Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 11, 2013 3:19 am

Tudod, Lulu, most nagyon nem szeretlek... Pont a legjobb résznél abbahagyni?! Hogy itt egyen a fene újabb egy hétig?! Kegyetlen vagy!
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 11, 2013 1:58 am

LuluDarling írta:

Tessenek parancsolni!
Na látod, nagyon király lett! :D Ez van mikor hallgatsz rám. XD
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 11, 2013 1:14 am

Lulu nagyon-nagyon tetszett ez a fejezet is! Szerintem remekül írod meg, hogyan épül fel Loree és Loki kacsolata! Tudom írtam már, de elképesztően jól hozzod Loki karakterét, pedig mint mindannyian tudjuk Loki nem egyszerű eset, Loree pedig szerintem egy nagyon szerethető személy! Nagyon tetszet, Loree és Loki 24 órás egymással való kommunikálása! Kíváncsian várom, hogy milyen lesz az edzés!

Hatalmas gratuláció és sok sikert a folytatáshoz! Fanfricik ♥ - Page 11 711151169
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 11, 2013 12:49 am

Dominika13 írta:

Osztán tessék ám felrakni! :)
Tessenek parancsolni!

Őrangyal - Kilencedik fejezet - Eredmények
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyPént. Május 10, 2013 11:39 pm

LuluDarling írta:
Az elmúlt néhány napban nagyon sokat gondolkodtam a fricimen és azt hiszem, megvan az egész sztori...ettől olyan boldog vagyok! Fanfricik ♥ - Page 11 335580231
Osztán tessék ám felrakni! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyCsüt. Május 09, 2013 6:04 am

GwenPage írta:

Na igen, ez borzasztó ismerős... amikor görnyedek a regényem vázlatát bámulva, írni akarom, de egy szalmaszálat sincs erőm fölemelni, és akkor lenne kedvem hisztizni egy kiadósat... De azért te ne tégy így, hanem írd gyorsan a fejezetet, mert szétvet az izgalom! Fanfricik ♥ - Page 11 1001172573 Fanfricik ♥ - Page 11 305504174
Nyugi, a következő 3 fejezet már készen áll, csak mindig szeretek előlrébb járni...remélem, a hétvégén sikerül ismét bele vetnem magamat... Fanfricik ♥ - Page 11 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzer. Május 08, 2013 8:18 am

LuluDarling írta:

Csak az a rossz, amikor buzog benned a kedv és az ihlet, csak speciel időd nincs...de remélem, hogy a hétvégéig megmarad az ihlet...és akkor lesz rá időm is...

Na igen, ez borzasztó ismerős... amikor görnyedek a regényem vázlatát bámulva, írni akarom, de egy szalmaszálat sincs erőm fölemelni, és akkor lenne kedvem hisztizni egy kiadósat... De azért te ne tégy így, hanem írd gyorsan a fejezetet, mert szétvet az izgalom! Fanfricik ♥ - Page 11 1001172573 Fanfricik ♥ - Page 11 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzer. Május 08, 2013 5:59 am

GwenPage írta:

Ez szuper hír! rotlf Tényleg mesés érzés, amikor végre összeáll egy sztori! Fanfricik ♥ - Page 11 3920004554
Csak az a rossz, amikor buzog benned a kedv és az ihlet, csak speciel időd nincs...de remélem, hogy a hétvégéig megmarad az ihlet...és akkor lesz rá időm is...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyKedd Május 07, 2013 9:26 pm

LuluDarling írta:
Az elmúlt néhány napban nagyon sokat gondolkodtam a fricimen és azt hiszem, megvan az egész sztori...ettől olyan boldog vagyok! Fanfricik ♥ - Page 11 335580231

Ez szuper hír! rotlf Tényleg mesés érzés, amikor végre összeáll egy sztori! Fanfricik ♥ - Page 11 3920004554
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyKedd Május 07, 2013 9:06 pm

LuluDarling írta:
Az elmúlt néhány napban nagyon sokat gondolkodtam a fricimen és azt hiszem, megvan az egész sztori...ettől olyan boldog vagyok! Fanfricik ♥ - Page 11 335580231

Ez fantasztikus Lulu!!!!!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 11 2750705302
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyKedd Május 07, 2013 7:40 am

Sue írta:
Az tök jó. Én úgysem örülhetek ilyen örömöknek. Megvan honnan akarok indulni, az is, hogy hová akarok érkezni, bár az még alakulhat kicsit, de az odavezető utat nem tudom összeegyeztetni. XD Piszok rossz érzés.
Na az oda vezető útnál még nálam is vannak göröngyök...de remélem, ahogyan lépésről lépésre jutok előre, majd azok is elsimulnak... Fanfricik ♥ - Page 11 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyKedd Május 07, 2013 7:19 am

Az tök jó. Én úgysem örülhetek ilyen örömöknek. Megvan honnan akarok indulni, az is, hogy hová akarok érkezni, bár az még alakulhat kicsit, de az odavezető utat nem tudom összeegyeztetni. XD Piszok rossz érzés.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyKedd Május 07, 2013 7:16 am

Az elmúlt néhány napban nagyon sokat gondolkodtam a fricimen és azt hiszem, megvan az egész sztori...ettől olyan boldog vagyok! Fanfricik ♥ - Page 11 335580231
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyVas. Május 05, 2013 8:13 am

Sue írta:
Na jó, azért Loree egy kicsit mégis elárulta, hogy Loki célt tévesztett, mert különben nem kezdte volna el győzködni, hogy Thor ráébredt a hibájára, kárpótolni akarja és tényleg szereti őt. :P
De azt már Loki egyik megjegyzésére - a halhatatlanság örömeiről - tette szóvá, úgy jött a képbe, nem az emlék kapcsán...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyVas. Május 05, 2013 8:11 am

Na jó, azért Loree egy kicsit mégis elárulta, hogy Loki célt tévesztett, mert különben nem kezdte volna el győzködni, hogy Thor ráébredt a hibájára, kárpótolni akarja és tényleg szereti őt. :P
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyVas. Május 05, 2013 7:06 am

Sue írta:
Most, hogy így mondod, lehet tényleg csak azt akarta megmutatni, hogy az amit mi látunk, valójában csak Thor nagyzolási mániájának eredménye. De ha én lettem volna ott, engem sem csak Thor kötött volna le. Az pedig tévhit, hogy az ember arca érzelemmentes, amikor azt hiszi, hogy az. Ha az arca nem is árulja el, a szemei úgyis elfogják. Nem csodálom, hogy Loree kényelmetlenül érezte magát a dolog után. Őszintén erre nem is nagyon lehet mit reagálni.
Na igen, szóval igazából Loki saját csapdájába esett, mert miközben saját testvérére akarta terelni a negatív figyelmet és beégetni, tudtán és akaratán kívül kiadott magából/magáról is valamit...Loree szerintem azért is nem állt neki ott sajnálkozni, meg ölelgetni, egy részről mert félti az életét Fanfricik ♥ - Page 11 1959207375 más részről meg szerintem azonnal átlátta, hogy Loki teljesen véletlenül engedte közel magához...mert nem ez volt a célja. Ez inkább csak egy bónusz volt. És Loree nem akarta erre felhívni a figyelmét...
Néha megvannak az előnyei annak, hogy Loki mindig magából indul ki...mert így sok dolgot nem vesz számításba, ahogyan egy másik ember viselkedhet, vagy ahogyan egy másik ember reagálhat bizonyos dolgokra. Ez az egyik gyengéje...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyVas. Május 05, 2013 3:41 am

Most, hogy így mondod, lehet tényleg csak azt akarta megmutatni, hogy az amit mi látunk, valójában csak Thor nagyzolási mániájának eredménye. De ha én lettem volna ott, engem sem csak Thor kötött volna le. Az pedig tévhit, hogy az ember arca érzelemmentes, amikor azt hiszi, hogy az. Ha az arca nem is árulja el, a szemei úgyis elfogják. Nem csodálom, hogy Loree kényelmetlenül érezte magát a dolog után. Őszintén erre nem is nagyon lehet mit reagálni.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptyVas. Május 05, 2013 2:50 am

Sue írta:
Én a másodikra gondolok. :) Értem, hogy próbálja magukat, de legfőképpen Lokit elmozdítani a holtpontról, de ha kicsit is ismeri, ami felöl nincs kétségem, akkor sejthette, hogy Loki úgy érzi magát ettől, mintha pszichológusnál lenne aki az érzelmeit boncolgatja. XD Az ilyenre szerintem sok más ember is ugrik, de ő... Na ő harciasabb, szóval nem győztem ámulni, hogy még arra is képes volt, hogy SZÉPEN KÉRJE Loree-t, hogy hanyagolják a témát. Egyik döbbenetből estem a másikba. XD De mondjuk ez is érdekes, hogy Loki megmutatja, hogy mennyire rosszul esett neki Thor felé irányuló nemtörődömsége, miközben hallani sem akar arról, hogy ez esetleg nem így volt, vagy nem volt szándékos. Furán van összerakva ez a pasi, az egyszer biztos. :D De én imádom. De lassan abbahagyom, mert tartok tőle, hogy kezdek ömlengésbe átmenni. XD
Amennyire ő suta az érzelmekkel kapcsolatban, szerintem lehet, azt bele sem vette a pakliba, hogy Loree őt is látni fogja, mármint kívülről látja az ő fiatalkori mivoltát, a reakcióját minderre...hogy látszik az arcán, a tekintetén, mennyire fáj neki, hogy Thor elhanyagolja. Szerintem ő csak rá akart kontrázni Loree történetére, mármint hogy egy földi halandónak a mennydörgésről és a villámlásról Thor jut az eszébe, oda van meg vissza és lelkesedik, miközben nem más, mint egy Isten játékszere...szóval ő szerintem csak le akarta járatni Thort, hogy - amiképpen ő is mondta - megmutatta az Ő szemével a mennydörgést és a villámlást...de szerintem azt kihagyta a számításból, hogy Loree nem csak Thorra fog figyelni...nem Thort akarja meggyűlölni, mert villámokat küld a földre, pusztán erőfitogtatásból, hogy felnézzenek rá...őt sokkal inkább érdekli az a magányos, szomorú fiú ott a Szivárvány-híd szélén...
Egyébként pedig ömlengjetek csak nyugodtan - bár szerintem ez nem az - el sem hiszitek, milyen sokat jelent, hogy ki tudom ezt veletek beszélni. tényleg rengeteg erőt, ihletet és új ötletet ad a ti látásmódotok is... Fanfricik ♥ - Page 11 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 9:38 am

Én a másodikra gondolok. :) Értem, hogy próbálja magukat, de legfőképpen Lokit elmozdítani a holtpontról, de ha kicsit is ismeri, ami felöl nincs kétségem, akkor sejthette, hogy Loki úgy érzi magát ettől, mintha pszichológusnál lenne aki az érzelmeit boncolgatja. XD Az ilyenre szerintem sok más ember is ugrik, de ő... Na ő harciasabb, szóval nem győztem ámulni, hogy még arra is képes volt, hogy SZÉPEN KÉRJE Loree-t, hogy hanyagolják a témát. Egyik döbbenetből estem a másikba. XD De mondjuk ez is érdekes, hogy Loki megmutatja, hogy mennyire rosszul esett neki Thor felé irányuló nemtörődömsége, miközben hallani sem akar arról, hogy ez esetleg nem így volt, vagy nem volt szándékos. Furán van összerakva ez a pasi, az egyszer biztos. :D De én imádom. De lassan abbahagyom, mert tartok tőle, hogy kezdek ömlengésbe átmenni. XD
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 9:15 am

Ismét csak fantasztikus fejezet lett!

Nagyon tetszik hogy Loki próbál megbízni valakiben.
Az olvasó szinte eggyé válik Loree-val, mikor a lány megérinti Lokit, olyan mintha én tenném meg,
és szinte érzem Loreet a fejemben. Ezt nagyon kevés történetnél tapasztaltam csak.
Az ember szinte várja hogy még többet olvashasson :)
Csak gratulálni tudok! Fanfricik ♥ - Page 11 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 8:17 am

Jaj, nagyon köszi csajok!!! Imádlak titeket!!!
Sue, szerintem Loree nem igazán úgy gondolt erre az emlékre, mint "Thor-os téma", sokkal inkább Lokit akarta bevonni a saját gyermekkorába, azon a közös ponton keresztül, amit a skandináv mitológia, vagyis nemes egyszerűséggel Ők jelentenek...ha viszont az utána következőkre gondolsz, hát...igazából akkor a Thor témát Loki hozta fel, Loree csupán csak annyit tett, hogy megosztotta tapasztalatait és gondolatait Lokival Thorról...Szegény Loree már minden hangszeren játszik, csak hogy valamerre végre elmozduljanak a holtpontról...

Egyébként most igen izgalmas 3-4 fejezet elé nézünk...úgyhogy az elkövetkezendő egy hónapra nagyon kíváncsi leszek...illetőleg a véleményekre! Fanfricik ♥ - Page 11 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 6:20 am

Fantasztikus lett Lulu, nekem nagyon tetszett!
Szerintem remek, ahogyan megírod, hogyan fejlődik Loki és Loree kapcsolata, hogyan kerülnek közelebb egymáshoz és hogyan indultak mindketten azon az úton, hogy ténylegesen és teljesen megbízzanak egymásban, persze ennek az útnak a vége nagyon messze van még! Loree bátor csajszi, hogy felhozzta a Thor témát, de Loki magához képest, egész jól kezelte!
Hatalmas gratula Lulu és sok sikert a folytatáshot, melyet izgatottan várok!!!! Fanfricik ♥ - Page 11 711151169
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 3:49 am

Megint hatalmas lett!!! Annyira tetszik, ahogy Loree és Loki kapcsolata fejezetről fejezetre épül és változik. :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 3:44 am

Na jó Lulu. Túl jól írod. Már lassan ott tartok, hogy mély tanulmányt készítek Loree-ről, Lokiról, meg a kettejük viszonyáról, illetve ebből létrehozható dolgokról. Nagyon durva. Loree nagyon merész. Komolyan amikor a Thor témát szóba hozta, teljesen olyan érzésem volt, mintha egy kézigránát kioldótszegével játszadozna. Csak egy kicsit birizgálja jobban, mint kellene és az arcába robban. De minden tiszteletem Lokié, mert igencsak jól viselte, hogy az érzékeny pontját böködik. Úgy fest, tényleg képes változni. Persze ha megvan hozzá a megfelelő motiváció. Na jó ez most megint gonosz volt. X) Visszatérve arra, hogy mit szólna Loki ahhoz amit mondtam. Nem mondom, hogy én nem tennék próbát arra, hogy ráébresszem, hogy nem mindenki azért létezik, hogy őt bántsa, de hogy félnék is tőle az biztos. És ezt pont a kiszámíthatatlanságának köszönheti.


A hozzászólást Sue összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 04, 2013 7:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 EmptySzomb. Május 04, 2013 1:55 am

GwenPage írta:
Már megint nagyon alkottál, Lulu! Faltam minden betűdet! Nagyon tetszik Loki és Loree kapcsolata, hogy egyre nyitottabbak egymás felé, illetve hogy Loree megpróbálta meggyőzni Lokit arról, hogy Thor mellette áll. Szuperságos volt! Fanfricik ♥ - Page 11 283655930
Köszi Gwen!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 11 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
11 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: