Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cikkek, hírek, megjelenések

Go down 
+11
Éjfúria
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:31 am

Mrs. Captain America írta:

SAJNOS még mindenét nem láttam, de azt hiszem igazad lehet ;DD
Látni én sem láttam, de az igazi szépség belülről sugárzik. És ő aztán úgy sugárzik, mint egy jófajta atomerőmű... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:18 am

LuluDarling írta:

Szép annak mindene! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462

SAJNOS még mindenét nem láttam, de azt hiszem igazad lehet ;DD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:10 am

Mrs. Captain America írta:
Szépszeműű *-*
Szép annak mindene! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 19, 2012 6:04 am

Szépszeműű *-*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 19, 2012 5:36 am

Jaj, ez még Thor utáni Comic Con...kis cukker... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Tumblr_makelyxmd51qcxrpgo1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 3:42 am

LuluDarling írta:

Igen sokan álmodozunk erről, azt hiszem... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462

Ehh, túl sokan... :D
Sajnos ez ilyen "Álmodj királylány" jellegű Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3289141866
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 2:41 am

***lori*** írta:
Ja , engem Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462 ( Áhhh , hogy mit össze nem álmodozom Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120 )
Igen sokan álmodozunk erről, azt hiszem... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 1:01 am

Ja , engem Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462 ( Áhhh , hogy mit össze nem álmodozom Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120 )
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 16, 2012 4:10 am

LuluDarling írta:

Miért esett le kő a szívedről? Én örülnék neki, ha tudnám, hogy van párja, valaki, akihez van haza mennie és aki szereti... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3684083802 Mert ő annyira de annyira megérdemli...persze rossz, hogy nem én vagyok az, de jobban szeretem őt annál, mintsem hogy önzősködjek... :turbopoke: Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462

Persze, megérdemli a boldogságot amellett akit igazán szeret, csak néha ilyen önző féltékeny tyúk vagyok na O.O
De hát nem lehetett valami nagy szerelem, mivel nem sokáig tartott. Persze örülnék ha megtalálná élete párját *.*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 16, 2012 4:00 am

Mrs. Captain America írta:

*nagy kő leesik a szívről* Köszönöm az infót :)
Hát tényleg szerencsés egy hölgy...
Miért esett le kő a szívedről? Én örülnék neki, ha tudnám, hogy van párja, valaki, akihez van haza mennie és aki szereti... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3684083802 Mert ő annyira de annyira megérdemli...persze rossz, hogy nem én vagyok az, de jobban szeretem őt annál, mintsem hogy önzősködjek... :turbopoke: Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 16, 2012 3:57 am

LuluDarling írta:

Susannah Fielding a szerencsés hölgy neve, 2011-ben jártak együtt, de már szakítottak.

*nagy kő leesik a szívről* Köszönöm az infót :)
Hát tényleg szerencsés egy hölgy...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 16, 2012 3:54 am

Mrs. Captain America írta:
Nem tudom hogy hol, ezért itt megkérdezem:
KI ez a csaj? -.- Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 582349789
Susannah Fielding a szerencsés hölgy neve, 2011-ben jártak együtt, de már szakítottak.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 16, 2012 3:45 am

Nem tudom hogy hol, ezért itt megkérdezem:
KI ez a csaj? -.- Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 582349789

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Biqur
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 7:29 am

Boszorka666 írta:
Nagyon köszi a cikket! Elképesztő, hogy Tom mirre képes, hogy minél hitelesebben játszon egy karaktert!!!!!!!
Jaja! Nade ugye, hogy mondtam, hogy az V. Henrik tájékán nagyon "rosszul" nézett ki? Hogy mennyire le volt fogyva, be volt esve a kis arca? Akkor tényleg vágni lehetett volna az arccsontjával...A furcsa az volt a számomra, hogy a IV. Henriket ez után forgatták, ahogyan írta...annyi idő alatt vissza is szedte azt a súlyt? Csak mert abban meg fantasztikusan jól nézett ki...hmmmm...
Egyébként meg abban tisztára igaza van Tomnak, hogy úgy a hatásos filmen megjelenítve ez a sztori, ha a csata végén, vérben úszva, lihegve, csorgó izzadsággal mondja el a nagymonológot, különben hiteltelenné és teátrálissá válik az egész. Csodálatos munkát végzett! Le a kalappal Tom előtt! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 711151169 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3684083802
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 6:15 am

Nagyon köszi a cikket! Elképesztő, hogy Tom mirre képes, hogy minél hitelesebben játszon egy karaktert!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyPént. Szept. 14, 2012 9:06 am

Köszi Aleex!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3920004554
És egy újabb cikk:

Tom Hiddleston éhezett sorozata forgatásán

Tom exkluzív interjút adott sikeres sorozatával, a The Hollow Crownnal kapcsolatban.

Tom a Sunday Mail Live magazinnak nyilatkozott, amiben legutóbbi projektjéről, a The Hollow Crown sorozatról faggatták. A széria négy részes, és Tom az utolsó három epizódban szerepel, mint V. Henrik. A Shakespeare-történetek közül kiválasztott II. Richárd, IV. és V. Henrik kalandjait a londoni olimpiával egy időben sugározták a televíziókban és óriási sikereket értek el. II. Richárdot Ben Whishaw, IV. Henriket Jeremy Irons alakította.

Hiddleston elárulta interjújában, hogy soha életében nem harcolt jobban egy szerepért, nem tett ki magáért ennyire, mint a sorozatban. Állítja, hogy a Bosszúállók című filmben csak ökörködött a forgatáson, ám ennek ellenére kiderült, Tom volt az egyetlen a csapatból, aki engedte, hogy a film kedvéért elbánjanak vele. Míg a produkcióban Mark megragadta vállánál és ráncigálta maga után a földön, hogy Tom minnél élethűbb, tényleg fájdalmas arcát mutassa, addig V. Henrikként nemcsak a csatajeleneteket és monológokat vette komolyan, de a hihetőség kedvéért a harci jelenetek napjain nem evett semmit sem, hogy jobban bele tudja élni magát a szerepbe, hiszen V. Henrik és csapata nehéz időket élt meg, sokszor éhen és szomjan. A sztár szerint a színházkultúra megéri a fáradalmakat, és egy Winston Churchill-idézetet ad magyarázatként.

„Mikor a második világháború valamelyik évében egy képviselő a londoni parlamentben azt nyilatkozta, átmenetileg nullára csökkentik a kultúra és művészet támogatását, Winston megkérdezte, hogy ez esteben miért harcolnak. Gazdag kultúránk van, főleg az irodalom terén, de ha azt nézzük, sokan kapnak Oscar-díjat, Adele pedig sorra nyeri a Grammy-díjakat. Nagyon büszkéknek kellene lennünk a kultúránkra, és bevetni mindent azért, hogy a legjobb formánkat hozzuk.”

Legnehezebb de egyben legnagyobb kihívást is jelentő jeleneteinek a harcos jeleneteket említi, amelyek annyi adrenalint szabadítottak fel benne hogy sokszor átlépte az idősávot, amiben beszélnie kellett volna ám a rendező jobbnak látta ha le sem állítja a kamerát hanem veszik a jelenetet tovább míg Tom be nem fejezi a monológot, amelynek következtében kicsúsztak a napi forgatásra szánt időből. Már a próbák alatt kiderült hogy az időjárás szempontjából az utolsó jeleneteket kellene elsőként felvenni ezért az első napon semmit nem csinált csak halott királyként feküdt egy asztalon. A színész amiatt is aggódott hogy hogyan sikerül egy színházi darabot tévéképernyőkre vinni.

"Az volt a legfontosabb dolog, hogy jól vigyük a képernyőkre a harci jeleneteket. Ha egy színházban játszom, ott lovam sincs, amivel lovagolhatok, nekünk pedig több száz lovunk volt. Támadjunk meg sok ismeretlen embert, akiket még életemben nem láttam, de tíz perccel ezelőtt egy kardot tartottak a nyakamhoz. Ott van a monológ is: »Bátran elő! Kiáltsátok mindannyian: Henrikkel Isten, Szent György s Anglia!«.”

A színész szerint harcos jelenetek után nehéz monológot előadni, ám ő ragaszkodott ahhoz, hogy ne várjanak a jelenetek között, ha kell, lihegve mondja el amit kell, mert a beszéde nem zsibvásári vásárló fogás, hanem harci felhívás a hazáért.

„A szavaknak nagy ereje van, ez a szöveg megemeli az adrenalin szintedet. A szavak 410 évesek, a harc pedig 200 évvel azelőtt történt, és még mindig libabőrös lesz tőle az ember.”

Tomnak tehát szó szerint lógott a nyelve, éhezett és a nap végére a hangja is elment, aminek következtében csúsztatni kellett interjúit, de szerinte megérte, már csak azért is, mert a mostani generáció nem veszi komolyan Shakespeare művészetét, és ezáltal tiszteleg kedvencei előtt, akik annak idején nagyobb sztárnak számítottak.

„Annyira ünnepelt sztárok voltak, mint manapság Brad Pitt vagy George Clooney. Manapság ezt nem díjazzák.”

Legutolsóként a fiatalabbik Henrik vicces pillanatait vették fel, amelyben Tom valóban egy hordó alá feküdt, és ráengedtek a fejére több mint egy liter vörösbort a főpróba és a forgatás összes újrafelvett jelenetei alatt, nem használt kaszkadőrt, és maga ugrált le a lépcsőkről, aminek fájó boka lett a következménye.

„Wales hercegét először egy lázadó, alkoholista emberként látjuk, akit tényleg semmi nem érdekel, csak az, hogy szórakozzon, ihasson és jól érezze magát, a saját apját képes az alattvalók előtt kifigurázni, akinek halálos ágya mellett később nem tudja abbahagyni a sírást.”

Tom elmesélte, hogy életében először Rómeót alakította egy színházi darabban, ami nem sikerült túl jól.

„Rómeót alakítottam először, nem jól, nem sikerült. Rómeó önző, makacs és magának való, én pedig fiatal voltam és ennek pont ellentetje.”

A sorozat DVD-je október elsejétől kapható a szigetországban és amerikai forgalmazó híján csak webshopokon keresztül lehet megvenni.




Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 12, 2012 4:58 am

Sajnos csak belinkelni tudom, angolul van, Tom Lokiról beszél Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1970669489
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyVas. Szept. 09, 2012 2:34 am

Nagyon jó képek!!! Én személy szerint díjaznám, ha a magyar rajongókkal is fotózkodna!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:33 am

Boszorka666 írta:

A Sherlock a kedvenc sorozata, hát ez szuper!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2750705302
Egyre több a közös pont, ugye? Erre már igazán lehetne egy kapcsolatot alapozni! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 959844722
Egyébként az nagyon szíven ütött - bár természetesen a lelkem mélyén teljesen, ezer százalékosan tisztában voltam vele - hogy Tom nem fog szerepelni a Wallander 3. évadában. Imádom Tomot abban a sorozatban, Magnus az egyik kedvenc karakterem tőle és nagyon szerettem őt Kenneth-tel együtt látni...és hát neki köszönheti, hogy bejutott Hollywoodba...ez viszont így annyira sz*r szerintem... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2109136891

És egy kis teljesen más. Egy kis prezentálásképpen ide is...a német rajongók is készültek Tomnak bajusszal és így fotózkodtak... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Tumblr_ma0m83XqTi1r48foio2_250 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Tumblr_ma0m83XqTi1r48foio5_250

Ezt meg csak úúúúúgy... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1672448945

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Tumblr_m9y7cjzpeY1qk0a80o1_r1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 12:16 am

'Peace Pony' jaj Tom!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1959207375
Nos meglepődtem, hogy Harry herceg az osztálytársa volt!!!!
A Sherlock a kedvenc sorozata, hát ez szuper!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2750705302
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyPént. Szept. 07, 2012 6:33 am

Aleex írta:

Az angol cowboy Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1959207375
Én nem is tudtam, hogy Harry herceg osztálytársa volt, na megy, hogy a Sherlock a kedvenc sorozata Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 592502337 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2750705302
De ez a 'Peace Pony' Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 959844722
Herry Herceg akkor annyi idős, mint Tom? Valamiért fiatalabbnak gondoltam...Na nem mintha Tom vészesen öreg lenne, vagy mittomén... Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3668024462
Én személy szerint jobban örültem volna, ha a Granada Sherlock Holmes sorija lett volna a kedvence, dehhhát...nagy barátok Benedicttel, úgyhogy ez volt az alap.

Peace Pony...hogy fogom ezt kiheverni???
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyPént. Szept. 07, 2012 6:20 am

LuluDarling írta:
Ezen a "Peace Pony"-n pedig úgy röhögtem, hogy vagy egy percig nem tudtam abbahagyni!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 959844722
Az angol cowboy Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1959207375
Én nem is tudtam, hogy Harry herceg osztálytársa volt, na megy, hogy a Sherlock a kedvenc sorozata Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 592502337 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2750705302
De ez a 'Peace Pony' Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 959844722
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:54 am

Jaaaaaaaaaaaaaaaj, ezernyi köszi ezért Aleex!!!!! Imádlaaaaaaaaak!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 305504174
És imádom Tomot! Annyira fantasztikus és rajongó barát és csodálatos és szerény és cuki! Ezen a "Peace Pony"-n pedig úgy röhögtem, hogy vagy egy percig nem tudtam abbahagyni!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptyPént. Szept. 07, 2012 3:45 am

Az EmpireOnline magazin meghívta Tomot, hogy fanok kérdéseire válaszoljon szerkesztőségükben egy chat alkalmával. Hiddleston örömmel fogadta a felkérést, a kérdések többnyire a Bosszúállók és a Hadak útján című filmjével voltak kapcsolatosak, de az is kiderül, ki a kedvenc rendezője, és melyik filmet tekinti 2011 legjobbjának, ki a példaképe és mitől különbözik Loki a többi rossz fiútól.

Először a Hadak útján című filmjéről faggatták. Egy kérdésre válaszolva elárulta, hogy szeretne lovakkal dolgozni újra és lovat is szeretne venni. „Remélhetőleg majd valamikor lesz rá pénzem de ez egy nagyon pénzes hobbi. Igen, szeretem a lovakat.”

Elárulta az is, hogy amikor először látta a történetet, sírt. „Először a West Enden láttam és végig sírtam rajta, mint egy elveszett kisfiú. Mikor beválogattak a filmbe, erőt vettem magamon és könnyeimen, elolvastam a könyvet, ami sokat segített.”

Steven Spielbergre gyerekkora óta felnéz a sztár, ezzel kapcsolatban is hosszasan válaszolt. „Nagyon kedves ember, egyik gyerekkori hősöm. Hihetetlenül szerény és kreatív, és ami talán a legjobb dolog, hogy ennyi idősen, sok, a filmiparban eltöltött év után még mindig annyira kíváncsi és őszinte érzelmeket csal ki az ember, mintha élete első filmjét csinálná.”

Megtudtuk azt is, hogy melyik rendezőkkel szeretne a jövőben együtt dolgozni. „Moziba járó ember vagyok, aki minnél több mindent néz meg, így sorolhatnám míg lemegy a nap. Christopher Nolan, Clint Eastwood, Paul Thomas Anderson, Jacques Audiard, Tim Burton, Joel &Ethan Coen, Nicolas Winding Refn, Tomas Alfredson... Sokan vannak. Peter Weir és Julian Schnabel. Szeretnék olyanokkal dolgozni, akiknek mások a gondolatai egy filmről, mint nekem, de már így is én vagyok a legszerencsésebb ember a földön.”

Következtek a Lokival kapcsolatos kérdések, kezdetnek mindjárt egy olyan, amelyben a kérdező szerette volna tudni, hogy Tom mit árulhat el a Thor 2-vel kapcsolatban és bónuszkérdésként feltette azt is, hogy miként kerülhet be Loki csapatába.

„Először az utolsó kérdés. Anélkül hogy elszólnám magam, valami nagyon különleges képességgel kell rendelkezned, hogy Loki csapatába tartozhass – tudasd velem, ha úgy érzed, rendelkezel egy ilyen nem mindennapi képességgel. A Thor 2-ről pedig annyit árulhatok el, amit már mindenki tud, Londonban forog majd főként és Alan Taylor rendezi majd.”

A Bosszúállók sztárja Loki komplex karakteréről is mesélt miután valaki kijelentette, hogy Joker óta nem létezett ennyire nagyszerű és sokoldalú rosszfiú.

„Nem akarom elszólni magam. Loki borotvaélen táncol a bosszú és a testvériség között. Bármit is tesz, az emberek mindig megkérdőjelezik a tetteit – jelentette ki, majd hozzátette, hogy a karakter sokszínűségét a képregényeknek és az első Thor-film rendezőjének, Sir Kenneth Branaghnak köszönhetjük. – A képregényekben Lokinak sok arca van, és ami nekem segített a karakter kialakításában az Ken zsenialitása és a képregénybéli Loki gyors, nyers elméje. Ő gondolkodik és cselekszik, hideg fejjel vagy átgondoltan.„

Az interjúból kiderült még, hogy Kenneth tervezte Magnus visszatérését a Wallander harmadik évadában, ami sajnos nem jött össze elfoglaltsága miatt és Tom állítja, Ken ezt megérti.

Kedvenc színészeiről, példaképeiről is faggaták a színészt, aki elárulta hogy Michael Fassbender, Daniel Daw Lewis, Johnny Depp, Al Pacino, Robert De Niro, Mark Ruffalo, Peter O'Toole, Anthony Hopkins, John Candy, Jeff Bridges, Audrey Hepburn és Rachel McAdams a kedvencei. Egy újabb kérdésre válaszolva megtudtuk, hogy szerepei előtt mindig kiválaszt egy színészt, és annak egy alakítását, amit mércének tűz ki maga elé, ám szerinte azt soha nem tudja elérni.

”Emlékszem mikor néztem a Szégyentelen című filmet, el nem tudtam képzelni, hogy Michael hogy a fenébe tudta ezt ennyire jól megcsinálni és hogyan tudom ezt űberelni. Mércét felállítani jó dolog, de rájöttem, nincs sok értelme, soha nem leszek annyira jó, mint Johnny Depp az Én Pán Péterben vagy Daniel Day Lewis a There'll be blood című filmben.„

A chat alkalmával mindenki előtt világossá vált, hogy a színész Harry herceggel egy iskolába járt, így nem tud rá hercegként tekinteni, csak egy volt osztálytársként.

Maradtak az egyéb, általános kérdések, amiből megtudtuk, hogy az amerikaiak miért válogatnak be angolokat rosszfiúknak és szuperhősöknek: ”Olcsók vagyunk és hálásak a sorsnak.„

A sztárnak egyetlen bűne van, amit nem szívesen vall be magának, az pedig a 90-es évek dance zenéinek imádata. A sztár kedvenc TV műsoraként a BBC Sherlock Holmes sorozatát emlegette, kedvenc filmje az 1995-ös Szemtől szemben, a tavalyi év legjobbjai pedig számára a Drive – Gázt, The Tree of Life, A Harcos, A segítség és a Koszorúslányok.

Végezetül megtudjuk, ha életéről film készülne, szeretné Gene Wildert látni főszereplőként, kedvenc szendvicse az avokádós sajtos szendvics, amihez sokszor nehéz hozzájutni. Ha nem színész lenne, cowboyként élne.

”Néha arra gondolok hogy kútba dobok mindent és cowboynak megyek„.

A sztár biztosított minket arról is, hogy nem lesz a Hadak útjának (War horse) folytatása mikor egy fan kérdésére így válaszolt: ”Persze, a címe pedig Peace Pony lesz” – válaszolta nevetve.

{forrás}
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 EmptySzer. Szept. 05, 2012 8:44 am

Mocskosul jól áll neki ez a bőrdzseki!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 2774444739 Na meg az avengers-es sapi se rossz!!!!! IMÁDOM, IMÁDOM!!! Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 3684083802 Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 1511130120
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések   Cikkek, hírek, megjelenések - Page 37 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cikkek, hírek, megjelenések
Vissza az elejére 
37 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések No.2.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Színészek :: Tom Hiddleston-
Ugrás: