Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cikkek, hírek, megjelenések

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyPént. Feb. 01, 2013 8:16 am

Teljesen elérted Lulu. :D Szerintem Tom majdnem egy hetet volt ott nem öt napot. Bár ha az landolástól vesszük, és azt hiszem a mai napot nem számoljuk, akkor tényleg öt nap volt...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyPént. Feb. 01, 2013 6:54 am

Tom haza tért Londonba, de kaptunk két képet az utolsó napjáról Guineában. Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea30

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea31
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 7:37 am

Oh milyen jól érzi magát a gyerekek között, annyira szerettem ezt az embert!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 6:26 am

Sue* írta:
Sebaj, ez sem elhanyagolható. Mindenkinek szüksége van a szellemi támogatásra. :)
Hoztam még egy kis szellemi támogatást, remélem elérem a célomat! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1001172573
Jaj, Tom... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea25

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea26

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea27

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea28

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea29
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptySzer. Jan. 30, 2013 9:56 am

Sebaj, ez sem elhanyagolható. Mindenkinek szüksége van a szellemi támogatásra. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptySzer. Jan. 30, 2013 9:39 am

Sue* írta:
A lelkesítésért pedig hálás köszönet! :D Meg az Erő doppingért is. :)
Sajnos, csak ennyivel tudok hozzájárulni a küldetés sikeréhez... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1414958150
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptySzer. Jan. 30, 2013 9:20 am

Azt azért nem ígérem, hogy ekkorra meg ekkorra készen lesz, mert sajnos dolgozni is kell ,meg bármennyire imádom Tomot, azért mást is csinálok szabadidőmben, de azt megígérhetem, hogy rajta leszek azon, hogy minél előbb meglegyen. :) A lelkesítésért pedig hálás köszönet! :D Meg az Erő doppingért is. :)
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptySzer. Jan. 30, 2013 8:19 am

Nagyon megható képek, nálam is az első kép a kedvenc, az arcáról annyi érzelem olvasható le♥️. Imádlak Tom!

Sue: Nagyon örülnék a fordításnak, de mivel gondolom elég sok, akár csinálhatnánk felváltva is, egy részt te, egy részt pedig én.
Mostanában a suliban is van dolgom rendesen, de azért szabad időmben szívesen besegítek. :)
Csak szólj bátran. Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 711151169
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 11:08 am

Szerettem Tomot,már amennyire egy rajongótól kitelik!
Oh az első kép , annyira szép és megható, szerintem Tomot mélyen megérinte ez az apró érintés, amilyen érzelmes ember!
A képek láttán egy kicsit összeszorult a torkom és fátyolos lett a szemem, na jó inkább könnyes!
Jaj de drága vagy Sue, küldöm az Erőt neked! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 10:10 am

Sue* írta:
Istenem az első kép... Összeszorult tőle a torkom. Oké gyerekek, az elgondolkodásomból megszületett az elhatározás. Lefordítom az összes napot amit írt! Velem van az Erő! *.*
Jaj Sue, el sem tudom mondani, mennyire örülnénk ennek!!! *tolja maga előtt az erőt feléd* Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 711151169
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 9:32 am

Istenem az első kép... Összeszorult tőle a torkom. Oké gyerekek, az elgondolkodásomból megszületett az elhatározás. Lefordítom az összes napot amit írt! Velem van az Erő! *.*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 8:32 am

Mrs. Captain America írta:

Igen, én is aggódom hogy nem tweet-elt semmit azóta, de valószínűleg csak nagyon elfoglalt, vagy az internet
kapcsolatával lehet valami. Remélem a naplóját azért szorgosan írogatja, és hamarosan hallunk felőle :)
Csak ki kellett mondanom és már meg is érkeztek a képek és a 4. napról szóló blog... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Szeretem... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Tumblr_mhedpmgXah1qeuzrdo1_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Tumblr_mhedpmgXah1qeuzrdo3_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Tumblr_mhedpmgXah1qeuzrdo2_1280

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Tumblr_mhedpmgXah1qeuzrdo4_1280
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 8:19 am

LuluDarling írta:

Hát nagyon reméljük!
Már két napja nem hallottunk semmit Tomról...annyira aggódom...persze tudom, hogy a múltkor írta, hogy nem nagyon van net...de szeretném tudni, jól van-e... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 2453078570

Igen, én is aggódom hogy nem tweet-elt semmit azóta, de valószínűleg csak nagyon elfoglalt, vagy az internet
kapcsolatával lehet valami. Remélem a naplóját azért szorgosan írogatja, és hamarosan hallunk felőle :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 8:06 am

Mrs. Captain America írta:

Persze, én is úgy gondoltam... :)
Béke van :D
Hát nagyon reméljük!
Már két napja nem hallottunk semmit Tomról...annyira aggódom...persze tudom, hogy a múltkor írta, hogy nem nagyon van net...de szeretném tudni, jól van-e... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyKedd Jan. 29, 2013 8:04 am

Sue* írta:
Én meg azért, hogy saját kézzel írja alá az orrom előtt... *.*

Persze, én is úgy gondoltam... :)

Béke van :D

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 197626_463154627047459_1997670386_n
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:47 am

Én meg azért, hogy saját kézzel írja alá az orrom előtt... *.*
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:13 am

Mit nem adnék egy aláírt képért... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 3630334088

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 548034_470243893005199_1373238831_n
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 12:20 am

Köszönet a képekért és a fordításért!

Tom fantasztikus és csodálatos ember!Arra én is kíváncsi vagyok mennyiben változtatja meg ez az afrikai út!
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 8:35 am

Azt kell mondjam Tom csodálatos. Persze ez nem újdonság, de most nem a külsőre gondolok.
Végigolvastam a naplóját és leírt néhány nagyon is elgondolkodtató dolgot.
Egyszerűen lenyűgöz ahogyan érdekli a hely kultúrája, történelme, ahogyan törődik a gyerekekkel.
Mikor látod ezeket a képeket nem egy nagy Hollywoodi sztár jut az eszedbe, szinte már olyan mint egy átlag ember.
Nem tudom kifejezni a csodálatomat amit iránta érzek.
Szerintem az út után hatalmas élettapasztalattal fog hazatérni Londonba, és szerintem sok dolgok átértékel majd.
Köszi a képeket és a fordítás részletet Lulu! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 6:41 am

Köszi a képet Gwen! Egyszerűen csodálatos ez az ember!!! Minden egyes alkalommal megremeg a kicsi szívem a szeretettől, amikor meglátom ezeket a képeket! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120
Egyébként kíváncsi vagyok, hogy Tomot mennyiben fogja megváltoztatni mindaz, amit ez alatt az idő alatt Afrikában lát és tapasztal...

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea21

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea22

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea23

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Guinea24

A Tom Hiddleston (Hungary) facebook oldalról pedig Sue elkezdte lefordítani Tom naplóját az Afrikai útról, íme az első nap! Köszönet érte!


"Az első nap:

Elér, mint egy hullám. A borítékok, mint egy gördülő köd. Ez elmos, mint az árapály. Hőség.Nyugat-Afrikai hőség. Guinea. Forró.

A hóból jöttem. A repülőtér lezárások és légi járat törlések egy világából, a csúszós járdákról, gyapjas sapkák és a hideg ellen felállított gallérok közül.

De amikor csak órákkal ezelőtt leszálltam Conakryben, Guineában, a vám elszámolás után kiléptem az esti levegőbe. A hőség. A szubszaharai Afrika félreismerhetetlen illata. Zaj. Szagok. Forgalom. Nem a nyugati fővárosi forgalom, a zene és luxus légkondicionált portáljainak szervezett sávjai, de kézzelfogható a forgalom nyilvánvaló energiája a fejlődő világban: ember, állat, gép - mind hullámzik előre egy tolongó árapályban, melyben a rend láthatatlan egy nyugati szemnek, csupán mert eleinte úgy néz ki mint egy káosz.

Nem aludtam. Nem tudtam. Nagyon izgatott voltam. Fentmaradtam az éjszaka, előbb kitisztítottam a beérkező üzeneteim fiókját és kitakarítottam a házat. Hajnali 4:30. Egy kocsi jött és elvitt a Heathrowra. A közelben találkoztam a csapattal: Louise O'Sheaval és Pauline Llorcaval az UNICEF UK-tól, Harry Bordennel, a fényképészünkkel, és a barátommal Luke Windsoral, aki bemutatott engem Pauline-nek egy évvel ezelőtt. Az első útszakasz gyors volt: Londonból Párizsba, ahol találkoztunk Julien Harneisszel, aki az UNICEF-et képviselte Guineában az elmúlt három évben. Párizsból a Charles de Gaulle-ról az Air France sugárhajtásújával utaztunk Conakry-ig.

Majd aludtam. Amikor felkeltem már túl voltunk a leereszkedésen Nouakchottba, Mauretaniaban, ahol lecsökkent a létszámunk néhány utasra. A kabinom ablakán kívül: sivatag. Mérfőldeken és mérföldeken át. Hatalmas és ősi.

Mire megérkeztünk Conakrybe, a nap lenyugodott, és sötét volt. Átugrottunk egy 4x4-esbe, de csak fél perce voltunk a kocsiban, mielőtt Julien megkérte a sofőrt, hogy álljon meg. Az túloldalán az érkezési terminál parkolója tele volt gyerekekkel. Elszigetelve őket. Nem játszottak együtt. A földön ültek: magányosan és csendben. Olvastak. Mert, mint Julian magyarázta, ez az egyetlen biztonságos hely arra, hogy tanuljanak. Itt is van elektromos utcai lámpa nekik az olvasásra, és este nem végeznek házimunkát vagy dolgoznak. Néhány gyerek sétál egy órán át csak utána ül le a földre a parkolóban olvasni.

Egy ország, mint ez, azonnal ledönti a képzelgésed falait, és hátralöki azokat óriási távolságba, az ellenkező irányba. Ez tudattágító. Olyan érzés volt, mint az előző alkalomnál, Indiában a leszállás után. Az élet hemzseg minden sarokból és negyedből. Mégis érzem ahogy a saját valóságom kartondoboza kilapult és kinyílt. Most látom a világ peremét.

A kuszkusz és quiche után, Julian odaadta nekem az ország kevert történelmét. Amiből azt az elképesztő felfedezést tettem, hogy Nyugat-Afrikában, itt Guineában és Sierra Leone-ban, senki nem tanítja a gyarmatosítás előtti történelmet. Itt a "történelem" a francia gyarmatosítás késő tizenkilencedik századi eljövetelével kezdődik. Ez azt jelenti, hogy a kollektív tudatnak nincsenek történelmi ismeretei vagy részletes elbeszélései a francia gyarmatosító szokások strukturális integrációját megelőző időből. Guinea kikiáltotta a függetlenségét Franciaországtól 1985 októberében. Az összes szomszédos állam közül, Guinea adott a leghangosabban hangot az eltérő véleményének. Nem akarták a francia életmódot, nem akarták a francia infrastruktúrát, a francia társadalompolitikai rendet; vagy a francia kultúrát. Tudták, mit nem akarnak, de nem tudták - mert nem volt jövőképük - hogyan építsék újá az országot.

Az, hogy nem tudod, hogy mit akarsz, egy állam problémája, de ez szintén probléma a fejlődési szintben. Az UNICEF azért van itt, hogy segítse az ország jövőkepét a látomásukban, de ha hiányzik a jövőképük az egészségügyben vagy az oktatásban, ha hiányzik a társadalom jövőképe az alkotással kapcsolatosan, nagyon nehéz segíteni, vagy tudni, hogy hogyan lehet segíteni.

Vacsoránál, Julian mondott nekem valami elgondolkodtatót. Nyugat-Európában, a valóság aránylag rögzített. Guineában, a valóság értelmezése tág. A nyugaton, a folyamatos és szervezett információt nagyon gyorsan értelmezzük és hasonlóan gyorsan (esetleg pontatlanul) és mereven reagálunk az eseményekre, egyénileg és közösségileg, gyorsan és határozottan, mint egy társadalom. A BBC, a Guardian vagy a CNN megerősít vagy megcáfol, eseményeink egymásra hatása miatt: legyen az háború, egy új törvényjavaslat elfogadása, egy királyi esküvő vagy olimpiai aranyérem.

Guineában nincs hír; itt csak szóbeszéd van. Volt egy zaj a faluban. Néhányan azt mondják ez egy bomba, mások azt mondják pisztolylövés volt, megint mások azt mondják, hogy egy összedőlő épület volt, és megint mások szerint még mindig háború van. Talán ez a terület túl nagy, a különböző elemek túlságosan darabokra törtek, a beszámoló folytonossága túl kialakulatlan, így kellett megérteni teljes egészében. Guinea több békével lett megáldva, mint a szomszédai az új időszakban,és elkerülni látszik a belekerülést egy eldönthetetlen katonai konfliktusba. De ugyanez a törvényszerűség vonatkozik: egy szegény nemzetre, önmaga érzésének zavarosságával, nem remélem, hogy kiépítünk egy struktúrát amely elősegíti a társadalom nélküli lakosság szó nélküli élelmezését.

Azonnal világos lett, hogy a problémák egy fejlődő országban, amely hasonló mint Guinea, óriási, de egyszerűen meg lehet határozni, minthogy víz, élelem, egészségügyi berendezés, védőoltás és oktatás.

Elsősorban, a gyerekeknek, akik majd megöröklik az elkövetkezendőben, és formálják majd az ország jövőjét - szükségük van tiszta vízre, vasra, ásványi anyagokra, vitaminokra, oltásra a betegségek ellen és oktatásra."

(Integrációs struktúra= szerkezet beolvasztása)
(Infrastruktúra= Egy adott szervezet vagy szolgáltatás működéséhez szükséges eszközállomány hálózata.)
(A szövegvégi szómagyarázat nem szerepel a szövegben. :) )
~Sue


Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 4:53 am

GwenPage írta:
Istenem, bele fogok halni a csodálatomba, amit iránta érzek! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Tomra már nincsenek szavak..Több mint tökéletes. Egyszer úgyis a szemébe mondom,mennyire csodálom. Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120 *eltökélt fej*
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 2:37 am

GwenPage írta:
Istenem, bele fogok halni a csodálatomba, amit iránta érzek! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Ezzel nem vagy egyedül Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 2:34 am

Istenem, bele fogok halni a csodálatomba, amit iránta érzek! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 150891_218899568235016_1728464791_n
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptyVas. Jan. 27, 2013 12:46 am

Köszönet a fantasztikus képekért!
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 9:04 am

LuluDarling írta:

Gondolom, hogy le ne égjen a kis hófehér bőre és össze ne csipkedjék még jobban a rovarok...Egyébként a kocsis képen látszik, hogy vagy hajnalban, vagy szürkületkor készült, szerintem akkortájt ott is hűvös van. Azt mondják, pölö a sivatagban is tud nulla fok lenni este.

na mondjuk az igaz... baromi sok a szúnyog .-. de a legyek a legdurvábbak... 2 percnél tovább nem tudsz úgy egy helyben állni hogy ne vegyen körül kapásból vagy 30 -.-" nagyon brutális... amúgy lehet hogy hűvös van hajnalban... arra már sajnos nem emlékszem hogy olyankor milyen idő van, de napközben pusztító a forróság .-.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cikkek, hírek, megjelenések
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések No.2.
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: