szófordulat, vagy mondat még inkább hitelessé tenné a karaktert, meghozná a megfelelő hangulatot...úgyhogy lopkodtam egy kicsit...Fanfricik ♥ - Page 3 2453078570 

Köszönöm csajok mindenkinek a kommenteket, nekem van a legfantasztikusabb olvasótáborom a világon!!! Fanfricik ♥ - Page 3 1672448945 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 EmptyVas. Júl. 14, 2013 12:30 am

Lulu nincsenek megfelelő szavak arra, hogy mennyire tetszett ez a fejezet! Fantasztikus volt, érzelmes, átűtő és ott van még Loki karaktere, zseniálisan hozod, pedig Loki egy nagyon bonyolult és összetett személy, de neked sikerül, igazán hitelesen ábrázolnod őt! Nagyon igaz és elgondolkodtató dolgokat írtál le ebben a fejezetben, Loki kérdése a fejezet végén nagyon ütőtt!

Ismét csak gratulálni tudok és sok sikert kívánok a folytatáshoz, melyet izgatottan várok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: