Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
CarrieJ.
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:46 am

Jobbulást Sue!! :)
Borogasd be, és próbálj sokat pihenni :)


Én még egyelőre itt vagyok, de lehet hogy hamarosan nekem is elkezdődik a munka :S
Még nem tudom hol és milyen munkarendben, de azért jövök 1-2 naponta :)
A taliban pedig még mindig benne vagyok Bánataink :( - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 8:28 am

Nekem nem a jobb dolog, csak az idő hiánya.
Délután 4-ig nyári melón vagyok, utána meg mindenki találkozni akar, mire hazaérek, este 7, aztán
lehet fürdeni, pihenni, mert reggel fél hatkor ismét ébresztő XDD
De igyekszem azért minél többet jönni :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 7:07 am

Mostanság nagyon pangunk...mondjuk biztosan mindenkinek van jobb dolga is most, hogy itt van a szünidő...legalábbis a szerencsésebbeknek...Bánataink :( - Page 2 3289141866 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:55 am

Sue írta:
De te ugye azért már megmaradsz. :)
Hát...ha mégsem, akkor nyomatok ide előtte egy I. Lulu nagymonológot, okés? Bánataink :( - Page 2 3668024462 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:34 am

Igen. Én is pontosan ilyen képet vágtam amikor mondta. XD Dettó ilyet. (De legalább örülök, hogy ez nem az angliai utam előtt esett meg, mert akkor még cvíderebb lennék.) De te ugye azért már megmaradsz. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:28 am

Sue írta:
Most bokaszorítót hordok. Már jobb, mint tegnap volt, de egy ideig biztosan nem fogok futkosni. Öcsém szerint zúzódás, mert a tünetek alapján közölte, hogy neki is volt ilyen, de ő sem biztatott, hogy hetek múltán sem fogom érezni, hogy van bokám. :/
Hát ez jól hangzik! affraid 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:21 am

Most bokaszorítót hordok. Már jobb, mint tegnap volt, de egy ideig biztosan nem fogok futkosni. Öcsém szerint zúzódás, mert a tünetek alapján közölte, hogy neki is volt ilyen, de ő sem biztatott, hogy hetek múltán sem fogom érezni, hogy van bokám. :/
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:18 am

Kitartást Sue! És jobbulást a bokádnak! Azért mutasd meg egy dottorénak! Bánataink :( - Page 2 1839924927 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:07 am

Remélem azóta már jobban vagy! Igen, én is nagyon együtt tudtam érezni szegény Henrikkel. A vérhas nagyon csúnya dolog. Az igazat megvallva szerintem a végén már olyan "szépen" nézhetett ki, hogy én a felesége helyében nem biztos, hogy megszerettem volna nézni a ravatalon. Tuti csont és bőr volt. De nézzük olyan szempontból, hogy ha "mázlija" volt, akkor három nap alatt elvitte és nem kínlódott egy hétig vagy tovább. Most meg pláne meg tudom érteni, mert tegnap én is alakítottam. Sikeresen leszambáztam a lépcsőn. (Na jó a valóság, hogy az utolsó lépcsőfokban elakadt a sarkam és megbotlottam, majd amikor korrigálni akartam, szépen befordult magam alá a bokám. Igaz nem estem akkorát, mintha nem próbálom elkerülni, de a végeredmény így is az lett, hogy közelebbi tanulmányozásnak vethettem alá a járólapot.) Fájni akkor is fájt, de miután egy perccel később nem lábra vergődve nem találtam olyan vészesnek a dolgot, így elmentem sétálni. (Igen, rögtön az esés után. -.- ) De aztán elkövettem azt a hibát, hogy partnerem unszolásának engedve leültem. Na ott lett game over. Ott és akkor a bokám megköszönte az addigi szíves együttműködést, és istenesen fájni kezdett. Haza már olyan tempóban mentem, hogy egy járókeretes nagyika le tudott volna gyorsulni. A zöld nem volt elég hosszú ideig zöld, hogy átérjek. Már piros volt, mire átjutottam és szinte láttam ahogy a sofőrök dobolnak a kormányon. XD Addig még tudtam is nevetni míg haza nem értem. (Kínomban, lehet. XD ) Bár az utolsó méterekkel már úgy voltam, hogy összepisilem magamat ha tovább kell mennem. Na onnantól kezdve, hogy hazaértem rá se tudtam állni. XD Vagy négykézláb másztam mindenhova, vagy féllábon ugráltam. Nem tudtam úgy tartani vagy rakni, hogy ne fájjon. És ilyenkor nincs kéznél Tom, hogy hogy gyógypuszikat osszon! :'( Nekem is meg Lulunak is nélkülöznünk kellett! Kérdem én... Hol itt az igazság!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyPént. Jún. 28, 2013 9:52 pm

Köszönöm! Most már jobban vagyok, próbálok diétázni, pihizgetni...Bánataink :( - Page 2 2453078570 
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyPént. Jún. 28, 2013 8:34 am

LuluDarling írta:
Beteg vagyok...39 fokos láz, hidegrázás, hasmenés...
Nem mondják, de ilyen hasmenős-rotás-kalicis járvány van, ha ilyen tüneteket tapasztaltok, ne az előző napi zöldségre fogjátok!

Jobbulást!! Bánataink :( - Page 2 1839924927 
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 8:43 am

Köszi Boszi! Rajta vagyok az ügyön! De legyen elég annyi, hogy most már tudom, hogyan halhatott meg V. Henrik...együtt élek a szereppel...Bánataink :( - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 7:22 am

LuluDarling írta:
Beteg vagyok...39 fokos láz, hidegrázás, hasmenés...
Nem mondják, de ilyen hasmenős-rotás-kalicis járvány van, ha ilyen tüneteket tapasztaltok, ne az előző napi zöldségre fogjátok!

Oh drága jobbulást kívánok, gyógyulj meg minél hamarabb! Bánataink :( - Page 2 407681816
Tessen sok Henriket/Tomot nézzni, nagyon jót tesz az egészségnek! Bánataink :( - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 9:48 pm

Köszi csajok, rajta vagyok az ügyön! Most itthon nyomom az ágyat, közben Henriket nézek...érzem, ahogyan gyógyul a kis testem...Bánataink :( - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 5:39 pm

LuluDarling írta:
Beteg vagyok...39 fokos láz, hidegrázás, hasmenés...
Nem mondják, de ilyen hasmenős-rotás-kalicis járvány van, ha ilyen tüneteket tapasztaltok, ne az előző napi zöldségre fogjátok!
Jobbulást Lulu!Bánataink :( - Page 2 1839924927
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 7:43 am

LuluDarling írta:
Beteg vagyok...39 fokos láz, hidegrázás, hasmenés...
Nem mondják, de ilyen hasmenős-rotás-kalicis járvány van, ha ilyen tüneteket tapasztaltok, ne az előző napi zöldségre fogjátok!
Jaj,Lulu !!!! Bánataink :( - Page 2 3289141866 Gyógyulj meg hamar Bánataink :( - Page 2 1672448945 és köszi a figyelmeztetést Bánataink :( - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 7:41 am

Boszorka666 írta:


Kecskeméti Malom moziba jársz, talán csak nem kecskeméti vagy (mert én az vagyok, vagyis kadafalvi, de egyre megy Bánataink :( - Page 2 3668024462)!

Nem,én félegyházi vagyok,de nekünk át kell ugrani oda ,mert nálunk pár éve bezárt a mozi Bánataink :( - Page 2 2109136891 De csak fél óra Kiskunfélegyházától ,így nincs messze Bánataink :( - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 6:55 am

Beteg vagyok...39 fokos láz, hidegrázás, hasmenés...
Nem mondják, de ilyen hasmenős-rotás-kalicis járvány van, ha ilyen tüneteket tapasztaltok, ne az előző napi zöldségre fogjátok!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2013 6:24 am

adrilimo írta:

Szerencsére velem még nem történt ilyesmi,mert a Kecskeméti Malom moziban általában pontosan adják a dolgokat,de ha a helyetekben lettem volna...Agyvérzést kapok ott helyben. RIP

Kecskeméti Malom moziba jársz, talán csak nem kecskeméti vagy (mert én az vagyok, vagyis kadafalvi, de egyre megy Bánataink :( - Page 2 3668024462)!

Hát Csajszik megtudlak érteni titeket!
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2013 11:02 pm

DeloraMercel írta:


A mozi nekem is érzékeny pontom, megértem a felháborodásodat :( 
Amúgy meg akkora bunkóság. Ugyanaz a cég, mint pesten.. miért kell kitolni a vidékiekkel?! :S 

Én múltkor nagyon kiakadtam. Elmentünk volna a Szemfényvesztőkre, de mikor át akartuk venni a jegyeket, közölték, hogy bocsi de nem, mert áll a víz a mammut 2ben Evil or Very Mad
Persze online nulla tájékoztatás.
Szerencsére velem még nem történt ilyesmi,mert a Kecskeméti Malom moziban általában pontosan adják a dolgokat,de ha a helyetekben lettem volna...Agyvérzést kapok ott helyben. RIP
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2013 10:35 am

Sue írta:
Most jöttem nektek hisztizni egy kicsit.
Az egyik nagy kedvencem Emma Watson akinek 27.-én kerül bemutatásra az egyik új filmje. Már mióta készülök rá, hogy megnézzem. Örültem is amikor a moziban láttam a plakátot, mint bemutatásra váró filmet illetve, hogy a netes oldalon is szerepelt. Ma végre feltöltötték az online rendeléshez a 27.-ei műsort és mit látok? A film sehol! Mondom szép, eddig úgy volt, hogy bemutatják. Aztán egy gyanútól vezérelve elmentem a Pesti oldalra megnézni mi a szitu. Ott bezzeg adni fogják. Most milyen szemétség ez? Ha nem a fővárosban élek, akkor már csesszem meg. Vagy ha mindenáron meg akarom nézni, fizessem a dupláját ha nem a tripláját, hogy láthassam. Könyörgöm, ahol élek sem egy falu, hanem egy Istenverte megyeszékhely! Most aztán nagyon, de nagyon ki vagyok akadva. Éljen Magyarország! :/

A mozi nekem is érzékeny pontom, megértem a felháborodásodat :( 
Amúgy meg akkora bunkóság. Ugyanaz a cég, mint pesten.. miért kell kitolni a vidékiekkel?! :S 

Én múltkor nagyon kiakadtam. Elmentünk volna a Szemfényvesztőkre, de mikor át akartuk venni a jegyeket, közölték, hogy bocsi de nem, mert áll a víz a mammut 2ben Evil or Very Mad
Persze online nulla tájékoztatás.
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyHétf. Jún. 24, 2013 9:13 am

Most jöttem nektek hisztizni egy kicsit.
Az egyik nagy kedvencem Emma Watson akinek 27.-én kerül bemutatásra az egyik új filmje. Már mióta készülök rá, hogy megnézzem. Örültem is amikor a moziban láttam a plakátot, mint bemutatásra váró filmet illetve, hogy a netes oldalon is szerepelt. Ma végre feltöltötték az online rendeléshez a 27.-ei műsort és mit látok? A film sehol! Mondom szép, eddig úgy volt, hogy bemutatják. Aztán egy gyanútól vezérelve elmentem a Pesti oldalra megnézni mi a szitu. Ott bezzeg adni fogják. Most milyen szemétség ez? Ha nem a fővárosban élek, akkor már csesszem meg. Vagy ha mindenáron meg akarom nézni, fizessem a dupláját ha nem a tripláját, hogy láthassam. Könyörgöm, ahol élek sem egy falu, hanem egy Istenverte megyeszékhely! Most aztán nagyon, de nagyon ki vagyok akadva. Éljen Magyarország! :/
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2013 12:26 pm

Most még kicsit gyötröm magam, némi tanulással, de aztán itt leszek veletek :) 
Bánataink :( - Page 2 1839924927
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2013 12:48 am

DeloraMercel írta:
Sziasztok! :) 

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat!! Hihetetlenül jól esik, hogy mellettem álltok Bánataink :( - Page 2 1672448945
Kicsit jobban érzem már magam, és ugyan még ez a hetem húzós lesz, de igyekszem most már aktiválni magam :) 
Nagyon hiányoztatok!! 
Még egyszer köszönöm, hogy mellettem álltatok :)

Szia Delora!

Örülök, hogy lassan túl vagy a nehezén, jó téged újra itt látni! Kitartást és erőt kívánok, várunk vissza! Bánataink :( - Page 2 407681816
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 EmptySzomb. Jún. 22, 2013 4:13 am

Szia Delora!

Jó újra hallani rólad, örülök, hogy talán már túl vagy a nehezén és annak is, hogy melletted állhattunk/állhatunk a nehéz időszakban, hiszen tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor a család és a barátok szeretete, megértése és támogatása a legnagyobb segítség, amit egy ember kaphat.

Kitartást még ehhez a héthez, mi várunk vissza!!! Bánataink :( - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Bánataink :( - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: