Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A filmek - Kibeszélősdi

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:27 am

Jaj, ilyen sok ideje lett volna, hogy bejelentkeztem? Sajnálom. A filmek - Kibeszélősdi 2453078570
Hát bevallom, én az Eric Bana féle Hulkon majdnem elaludtam. Oké, nagyon király történet, de eléggé elhúzták a történéseket, és az akció nem volt olyan izgalmas... ráadásul az egész filmet kirakták a semmi közepére, és a női főszereplő sem valami szimpatikus... De amúgy nem olyan vészes. A filmek - Kibeszélősdi 464751818
Na az Edward Nortonos film annál jobb volt. Nagyon reménykedtem, mert azt hallottam, hogy az tényleg jobb lett, és nem is csalódtam. Liv Tylert a Gyűrűk Ura miatt szeretem ( Gyűrűk Ura jééj A filmek - Kibeszélősdi 1001172573 ) Edward Norton pedig nagyon szimpatikus és... helyes. A filmek - Kibeszélősdi 3920004554 Izgi volt a film, de nagyon ledöbbentem, hogy mennyire összefüggenek a Marvel filmek... mikor a film végén megjelent Robert Downey Jr. én teljesen ledöbbentem. Ráadásul elkezdett a Bosszúállókról beszélni! Tyű. Az is érdekes, hogy itt is felhasználták a szuperkatonák által alkalmazott szérumot.
Bár most belegondoltam... az Avengersben említik, hogy senkinek sem sikerült előállítani a szérumot... akkor hogy a csudába lett az a pali szupererős? :?:
Ja amúgy az Edward Nortonos filmben az volt a kedvenc jelenetem, mikor az egyetemen voltak és ott az üvegkupolában (vagy hol) változott át. Az nagyon királyságos volt. :king:
De véleményem szerint Mark Ruffalo messze a legjobb Bruce Banner. Csak rá kell nézni, és azonnal egy kedves ember jut eszünkbe, aki amúgy nem valami erőszaki, és megpróbálja elfojtani magában Hulkot. Amúgy meg Mark remek színész. (Mivel nem találtam Hulkos smileyt, ezért ezt használom) A filmek - Kibeszélősdi 37686141
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 29, 2012 7:07 am

Szerintem is! Én akarok egy Mark-os Hulk-filmet!!! A filmek - Kibeszélősdi 2109136891 A filmek - Kibeszélősdi 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi EmptyHétf. Aug. 27, 2012 5:12 am

kiim írta:
Őszintén megvallva, nekem egyik film sem tetszett igazán.. (Egyébként a Hulk-nak nem csak 2 része volt? Mert alább a kérdésben az van hogy a három film közül. Vagy én emlékszem rosszul és egy film kimaradt nálam? affraid ) Szóval, szerintem a Hulkból nagyon nagy filmet lehetett volna csinálni, ha a casting nem lett volna elrontva..Ráadásul ezt két alkalommal is megtették.. A filmek - Kibeszélősdi 1103666132 Akárhányszor nézem a Hulkot, arra gondolok hogy "miért nem lehetett már akkor Mark-al levinni a szériát?"
Igen, két Hulk film van, igazából rosszul fogalmaztam meg a kérdést, arra voltam kíváncsi, hogy a három Hulk közül melyik tetszett igazán, a három film közül amiben Hulk benne van - az Avengerssel együtt - melyik volt a legjobb...
Egyébként én is így gondolom, rossz színészeket választottak az elején Bruce-nak, az elején egy jó pasit akartak, így lett Eric, aztán a másodiknál egy jó színészt, így lett Edward, most pedig van Mark, aki aztán ezer százalékosan a karakter...és telitalálat...szerintem...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 26, 2012 10:05 pm

Őszintén megvallva, nekem egyik film sem tetszett igazán.. (Egyébként a Hulk-nak nem csak 2 része volt? Mert alább a kérdésben az van hogy a három film közül. Vagy én emlékszem rosszul és egy film kimaradt nálam? affraid ) Szóval, szerintem a Hulkból nagyon nagy filmet lehetett volna csinálni, ha a casting nem lett volna elrontva..Ráadásul ezt két alkalommal is megtették.. A filmek - Kibeszélősdi 1103666132 Akárhányszor nézem a Hulkot, arra gondolok hogy "miért nem lehetett már akkor Mark-al levinni a szériát?"
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:43 am

A Hulk három része közül melyik tetszett a legjobban? Melyek voltak a kedvenc jeleneteid?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





A filmek - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A filmek - Kibeszélősdi   A filmek - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
A filmek - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az Iron Man Filmek - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» Tom Hiddleston - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Hulk Filmek-
Ugrás: