Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Film ajánló

Go down 
+4
Dominika13
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyHétf. Márc. 11, 2013 1:30 am

Sue írta:
Igen ő, meg Hugh Jackman. Szerintem mindenkinek meg kellene néznie, mert nagyon jó!
Batman és Rozsomák.... minő kombináció! Film ajánló - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 7:59 am

Sue írta:
Igen ő, meg Hugh Jackman. Szerintem mindenkinek meg kellene néznie, mert nagyon jó!
Én láttam, nem is egyszer és meg is van DVD-n...anno nagy CB-s voltam...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 7:57 am

Igen ő, meg Hugh Jackman. Szerintem mindenkinek meg kellene néznie, mert nagyon jó!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 7:41 am

Sue írta:
Nekem nem is tudom melyik volt az a film ami utoljára mély benyomást tett rám, de talán A tökéletes trükk volt az. Ott morális szempontból kezd el nagyon sokat elmélkedni az ember. Legalábbis én elkezdtem tőle.
Ez a Christian Bale-es film, ugye?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 6:45 am

Nekem nem is tudom melyik volt az a film ami utoljára mély benyomást tett rám, de talán A tökéletes trükk volt az. Ott morális szempontból kezd el nagyon sokat elmélkedni az ember. Legalábbis én elkezdtem tőle.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 6:12 am

Dominika13 írta:

Ugyan, az olyan halandóknak való, akik nem én vagyok. :D
Film ajánló - Page 2 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 6:02 am

LuluDarling írta:

...és szerénység... Film ajánló - Page 2 305504174
Ugyan, az olyan halandóknak való, akik nem én vagyok. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 6:01 am

Dominika13 írta:

Nem fogom...ahhoz túl király vagyok! :D (őszinteség xD)
...és szerénység... Film ajánló - Page 2 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:58 am

LuluDarling írta:

Édes vagy! Azért vigyázz, túl ne erőltesd magadat, annyit nem ér az egész! Film ajánló - Page 2 959844722
Nem fogom...ahhoz túl király vagyok! :D (őszinteség xD)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:55 am

Dominika13 írta:

Amit én utoljára láttam az a Felhőatlasz volt, és ott megfogadtam, hogy ha még egyszer megmerem nézni, akkor kiszúrom a szemem!!! Nem azért mert rossz, én csak szimplán hülye vagyok hozzá, hogy megértsem, utána meg folyton fáj a fejem... komoly gondjaim vannak. :D
Édes vagy! Azért vigyázz, túl ne erőltesd magadat, annyit nem ér az egész! Film ajánló - Page 2 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:46 am

LuluDarling írta:

Én imádom az elgondolkoztató filmeket. A legutolsó ilyen a Pi élete volt, a könyvet is elolvastam, és még mindig sokat gondolkodom róla... Film ajánló - Page 2 2338758748
Amit én utoljára láttam az a Felhőatlasz volt, és ott megfogadtam, hogy ha még egyszer megmerem nézni, akkor kiszúrom a szemem!!! Nem azért mert rossz, én csak szimplán hülye vagyok hozzá, hogy megértsem, utána meg folyton fáj a fejem... komoly gondjaim vannak. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 1:41 am

Dominika13 írta:

Én minden filmmel így vagyok, aminek valami mondani valója van.. :D
Jaj, Dominikaaaaaaaaa!!! Film ajánló - Page 2 959844722 Én imádom az elgondolkoztató filmeket. A legutolsó ilyen a Pi élete volt, a könyvet is elolvastam, és még mindig sokat gondolkodom róla... Film ajánló - Page 2 2338758748
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:11 am

Sue írta:
Plusz úgy néztem végig, hogy igazából nem jöttem rá, hogy miről szól, hogy mit akar a közönségnek elmesélni...
Én minden filmmel így vagyok, aminek valami mondani valója van.. :D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 6:14 am

Én A messzi dél vadjait néztem meg, mivel Tom mind a zenéért, mind a filmért odavolt, de, hogy őszinte legyek, a filmnek pont az a legelhanyagolhatóbb, és a történetet legkevésbé befolyásoló része, amivel a nézőt áltatták az előzetesben. Plusz úgy néztem végig, hogy igazából nem jöttem rá, hogy miről szól, hogy mit akar a közönségnek elmesélni...
Vissza az elejére Go down
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 5:51 am

Jeremy új filmje is remekre sikeredett. :D
Nekem tetszett a Boszorkányvadászok és Famke meg remek volt banyának. :D
Nézzétek meg :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Jan. 06, 2013 2:11 am

LuluDarling írta:

Én végülis nem néztem meg, bevallom nem is tervezem, valamiért most nincs rája indíttatásom, de a szereplőgárda tényleg nagyon ott van és ugye nagyon híres maga a musical is, örülök, hogy akkor tényleg szuper lett!

Rám nagy hatással volt, és a húgomnak is igazán tetszett, pedig Ő nem egy musical rajongó!!!!!!!!!!!

A Hobbitból sosem elég, én már nagyon-nagyon várom a folytatást!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Jan. 06, 2013 2:02 am

Boszorka666 írta:
Nyomorultak: csodálatos és lenyűgöző film, remek színészi alakításokkal és fantasztikus zenékkel!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én végülis nem néztem meg, bevallom nem is tervezem, valamiért most nincs rája indíttatásom, de a szereplőgárda tényleg nagyon ott van és ugye nagyon híres maga a musical is, örülök, hogy akkor tényleg szuper lett!
És másodszorra is megnéztem a Hobbitot, még mindig fantasztikus, másodszorra még jobban élveztem, Thorinért oda vagyok!!! Film ajánló - Page 2 1511130120
Még egyszer tervben van a Pi élete is...az is nagyon tetszett.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Jan. 06, 2013 1:42 am

Nyomorultak: csodálatos és lenyűgöző film, remek színészi alakításokkal és fantasztikus zenékkel!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 1:45 am

Dominika13 írta:

Nem, Tessa, ez nem csúnya volt hanem brutálisan durva!! Pont ezért tetszett!!! Film ajánló - Page 2 959844722 De egyébként, az az érdekes, hogy amikor a könyvet olvastam erre is egész normális magyarázat volt.Film ajánló - Page 2 2338758748

Nem tehetek róla, hogy néha ennyire brutális dolgok szaladnak ki a fejemből. >< Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 11:24 pm

Teresa Romanova írta:

Ja, ott legalább nincs testvér szex. >< Na, de , ha a drága Tom lenne a testvérem engem se érdekelne. XD Jó ez csúnya volt, de nem tehetek róla.
Nem, Tessa, ez nem csúnya volt hanem brutálisan durva!! Pont ezért tetszett!!! Film ajánló - Page 2 959844722 De egyébként, az az érdekes, hogy amikor a könyvet olvastam erre is egész normális magyarázat volt.Film ajánló - Page 2 2338758748
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:51 am

Teresa Romanova írta:

Oh, ezer meg egy bocsánat. Igyekszem az on-topikokban is részt venni.
Semmi baj, csak azt hittem, esetleg valami probléma van, mert akkor szívesen segítek... Film ajánló - Page 2 2453078570 Mégiscsak ott tudsz a legjobban bekapcsolódni a fórum életébe és a társalgásba! Film ajánló - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:14 am

LuluDarling írta:
Teresa, van valami oka, amiért csak az off topikokban szólsz hozzá? Csak mert mindenki izgatottan várja, hogy az on-topikokban, az Avengers filmmel-színészekkel-karakterekkel kapcsolatban is beszélgethessünk! Film ajánló - Page 2 3920004554

Oh, ezer meg egy bocsánat. Igyekszem az on-topikokban is részt venni.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 5:47 am

Teresa, van valami oka, amiért csak az off topikokban szólsz hozzá? Csak mert mindenki izgatottan várja, hogy az on-topikokban, az Avengers filmmel-színészekkel-karakterekkel kapcsolatban is beszélgethessünk! Film ajánló - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 5:02 am

Dominika13 írta:
LuluDarling írta:

Na ez igaz, ugye én nagy Trónok Harca fanatikus vagyok, de mondjuk ott a könyv is túl van fűtve erotikával...úgyhogy mondhatják azt, hogy ebben is csak könyvhűek...na de a Spartacust ilyen formában konkrétan senki nem írta meg, úgyhogy bűzlik attól a szándéktól, hogy direkt ezt akarják adni a jónépnek...tudjátok, kenyeret, szexet és cirkuszt! Film ajánló - Page 2 959844722
Hát nagyjából, Film ajánló - Page 2 1959207375 Mondjuk ott van a "Szex és New York", azért anyám volt annyira oda, azon is látszik, hogy az HBO csinálta. És abból még könyv sincs ahonnan nézték volna. Mondjuk az a Trónok Harcához képest, karácsonyi kismese. Film ajánló - Page 2 3668024462

Ja, ott legalább nincs testvér szex. >< Na, de , ha a drága Tom lenne a testvérem engem se érdekelne. XD Jó ez csúnya volt, de nem tehetek róla.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:08 am

LuluDarling írta:

Na ez igaz, ugye én nagy Trónok Harca fanatikus vagyok, de mondjuk ott a könyv is túl van fűtve erotikával...úgyhogy mondhatják azt, hogy ebben is csak könyvhűek...na de a Spartacust ilyen formában konkrétan senki nem írta meg, úgyhogy bűzlik attól a szándéktól, hogy direkt ezt akarják adni a jónépnek...tudjátok, kenyeret, szexet és cirkuszt! Film ajánló - Page 2 959844722
Hát nagyjából, Film ajánló - Page 2 1959207375 Mondjuk ott van a "Szex és New York", azért anyám volt annyira oda, azon is látszik, hogy az HBO csinálta. És abból még könyv sincs ahonnan nézték volna. Mondjuk az a Trónok Harcához képest, karácsonyi kismese. Film ajánló - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Film ajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Film ajánló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A viking legendák - és a film

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Ajánló-
Ugrás: