Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Örömeink :)

Go down 
+11
Éjfúria
Johy14
CarrieJ.
AmyHiddleston
Sue
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyHétf. Május 27, 2013 12:20 pm

GwenPage írta:
Hűhűűű, túl az ezer hozzászóláson!! Örömeink :) - Page 3 3920004554 Most úgy örülök a fejemnek! Örömeink :) - Page 3 335580231

Háromszoros hurrá Gwennek! Örömeink :) - Page 3 711151169 Hip-hip-hip...Hurrá! Hip-hip-hip hurrá! Hip-hip-hip HURRÁ! bounce1
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyHétf. Május 27, 2013 8:01 am

GwenPage írta:
Hűhűűű, túl az ezer hozzászóláson!! Örömeink :) - Page 3 3920004554 Most úgy örülök a fejemnek! Örömeink :) - Page 3 335580231

Hatalmas gratula drága Gwen, fantasztikus teljesítmény! wave1
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyHétf. Május 27, 2013 7:50 am

GwenPage írta:
Hűhűűű, túl az ezer hozzászóláson!! Örömeink :) - Page 3 3920004554 Most úgy örülök a fejemnek! Örömeink :) - Page 3 335580231
Gratula Gwencsi!!! Ez aztán nem sámli!!! wave1
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyHétf. Május 27, 2013 7:12 am

Hűhűűű, túl az ezer hozzászóláson!! Örömeink :) - Page 3 3920004554 Most úgy örülök a fejemnek! Örömeink :) - Page 3 335580231
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyHétf. Május 27, 2013 3:28 am

DeloraMercel írta:

Gyönyörű ez az oldal :)
Ha letudom a vizsgákat, akkor elolvasom és próbálok kommentelni is :)
Újságíró féle vagyok, nem éppen szakmabeli, és krimivel még nem sok dolgom volt, de sosem árt az újítás :)

Köszi szépen! (Főleg a barátom nevében, ő csinálta.:))
Köszönöm, akkor majd lesz időd kukkants be, remélem, annak ellenére, hogy krimi nem fogsz csalódni. (Érdekesen hangzik ez az újságíró-féle dolog. Örömeink :) - Page 3 1959207375 )
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 10:32 pm

Alekto írta:
Nem találtam jobb helyet, azaz topicot, hová is írhatnám ezt... Szóval, nagyon örülök azt látva, mennyien írnak fórumos körünkben. Örömeink :) - Page 3 459759068 Most is nyakig ülök azokban a fanfictionökben, amit ti írtatok. Imádok olvasni, így igyekszem bekapcsolódni a fanfirci topicba. Örömeink :) - Page 3 1959207375 Én is szeretek írni, csak nem fanfiction témában, ami viszont eléggé leszűkíti az olvasóközönséget. Olvasókat keresek, akik szeretnek véleményt alkotni, és nyilvánítani, mert éppen a kiadók keresésénél tartok, de előbb szeretnék még visszajelzést kapni. Szóval, ha van kedvetek, kicsit térjetek vissza Asgardról Midgardra egy kis krimire. Én megyek Asgardra, a fanfircik világába. Örömeink :) - Page 3 3920004554

Gyönyörű ez az oldal :)
Ha letudom a vizsgákat, akkor elolvasom és próbálok kommentelni is :)
Újságíró féle vagyok, nem éppen szakmabeli, és krimivel még nem sok dolgom volt, de sosem árt az újítás :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 10:24 pm

LuluDarling írta:
Igen, szerintem sokan írogatunk más témájú fanfriciket is, vagy teljesen saját irományokat.
Én anno Twilight fanfriciket írtam, amit elég sokan olvastak is, de...itt nem igazán vannak rajongói...

Engem is érdekelne :)
Elég nyitott vagyok, Twilight, HP és még sok minden más ;)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 9:10 am

GwenPage írta:
A topikok miatt ne izgulj, hamarosan bele fogsz rázódni, már így is szuperül megy! Örömeink :) - Page 3 459759068 Örülök, hogy a korom miatt nem vagy szkeptikus, remélem nem okozok csalódást. A kritikát nem tudom mikorra ígérni, sok a tanulnivaló és az egyéb munkám, de igyekezni fogok vele, ígérem, csak egy kicsit biztos várni kell rá. A könyveimről majd priviben írok neked, mert az már nagyon off lenne, és jól esik az érdeklődésed Örömeink :) - Page 3 305504174

Húh, örülök, hogy nem vagyok reménytelen eset. Találkoztam már nálam (na jó, én se vagyok túl öreg..) fiatalabb remek kritikusokkal is, szóval a bizalom meg van szavazva. Megértem, én nyugiban, türelmesen kivárom a sorom, nem hajt a tatár. Köszi az üzit!! Örömeink :) - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 8:54 am

GwenPage írta:

Köszönöm, nagyon kíváncsi vagyok!! Örömeink :) - Page 3 283655930
Azért ne várj túl sokat! Örömeink :) - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 8:29 am

LuluDarling írta:

Gwencsi, elvileg elment priviben! Örömeink :) - Page 3 1672448945

Köszönöm, nagyon kíváncsi vagyok!! Örömeink :) - Page 3 283655930
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 8:19 am

GwenPage írta:

Bár nem vagyok Twilight fan, érdekelne a történeted! Ellinkeled priviben? Örömeink :) - Page 3 2453078570
Én HP friciket írtam sokat, azokon edződtem azzá, ami most vagyok, ne nem mintha nem tanulnék most is folyamatosan. Az írás tipikusan olyan műfaj, ahol mindig van mit tanulni, és nem létezik tökéletesség.
Gwencsi, elvileg elment priviben! Örömeink :) - Page 3 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 7:54 am

LuluDarling írta:

Én anno Twilight fanfriciket írtam, amit elég sokan olvastak is, de...itt nem igazán vannak rajongói...

Bár nem vagyok Twilight fan, érdekelne a történeted! Ellinkeled priviben? Örömeink :) - Page 3 2453078570
Én HP friciket írtam sokat, azokon edződtem azzá, ami most vagyok, ne nem mintha nem tanulnék most is folyamatosan. Az írás tipikusan olyan műfaj, ahol mindig van mit tanulni, és nem létezik tökéletesség.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 7:21 am

Igen, szerintem sokan írogatunk más témájú fanfriciket is, vagy teljesen saját irományokat.
Én anno Twilight fanfriciket írtam, amit elég sokan olvastak is, de...itt nem igazán vannak rajongói...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 7:10 am

Alekto írta:
Olvasókat keresek, akik szeretnek véleményt alkotni, és nyilvánítani, mert éppen a kiadók keresésénél tartok, de előbb szeretnék még visszajelzést kapni. Szóval, ha van kedvetek, kicsit térjetek vissza Asgardról Midgardra egy kis krimire. Én megyek Asgardra, a fanfircik világába. Örömeink :) - Page 3 3920004554

Oh akkor ezen az oldalon most nem csak a Bosszúállók és Loki fanok gyültek össze hanem az írók is?! Örömeink :) - Page 3 3668024462 Történetesen én is írogatok, természetesen fantasykat és nagyon nagyon nagyon érdekelne a te alkotásod is Örömeink :) - Page 3 1001172573
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 6:52 am

A topikok miatt ne izgulj, hamarosan bele fogsz rázódni, már így is szuperül megy! Örömeink :) - Page 3 459759068 Örülök, hogy a korom miatt nem vagy szkeptikus, remélem nem okozok csalódást. A kritikát nem tudom mikorra ígérni, sok a tanulnivaló és az egyéb munkám, de igyekezni fogok vele, ígérem, csak egy kicsit biztos várni kell rá. A könyveimről majd priviben írok neked, mert az már nagyon off lenne, és jól esik az érdeklődésed Örömeink :) - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 3:44 am

GwenPage írta:


Emberedre akadtál, drága Alekto, mert én is íróféleségnek mondanám magam, két könyvem van kész nyomtatásban, és gyakran kérik ki más írók a véleményem, amivel reményeim szerint tudnak is kezdeni valamit. Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik a korom miatt, de ebben a témában elég jártas vagyok, ha másban nem is. Szóval ha szeretnéd, szívesen elolvasom a könyved, és írok neked róla részletes elemzést, kitérve minden egyes kritériumra, amiről tudok véleményt formálni.
Amúgy a fórumtól független dolgokat a Szabad a pálya! topikba szoktuk tenni Örömeink :) - Page 3 464751818


Azt hiszem, a te esetedben nem is íróféleségnek nevezhetünk téged. Azt megkérdezhetem, hogy mi a két könyv címe? (Imádok olvasni, így mindenre rávetődök, és, hogy az íróval egy fórumon garázdálkodok még jobban meghozza a kedvet.:)) Nagyon-nagyon megköszönném, ha tudnál elemzést írni róla. Különben nekem a kor nem mérvadó, ha valakinek hasznos és jó meglátásai vannak. Örömeink :) - Page 3 464751818 Előre is köszi a felajánlást, biztos nagyon hasznos lenne a segítséged. Örömeink :) - Page 3 37686141
Éreztem, hogy megint elbénáztam. Gondoltam az off topikos fórumok közül ide is jöhet. Örömeink :) - Page 3 1995604987 Pedig igyekszem belerázódni a fórumos életbe. Örömeink :) - Page 3 3630334088
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 2:32 am

Alekto írta:
Olvasókat keresek, akik szeretnek véleményt alkotni, és nyilvánítani, mert éppen a kiadók keresésénél tartok, de előbb szeretnék még visszajelzést kapni. Szóval, ha van kedvetek, kicsit térjetek vissza Asgardról Midgardra egy kis krimire. Én megyek Asgardra, a fanfircik világába. Örömeink :) - Page 3 3920004554

Emberedre akadtál, drága Alekto, mert én is íróféleségnek mondanám magam, két könyvem van kész nyomtatásban, és gyakran kérik ki más írók a véleményem, amivel reményeim szerint tudnak is kezdeni valamit. Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik a korom miatt, de ebben a témában elég jártas vagyok, ha másban nem is. Szóval ha szeretnéd, szívesen elolvasom a könyved, és írok neked róla részletes elemzést, kitérve minden egyes kritériumra, amiről tudok véleményt formálni.
Amúgy a fórumtól független dolgokat a Szabad a pálya! topikba szoktuk tenni Örömeink :) - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2013 1:58 am

Nem találtam jobb helyet, azaz topicot, hová is írhatnám ezt... Szóval, nagyon örülök azt látva, mennyien írnak fórumos körünkben. Örömeink :) - Page 3 459759068 Most is nyakig ülök azokban a fanfictionökben, amit ti írtatok. Imádok olvasni, így igyekszem bekapcsolódni a fanfirci topicba. Örömeink :) - Page 3 1959207375 Én is szeretek írni, csak nem fanfiction témában, ami viszont eléggé leszűkíti az olvasóközönséget. Olvasókat keresek, akik szeretnek véleményt alkotni, és nyilvánítani, mert éppen a kiadók keresésénél tartok, de előbb szeretnék még visszajelzést kapni. Szóval, ha van kedvetek, kicsit térjetek vissza Asgardról Midgardra egy kis krimire. Én megyek Asgardra, a fanfircik világába. Örömeink :) - Page 3 3920004554

http://www.hopeless-cases.com/
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptySzomb. Május 25, 2013 8:46 am

GwenPage írta:

Keblemre, nővérem! Örömeink :) - Page 3 305504174
Hiába, a Chitauri csajok kollektív tudata... Örömeink :) - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptySzomb. Május 25, 2013 8:34 am

LuluDarling írta:

Akkor azt hiszem, kezet foghatunk...

Keblemre, nővérem! Örömeink :) - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptySzomb. Május 25, 2013 7:18 am

GwenPage írta:

Hát valószínűleg egyelőre álom marad mert nemrég kaptam egy Ice Watchot, és már három órám is van (kicsit óramániás vagyok)... Örömeink :) - Page 3 1583043698
Akkor azt hiszem, kezet foghatunk...nekem eddig csak egy volt, de most alapból van vagy 5, amire fáj a fogam! Örömeink :) - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptySzomb. Május 25, 2013 6:45 am

LuluDarling írta:

Talán megoldható...

Hát valószínűleg egyelőre álom marad mert nemrég kaptam egy Ice Watchot, és már három órám is van (kicsit óramániás vagyok)... Örömeink :) - Page 3 1583043698
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyPént. Május 24, 2013 10:17 pm

GwenPage írta:
Wow, nagyon szuperek ezek az órák és abszolút megérik az árukat! Nekem is jöhetne egy! Örömeink :) - Page 3 3920004554
Talán megoldható...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyPént. Május 24, 2013 9:55 am

Wow, nagyon szuperek ezek az órák és abszolút megérik az árukat! Nekem is jöhetne egy! Örömeink :) - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 EmptyPént. Május 24, 2013 9:37 am

LuluDarling írta:

Ha minden igaz, akkor ebay...egyszerűen hihetetlen...sokkal olcsóbb minden és nincs szállítási költség! Ezeknek az óráknak is kb. 1200 forint darabja...szerintem az azért elviselhető...

Valóban, teljesen megéri az árát!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Örömeink :) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Örömeink :)   Örömeink :) - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Örömeink :)
Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: