Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folytatás?

Go down 
+12
adrilimo
DeloraMercel
Johy14
AmyHiddleston
Sue
CarrieJ.
Dominika13
GwenPage
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyVas. Júl. 22, 2012 9:16 pm

Mondjuk Thor azt ígérte Jane-nek hogy megmutatja neki Asgardot...szóval lehet, hogy most betartja. :)
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 7:50 am

KathyStark írta:
Köszi az infót kiváncsi vagyok, hogy Janet akkor hogy írják bele a történetbe. Vagy egyáltalán melyik világban fog játszódni? Mármint akkor a Földön, vagy valamelyik másik világban, ahová Thor magával viszi Janet meg Selviget ?
Szerintem mindegyikbe, egy kicsit itt - egy kicsit ott, mint az előző részbe. :D
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 6:03 am

Köszi az infót kiváncsi vagyok, hogy Janet akkor hogy írják bele a történetbe. Vagy egyáltalán melyik világban fog játszódni? Mármint akkor a Földön, vagy valamelyik másik világban, ahová Thor magával viszi Janet meg Selviget ?
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyPént. Júl. 20, 2012 11:26 pm

Nézzük most meg kicsit ezt az új ellenfél témát. :D

James Grogan kaszkadőr elkezdett edzeni a filmre többi kollégájával együtt, és egy interjú keretein belül elárulta, hogy sötét elfeket fognak alakítani. Ez pedig több dolgot is megmagyaráz. Először is a főcímet: The Dark World, avagy A sötét világ. Másrészt amúgyis lehetett tudni, hogy Thor új helyszíneken fogja összakasztani a bajszát másokkal. Nem utolsó sorban pedig a legfontosabb: az új ellenség kiléte lehetséges, hogy ezzel lelepleződött.

A sötét elfeknek van egy vezetőjük: Malekith, az Elátkozott. Így nagyon valószínű, hogy őt fogjuk látni legközelebb a mozivásznakon, méghozzá Loki szövetségeseként, hogy átvegyék az uralmat mind az összes világ felett. És akkor, aki nem tudná ki Malekith, annak itt egy kisebb összefoglaló róla.

Malekith nagyjából ugyanolyan, mint a többi sötét elf, de ő még köztük is kiemelkedően erős. Emberfeletti az ereje, a gyorsasága, a reflexei, a mozgékonysága és az intelligenciája. De talán a legfontosabb, hogy hatalams erejű varázsló. Képes a környezetének manipulálására. Hatalmában áll az alakját felvenni tárgyaknak és személyeknek. A teleportáció sem akadály nála. Ennek hallatán egy szinte legyőzhetetlen ellenfelet kapunk, de van egy gyenge pontja. Malekith gyengéje a vas, az képes megzavarni, vagy eltüntetni a varázserejét.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyPént. Júl. 20, 2012 7:41 pm

Folytatás? - Page 35 Int_thor2

Én már nagyon várom :) Igaz nem most lesz de akkor is. Ijesztgettek hogy már egy színész lemondta... Rögtön Tomra tippeltem, azt nagyon nem szeretném. De hála a szerencsének nem ő hanem Josh Dallas (Fandral). Azért nem olyan jó de nekem megnyugtatóbb.
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyPént. Júl. 20, 2012 4:35 am

Na nézzük az eddigi csapatot :D
Folytatás? - Page 35 Thorthedarworcast
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 9:41 pm

LuluDarling írta:


Nem, Lokiban nem az jó. Rosszfiúkkal már kivan a padlás. Lokiban az a jó, hogy Lokiban ott van az árnyék mellett a fény is, a jó ígérete. Loki nem olyan, mint a többi "rossz" karakter, hogy csak simán rossz. Neki története van. Valamiért megcsömörlött, megkeseredett, ezért lett "rosszfiú". De ez olyan nála, mint egy segélykiáltás. Egy álca. Folyamatosan személyiségfejlődésen megy keresztül, ettől olyan érdekes a karaktere. Remélem, hogy ez a fejlődés nem reked meg a "rosszfiú" lét szintjén...
Ez most nagyon off volt, csak le akartam írni, hogy én így látom ezt a kérdést... :oops: Esetleg a témát tovább folytathatjuk a Loki topikban, ha valaki szeretné.

:oops: :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 8:03 am

KathyStark írta:


Lokiban pont az a jó, hogy rossszfiú... :lol!:

Nem, Lokiban nem az jó. Rosszfiúkkal már kivan a padlás. Lokiban az a jó, hogy Lokiban ott van az árnyék mellett a fény is, a jó ígérete. Loki nem olyan, mint a többi "rossz" karakter, hogy csak simán rossz. Neki története van. Valamiért megcsömörlött, megkeseredett, ezért lett "rosszfiú". De ez olyan nála, mint egy segélykiáltás. Egy álca. Folyamatosan személyiségfejlődésen megy keresztül, ettől olyan érdekes a karaktere. Remélem, hogy ez a fejlődés nem reked meg a "rosszfiú" lét szintjén...
Ez most nagyon off volt, csak le akartam írni, hogy én így látom ezt a kérdést... :oops: Esetleg a témát tovább folytathatjuk a Loki topikban, ha valaki szeretné.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 5:38 am

KathyStark írta:
Lokiban pont az a jó, hogy rossszfiú... :lol!:
Ezzel most egyetértek :oops: :lol!:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 5:37 am

LuluDarling írta:
És én még abban reménykedtem, hogy Loki visszatér az erő fényesebbik oldalára...álomvilágban élek... :lol!:

Lokiban pont az a jó, hogy rossszfiú... :lol!:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 5:36 am

És én még abban reménykedtem, hogy Loki visszatér az erő fényesebbik oldalára...álomvilágban élek... :lol!:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 5:12 am

Köszi az infót! Te mindig olyan jól informált vagy! :) Szerencsénkre. :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzer. Júl. 18, 2012 10:56 pm

- A Mad Mikkelsenes sztori:
A titánok harca és A három testőr sztárja mégsem szerepel majd a Thor második részében, mert nem ér rá. A híresség ugyanis a Hannibal című sorozaton dolgozik, ami a Vörös sárkány című film előzményeit dolgozza fel tévés drámasorozat formájában. Ő lesz Dr. Hannibal Lecter, a főszereplő, ami annyit jelent, hogy nagyon sok munkája lesz, de Brian Cox és Sir Anthony Hopkins után ő lehet az a színész, aki a legendás karaktert megformálja. Ez azonban azt jelenti, hogy nem lesz ideje megküzdeni a skandináv villámistenséggel – „Sajnos ez nem fog összejönni. Volt velük egy megbeszélésem, de sajnos egy kicsit későn szóltak. Aztán bejött a képbe a Hannibal, és persze egy időben lettek volna, szóval a Thort ki kell hagynom.”

- Megvan a Thor: The Dark World gonosza?
Egy hollywoodi kaszkadőr, James Grogan elmondta - "A minap például, véletlenszerűen, Thor 2-né dolgoztam," magyarázza, " Volt egy rakás kaszkadőr srác, és az igazgató bejött és azt mondta: "Nézd, azt akarom, hogy mindenki legyen elf," és én, mint "Mi a fene az az elf?" és azt mondta: "Szeretném, ha mindenki úgy sétálna, mint ezek a természetfeletti lények."
A 'Sötét világ' valószínűleg, a Sötét elfekre utalhat, akiknek vezére az elátkozott Malekith. Azt már tudjuk, hogy Tom Hiddleston visszatér mint Loki, és pont van egy népszerű történet, ami összeköti őt Malekith-el. Loki és Malekith szövetséget kötnek, hogy ellopják az Ősi Tél Ládáját (Casket of Ancient Winters).
Ez egyenlőre nem megerősített infó, de reméljük nemsokára megtudjuk ki lesz az. :D
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzer. Júl. 18, 2012 4:42 am

Köszi az infót!! :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzer. Júl. 18, 2012 2:42 am

Reméljük a legjobbakat.... :bounce:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzer. Júl. 18, 2012 1:01 am

KathyStark írta:
Az nem lehet, hogy már megvan csak nem hoztál nyilvánosságra, mert ez is amolyan marketing fogás, hogy a rajongókat húzzák? :)
Valószínű így van ;)
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptySzer. Júl. 18, 2012 12:54 am

Az nem lehet, hogy már megvan csak nem hoztál nyilvánosságra, mert ez is amolyan marketing fogás, hogy a rajongókat húzzák? :)
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyKedd Júl. 17, 2012 8:03 am

KathyStark írta:
Én is, és ami még jobban érdekel, hogy vajon kivel kapcsolható össze az a dark world? :face:
Engem is! Várom, hogy írjanak valamit, keresgélek de csak ötletelések vannak. Augusztusban talán többet megtudunk :D

LuluDarling írta:
Nem úgy volt, hogy már augusztusban forgatni fognak? Ha ez így van, akkor vicces, hogy még nincs meg a főgonoszt játszó színész...vagyis megvolt, csak lefújta a dolgot. Most ez is a filmet hátráltatja??? affraid Evil or Very Mad

Hát nem tudom, van ahol azt írják hogy egyébként se ő játszotta volna, de legtöbb helyen ez van. Még az kéne, hogy késsen a film, legszívesebben már most nézném! :oops: :D
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyKedd Júl. 17, 2012 7:55 am

Nem úgy volt, hogy már augusztusban forgatni fognak? Ha ez így van, akkor vicces, hogy még nincs meg a főgonoszt játszó színész...vagyis megvolt, csak lefújta a dolgot. Most ez is a filmet hátráltatja??? affraid Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyKedd Júl. 17, 2012 7:16 am

Én is, és ami még jobban érdekel, hogy vajon kivel kapcsolható össze az a dark world? :face:
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyKedd Júl. 17, 2012 3:42 am

- Madd Mikkelsen lemondta a Thor 2-be való szereplést, így nem Ő lesz a gonosz. Rengeteg ötlet van ki lesz, de egyik se biztos.
- Zachary Levi boldog, hogy Fandralt játszhatja, és már nagyon várja a forgatást. "I hope to get to be blonde, that'll be crazy." :lol:
Azét ez az új cím is érdekes, Thor: The Dark World :D Vajon mit takarhat? :D Egyre jobban várom a filmet! :bounce:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:25 am

Készül a Thor 2. része, ami az a következő alcímet viseli:

Folytatás? - Page 35 Tumblr_m76iy63pM31rutnfao5_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Folytatás? - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 35 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folytatás?
Vissza az elejére 
35 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
 Similar topics
-
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Thor-
Ugrás: