Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tom Hiddleston egyéb filmjei

Go down 
+10
CarrieJ.
ramessz
Dominika13
Alekto
Sue
LuluDarling
Mrs. Captain America
Éjfúria
GwenPage
Boszorka666
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyKedd Május 21, 2013 8:12 am

Olyan cuki meg szép, hogy belehalok!!!!! Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Ff73f5
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyKedd Május 21, 2013 8:08 am

Mrs. Captain America írta:

Magnus... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 2774444739
Martinsson-ék is nagyon tudtak valamit, amikor összehozták a kölköt... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyKedd Május 21, 2013 7:37 am

LuluDarling írta:

...és az emós paci... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462

Bizony, és a gyönyörű emós pacii♥️. :D

Magnus... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 2774444739

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 954688_627300043966249_1731896847_n
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyKedd Május 21, 2013 6:02 am

Mrs. Captain America írta:
Királyunk Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120
...és az emós paci... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 10:19 am

Na jó, akkor most az tegye szép magasra a kezét, aki nem böngyörgetné a művész úrét! XD
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 9:18 am

Királyunk Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 922772_625868890776031_879830404_n
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 6:23 am

hümm írta:
Cak ahhoz a Magnusos képhez annyit fűznék, hogy apukámnak, mikor fiatal volt, pont olyan haja volt. Ugyanolyan göndör és szőke. :P És kb 3 éves lehettem, a lábaimon volt a feje én meg simogattam a haját és azt mondtam neki:"az a gyönyörű fejed!" Most szívesen eljátszanám ugyanezt csak vele :D mármint Tommal.
Viszont örülök, hogy megismerhettem ezt a fantasztikus fórumot és hát titeket, de elteszem magam holnap hajnal 2-re mert sajnos akkor kelek. Jóestét! Rami
Hát én is szívesen böngyörgetném a művész úrét... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462
Mi is örülünk, hogy ide találtál, holnap folytatjuk, ahol most abbahagytuk! Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 6:12 am

Mi pedig örülünk, hogy regisztráltál közénk! Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 305504174 Hát igen, én is nagyon szívesen megcirógatnám azokat a göndör fürtjeit Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3684083802 Aludj jól, Rami!
Vissza az elejére Go down
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 6:09 am

Cak ahhoz a Magnusos képhez annyit fűznék, hogy apukámnak, mikor fiatal volt, pont olyan haja volt. Ugyanolyan göndör és szőke. :P És kb 3 éves lehettem, a lábaimon volt a feje én meg simogattam a haját és azt mondtam neki:"az a gyönyörű fejed!" Most szívesen eljátszanám ugyanezt csak vele :D mármint Tommal.
Viszont örülök, hogy megismerhettem ezt a fantasztikus fórumot és hát titeket, de elteszem magam holnap hajnal 2-re mert sajnos akkor kelek. Jóestét! Rami
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:31 am

hümm írta:

Értem, és utólag eszembe is jutott, hogy valószínűleg nem kellett volna, de nem tudtam azt a bizonyos szót mivel helyettesíteni. De amúgy a történet lényege nem arról szólt, hogy ítélkezik meg stb, csak így írásban hülyén jött ki eléggé..:P szóval bocsi. :)
Semmi baj, csak kérek mindenkit, próbáljunk meg gondolkodni, mielőtt bármit is leírnánk...mert amit írunk, azt mások is olvassák...és olyan ember is olvassa, akit érzéseiben mélyen megbánthatnak a viccesnek szánt szavak...sajnos bizonyos dolgok nem megfelelő viccalapok...de fátylat rá, semmi baj.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:27 am

LuluDarling írta:
Bocsi Rami, az előző hozzászólásod általam törlésre került, mert a fórum szabályzat szerint az ilyen típusú-tartalmú hozzászólások nem kívánatosak...gondolom érted, hogy mire gondolok.
Értem, és utólag eszembe is jutott, hogy valószínűleg nem kellett volna, de nem tudtam azt a bizonyos szót mivel helyettesíteni. De amúgy a történet lényege nem arról szólt, hogy ítélkezik meg stb, csak így írásban hülyén jött ki eléggé..:P szóval bocsi. :)
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:23 am

Bocsi Rami, az előző hozzászólásod általam törlésre került, mert a fórum szabályzat szerint az ilyen típusú-tartalmú hozzászólások nem kívánatosak...gondolom érted, hogy mire gondolok.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:08 am

GwenPage írta:

Ezt megértem, és nagyon szépen fogalmaztad meg! :) Én még nagyon fiatal vagyok, és a szerelem nem foglalkoztat annyira, hogy az ilyesmikbe hiánytalanul belelássak, de Hester érzelmeinek ezen részét megértem. És sajnálom is, amiért így alakult, egyszerűen a személyiségével nem tudtam kibékülni.
Én nagyon szerettem őt, nagyon együtt tudtam vele érezni, mert én magam is pontosan ilyen vagyok. Akár szerelemről, akár barátságról, akár rajongásról legyen is szó. Nagyon sokban hasonlít a lelki beállítottságunk egymáshoz, biztosan ezért is visel meg annyira a film. Én is hajlamos vagyok depresszióra, akárcsak ő, mondanom sem kell, hogy ez nem könnyíti meg az életemet! Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 5:03 am

LuluDarling írta:
Hester azért nem volt boldog, mert úgy érezte, Freddie nem szereti igazán...

Ezt megértem, és nagyon szépen fogalmaztad meg! :) Én még nagyon fiatal vagyok, és a szerelem nem foglalkoztat annyira, hogy az ilyesmikbe hiánytalanul belelássak, de Hester érzelmeinek ezen részét megértem. És sajnálom is, amiért így alakult, egyszerűen a személyiségével nem tudtam kibékülni.
Vissza az elejére Go down
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:52 am

Ebben abszolút egyet értek. :)
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:47 am

GwenPage írta:

Hát Hester mellett lehet, hogy nekem is elgurult volna a helyében... Nagyon nem szerettem az ő karakterét.. a férjet és Freddie-t sokkal inkább..
Hát én nem is tudom...én meg tudom érteni Hestert...szerintem mindenkinek - na jó, itt inkább az idősebb generációra gondolok, mint jómagam - legalább egyszer volt egy olyan szerelem az életében, amikor úgy szerette a másikat, hogy legszívesebben a nap 24 óráját vele töltötte volna, a zsebébe bújt volna, vagy a bőre alá, annyira szüksége volt rá, annyira függött tőle. Az, hogy ez kóros-e, vagy sem, arról most ne beszéljünk. És sajnos sokszor az a helyzet, hogy a másik nem éppen így kötődik. Nem arról beszélek, hogy nem szereti a másikat, csak nincs meg ez a szintű függés és kötődés. Ettől még egyik fél sem hibás, egyszerűen másképpen szeretik a másikat. Csak ez egy idő után óhatatlanul is óriási problémákat okoz...mint az ő esetükben is. Hester azért nem volt boldog, mert úgy érezte, Freddie nem szereti igazán...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:44 am

Két szélsőséges karakter. :P
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:40 am

LuluDarling írta:

Igen, ott szegénykémnek kicsit elgurult a gyógyszere... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462

Hát Hester mellett lehet, hogy nekem is elgurult volna a helyében... Nagyon nem szerettem az ő karakterét.. a férjet és Freddie-t sokkal inkább..
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:32 am

hümm írta:
:DDDD Jaaaaj!!! És Freddie!!!! Bár abba kicsit "motherf*cker" :P :D
Igen, ott szegénykémnek kicsit elgurult a gyógyszere... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:25 am

Oh, Magnus... Szépséges, mint mindig.. Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120
Vissza az elejére Go down
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:23 am

:DDDD Jaaaaj!!! És Freddie!!!! Bár abba kicsit "motherf*cker" :P :D
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:22 am

Csak, hogy kicsit vissza rázódjunk...
Magnyuszim... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Tumblr14

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Tumblr15

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Tumblr16
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:20 am

hümm írta:
Köszi! :D Nnnnemegészen...Én Nicholls, Loki, F. Scott Fitzgerald, Magnus, Hal herceg...rajongó vagyok. :DD
Ohhhh, bocsánat... Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:19 am

GwenPage írta:
Imádnivaló az aláírásképed!! Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 1511130120 Az én üzimet is megkaptad?
Igen, igen! ;) Köszi köszi neked is!!
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
ramessz
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
ramessz


Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2013. May. 19.

Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 EmptyHétf. Május 20, 2013 4:18 am

Jaj és nemsokára Adam fan is :D
Vissza az elejére Go down
http://www.ramysarts.daportfolio.com
Ajánlott tartalom





Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Hiddleston egyéb filmjei   Tom Hiddleston egyéb filmjei - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tom Hiddleston egyéb filmjei
Vissza az elejére 
14 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Tom Hiddleston egyéb filmjei
» Robert egyéb filmjei
» Chris Hemsworth egyéb filmjei
» Mark Ruffalo egyéb filmjei
» TV Műsor Figyelő - A szereplők egyéb filmjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: