Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Loki - akkor és most

Go down 
+6
AmyHiddleston
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 6:51 am

Döntetlen, hacsak nem azt vesszük, amikor bent volt Thornál, mert ott valahogy nagyon öregnek nézett ki, és akkor a Bosszúállósra szavazok.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 5:52 am

Mrs. Captain America írta:
Zakó, nyakkendő és sál. :)
Na melyik részben állt neki jobban? Loki - akkor és most 3630334088


Nálam Thor-os sál nyerő, de ezzen felül döntetlen!!!!!! 10/10
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 2:09 am

Mrs. Captain America írta:
Zakó, nyakkendő és sál. :)
Na melyik részben állt neki jobban? Loki - akkor és most 3630334088


Tiltakozom! Erre a kérdésre nem lehet (helyes) választ adni! Én is döntetlenre hoztam ki! :D
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 1:51 am

Mrs. Captain America írta:
Zakó, nyakkendő és sál. :)
Na melyik részben állt neki jobban? Loki - akkor és most 3630334088

Kérdezz könnyebbet, drágám, kérdezz könnyebbet... Loki - akkor és most 1959207375 Loki - akkor és most 3684083802
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 1:13 am

Mrs. Captain America írta:
Zakó, nyakkendő és sál. :)
Na melyik részben állt neki jobban? Loki - akkor és most 3630334088
Javítanék: Zakó, nyakkendő, sál és szemöldök... Loki - akkor és most 1959207375
Nos, mivel a szemöldök a Thorban volt nagyon csecse, a haj az Avengersben, az összes többi pedig nálam döntetlen, úgy nálam...döntetlen! 10/10
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Május 01, 2013 1:11 am

Zakó, nyakkendő és sál. :)
Na melyik részben állt neki jobban? Loki - akkor és most 3630334088

Loki - akkor és most 936141_617794601583460_2024470941_n
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptySzer. Feb. 27, 2013 3:21 am

Köszönöm a kiegészitést, Lulu. :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 26, 2013 9:22 am

Tényleg az lett. Erőteljesebb. Tom is azt mondta, hogy mindenki ezt mondogatta neki a forgatás alatt. De végül is, miután Odin szavai kiöltek belőle képletesen értve minden jót, tényleg nem maradt benne más, a bosszún és a pusztítási vágyon kívül, és ezen érzelmeit tökéletesen közvetítette a külső megjelenése is.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 26, 2013 9:18 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Csak egyetérteni tudok én is. A Thornak ebből a szempontból előnye van. Loki simán éveket öregedett kinézetre, ami nem feltétlenül pozitiv, de ... mondjuk szolgálhat arra, hogy valamivel jelezze azt, hogy nem olyan jó az élet Asgardon kivül... Igy szakmai szemmel nézve.
És szerintem a kicsit durvább kinézettel azt is érzékeltetni akarták, hogy most sötétebb, "gonoszabb" lett a karakter. Szerintem ezzel a hajjal, ruhával és lándzsával sokkal erőteljesebb lett a kisugárzása.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 26, 2013 9:15 am

Jah, nem volt lehetősége eljárni szemöldököt igazíttatni. XD Na jó, ez gonosz volt. XD szerintem inkább az lehetett az ok (nem hiszem, hogy a sminkessel volt gond), hogy a rendező, ezt fölöslegesnek tartotta, meg valljuk be a szőrtépés nem a legkellemesebb dolgok egyike. Szerintem Tom sem ejtett könnyeket azért, hogy nem kell hetente vagy kéthetente kibírni ahogy kiegyelik a szemöldökét, amivel nekem, megvallom, alapból sincs semmi bajom. :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 26, 2013 6:52 am

Egyetértek azzal a felvetéssel hogy Loki Avengresbeli kinézete a megváltozott életkörülményeit hívatott bemutatni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 26, 2013 3:28 am

LuluDarling írta:
Nekem tetszett, hogy Thor is egy kicsit...természetellenesen, vagy inkább természetfölöttien volt szőke. A S.H.I.E.L.D. kihallgatós jelenetnél fantasztikus volt a kontraszt a szeme és a haja/szakálla között. Nekem ez hiányzott az Avengersből. Mondjuk ott Thor haja is hosszabb volt, az sem tetszett.
De most én offolok, tehát vissza Lokira. Szerintem is profi munka volt a szemöldök, őszintén sajnálom, hogy az Avengersben nem tartották meg a sminkest...
Csak egyetérteni tudok én is. A Thornak ebből a szempontból előnye van. Loki simán éveket öregedett kinézetre, ami nem feltétlenül pozitiv, de ... mondjuk szolgálhat arra, hogy valamivel jelezze azt, hogy nem olyan jó az élet Asgardon kivül... Igy szakmai szemmel nézve.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:42 am

Sue írta:
Mondjuk lehet, hogy pont a szemöldök is az okozója annak, hogy másmilyennek érezzük az arcát, nem csak a hosszabb haj. De a kozmetikus profi volt, mert sikerült úgy kiszednie, hogy nem lett se buzis, se természetellenes, és gyönyörű lett a végeredmény. (Bár mondjuk Thornak meg a szemöldöke meg a szakálla is szőkítve lett, nem tudom, melyikük járt rosszabbul... XD )
Nekem tetszett, hogy Thor is egy kicsit...természetellenesen, vagy inkább természetfölöttien volt szőke. A S.H.I.E.L.D. kihallgatós jelenetnél fantasztikus volt a kontraszt a szeme és a haja/szakálla között. Nekem ez hiányzott az Avengersből. Mondjuk ott Thor haja is hosszabb volt, az sem tetszett.
De most én offolok, tehát vissza Lokira. Szerintem is profi munka volt a szemöldök, őszintén sajnálom, hogy az Avengersben nem tartották meg a sminkest...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:17 am

Mondjuk lehet, hogy pont a szemöldök is az okozója annak, hogy másmilyennek érezzük az arcát, nem csak a hosszabb haj. De a kozmetikus profi volt, mert sikerült úgy kiszednie, hogy nem lett se buzis, se természetellenes, és gyönyörű lett a végeredmény. (Bár mondjuk Thornak meg a szemöldöke meg a szakálla is szőkítve lett, nem tudom, melyikük járt rosszabbul... XD )
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:13 am

Sue írta:
Azt hiszem a fórumokkal a legnagyobb gond, hogy a túl sok korlátot szab. De ettől függetlenül imádom ezt a fórumot. :)
Akkor, hogy az akkor és mostnál maradjunk, valaki világosítson fel, minek estek neki Tom szemöldökének a Thorban?
Mi már csak ilyen korlátoltak vagyunk, de fórum szolgáltatásai között szerepel a privát üzenetek opció is. Loki - akkor és most 3140178259

Én imádtam Loki szemöldökét a Thorban, nagyon szép keretet adott az arcának és még jobban kihangsúlyozta a szemét. Nagyon sajnáltam, hogy az Avengersben nem szedték ki neki. Szerintem illett Loki kifinomult megjelenéséhez és egyéniségéhez.
Persze Tomot az original felszerelésével imádom! Loki - akkor és most 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:00 am

Azt hiszem a fórumokkal a legnagyobb gond, hogy a túl sok korlátot szab. De ettől függetlenül imádom ezt a fórumot. :)
Akkor, hogy az akkor és mostnál maradjunk, valaki világosítson fel, minek estek neki Tom szemöldökének a Thorban?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:47 am

Boszorka666 írta:
Kedves Csajszik érdekes témát hoztatok fel, de ez már bőven OFF! Kérek szépen mindenkit, hogy az ilyenekre figyeljünk oda, köszönöm!
Írtam egy hozzászólást a Szabad a Pálya topikba, kérek mindenkit, hogy olvassátok el! Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:23 am

Kedves Csajszik érdekes témát hoztatok fel, de ez már bőven OFF! Kérek szépen mindenkit, hogy az ilyenekre figyeljünk oda, köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 7:36 am

Áhh, megvan a remek ötlet! *.* Elgázosítják. Nem belelövik, injekciózzák, vagy mit tudom én, megitatják vele víznek álcázva, hanem belekeverik a levegőbe. Azt ugyanis neki is vennie kell, mert ő is csak addig hallhatatlan amíg lélegzik. Azt fixre nem tudta volna kijátszani. XD (A végén még elmegyek a Shieldhez tanácsadónak. XD )
Nem tudom, szerintem esélytelen volt a dolog Natasha és Loki között. Túl lenézően viselkedett vele ahhoz, hogy bármi is lehessen belőle. Plusz a nyafogó p*csa (vagy már nem is emlékszem konkrétan mivel illette), nem éppen a bók kategória. Abból meg már Loki is kinőtt, hogy a másik sértegetése, hajtépése, bokán rúgása minősüljön udvarlásnak. XD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:04 am

Forever_Hiddlestoner írta:

Natashát nem nehéz kiszúrni egy Loki fajta számára. Amúgy én reméltem a film végéig, hogy valami kis szikrázás lesz köztük. Szerintem ment volna a dolog képernyőn + ugye maga a drámája a dolognak...
Menő lett volna az biztos :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:02 am

Dominika13 írta:
Ez érdekes kérdés, de Loki elég arrogáns, még ötleteket is adott volna nekik, aztán meg röhögött volna a helyzetükön. xD Sajnos még Natasha sem lett volna elég, mert igaz mögé lopózott, de Loki attól még szinte rögtön, abban a pillanatban észrevette és nem lenne rá ideje, hogy benyugtatózza. Bár vicces jelenet lenne, megnézném xD

Natashát nem nehéz kiszúrni egy Loki fajta számára. Amúgy én reméltem a film végéig, hogy valami kis szikrázás lesz köztük. Szerintem ment volna a dolog képernyőn + ugye maga a drámája a dolognak...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyHétf. Feb. 25, 2013 2:08 am

Ez érdekes kérdés, de Loki elég arrogáns, még ötleteket is adott volna nekik, aztán meg röhögött volna a helyzetükön. xD Sajnos még Natasha sem lett volna elég, mert igaz mögé lopózott, de Loki attól még szinte rögtön, abban a pillanatban észrevette és nem lenne rá ideje, hogy benyugtatózza. Bár vicces jelenet lenne, megnézném xD
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyVas. Feb. 24, 2013 8:13 am

Biztos, hogy irányította, mert konkrétan azt is tudta, hogy a Bosszúállók mikor estek egymásnak, de azt nem hiszem, hogy a különböző gondolkodásmódokat befolyásolni tudta volna. Olyan messziről senkit nem vehetett rá arra, hogy mondjuk Thor közölje Furyval, hogy nincs sok értelme kínzással próbálkozni, és pl Nathasának támadjon kedve cseverészni vele. De amikor azt mondta, hogy számított Natashára, csak később, miután őt jól megkínozták és jönne, mint barát, akkor az jutott eszembe, hogy ő igen is kinézte Furyból, hogy bepróbálkozik ezzel. Ezzel nem is lenne gond, mert én is kinézném belőle. De azt azért nem gondolhatta komolyan ,hogy ártani tudnak neki. Konkrétan nem hiszem, hogy bármelyik katona is heves késztetést érzett arra, hogy bemenjen hozzá, azok után, amit egymaga művel a megérkezését követően. XD Én kapásból azt vallottam volna, mint Natasha, hogy eszem ágában nem lenne kiengedni, de még csak bemenni se hozzá. XD Nem ettem meszet! A végén még temetnivaló sem maradna utánam. Ha el akarnák kapni simán játszhatná a klónozósdit, amíg meg nem unja, jól szórakozva azon, hogy a katonák, hogy esnek keresztül rajta. Utána szépen felrugdalja őket és készen is van a dolog. Egy sokkolóval sem mennének sokkal messzebbre, mert az Thort is csak akkor ütötte ki amikor közönséges ember volt. Ha kötelet akarnának kilőni rá, vagy hálót, akkor az megint áteshetne rajta. Ha pedig be akarnák nyugtatózni... Na az egy egész járható út lenne, de kb akkora adaggal kellene próbálkozniuk, amit adott esetben Hulknak szánnának. Jah és persze iszonyú gyorsnak és tökéletes reflexűnek kellene lennie annak (vagy inkább azoknak) aki próbálkozik vele, hogy Loki se elkapni ne tudja a levegőbe, se kitérni előle. Vagy egyenesen Nathasát bízni meg vele, ha már olyan jól Loki mögé tud lopakodni. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyVas. Feb. 24, 2013 7:56 am

Hát én valahogy nem hiszem, hogy Loki különösebben megijedt volna akár Fury-tól. Én úgy éreztem végig, hogy pontosan tudja, hogy mi következik. Mintha belülről mégiscsak irányitotta volna a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:42 am

Hát egyszer elmélkedtünk arról is, hogy Fury, hogy akarta megvalósítani Loki megkínzását. De mondjuk Loki elképzelése is érdekelne, mert abból amit mondott, igencsak felkészült erre az eshetőségre. De mégis mit gondolt, mi olyat tudnak tenni vele a halandók, ami az ő szemszögéből kimeríti a kínzás fogalmát. A chitauris főnökből már inkább kinéznék egy ilyet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Loki - akkor és most Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loki - akkor és most   Loki - akkor és most Empty

Vissza az elejére Go down
 
Loki - akkor és most
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Rajongásom története
» Jelmezek akkor és most
» Thor - akkor és most
» Fekete Özvegy - Akkor és most
» Tony Stark - akkor és most

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: