Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Avengers OST

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyPént. Aug. 23, 2013 7:20 am

Alekto írta:
Henriiett írta:
Biztos, vagyok benne, hogy ez már volt itt, de én csak ezért is kivárom a stáblistát. xD Egyszerűen imádom. :P

Ez hihetetlen, én még sose botlottam ebbe a klipbe. :o The Avengers OST 37686141 
Örülök, hogy mutathattam valami újat! :D
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyPént. Aug. 23, 2013 4:16 am

Henriiett írta:
Biztos, vagyok benne, hogy ez már volt itt, de én csak ezért is kivárom a stáblistát. xD Egyszerűen imádom. :P

Ez hihetetlen, én még sose botlottam ebbe a klipbe. :o The Avengers OST 37686141 
Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Henriiett
Újonc
Újonc
Henriiett


Hozzászólások száma : 52
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 22.
Age : 28

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 11:53 am

Biztos, vagyok benne, hogy ez már volt itt, de én csak ezért is kivárom a stáblistát. xD Egyszerűen imádom. :P

Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptySzer. Feb. 27, 2013 9:17 am

Jah, hogy mert a rajongók találták ki, hogy ez Loki zenéje? Végül is, miért is ne?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptySzer. Feb. 27, 2013 3:03 am

Sue írta:
Az Evanescence-t én is imádom. Kedvenc. De nem vágom, hogy mit kell érteni az alatt, hogy Loki dala. Oké, hogy a karakterhez passzol, de konkrétan a karakterekhez csak a film közben hallható zenéket szokták hozzárendelni, nem?
Rajongóknak mindent szabad, Sue :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:10 am

Az Evanescence-t én is imádom. Kedvenc. De nem vágom, hogy mit kell érteni az alatt, hogy Loki dala. Oké, hogy a karakterhez passzol, de konkrétan a karakterekhez csak a film közben hallható zenéket szokták hozzárendelni, nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:39 am

Evanescence :D ♥
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:28 am

[quote="Aleex"]
LuluDarling írta:

másik nagy kedvencem az albumról, ha jól láttam ez is Loki dala The Avengers OST 2750705302
Most, hogy mondod...tényleg! The Avengers OST 459759068
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:24 am

LuluDarling írta:
Az Avengers Original Soundtrack-jére jobbnál jobb rock dalokat szedtek össze, egyszerűen nem tudnék olyat mondani, ami ne tetszene. Viszont van egy, ami nagyon közel áll a szívemhez. Az előadója miatt is és mert a szövege alapján ez az album Loki-nótája...
Ez a kedvencem! Egyszerűen imádom ezt a dalt!
másik nagy kedvencem az albumról, ha jól láttam ez is Loki dala The Avengers OST 2750705302
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: The Avengers OST   The Avengers OST EmptyHétf. Szept. 03, 2012 5:00 am

Az Avengers Original Soundtrack-jére jobbnál jobb rock dalokat szedtek össze, egyszerűen nem tudnék olyat mondani, ami ne tetszene. Viszont van egy, ami nagyon közel áll a szívemhez. Az előadója miatt is és mert a szövege alapján ez az album Loki-nótája...

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





The Avengers OST Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Avengers OST   The Avengers OST Empty

Vissza az elejére Go down
 
The Avengers OST
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Avengers Score by Alan Silvestri

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: Zene-
Ugrás: