Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb

Go down 
+6
Dominika13
AmyHiddleston
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Okt. 21, 2012 7:23 am

Boszorka666 írta:
Nagyon jó így látni Tomot!!!!!!!!!! A videó végén olyan kis aranyos volt!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120
Köszi a videót!

És itt van még egy übercukker az estéről!!! Az utolsó mondat a legfontosabb!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3920004554 Linkként teszem be, mert már megint nem engedi videóként betenni...hrrrr....

Tom Hiddleston and Olivia Coleman Interview - London Film Festival 2012


A hozzászólást LuluDarling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 22, 2012 8:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Okt. 21, 2012 5:51 am

Nagyon jó így látni Tomot!!!!!!!!!! A videó végén olyan kis aranyos volt!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120
Köszi a videót!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Okt. 21, 2012 4:56 am

Tom Interjú a Londoni Film Festivalról! Most nagyon tetszik Tom, mármint úgy értem, hogy teljesen ki van simulva a kis arca, "jó húsban van" - már ha nála lehet ilyesmiről beszélni, nagyon pozitív, mosolygós, szóval nagyon-nagyon-nagyon jó őt látni! A végén még a rajongóknak is üzen a maga visszafogott, brit módján... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1959207375

Do you have a message for fans before you leave us?
“oh goodness um… I hope you’re all doing very well. I’m thrilled to be here at the London Film Festival and see you soon!”
Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 2774444739



A hozzászólást LuluDarling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 21, 2012 8:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:01 am

Egy kis Wallander - Behind the Scenes Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 2774444739

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 11:59 pm

Szuper ez a videó!
Nos nem mindent értettem, de jókat nevettem rajta!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:59 am

Mrs. Captain America írta:

Ez valami színházban lehetett?
Sajnos nem tudom...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:49 am

LuluDarling írta:

Bevallom, én nem értem igazán és teljesen, de nagyon átjön, ahogy szívják egymás vérét... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462

Hát hatalmas, ahogy szívatják egymást :D
Ez valami színházban lehetett?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:47 am

Mrs. Captain America írta:
Hát ennek olyat nevettem :D
Végig azon "veszekednek" hogy miért nem szeretik a másikat, és a végén mindig ugyan oda
lyukadnak ki XD
Köszi a videót ;)
Bevallom, én nem értem igazán és teljesen, de nagyon átjön, ahogy szívják egymás vérét... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:40 am

Hát ennek olyat nevettem :D
Végig azon "veszekednek" hogy miért nem szeretik a másikat, és a végén mindig ugyan oda
lyukadnak ki XD

Köszi a videót ;)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:32 am

Ó csajok, ebből van egy olyan kép, amit nem tudtunk, hogy miből van...ezt most jól megaszondtam... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462 Untitled a címe - érdekes képzavar - és ilyen...helyzetgyakorlat szerűség...Tom hangja és a közelik róla...Anyááááám...38 másodperctől kezdődik a buli!

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 10:27 pm

Nagyon jóóó!!! War Horse film kibeszélősdi Spielberggel és a szereplőkkel, természetesen Tommal is. Nagyon kis aranyos!



IV. Henrik Így készült, Tom sokat beszél benne.... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120



És még egy csúcsszupi így készült:

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2012 4:40 am

Szegény Chris Evans... az a vetődés a végén fájhatott Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 2338758748

Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:41 am

LuluDarling írta:

Nem hinném, hogy őt kifejezetten zavarta volna a tény, hogy a Möjmöj az Thor szerszáma, nem pedig az övé...azt hiszem, itt már kellőképpen fáradt lehetett...vagy éppen túl friss... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462

Agyilag fáradt, testileg friss :D
De akkor is annyira édes hogy nem igaz *-*
Ritkán látni a színészeket ilyen hétköznapi sportos szerkóban :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:38 am

Mrs. Captain America írta:

A Henrikeset még nem volt időm végignézni, de be fogom pótolni :)
De könyörgöm minek neki a möjmöj? Nincs is vele jelenete xD Alapból fel se tudja emelni :D
De azért jól elszórakozott a drága♥️. Nem tudom ki nevet annyira a háttérben, de volt egy jó napjuk Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462
Nem hinném, hogy őt kifejezetten zavarta volna a tény, hogy a Möjmöj az Thor szerszáma, nem pedig az övé...azt hiszem, itt már kellőképpen fáradt lehetett...vagy éppen túl friss... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:23 am

LuluDarling írta:

Nekem a Henrikes interjú a kedvencem. Nagyon szeretem, amikor a karaktereiről beszél. Ez pedig egyébként is különleges... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120

A Henrikeset még nem volt időm végignézni, de be fogom pótolni :)
De könyörgöm minek neki a möjmöj? Nincs is vele jelenete xD Alapból fel se tudja emelni :D
De azért jól elszórakozott a drága♥️. Nem tudom ki nevet annyira a háttérben, de volt egy jó napjuk Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:11 am

Mrs. Captain America írta:
Hát a rövidgatyás videón konkrétan elolvadtam Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120 Köszi Lulu♥️.
A következő is nagyon vicces, az a lándzsa rángatás XD Besírtam^^ Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1959207375
Nekem a Henrikes interjú a kedvencem. Nagyon szeretem, amikor a karaktereiről beszél. Ez pedig egyébként is különleges... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 5:51 am

Hát a rövidgatyás videón konkrétan elolvadtam Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1511130120 Köszi Lulu♥️.

A következő is nagyon vicces, az a lándzsa rángatás XD Besírtam^^ Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 10:13 pm

Köszi Aleex!!!
Én is hoztam sok fincsiséget! Egy nagyon-nagyon jó így készült az V. Henrikről, Tom nagyon sokat beszél benne és nagyon kis helyes, kötelező megnézni! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3920004554



Aztán Avengers-es, Tomos, rövid gatyás Möjmöjös, próbaszobában ugrálós, kifejezetten Bettynek... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462



Avengers és nagy gyerek folyt. köv.



Ez pedig 1 óra 9 percnyi Madrid, akinek van hozzá cérnája... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 3668024462 De nagyon jó a minősége.

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 3:39 am

Pár kezdeti vizuális effekt a filmhez (hang nem mindenhol van):
- Szóval, el akartam kezdeni bemásolgatni, de konkrétan 63 videó, így inkább úgy döntöttem, hogy belinkelem hol találhatjátok meg ezt a 'kevéske' forgatási és vizuális videokat, van köztük jó pár nagyon érdekes video Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 464751818 LINK
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Szept. 26, 2012 8:30 pm

Nagyon szépen köszönöm Lulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 305504174 Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptySzer. Szept. 26, 2012 5:34 am

Boszi! Itt vannak a Henrik részek!

IV. Henrik 1. rész



IV. Henrik 2. rész



V. Henrik:

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 6:32 am

Boszorka666 írta:
Lulu nagyon-nagyon köszi!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 305504174
Nincs mit! Örülök, hogy segíthettem! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 2:46 am

Lulu nagyon-nagyon köszi!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 23, 2012 7:44 am

Hát mit mondjak... "they speak Hungarian"
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 EmptyVas. Szept. 23, 2012 12:25 am

Boszorka666 írta:
Sajna a torrentezés nem az én világom, de azért köszi!!!!!!!!!!!!!!
Bezzeg a 2007-es verzió egy csomó helyen fent van!!!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 2109136891

Figyuzz Boszi, most látom, hogy YouTube-on fent van mind a két rész teljes verzióban!!! És tökéletes minőség!!!
Az első rész:



A második rész:



Ez pedig az Archipelago full verziója, detto Tubi, akit érdekel, nézze meg, mint a Tom egyéb filmjei topikban már írtam, művészfilm, úgyhogy lelkiállapot kell hozzá, de Tom... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 4112972017



Éééééééééééééééééés, itt van a várva várt Madridi interjú Tommal, amiben annyira szép ismét - és borotvált, bocsi, de én így imádom... - mindenféléről kérdezik, nem csak a szokásos, unalmas, "milyen Lokit játszani?" interjú, viszont a hang sajnos elég rossz minőségű. Nem Tubis, úgyhogy csak így tudom belinkelni. Alatta egyébként van egy több mint egy órás interjú is, ott 3:42-től kezdődik Tom.

Tom in Madrid
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: Videók-
Ugrás: