Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
+12
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
GwenPage
AmyHiddleston
Teresa Romanova
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 3:55 am

LuluDarling írta:

De lassan már ők is fogják érezni... Szabad a pálya! - Page 6 582349789

Egyáltalán nem ártana már nekik.. Szabad a pálya! - Page 6 582349789
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 8:55 am

Aleex írta:
A legszebb dolog a világon...
Azaz! Köszönet a megértésükért...igazán érezzük a törődést... Pffffffffff
De lassan már ők is fogják érezni... Szabad a pálya! - Page 6 582349789
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 8:27 am

A legszebb dolog a világon...

Szabad a pálya! - Page 6 Nyhh
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 7:41 am

Tök Jól néznek ki. *.*

Én meg cvíder leszek. Más is kivetette a hálóját a könyvemre. Most ilyenkor mi van? Aki kapja marja, vagy én maradok hoppon?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 7:37 am

Sue írta:
Vedd úgy, hogy megvolt a kérés. :D
Hát ez most így nem nagyon fog sehogy senem mutatni, rosszak a képek, de azért beteszem. A IV. Henrik második részét meg ne sikerült megcsinálnom, de folyamatban van...

Szabad a pálya! - Page 6 Henrik10 Szabad a pálya! - Page 6 Henrik11
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 7:23 am

Vedd úgy, hogy megvolt a kérés. :D Szóval nem bántad meg. Ez is antikváriumi, de itt 740 egy könyv. Nem mintha nem lenne még így is baromi olcsó a többi könyv árához képest. Na de mindegy, megdumáltál. (Rettenetesen sok fűzés után beadtam a derekamat. XD ) Egy Shakespeare-t csak nem fogok megbánni. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 6:00 am

Sue írta:
Itt ülök és elmélkedek, hogy megvegyem-e a IV. és V. Henriket. Mármint könyvformátumban amit Shakespeare írt. Ez a három nem lenne húzós 2500 alatt megúsznám. Vélemények? Érvek? Ellenérvek? :)
Én bementem itt Pesten az egyik antikváriumba, darabját 600 forintért vettem meg, úgyhogy 1800-ból megvolt a három. Én nem bántam meg. Főleg az V. Henriket, azt nagyon szeretem...ja, és csináltam nekik új borítót, amivel még jobban esik az olvasás...(kérésre majd mellékelek képet... Szabad a pálya! - Page 6 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:51 am

Itt ülök és elmélkedek, hogy megvegyem-e a IV. és V. Henriket. Mármint könyvformátumban amit Shakespeare írt. Ez a három nem lenne húzós 2500 alatt megúsznám. Vélemények? Érvek? Ellenérvek? :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptySzer. Márc. 27, 2013 6:11 am

Igen, közben rájöttem, hogy miért. Valamiért azt gondoltam, hogy az alul lévő idézés gomb tartozik a poszthoz, nem pedig ami felül van. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 8:30 am

Sue írta:
Igen, neked, szóval nem tudom mit sikerült ennyire félrenyomnom.
Semmi baj nem történt, csak véletlenül más ember hozzászólásánál nyomtál rá az idézés gombra. Szabad a pálya! - Page 6 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 8:05 am

Igen, neked, szóval nem tudom mit sikerült ennyire félrenyomnom. XD És igazán nincs mit. Máskor is örömmel. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:41 am

Sue írta:

Elvileg reblogolnod kell, és akkor amit írsz ő is látja, meg te is, ha reagál rá. Egyszer én csináltam neked ilyet, de valószínűleg nem vetted észre. X)
Ezt most nekem írtad válasznak? Szabad a pálya! - Page 6 1414958150 Igazából én is végülis erre jutottam, úgyhogy sikerült megoldani...de köszi!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 7:33 am

GwenPage írta:
Milyen alattomos eszközök, istenem.. Szabad a pálya! - Page 6 2395686139

Elvileg reblogolnod kell, és akkor amit írsz ő is látja, meg te is, ha reagál rá. Egyszer én csináltam neked ilyet, de valószínűleg nem vetted észre. X)
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 5:44 am

LuluDarling írta:

Örülök, hogy visszatértél közénk Dominika! Már hiányoztál nagyon! Szabad a pálya! - Page 6 305504174
Hát igen, engem mindenki szeret! XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 3:30 am

Dominika13 írta:
Elnézést, hogy kicsit elkésve, de szólok, hogy a hétvégén igazoltan voltam ám távol, mert Celldömölkre mentünk grandfather-höz!!! De igyekszem mindent bepótolni! :)
Örülök, hogy visszatértél közénk Dominika! Már hiányoztál nagyon! Szabad a pálya! - Page 6 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 1:21 am

Elnézést, hogy kicsit elkésve, de szólok, hogy a hétvégén igazoltan voltam ám távol, mert Celldömölkre mentünk grandfather-höz!!! De igyekszem mindent bepótolni! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyVas. Márc. 24, 2013 10:26 am

Éppen Wallander 2. évad 3. részt nézek...jajjj...hát nincs is ennél jobb lefekvés előtt! Szabad a pálya! - Page 6 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyVas. Márc. 17, 2013 6:52 am

Csajok, SOS kérdés!
Akinek van tumblr oldala, meg tudná nekem mondani, ha felteszek mondjuk egy képet, amit valaki reblobbol, vagy ír hozzá kommentet és én viszont szeretnék oda kommentelni, azt hogy lehet? Nagyon lúzer vagyok, de nem találom a módját...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 3:26 am

Milyen alattomos eszközök, istenem.. Szabad a pálya! - Page 6 2395686139
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:05 am

Köszi, hogy szóltál Aleex! Ennél még nem tűnt fel, lehet, hogy pont akkor még nem voltam a fórumon!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyVas. Márc. 10, 2013 4:11 am

Ez a hirdetés is beadja az erőszakos oldalt, ha véletlenül átsiklik rajta az egerem! Vigyázzatok vele!

Szabad a pálya! - Page 6 14418909
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:14 am

Igen, Lulu, én is akkor vettem észre hogy az a ludas, mikor egy totál másik oldalon bejött. Hússzor egymás után....
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 9:26 am

Úristen! Nekem meg megszólalt, hogy gratulálunk! A frász hozta rám! Majdnem eldobtam az egeret! O.O
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 7:57 am

Aleex írta:

Nekem ma újra elkezdte...
Nekem is, viszont rájöttem, hogy a főmenüsorunk alatt van egy reklám sáv, most ilyen fehér, "live streaming és Download to Your PC" felirattal. Nekem most csak akkor jön ki az az erőszakos oldal, ha azon a reklám sávon véletlenül átsiklik az egerem. Nem is kell rákattintani, csak átsiklik felette és már nyomja ki a képernyőt. Próbáljátok kikerülni!!! Egyébként amíg ezt írtam, most átváltozott az a hirdetés más fajta hírdetésre. Úgy néz ki, ez a probléma csak akkor áll majd fent, ha ez a bizonyos hírdetés lesz fent a menünk alatt.
Itt van róla az ábra:

Szabad a pálya! - Page 6 Hrrrrr10
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 6:09 am

LuluDarling írta:
Ma inglis órán egy kolléga közölte, hogy neki fogalma sincs róla, ki az a Robert Downey Jr. Aszittem szíven szúrom magamat...XD
Viszont jó hír, hogy Londonban a Madame Tussaud Panoptikumban van viaszfigurája! Szabad a pálya! - Page 6 3920004554

Igen, láttam képet a viaszfiguráról, és szerintem tiszta olyan, mint Robert. Van kép, amin együtt fotózkodnak. Tök király. 8D
És mi az, hogy nem tudja ki Robert? Hogy hívják? Hol lakik? Megyek és megverem! XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
6 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: