Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rajongói videók

Go down 
+8
GwenPage
Sue
AmyHiddleston
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 11:42 pm

Forever_Hiddlestoner írta:

Claire Holt, a Vámpirnaplók Rebecca Mikaelson-ja
Tényleg!! Bár én olyan tízéves koromban ismerhettem, abban a sellős sorozatban.... de nagyon szép csaj és tényleg van benne valami, ami olyan... nem is tudom, olyan Sigyn.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 6:45 am

Dominika13 írta:
Köszi! Egyébként én is! :D Szőke, szép arc, egy ilyen, ez a csaj (ismerem de mindig elfelejtem a nevét), Emilia Clarke és Emma Watson keverék. Jó kis videó, nagyon tetszik. Rajongói videók - Page 3 305504174

Claire Holt, a Vámpirnaplók Rebecca Mikaelson-ja
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 4:37 am

Én imádom a zenéjét. (Within Temptation- All I Need)
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2013 11:34 pm

Köszi! Egyébként én is! :D Szőke, szép arc, egy ilyen, ez a csaj (ismerem de mindig elfelejtem a nevét), Emilia Clarke és Emma Watson keverék. Jó kis videó, nagyon tetszik. Rajongói videók - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2013 9:28 pm

Na ez most ide is kapcsolódik, meg a mitológiához. Én valahogy igy tudom elképzelni Sigyn-t, Dominika... Igen, hatással volt rám a Vámpirnaplók is ebben...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2013 9:57 am

Akkor ezt megbeszéltük, lelki társ. :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2013 8:58 am

Ebben kiegyezhetünk :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 10:13 am

akkor isteni csapás. Továbbra is, mert meglátod és kiüt. Jó, nem szó szerint gondoltam, hogy istencsapás. Hulkra már inkább illene ez a jelző. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:19 am

Én azért ezt a szót sem használnám rá. De hogy melyiket használnám... I don't really know ..
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:52 am

Azért nem látod, mert Loki nem is az. XD Loki egy... istencsapás. Szó szerint. Meglátod és game over. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:36 am

Én nem látom a hasonlóságot közte és egy mesztelen csiga között... Vagy ennyire vak lennék?
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:41 am

Jah, ez a meztelencsiga külső csak félrevezetés. XD Nem is meztelencsiga. HGa valaki meztelencsigát akar, nézze meg a Két tornyot. Na Gríma, az meztelencsiga. Xd Még szemöldöke sincs. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:23 am

Nagy ez a videó, végigröhögtem!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 19, 2013 4:30 am

[quote="GwenPage"]
Sue írta:
Úgy emlékszem, a Bosszúállók - szerkesztőségi szinkron címűben. Aha, itt Rajongói videók - Page 3 1959207375

Avengers - szerkesztőségi szinkron
Ez abszolút kedvenc Rajongói videók - Page 3 1959207375 "Iron Maaan leugrik az éjjel nappaliba sörért" Rajongói videók - Page 3 3668024462


Rajongói videók - Page 3 959844722
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:24 pm

Sue írta:
Meztelencsigának mikor tituláta Lokit?

Úgy emlékszem, a Bosszúállók - szerkesztőségi szinkron címűben. Aha, itt Rajongói videók - Page 3 1959207375

Avengers - szerkesztőségi szinkron
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 9:50 am

Mintha a Thor-osnál mondaná...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:31 am

Jah hát először is humorosan tálalja, mégha ki is mondja amit gondol, másodszor pedig igaza van azzal amit mondd. Meztelencsigának mikor tituláta Lokit? Láttam valszeg de már nem emlékszem rá. De azért itt is parodizálta kicsit. Amikor az egymondatos nem tudom mikről beszélt és benyögte: "A szabadság tesz gyengévé titeket." XD
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:20 am

Gergőt én is követem! Nagyon jó kritikákat készít és olyan beszólásai vannak! Rajongói videók - Page 3 959844722

Van egy Amerika Kapitány kritikája is:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:31 am

Sz. Gergőt én is követem. Megvan a saját megmondós, beszólós, senkit nem kimélő style-ja, de ettől eltekintve tudja mit csinál, miről beszél. Az én filmjeimet is leszólte, de mégsem tudok rá igazán haragudni. Végülis... mondd valamit...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 2:33 am

GwenPage írta:

Jaaaj, imádom ezt a srácot, folyton követem, nagyon jó filmkritikákat készít Rajongói videók - Page 3 3920004554 Egyetlen bajom az volt, hogy lemeztelencsigázta Lokit! Rajongói videók - Page 3 1103666132
Húú, azzal engem is vérig sértett! Rajongói videók - Page 3 1103666132 Nem mintha azon nem szakadtam volna, de mindegy Rajongói videók - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 2:28 am

Dominika13 írta:
Ez a csávó nem normális XD megéri végignézni, nagyon durva dumája van :)
Jaaaj, imádom ezt a srácot, folyton követem, nagyon jó filmkritikákat készít Rajongói videók - Page 3 3920004554 Egyetlen bajom az volt, hogy lemeztelencsigázta Lokit! Rajongói videók - Page 3 1103666132
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 2:18 am

Ez a csávó nem normális XD megéri végignézni, nagyon durva dumája van :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptySzomb. Feb. 16, 2013 7:02 am

Szép munka :) Big LIKE
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyKedd Feb. 12, 2013 2:13 am

Igen kígyók, meg az a maszk lóg lefele ami repülőgépen is van vész esetére (vagy mi a franc).
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 EmptyHétf. Feb. 11, 2013 7:26 am

Neee, ez nagyon durva volt. XD Amúgy szerintem azok kígyók voltak, meg Loki ruhájáról a vállvért. Szegény röptében biztos kígyókat idézgetett. X'D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rajongói videók - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajongói videók   Rajongói videók - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rajongói videók
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: Videók-
Ugrás: