Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb

Go down 
+6
Dominika13
AmyHiddleston
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 11:18 pm

Sajna a torrentezés nem az én világom, de azért köszi!!!!!!!!!!!!!!
Bezzeg a 2007-es verzió egy csomó helyen fent van!!!!!!!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2109136891
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:10 am

Boszorka666 írta:

Oh és még az is baj, hogy sehol sem találom!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2109136891
Ez torrentes oldal, én innen töltöttem. A 2007-eset ne töltsd le, csak a 2009-eset, mert abban szerepel Tom. Remélem, hogy tudsz Torrentezni és menni fog!

Return to Cranford
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 10:01 am

LuluDarling írta:


A Return to Cranforddal csak az a baj, hogy nem létezik hozzá magyar felirat...hrrrrrr...de persze nem olyan baromi érthetetlen a sztori...nagyon édes. Két részes. Érdemes megnézni!

Oh és még az is baj, hogy sehol sem találom!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2109136891
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 9:31 am

Boszorka666 írta:
Köszi a videókat!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 37686141

A Return to Cranford-ra nagyon kíváncsi vagyok (imádom az ilyen jellegű alkotásokat)!!!!!!!!! Az Éjfélkor Párizsban c. filmről pedig mindig lemaradok!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2109136891

A Return to Cranforddal csak az a baj, hogy nem létezik hozzá magyar felirat...hrrrrrr...de persze nem olyan baromi érthetetlen a sztori...nagyon édes. Két részes. Érdemes megnézni!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 9:07 am

Köszi a videókat!!!!!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 37686141

A Return to Cranford-ra nagyon kíváncsi vagyok (imádom az ilyen jellegű alkotásokat)!!!!!!!!! Az Éjfélkor Párizsban c. filmről pedig mindig lemaradok!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2109136891
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 3:43 am

Gondoltam linkelek néhány jelenetet Tom egyéb filmjeiből, hátha érdekel valakit...hogy tudjátok, Lokin és Henriken túl is létezik élet... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3920004554

Az első a "Return to Cranford"-ból van, igazából inkább egy rajongói videónak minősül, zenére összevágva a szerelmes jelenetek a filmből. A film leginkább William Buxton és Peggy szerelméről szól...na és persze a helyről, ahol élnek, Cranfordról...mind a ketten olyan aranyosak, végig nagyon drukkol nekik az ember!



Egy kis Wallander és Magnus...Az első évad 2. részéből a Magnusos jelenetek...csak hogy tisztában legyetek vele, mekkora szerepe van vele, a kb. egy órás részekben kb. 10 perce van, de persze elszórva a részben...sajnos nem túl sok...



És akkor még egy kis The Deep Blue Sea:



És a kis szívem csücske, Éjfélkor Párizsban. Itt Tom amerikai akcentussal beszél, nagyon brutál!!!



Ez pedig az, amit a csacsogó rovatban ígértem, Tom verset olvas fel. Ez a kedvencem tőle. Egyébként megjelent vele és Helena Bonham Carterrel egy "If Poems" című verses album, ha valakit érdekel, át tudom küldeni. Ez a vers is rajta van. Jó a hangjára elaludni... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2453078570

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 8:33 am

Az egyik kedvenc interjúm. Két részes, a második rész be van linkelve ehhez a vidihez a Tubin...Olyan sokat mosolyog benne! Tele van "ehehehehe"-vel...öröm nézni és hallgatni! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3920004554

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:48 am

LuluDarling írta:
Na, az kemény! Erről az jut az eszembe, hogy amikor először néztem meg, munkahelyről mentem és nekem már annál a jelenetnél, ahol Sólyómszem magához tér, visszaáll a jó oldalra, na már ott úgy kellett pisilnem, hogy fizikai fájdalmam volt és elkezdtem kiizzadni a cuccost... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3668024462 Onnan még fél óra volt a film vége...na tényleg 3 órás lett volna, lehet, hogy most pironkodva járkálnék az utcán, kivel akadok majd össze...mert én bizony ki nem mentem volna a filmről slozira, viszont hát a természet rendje szerint biztosan nem tudtam volna kiizzadni az egészet... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 959844722
Barátnőm is pont így volt. Mihelyt vége lett a filmnek, szó szerint kirohant a slozira Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 959844722 Még a szereplőlista utáni jelenetet se várta meg Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:34 am

Aleex írta:

Egyébként 3 órásra tervezte Joss Whedon, de végül ki kellett vágniuk 30-45 percet. Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3289141866
Na, az kemény! Erről az jut az eszembe, hogy amikor először néztem meg, munkahelyről mentem és nekem már annál a jelenetnél, ahol Sólyómszem magához tér, visszaáll a jó oldalra, na már ott úgy kellett pisilnem, hogy fizikai fájdalmam volt és elkezdtem kiizzadni a cuccost... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3668024462 Onnan még fél óra volt a film vége...na tényleg 3 órás lett volna, lehet, hogy most pironkodva járkálnék az utcán, kivel akadok majd össze...mert én bizony ki nem mentem volna a filmről slozira, viszont hát a természet rendje szerint biztosan nem tudtam volna kiizzadni az egészet... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 959844722

Köszi Vindori a vidit, jelentem, én is elégedett vagyok a végleges verzióval! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 459759068
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 2:38 am

Találtam egy alternatív nyitó jelenetet! Remélem tetszeni fog, bár én meg vagyok elégedve a végső verzióval! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3920004554
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyPént. Aug. 31, 2012 11:35 pm

Pedig én azt is szívesen végig ültem volna. Így is olyan rövidnek tűnik ez a film...
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyPént. Aug. 31, 2012 10:37 pm

KathyStark írta:
Igen ezt igazán hozzáadhatták volna a 137 perchez.
Egyébként 3 órásra tervezte Joss Whedon, de végül ki kellett vágniuk 30-45 percet. Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3289141866
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyPént. Aug. 31, 2012 6:17 am

Igen ezt igazán hozzáadhatták volna a 137 perchez.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyPént. Aug. 31, 2012 6:03 am

Köszi a videót!!!!!!!!! Én személy szerint sajnálom, hogy ezek a jelenetek kimaradtak a filmből!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyPént. Aug. 31, 2012 5:13 am

Egy másik topicban már beszéltünk róla, az Amerika kapitányos kimaradt jelenet a Bosszúállókból:

Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzer. Aug. 29, 2012 6:16 am

Köszi a videókat!!! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 37686141
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzer. Aug. 29, 2012 5:31 am

Az előző fórumra is összegyűjtöttem, így most ide is kigyűjtöm! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1959207375

Az eddigi filmek rejtett utalásai (hidden easter egg) és érdekességei:

Vasember 1-2:


A Hihetetlen Hulk


Thor:


Amerika Kapitány:


És az összes egy videóba:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptySzer. Aug. 29, 2012 1:18 am

kiim írta:
Alternatív nyitójelenet a Bosszúállókhoz!!! :)
Sajnos mivel újonc vagyok nem akarja engedni hogy videót betegyek, így leveszem előle a youtube.com-ot :)
tehát itt tudjátok megnézni! :) --> /watch?v=zhV4pIsE5X8
Kár, hogy kivágták ezeket, néha annyira érdekes dolgok vannak benne.

Egyébként volt ennek egy alternatív befejezése is, de már eltüntették a videót :turbopoke:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 28, 2012 11:42 pm

Alternatív nyitójelenet a Bosszúállókhoz!!! :)

Sajnos mivel újonc vagyok nem akarja engedni hogy videót betegyek, így leveszem előle a youtube.com-ot :)

tehát itt tudjátok megnézni! :) --> /watch?v=zhV4pIsE5X8
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:14 am

Aleex írta:
YouTube-ról nem is hozom, mert valószínű estére eltüntetik Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3668024462

Egy forgatási video Robertről, a többi szereplő is beszél róla, főleg Tom és pár kulisszák mögötti jelenet is van Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3920004554 Valószínű a többi színészről is elő fog kerülni pár ilyen vidi Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1959207375

Na szóval, akkor még egyszer. D: Úgy csipázom amikor Robertről beszélnek, főleg így! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2453078570 Valamelyikük, talán Tom egy interjúban azt mondta hogy Robert olyan mintha az apjuk lenne, ők meg fiatal kis újoncok és lesték minden mozdulatát Robertnek! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1959207375
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:43 am

YouTube-ról nem is hozom, mert valószínű estére eltüntetik Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3668024462

Egy forgatási video Robertről, a többi szereplő is beszél róla, főleg Tom és pár kulisszák mögötti jelenet is van Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3920004554 Valószínű a többi színészről is elő fog kerülni pár ilyen vidi Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1959207375
'Avengers' Star Robert Downey Jr. Is 'The Leader Of The Band'
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:13 am

Nagyon jók, tele vicces pillanatokkal! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 2750705302







Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 21, 2012 3:58 am

Aleex írta:

Igen, ez általában így megy. Mindig leszedik, sokszor azután is, hogy kijött a DVD Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3289141866

Na erre szoktam én mondani, hogy kapják be, amit a paci himbál... Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 582349789
U.I. A fórumon csak nekem szabad ilyen rondákat írogatni... :!:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 21, 2012 3:53 am

LuluDarling írta:
Na, a gag reel-t már le is szedette a Tubiról a Disney...f*sza...én hülye meg nem mentettem le, amíg még lehetett...mekkora hülye vagyok! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1546314572
Remélem, azért majd felteszi még valaki és akkor lesz rája alkalmam...

Szerk.: Megtaláltam máshol, remélem, ezt nem szedik le olyan hamar...
Igen, ez általában így megy. Mindig leszedik, sokszor azután is, hogy kijött a DVD Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 3289141866
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 EmptyKedd Aug. 21, 2012 3:11 am

Na, a gag reel-t már le is szedette a Tubiról a Disney...f*sza...én hülye meg nem mentettem le, amíg még lehetett...mekkora hülye vagyok! Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 1546314572
Remélem, azért majd felteszi még valaki és akkor lesz rája alkalmam...

Szerk.: Megtaláltam máshol, remélem, ezt nem szedik le olyan hamar...

Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb   Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cikkek, hírek, megjelenések, egyéb
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések
» Cikkek, hírek, megjelenések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: Videók-
Ugrás: