Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzomb. Május 04, 2013 1:49 am

Már megint nagyon alkottál, Lulu! Faltam minden betűdet! Nagyon tetszik Loki és Loree kapcsolata, hogy egyre nyitottabbak egymás felé, illetve hogy Loree megpróbálta meggyőzni Lokit arról, hogy Thor mellette áll. Szuperságos volt! Fanfricik ♥ - Page 12 283655930
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyPént. Május 03, 2013 7:34 pm

És íme!!!

Őrangyal - Nyolcadik fejezet - Legenda és Valóság

Jó olvasást mindenkinek! Fanfricik ♥ - Page 12 1001172573
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyPént. Május 03, 2013 9:09 am

Sue írta:
Valóban komplex helyzet. Én utálnám ha valaki olyanhoz lennék hozzáláncolva, valaki olyan felé éreznék késztetést, akitől menekülnék ha a józan eszemre hallgatnék. Ez nagyon rossz érzés. Amikor legalább annyira vonz, mint amennyire taszít. Loki elméje meg valójában egy olyan labirintus, ahova soha nem akarnék betévedni. Találd ki mit találsz a következő sarkon túl, de ha megpróbálod is szinte teljesen biztos, hogy tévedsz. És tényleg nem tudom mit akarhat. Én simán kinézem belőle, hogy bántja Loree-t. Simán. Lehet, hogy túl kegyetlen vagyok. :D

Na igen Loki NEHÉZ ESET, szó szerint és igen nagyon is tud bántani másokat, igazán ért hozzá! De az a fene nagy igazság, hogyha nincs olyan személy, aki megtudná érteni, megszeretni és elérni, hogy bízzon benne és kiölni Lokiból az önutálat csíráját is, akkor semmi esély arra, hogy Loki megváltozzon! Szerintem ebben a történetben Loree erre a tökéletes személy, tekintve, hogy ő is lelkileg sérült személyiség, ennek és képességének köszönthetően talán sikerülhetne! Hogy ez a története kívűl, hogyan történe, az már más kérdes( de már lassan OFF is Fanfricik ♥ - Page 12 1959207375 )!

Szuper hír, hogy holnap jön a folytatás, már nagyon-nagyon várom!!!! Fanfricik ♥ - Page 12 335580231
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyPént. Május 03, 2013 8:59 am

Sue írta:
Valóban komplex helyzet. Én utálnám ha valaki olyanhoz lennék hozzáláncolva, valaki olyan felé éreznék késztetést, akitől menekülnék ha a józan eszemre hallgatnék. Ez nagyon rossz érzés. Amikor legalább annyira vonz, mint amennyire taszít. Loki elméje meg valójában egy olyan labirintus, ahova soha nem akarnék betévedni. Találd ki mit találsz a következő sarkon túl, de ha megpróbálod is szinte teljesen biztos, hogy tévedsz. És tényleg nem tudom mit akarhat. Én simán kinézem belőle, hogy bántja Loree-t. Simán. Lehet, hogy túl kegyetlen vagyok. :D
Ej-ej, hát mit szólna az ArmyKiller , ha ezt hallaná??? Fanfricik ♥ - Page 12 1959207375
Holnap jön a folyt. köv.! Nem ígérem meg, hogy sokkal közelebb fogtok jutni a megoldáshoz, de azért...remélem örültök majd neki! Fanfricik ♥ - Page 12 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyPént. Május 03, 2013 8:53 am

Valóban komplex helyzet. Én utálnám ha valaki olyanhoz lennék hozzáláncolva, valaki olyan felé éreznék késztetést, akitől menekülnék ha a józan eszemre hallgatnék. Ez nagyon rossz érzés. Amikor legalább annyira vonz, mint amennyire taszít. Loki elméje meg valójában egy olyan labirintus, ahova soha nem akarnék betévedni. Találd ki mit találsz a következő sarkon túl, de ha megpróbálod is szinte teljesen biztos, hogy tévedsz. És tényleg nem tudom mit akarhat. Én simán kinézem belőle, hogy bántja Loree-t. Simán. Lehet, hogy túl kegyetlen vagyok. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzer. Május 01, 2013 7:28 am

Sue írta:
Ez valóban nehéz ügy, hogy hogyan bízz meg valakiben, aki megbízhatatlan. Hogy higgy valakinek akinek a lételeme a hazudozás. Hogyan rakd a kezébe az életedet, ha bármikor bánthat. Én biztosan menekülnék tőle. Nagy ívben elkerülném. Baromi sokat kellene tennie azért, hogy higgyek neki, de akkor is folyamatosan rettegnék tőle, hogy majd akkor árul el, amikor már megbízok benne. Ez a legrosszabb Lokiban. Abszolút kiszámíthatatlan. Nem tervezhetsz vele, nem építheted bele a tervedbe, mert lehet, hogy pont a legrosszabbkor csinál valami olyat, amivel egyáltalán nem számoltál, és minden összedől, mint egy kártyavár.
Na igen, csak Loreeban meg ugye ott van folyamatosan a késztetés, hogy közelebb kerüljön hozzá, mert ez az ismeretlen energia, ami a kettejük kapcsolatát meghatározza, ez felül ír minden szabályt és minden ész érvet...Úgyhogy ő nagyon szenved attól, hogy ellen kell állnia annak a természetes késztetésnek, vágynak, amit egyszer már megtapasztalt, viszont most egy teljesen más mentalitású, lelki beállítottságú emberrel, illetve Istennel van dolga, akivel sajnos nem tud mit kezdeni. Így egy kicsit olyan, mintha a semmibe veszne ez a különleges képesség.
Szerintem Loki is vívódik magában, mert valahol mélyen tisztában van azzal, hogy Loree-t ez az energia irányítja és határozza meg az érzéseit vele kapcsolatban és valószínűleg lehetetlenség, hogy lelkileg bántsa őt, ha a testét pedig megvédi...ez testi-lelki védelem lenni, csak ő már olyan hosszú ideje él a saját elméjébe bezárva, hogy szerintem lehet, már azt sem tudja, hogy hol van a kulcs... Fanfricik ♥ - Page 12 3668024462 Szeretne is nyitni, meg nem is...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzer. Május 01, 2013 7:13 am

Ez valóban nehéz ügy, hogy hogyan bízz meg valakiben, aki megbízhatatlan. Hogy higgy valakinek akinek a lételeme a hazudozás. Hogyan rakd a kezébe az életedet, ha bármikor bánthat. Én biztosan menekülnék tőle. Nagy ívben elkerülném. Baromi sokat kellene tennie azért, hogy higgyek neki, de akkor is folyamatosan rettegnék tőle, hogy majd akkor árul el, amikor már megbízok benne. Ez a legrosszabb Lokiban. Abszolút kiszámíthatatlan. Nem tervezhetsz vele, nem építheted bele a tervedbe, mert lehet, hogy pont a legrosszabbkor csinál valami olyat, amivel egyáltalán nem számoltál, és minden összedől, mint egy kártyavár.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzer. Május 01, 2013 4:36 am

Boszorka666 írta:
WOW Domi nagyon szuper lett!!!!!! Örülök, hogy végre megírdat, gondolom sok munkával járt,de megérte igazán jó lett!
Fanfricik ♥ - Page 12 2453078570 Igazából szerintem nem nehéz megírni egy ilyet, nekem mindig úgy tűnt a könyvírás is, hogy csak szavakat raksz egymás után (persze tudom ám, hogy ennél bonyolultabb), csak ugye a Sötétség Szövetsége (fordítom: a tanáraink) megkeserítik a napjainkat, így nem nagyon van időm ide ülni, csak húsz percekre, úgy meg nem jut eszembe semmi, de megpróbálok a következővel jobban igyekezni!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzer. Május 01, 2013 1:00 am

Sue írta:
...mert én is fenntartással fogadom amit csinál. Nem tudok túllépni azon, hogy azt amit egész eddig takargatott, ami miatt úgy döntött, hogy legjobb védekezés a támadás, kiadja valamiért, hogy azt megszerezhesse. Én ettől automatikusan rosszat sejtek. Hogy valami nagyon, de nagyon rosszban sántikál. Komolyan elkezdek tőle félni, hogy mi lesz ha tényleg rosszban sántikál és sikerrel jár. Csak így tovább Lulu. Én már fosok Lokitól. X)
Igen, Loree-nak is ez a nagy baja...elvileg ki kellene alakítania egy egy igen szoros kapcsolatot Lokival, de fél túl sokat kérdezni Loki múltjáról, vagy mélyebben bele tekinteni az emlékeibe, mert azzal felbőszíti és akkor halálos hangulatba kerül, és akkor tényleg támad...viszont Loree azt sem meri megjátszani, hogy ő nyitna Loki felé és mutatna meg neki olyan dolgokat, amelyek a számára fájdalmasak, mert attól fél, hogy Loki felhasználja majd ellene...szóval igencsak sakk-matt a dolog...

Egyébként már most írom a 11. fejezetet és olyan jó, mert ahogy írom, úgy jutnak eszembe a dolgok...szerintem tetszeni fognak majd nektek a fejezetek, fejlemények, események...legalábbis nagyon remélem! Fanfricik ♥ - Page 12 2453078570


A hozzászólást LuluDarling összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 01, 2013 6:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzer. Május 01, 2013 12:14 am

LuluDarling írta:

Húúúú...köszi a kimerítő elemzést, imádom az ilyet!!! Fanfricik ♥ - Page 12 305504174

Nincs mit, de szerintem nagyon jól csinálod. Mert ugye Loki az első filmben tett dolgaival elérte, hogy fenntartással fogadja az ember amit mondd vagy csinál. Kivéve persze Thor, de ő külön kategória. XD És jól csinálod, mert én is fenntartással fogadom amit csinál. Nem tudok túllépni azon, hogy azt amit egész eddig takargatott, ami miatt úgy döntött, hogy legjobb védekezés a támadás, kiadja valamiért, hogy azt megszerezhesse. Én ettől automatikusan rosszat sejtek. Hogy valami nagyon, de nagyon rosszban sántikál. Komolyan elkezdek tőle félni, hogy mi lesz ha tényleg rosszban sántikál és sikerrel jár. Csak így tovább Lulu. Én már fosok Lokitól. X)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 6:39 am

WOW Domi nagyon szuper lett!!!!!! Örülök, hogy végre megírdat, gondolom sok munkával járt,de megérte igazán jó lett!
Gratulálok és sok sikert kívánok a folytatáshoz, amelyet kíváncsian várok!Fanfricik ♥ - Page 12 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 6:34 am

Sue írta:
Nos megmondom, hogy mi az, amiért szerintem jó Loki karaktere. Mert gyanakszom rá. XD Nem tudok megbízni benne. Ez után a fejezet után még inkább nem. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy mi járhat a fejében, milyen mögöttes szándék vezérli, hogy kiadja magát, hogy ennyire meg akarja tanulni a dolgot, ahelyett, hogy kijátszaná Loree-t. Mert megtehetné. Folyton azt várom ,hogy végül valami nagyon rosszindulatú dolog fog kisülni az egészből, még rosszindulatúbb, mint, hogy olyan témát kezd el feszegetni amiről tudja, hogy a másikat érzékenyen érint. szóval nem bízom benne, mert tisztára azt az érzést kelti bennem, hogy készül valamire. :D
Húúúú...köszi a kimerítő elemzést, imádom az ilyet!!! Fanfricik ♥ - Page 12 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 4:26 am

Nagyon hosszú idő után, de végre sikerült megcsinálnom a folytatást. Bocs a tényleg nagyon hosszú késésért, de a tanárok összefogtak - nem viccelek, tényleg összefogtak - ellenünk. Mindig ugyanazokra a napokra rakták a dogákat és rengeteg volt, az utóbbi időben, és így nem nagyon volt rá időm. De kész van, és ez a lényeg:
Fanfiction
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 2:07 am

Nagyon jó lett Lulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Érdeklődve várom a folytatást! Fanfricik ♥ - Page 12 2750705302
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 1:35 am

LuluDarling írta:


Ajjjajjj...Loki felfedezte a topikunkat!!! Fanfricik ♥ - Page 12 2453078570 Fanfricik ♥ - Page 12 3668024462

Fanfricik ♥ - Page 12 1959207375
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 12:20 am

"OH GOD..THE FANFICTION.." nagyon jó !!!!!! Fanfricik ♥ - Page 12 959844722
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 10:55 am

Nos megmondom, hogy mi az, amiért szerintem jó Loki karaktere. Mert gyanakszom rá. XD Nem tudok megbízni benne. Ez után a fejezet után még inkább nem. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy mi járhat a fejében, milyen mögöttes szándék vezérli, hogy kiadja magát, hogy ennyire meg akarja tanulni a dolgot, ahelyett, hogy kijátszaná Loree-t. Mert megtehetné. Folyton azt várom ,hogy végül valami nagyon rosszindulatú dolog fog kisülni az egészből, még rosszindulatúbb, mint, hogy olyan témát kezd el feszegetni amiről tudja, hogy a másikat érzékenyen érint. szóval nem bízom benne, mert tisztára azt az érzést kelti bennem, hogy készül valamire. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 9:08 am

Köszi Betty! Édesdrága vagy!!!

Ajjjajjj...Loki felfedezte a topikunkat!!! Fanfricik ♥ - Page 12 2453078570 Fanfricik ♥ - Page 12 3668024462

Fanfricik ♥ - Page 12 Loki_discovers_the_fanfics__by_toriachan-d6357dj
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 7:22 am

Lulu, ez tényleg nagyon jó lett!
Nekem is bejön a vacsorás rész, és tetszik ahogyan Loki közeledni próbál Loree-hoz.
Szerintem csak így tovább, kíváncsian várom az új részt! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 6:32 am

Boszorka666 írta:
Lulu csak gratulálni tudok, ez a fejezet is szuper lett! Jó ötlet volt ez a vacsora!!!!
Kíváncsian várom a folytatást!!!!
Köszi Boszi! Jövő hét szombaton érkezik!!! Fanfricik ♥ - Page 12 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 6:22 am

Lulu csak gratulálni tudok, ez a fejezet is szuper lett! Jó ötlet volt ez a vacsora!!!!
Kíváncsian várom a folytatást!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:50 am

Éjfúria írta:
Lulu,ez nagyon jó!!! :)
Köszi Kata, nem is tudtam, hogy te is olvasod! Fanfricik ♥ - Page 12 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:49 am

GwenPage írta:

Juhúú, végre! hooray Imádtam, már megint! Annyira de annyira jó! Tetszik ez a vacsorás ötlet Fanfricik ♥ - Page 12 459759068 Nagyon várom a folytatást, és Lokiék újabb közös gyakorlását! Fanfricik ♥ - Page 12 2750705302
Köszi Gwen, örülök, hogy tetszett!!! Egy hét múlva folyt. köv.!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:48 am

Lulu,ez nagyon jó!!! :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 5:13 am

LuluDarling írta:
Tádááááám!!!

Juhúú, végre! hooray Imádtam, már megint! Annyira de annyira jó! Tetszik ez a vacsorás ötlet Fanfricik ♥ - Page 12 459759068 Nagyon várom a folytatást, és Lokiék újabb közös gyakorlását! Fanfricik ♥ - Page 12 2750705302
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
12 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: