Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ő a kedvencem, mert...

Go down 
+6
Sue
Dominika13
Mrs. Captain America
Aleex
Boszorka666
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:14 am

Sue teljesen mértékben egyetértek veled abban, hogy Odin, a te szavaidat idézve "keményen próbálkozik", hogy Loki ne érezze kevesebbnek magát Thor-nál, de sajnos ez nem sikerült neki, mert mint tudjuk, Loki mindig úgy érezte, hogy Thor árnyékában élt, ami persze igaz! Nagyon sajnáltam Odint, mert szerintem fájt neki Loki elvesztése, mert igenis szereti Őt, mégha ezt Loki nem is hiszi el!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:01 am

Szerintem a megkülönböztetése elsősorban amiatt volt amit képvisel. Mert ugye elvileg Odinon és Friggán kívül senki nem tudta, hogy valójában jötün. Szóval a származásából nem fakadhatott a dolog, és lehet nem értetek velem egyet, de én igenis láttam, hogy Odin keményen próbálkozik, hogy egyik se érezze kevesebbnek magát a másiknál. Ez főleg akkor volt érzékelhető, amikor azt mondta, hogy mindketten királynak születtek. Persze az több, mint valószínű, hogy nem Lokit szánta Asgard trónjára, amit valljuk be, meg lehet érteni (Thor az elsőszülött, saját gyermek), de ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy amennyiben Thor méltatlannak bizonyul (pl nem tér vissza a száműzetésből, ami ugye azt bizonyította volna, hogy megváltozott és benőtt a feje lágya), akkor Lokinak adta volna a koronát. Szerintem bízott benne annyira, hogy tudja, hogy méltó lenne rá. Plusz az, hogy nem mondta el, hogy nem a fiuk, is inkább a szeretetből fakadt, mint másból. Loki tényleg félreértelmezte a szavait, mert lehet, hogy Odin látott lehetőséget abban, hogy Loki által békét teremtsen, de az is biztos, hogy akkor és ott nem ez volt az ok, amiért elhozta Jötünheimből. Biztos vagyok benne, hogy Odint pusztán az tartotta vissza az igazság feltárásától, hogy Loki esetleg összeomlik tőle (ami sajnos így is óhatatlanul bekövetkezett). Bízhatott benne, hogy ez sosem derül ki, és Lokinak nem lesz kára belőle. De ugye mindig az derül ki, aminek nem kellene. Az pedig megint érthető, hogy Loki nem volt képes feldolgozni a dolgot. Valószínűleg a helyében én is kisebb sokkot kapnék egy ilyen infótól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyVas. Feb. 24, 2013 8:05 am

Megfelelve a topicnak és egyben bekapcsolódva a témába, ami itt folyik... Hát bennem lehet nem maradt volna meg úgy a karakter, ha nem lett volna meg a saját drámája. Én nagyon könnyen sajnálok meg másokat, akikről úgy érzem, hogy többet érdemelnének, vagy többet szeretnének, de nem kapják meg. Loki esetében is igy voltam vele. Nekem két hugom van. Már majdnem leirtam, hogy mi is a közös pont köztem és Loki között és miért tudok vele azonosúlni, amikor eszembe jutott, hogy a hugom olvassa a fórumot, még ha nem is tag, igy kitöröltem. De a lényeg az, hogy én nagyon át tudtam érezni, hogy Loki hiányolta a szeretetet, a figyelmet... És igenis közrejátszott az, hogy későn tudta meg azt, hogy nem oda tartozik. Ha eleve tudja, hogy csak fogadott gyerek, akkor talán nincsenek is olyan elvárásai. De ebben az esetben ő nem tudta. Neki furcsa volt az, hogy megkülönböztetik, fájt neki, hogy vele nem számolnak, csak a bátyjával. Úgy érezte, hogy kevesebbre tartják, talán még azon is elgondolkodott, hogy benne van a hiba... Asgardon amúgy sem az a fő értékrend, amit ő képvisel, hanem a külső, fizikai erő (Loki szerintem inkább a belső erőt, mágiát, éles eszet stb. képviseli)... Röviden...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:43 am

Vivuss írta:

de Lulu-nak megint igaza van ( mint szinte mindig... véletlenül nem vagy valamilyen természetfeletti intelligenciával ellátott bölcs, hogy majdnem mindig mindenben igazad van??? :D :P )
Igazából nagyon sokat szoktam gondolkozni a karakterén. De tényleg, komolyan. Hogy mit érezhet. Mit érezhetett egész életében, hogy valamiért nem ő a kedvenc. Aztán amikor kiderült a származása és hogy fogadott gyermek. Amikkor minden értelmet nyert. Azt hiszem, ő egyszerűen "ilyen fajta". Sérelem gyűjtögető. Mindenképpen ez lett volna a vége. Ha előbb mondják el neki, hogy fogadott gyerek, akkor is. Egyszerűen óriási szeretet-éhsége van és nagyon egoista, nem tudja elviselni, ha valaki mással is osztoznia kell a szereteten, vagy bármi máson. Elkerülhetetlen volt, hogy ez történjen. Ezért nem vagyok benne biztos, hogy ő meg tud változni.
Mert köztünk is vannak olyan emberek, akik egy ilyen helyzetet fel tudnának dolgozni, hogy ők örökbefogadott gyerekek, örülnének annak, hogy egy családhoz tartozhatnak és túltennék magukat azon, hogy nem ők voltak a kedvencek, hanem természetes módon az "igazi" fiú. Inkább másfelé orientálódnának, valaki másnak a szívében próbálnának az első számúak lenni.
De az emberek között is vannak olyanok, akiket ez egy életre megkeserítene és soha nem tudnának kikeveredni belőle. Ez sajnos lelki beállítottság kérdése.

Mostanság, hogy írok Lokiról, még többet gondolkodom ezeken a dolgokon. Rendesen vannak a karakternek mélységei és Hála Istennek Tom megtalálta ezeket a mélységeket és meg is jeleníti nekünk, hogy minél közelebb kerülhessünk a karakterhez.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:22 am

Vivuss írta:

*kimegy egy kötélért, majd visszaül a laptophoz*
sztem, nála kevés lenne a szép nézés ( bár lehet, hogy tudunk nagyon meghatóak lenni a bámulásunkkal XD )
Ha tágra nyitjuk a szemünket, remegtetni kezdjük az ajkunkat és síró hangon mondogatjuk, hogy kérlek akkor talán sikerülhet. Ő a kedvencem, mert... - Page 2 464751818 Ha meg ez se jön be akkor ugyanez a stratégia csak kell egy harmadik személy akit lekötözi miközben ránk figyel! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3668024462 (tudom mindig a kötéllel jövök XDD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:20 am

***lori*** írta:
Én álmomban felpofoztam már egyszer! De azt is csak az ő érdekében tettem! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1583043698

álmomban én is sok mindent csináltam már vele ( itt senki se gondoljon perverz dolgokra )
de Lulu-nak megint igaza van ( mint szinte mindig... véletlenül nem vagy valamilyen természetfeletti intelligenciával ellátott bölcs, hogy majdnem mindig mindenben igazad van??? :D :P )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:17 am

Dominika13 írta:
Vivuss írta:
Ha nagyon szépen nézünk rá csak meg lágyul a kis szíve. Ha meg nem... akkor én lefogom te hozod a kötelet! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3668024462

*kimegy egy kötélért, majd visszaül a laptophoz*
sztem, nála kevés lenne a szép nézés ( bár lehet, hogy tudunk nagyon meghatóak lenni a bámulásunkkal XD )
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:16 am

***lori*** írta:

Én álmomban felpofoztam már egyszer! De azt is csak az ő érdekében tettem! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1583043698
Ami azt illeti, nálam szinte épp fordítva volt! XDD Persze nem ő ütött meg... ő állította le azt a csávót, aki megütött. Ő a kedvencem, mert... - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:12 am

Én álmomban felpofoztam már egyszer! De azt is csak az ő érdekében tettem! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1583043698
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:11 am

Vivuss írta:
Lulu.... nagyon egyetértek veled :D
Loki meg már annyira lelkileg "sérült" karakter, hogy néha kedvem lenne szegényt felpofozni, hogy ébredjen rá.. NEM MINDENKI GYŰLÖLI ŐT :DDD
De persze, ezt valamilyen halálos sértésnek fogná fel és... nos ő nehéz eset, de emiatt annyira szerethető :P
Az a baj Lokival, hogy ő maga sem szereti magát. Ami azt jelenti, hogy el sem tudja képzelni magáról, hogy ő szerethető lenne. Éppen ezért, ha valaki szeretettel fordul felé, akkor ott alapból csapdát sejt és átverést...Igazából ez a 22-es csapdája...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:11 am

Vivuss írta:

Így meghalnék :D xD
de talán ha csoportosan próbálnánk észhez téríteni..... valószínűleg úgy se lenne szebb a végkimenetel :D :P
Ha nagyon szépen nézünk rá csak meg lágyul a kis szíve. Ha meg nem... akkor én lefogom te hozod a kötelet! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:05 am

Dominika13 írta:

Hát ha felpofoznád, kedves barátném, amennyire ismerem Lokit, az lenne életed utolsó cselekedete. Jajjj de milyen szép halál is lenne az. Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1959207375

Így meghalnék :D xD
de talán ha csoportosan próbálnánk észhez téríteni..... valószínűleg úgy se lenne szebb a végkimenetel :D :P

Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 4:58 am

Vivuss írta:

Lulu.... nagyon egyetértek veled :D
Loki meg már annyira lelkileg "sérült" karakter, hogy néha kedvem lenne szegényt felpofozni, hogy ébredjen rá.. NEM MINDENKI GYŰLÖLI ŐT :DDD
De persze, ezt valamilyen halálos sértésnek fogná fel és... nos ő nehéz eset, de emiatt annyira szerethető :P
Hát ha felpofoznád, kedves barátném, amennyire ismerem Lokit, az lenne életed utolsó cselekedete. Jajjj de milyen szép halál is lenne az. Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 4:56 am

Lulu.... nagyon egyetértek veled :D
Loki meg már annyira lelkileg "sérült" karakter, hogy néha kedvem lenne szegényt felpofozni, hogy ébredjen rá.. NEM MINDENKI GYŰLÖLI ŐT :DDD
De persze, ezt valamilyen halálos sértésnek fogná fel és... nos ő nehéz eset, de emiatt annyira szerethető :P
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 4:51 am

pintercsenge írta:
Sziasztok..:D
Én azért szeretem Loki-t mert a Thor elején olyannyira megfogott a profilképemen látott arccal,hogy az valami eszméletlen!Illetve ehhez társul még a gyönyörűséges szeme :$ Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1583043698
Én inkább a belső "értékei", illetve vívódásai miatt szeretem...valahogy természetfeletti módon vonzódom a lelkileg sérült karakterekhez... Ő a kedvencem, mert... - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Azért szeretem Őt...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptySzer. Okt. 24, 2012 4:42 am

Sziasztok..:D
Én azért szeretem Loki-t mert a Thor elején olyannyira megfogott a profilképemen látott arccal,hogy az valami eszméletlen!Illetve ehhez társul még a gyönyörűséges szeme :$ Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1583043698
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 5:48 am

Dominika13 írta:
Igen, és nekem valahogy ez nagyon betett. Olyan kis szomorú története van... De attól még ő a legjobb! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1970669489 Ő a kedvencem, mert... - Page 2 2453078570
Pont ettől olyan különleges a karaktere, ettől olyan összetett. Mert ő nem simán "gonosz", hanem ahogy Aleex is szokta mondani, ő egy olyan gonosz, akinek tudjuk az élettörténetét, végigasszisztáltuk az utat, ami ide vezetett...vele járunk ezen az úton, ezért áll olyan közel a szívünkhöz... Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 4:32 am

Szerintem Joker ( Batman: A Sötét Lovag, Heath Ledger) óta nem volt még olyan filmes gonoszkodó
akit ennyire szerettek volna az emberek :)
Persze hogy Loki a legjobb♥. :3
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 4:15 am

Igen, és nekem valahogy ez nagyon betett. Olyan kis szomorú története van... De attól még ő a legjobb! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1970669489 Ő a kedvencem, mert... - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 3:59 am

A Bosszúállókban már (sajnos) teljesen elveszti az emberségét, és borzasztóan haragszik a tesójára.
Szerintem az volt neki az utolsó "lökés", mikor a Thorban a film végén Odin úgymond nemet mond Lokinak,
és ő hagyja magát lezuhanni... számomra ez olyan döntő pillanat volt, de ez csak egyéni reflexió...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 3:35 am

Hát mert ő Loki!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1970669489 Persze nálam az is döntő volt, hogy megnéztem a Thor-t. Ott láttam hogy, hogy lett olyan amilyen. Mondjuk, nekem még így olyan kis fura volt a Bosszállókban. Persze, ott is hozta a tökéletes formáját, Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1511130120 de mintha teljesen megváltozott volna. Én még mindig is keresem a választ és rremélem hamar rájövök. Természetesen ezek után is a kedvencem marad, csak nekem olyan furcsa volt ez.
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 3:20 am

Boszorka666 írta:

Én is simán el tudnám képzelni a Bosszúállók között, de persze megmaradna csíntalan Loki-nak!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1511130120 Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3920004554
A Kapitány számának ügyében megpróbálok intézkedni, csak az baj, hogy Lokit is szinte lehetetlen utolérni!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1959207375

De ha mégis feléd járna, vagy te indulsz el hozzá akkor talán... vagy ha útközben összefutsz Thor-ral, szerintem ő is tudja a számát :D
Na de... ha már Mrs. Captain America vagyok akkor már ismernem kellene... férjes asszony vagyok xD Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Szept. 04, 2012 6:45 am

Mrs. Captain America írta:
Na lányok ha Loki ennyi szeretetet kap tőletek, a következő részben ő is beáll a bosszúállók közé :P
Vagy megmarad kicsit gonosznak, de lesz pár szeretgetnivaló barátnője ;DD

Ha megtaláltátok Lokit kérjétek már el a kapitány számát légyszi :$

Én is simán el tudnám képzelni a Bosszúállók között, de persze megmaradna csíntalan Loki-nak!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1511130120 Ő a kedvencem, mert... - Page 2 3920004554

A Kapitány számának ügyében megpróbálok intézkedni, csak az baj, hogy Lokit is szinte lehetetlen utolérni!!! Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Szept. 04, 2012 4:29 am

Mrs. Captain America írta:
Na lányok ha Loki ennyi szeretetet kap tőletek, a következő részben ő is beáll a bosszúállók közé :P
Egyébként én simán el tudom képzelni, beállna Bosszúállónak, mert úgy-ahogy jó lenne, de azért megmaradna az irónia és a rosszcsontkodás nagymesterének...de persze leginkább jó lenne... Ő a kedvencem, mert... - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 EmptyKedd Szept. 04, 2012 12:56 am

Na lányok ha Loki ennyi szeretetet kap tőletek, a következő részben ő is beáll a bosszúállók közé :P
Vagy megmarad kicsit gonosznak, de lesz pár szeretgetnivaló barátnője ;DD

Ha megtaláltátok Lokit kérjétek már el a kapitány számát légyszi :$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ő a kedvencem, mert...   Ő a kedvencem, mert... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ő a kedvencem, mert...
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...
» Ő a kedvencem, mert...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: