Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kedvenc jeleneteink

Go down 
+3
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
7 posters
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Ápr. 03, 2013 6:13 am

Köszi Gwen!
Nagyon kár, hogy kimaradt jelenet!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Ápr. 03, 2013 3:03 am

Elég rossz minőségben és rossz formációban, de találtam egy videót amihez eddig egyáltalán nem volt szerencsém, egy kimaradt jelenet, amiből nem sokat értek, de Tom arca mindent megér Kedvenc jeleneteink 1511130120 Nem tudom, láttátok-e, és bocsi a rossz minőségért...

Kimaradt jelenet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 4:59 am

Sue-nál a pont :D
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 1:33 am

Sue írta:

Nekem ez a kedvenc jelenetem a filmből, és egyszerűen nem tudom megnézni annyiszor, hogy megunjam... *.*
Ez egyébként nagyon lényeges jelenet, itt látszik, hogy Loki mennyire összezavarodott.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Feb. 27, 2013 9:11 am

Én az Avengersben sem azt mondanám, hogy gonosz volt, hanem azt, hogy határtalanul dühös. Dühös és csalódott.

Nekem ez a kedvenc jelenetem a filmből, és egyszerűen nem tudom megnézni annyiszor, hogy megunjam... *.*
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:59 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Hát a gonoszság az a Thorban nem nyilvánul meg. Szerintem inkább csak az Avengersben. Én úgy éreztem a Thorban, hogy a jó cél, rossz eszközök elve érvényesül.
Hát a Thorban annyira még nem, de már ott is látszik, hogy valami nem lesz rendben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:57 am

Hát a gonoszság az a Thorban nem nyilvánul meg. Szerintem inkább csak az Avengersben. Én úgy éreztem a Thorban, hogy a jó cél, rossz eszközök elve érvényesül.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyKedd Feb. 26, 2013 2:13 am

Forever_Hiddlestoner írta:

Ha belegondolsz kissé változtattak volna a koncepción. Például Loki megitélésében sokat segit az első kimaradt jelenet, sőt, nemcsak a személyét, hanem a helyzetét illetően is...
Igen, az a jelenet nagyon sokat dobott volna rajta, hisz benne van hogy ott még nincs benne gonoszság.
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:07 am

Jah, megvolt az oka. Hogy Loki tényleg csak egy gonosz szörnynek tűnjön. -.-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:28 am

Dominika13 írta:

Én simán elnézegettem volna őket a filmben. :)

Ha belegondolsz kissé változtattak volna a koncepción. Például Loki megitélésében sokat segit az első kimaradt jelenet, sőt, nemcsak a személyét, hanem a helyzetét illetően is...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:34 am

Forever_Hiddlestoner írta:

Igen, igen. Én is megsirattam a kihagyott jeleneteket. Mielőtt Jötünheimbe indulnak és a legeleje... Azok mesések voltak :D De megvolt az oka, hogy kimaradtak, sajnos :D
Én simán elnézegettem volna őket a filmben. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:32 am

Boszorka666 írta:
Én is nagyon sajnálom, hogy pont ezeket a jeleneteket törölték!!!!!!!

Igen, igen. Én is megsirattam a kihagyott jeleneteket. Mielőtt Jötünheimbe indulnak és a legeleje... Azok mesések voltak :D De megvolt az oka, hogy kimaradtak, sajnos :D
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:20 am

LuluDarling írta:
Na igen, viszont mind a ketten rossz helyre postoltunk, amit nem is figyeltem.
Ide a kedvenc jelenetekhez csak az Avengers és az előzmény-filmekből való kedvenc jeleneteket tegyük ez után, a színészek többi filmeiből való részleteket pedig a "Cikkek, megjelenések, egyéb" rovatba, okés? Köszönöm! Kedvenc jeleneteink 37686141

Természetesen főnök! *tiszteleg*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:13 am

Na igen, viszont mind a ketten rossz helyre postoltunk, amit nem is figyeltem.
Ide a kedvenc jelenetekhez csak az Avengers és az előzmény-filmekből való kedvenc jeleneteket tegyük ez után, a színészek többi filmeiből való részleteket pedig a "Cikkek, megjelenések, egyéb" rovatba, okés? Köszönöm! Kedvenc jeleneteink 37686141
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:50 am

Nagyon szép jelenet, és annyi érzelem látszik Tom arcán, hihetetlen színész♥.
De azért a szauna jelenet sem semmi *-*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:33 am

Mrs. Captain America írta:
Na jó, hozzám hívhatjátok a mentőt... *-*
Ej-ej Betty...
Akkor az én egyik kedvenc jelenetem a IV. Henrik II. részéből...Még egyszer sem tudtam úgy megnézni, hogy ne sírtam volna vele...Tom egy zseni! Csodálatos színész!
Valamiért nem akarja máshogyan betenni a vidit, nem tudom, hogy mi baja van...úgyhogy így...

Prince Hal wears the crown/Death of the King
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:13 am

Na jó, hozzám hívhatjátok a mentőt... *-*

Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyKedd Szept. 18, 2012 6:31 am

Én is nagyon sajnálom, hogy pont ezeket a jeleneteket törölték!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyKedd Szept. 18, 2012 1:51 am

LuluDarling írta:

Igen, az a baj a Thorral, hogy az összes olyan jelenetet kitörölték belőle, ami azt mutatja be, hogy Thor és Loki milyen jó testvérek, vagyis inkább a "látszatot"...bár én még mindig azt mondom, hogy Loki nagyon szereti Thort, egyszerre szereti és gyűlöli, mert féltékeny rá, mert tudja, soha nem lehet olyan nagyszerű, tökéletes és körülrajongott, mint amilyen ő...De amikor itt mondja Thornak, hogy soha nem kételkedjen az iránta érzett szeretetében...az annyira szomorú... Kedvenc jeleneteink 2109136891
Fontos lett volna ez a jelenet, hogy jobban megértsük kettejük kapcsolatát és még jobban megrázza a nézőket, hogy Loki Thor ellen fordul...dehhhát...

Na látod, ezért nagyon haragszom arra aki úgy döntött hogy ez a jelenet nem lesz benne. Egyrészt megfosztottak minket egy übercuki Loki
jelenettől, másrészt meg fontos lett volna ezt is beletenni, mert itt jól látszik a testvéri szeretet :)
És amikor a bort kígyóvá változtatja, hát az annyira haláli :DD
De azért én azt is megfigyeltem hogy hol tartja végig a kezét. Kedvenc jeleneteink 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyKedd Szept. 18, 2012 1:37 am

Mrs. Captain America írta:
Ezt miért törölték a Thor-ból?
A legjobb jelenetek, esküszöm.
Az első annyira cuki ahogy Thor és Loki beszélgetnek, komolyan, itt látszik hogy Lokinak van embersége.
És hát az utolsó jelenet amikor Thor és a Doktor részegen énekelnek... hát én besírtam :D
Igen, az a baj a Thorral, hogy az összes olyan jelenetet kitörölték belőle, ami azt mutatja be, hogy Thor és Loki milyen jó testvérek, vagyis inkább a "látszatot"...bár én még mindig azt mondom, hogy Loki nagyon szereti Thort, egyszerre szereti és gyűlöli, mert féltékeny rá, mert tudja, soha nem lehet olyan nagyszerű, tökéletes és körülrajongott, mint amilyen ő...De amikor itt mondja Thornak, hogy soha nem kételkedjen az iránta érzett szeretetében...az annyira szomorú... Kedvenc jeleneteink 2109136891
Fontos lett volna ez a jelenet, hogy jobban megértsük kettejük kapcsolatát és még jobban megrázza a nézőket, hogy Loki Thor ellen fordul...dehhhát...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyKedd Szept. 18, 2012 1:23 am

Ezt miért törölték a Thor-ból?
A legjobb jelenetek, esküszöm.
Az első annyira cuki ahogy Thor és Loki beszélgetnek, komolyan, itt látszik hogy Lokinak van embersége.
És hát az utolsó jelenet amikor Thor és a Doktor részegen énekelnek... hát én besírtam :D

Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Aug. 06, 2012 11:39 pm

Wááá, köszi Aleex!!!

Az adoptálós jelenet, az nagyon üt! Mintha egy bármit is megmagyarázna... :D
Az Iron Man kontra Thor-nál azt bírom legjobban, hogy "Nem tudod, kivel állsz szemben"...Shakespeare összes? Jó Anyád tudja-e, hogy ruháit viseled? :lol!: Ja, meg utána, hogy Thorista...késssz, nagyon...és igen, Loki kezéből konkrétan már csak tényleg a pattogatott kukorica és a Cola hiányzik.

Loki és Hulk...hát most mit mondja...izé...bevallom őszintén, néha nekem is nagy kedvem lenne őt emígyen elagyabugyálni...mondjuk amikor nekiáll hisztizni... :lol!:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Aug. 06, 2012 10:55 pm

Azt hiszem nem kell magyarázni miért :) Thor vs. Hulk
The Avengers - Working Together

Másik :D
Avengers - Thor "He's Adopted" scene

Még mindig tudok rajta nevetni, főleg mikor mutatják, hogy Loki nézi őket :lol!:
The Avengers- Iron Man VS Thor

:oops:
The Avengers - Hulk vs. Loki

Kedvenc, mert ezzel rengeteg dologra fény derült a folytatásokkal kapcsolatban és hogy behoznak egy ekkora ellenfelet mint Ő. :)
The Avengers - After-Credit Scene
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink EmptyHétf. Júl. 16, 2012 11:51 pm

Mutasd meg, melyek a kedvenc jeleneteid az Avengersből, vagy az előzmény-filmekből! ;)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Kedvenc jeleneteink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jeleneteink   Kedvenc jeleneteink Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc jeleneteink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: Videók-
Ugrás: