Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fanfricik ♥

Go down 
+7
GwenPage
CarrieJ.
Sue
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyHétf. Május 20, 2013 3:04 am

Nagyon jó az új fejezet. Csak ámuldozok rajta. Az azért fájt, hogy meg lettünk fosztva Loki bocsánat kérésétől, ami valljuk be, nem az erősségei közé tartozik. Na meg ez a, én egy Isten vagyok... Lokiiii, nőj már feeel! Még Jötünheimben is nagyobb képességet mutatott a csapatmunkára, mint itt. Sőt ott még képes is volt védeni a többieket annyira amennyire tudta (gondolok itt Fandralra). De amúgy. Le sem esik neki, mint jelent az ha már nincs körülötte pajzs. Amikor meg rámutatnak a bökkenőre, inkább nem mond semmit. Totál kivagyok tőle. Azt hiszem nagyon kínos szituk kerekednének belőle, ha egyszer udvarlásra adná a fejét. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyVas. Május 19, 2013 4:36 am

Jaj csajok, nagyon köszönöm a kommenteket! Bevallom őszintén, én is úgy éreztem, hogy ez az egyik legjobban sikerült az eddigiek közül, az egyik legőszintébb, ami a legtöbbet bemutatja Loree és Loki igen viharos kapcsolatából és érzelmeiből. Örülök, hogy tényleg átjött mindaz, amit szerettem volna leírni benne.
Kitartás! Már nem kell sokat várni és fény derül Loree rejtélyes Őrangyal múltjára is...már csak néhány fejezet... Fanfricik ♥ - Page 10 464751818 Azért remélem, addig sem fogtok unatkozni!

Gondoltam még azt beírom, hogy most írom éppen Loki és Loree első közös harcát, hát nagyon kíváncsi vagyok a fogadtatásra, mert az ilyen fejezetektől őszintén bevallom, hogy mindig nagyon félek, mert úgy gondolom, a romantikus, érzelmes rész elég jól megy, de ha egy kis akcióra kerül a sor, abban lényegesen sutább vagyok...szóval majd 2 hét múlva meglátjátok, hogy sikerült... Fanfricik ♥ - Page 10 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyVas. Május 19, 2013 1:04 am

Juj, Lulu, már megint nagyot alkottál! Izgatottan várom a folytatást! Loki karakterfejlődése nagyon tetszik, iszonyú ügyesen vezeted a sztorit, és nagyon érdekel, hogy Loree vajon miket élt át, amik ennyire sok fájdalmat okoznak neki! Siess a folytatással! Fanfricik ♥ - Page 10 3920004554
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 18, 2013 11:50 pm

Nagyon jó lett Lulu! Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fognak terepen együtt dolgozni. Elvégre mindkettejüknek nehéz ez az egész, és mégis, mindketten nagyon akarják. De most komolyan, Loki akkora karakter fejlődésen megy keresztül Loree irányába, amit nem is vártam volna tőle! Ez a "vele" dolog pedig még mindig nagyon bejövős! Annyira árnyékolt, hogy az már nem igaz! Néha elgondolkodom, Loree vajon miken mehetett keresztül? Hisz amikor arra a másikra gondol, szinte tapintható a fájdalma. Nagyon tetszik, így tovább. :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 18, 2013 10:08 pm

LuluDarling írta:
Nos, íme a folytatás...ez most kicsit hosszabb, mint az eddigi fejezetek, remélem, hogy tetszeni fog! Szerintem izgalmas és érzelmes fejezet...

Tizedik fejezet - Pánik

Igen valóban izgalmas és érzelmes fejezet lett. Nekem ez a fejezet tetszett eddig legjobban. Nagyon sajnáltam Loree-t, borzasztó hogy mennyi "súly nyomja a vállát", mennyi fájdalommal kell megbírkóznia és még a kétségei is ott vannak Loki irányában. Nagyon tetszett az rész mikor Loree elmondta Lokinak mire kell odafigyelnie, bezzeg Loki meg jött "Én egy isten vagyok" szöveggével!
Gratulálok és sok sikert kívánok a folytatáshoz!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 18, 2013 6:52 am

Nos, íme a folytatás...ez most kicsit hosszabb, mint az eddigi fejezetek, remélem, hogy tetszeni fog! Szerintem izgalmas és érzelmes fejezet...

Tizedik fejezet - Pánik
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyCsüt. Május 16, 2013 8:11 am

Sue írta:

Na igen. Általában ez szokott lenni. De kb az összes gonoszkodó így jár. :D
Csak ezt Loki valahogy nem képes feldolgozni... Fanfricik ♥ - Page 10 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyCsüt. Május 16, 2013 7:19 am

LuluDarling írta:

...és arra ő mindig rája szokik cseszni... Fanfricik ♥ - Page 10 1959207375

Na igen. Általában ez szokott lenni. De kb az összes gonoszkodó így jár. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyKedd Május 14, 2013 6:53 am

Sue írta:
Domiéban. :D A tiédben szerintem még nem kezdett el szórakozni. Ott még csak kóstolgatja a többieket. XD
...és arra ő mindig rája szokik cseszni... Fanfricik ♥ - Page 10 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyHétf. Május 13, 2013 9:02 am

Domiéban. :D A tiédben szerintem még nem kezdett el szórakozni. Ott még csak kóstolgatja a többieket. XD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyHétf. Május 13, 2013 6:44 am

Sue írta:
Áhh, már így el tudtam olvasni. Nagyon jó lett. Kíváncsi vagyok mi történik azután, hogy Loki ilyen jól kiszórakoztat magát. :)
Domiéban, vagy az enyémben? Fanfricik ♥ - Page 10 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyHétf. Május 13, 2013 5:30 am

Áhh, már így el tudtam olvasni. Nagyon jó lett. Kíváncsi vagyok mi történik azután, hogy Loki ilyen jól kiszórakoztat magát. :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyVas. Május 12, 2013 4:31 am

Domi, Lulu, mindkettőtök történetétől teljesen le vagyok hidalva! Fanfricik ♥ - Page 10 2750705302 Izgatottan várom a folytatást mindkét történetnél! hooray
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyVas. Május 12, 2013 12:18 am

Dominika13 írta:

Köszi! Fanfricik ♥ - Page 10 2453078570 Mint Lulunak, már nekem is megvan a full sztori a fejemben, csak le kell írni! Ha szerencsém van, akkor ide tudok majd ülni, és akkor akár már szerdára is kész lehet a következő fejezet!

Az nagyon klassz lenne, én drukkolok!!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 10 1001172573
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptyVas. Május 12, 2013 12:17 am

Boszorka666 írta:
Domi szerintem nagyon szépre sikeredett ez a fejezet, aranyos volt ez a "álom dolog"!!!!!!
Gratula és sok sikert a folytatáshoz, amelyet kíváncsian várok!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 10 3920004554
Köszi! Fanfricik ♥ - Page 10 2453078570 Mint Lulunak, már nekem is megvan a full sztori a fejemben, csak le kell írni! Ha szerencsém van, akkor ide tudok majd ülni, és akkor akár már szerdára is kész lehet a következő fejezet!
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 11:12 pm

Domi szerintem nagyon szépre sikeredett ez a fejezet, aranyos volt ez a "álom dolog"!!!!!!
Gratula és sok sikert a folytatáshoz, amelyet kíváncsian várok!!!!!! Fanfricik ♥ - Page 10 3920004554
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 10:59 pm

Sue írta:
Domi, nekem valamiért egy hibaüzenetet ad be és nem tudom elolvasni...
megpróbálom megoldani
most próbáld meg:fanfiction (megint)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 9:03 am

Sue írta:
Direkt kínzol? Lefogadom, hogy élvezed! -.-
Mint már említettem volt, nagyon jó volt a mesterem... Yesmaster
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 8:41 am

Domi, nekem valamiért egy hibaüzenetet ad be és nem tudom elolvasni...
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 8:40 am

Direkt kínzol? Lefogadom, hogy élvezed! -.-
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 7:31 am

Sue írta:
Nagyon kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből a tréningből, de van egy olyan gyanúm, hogy nem sok jó. Szerintem valaki nagyon rosszul fogja érezni magát a végén, és akkor Loree, majd jöhet azzal, hogy ő megmondta, hogy várni kellett volna addig amíg teljesen tökéletes nem lesz az összhang.
És ha tudnád, hogy addig még van 2 fejezet... lolol Majd júniusban lesz tréning...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 7:13 am

Nagyon kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből a tréningből, de van egy olyan gyanúm, hogy nem sok jó. Szerintem valaki nagyon rosszul fogja érezni magát a végén, és akkor Loree, majd jöhet azzal, hogy ő megmondta, hogy várni kellett volna addig amíg teljesen tökéletes nem lesz az összhang.
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 4:24 am

LuluDarling írta:

Tessenek parancsolni!
Köszi Lulu,nagyon tetszett.Várom a folytatást.:)
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 3:33 am

LuluDarling írta:

Egyébként talán azzal majd kiengesztellek titeket, hogy a következő fejezet kb. 1 oldallal hosszabb, mint az előzőek...mert úgy 2,5 oldalasak, ez pedig majdnem 4...
Na ennek nagyon örülök, már nagyon várom a folytatást! Fanfricik ♥ - Page 10 2750705302
Az enyémnek is kész egy újabb fejezete:
Fanfiction
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 EmptySzomb. Május 11, 2013 3:29 am

Sue írta:
Tudod, Lulu, most nagyon nem szeretlek... Pont a legjobb résznél abbahagyni?! Hogy itt egyen a fene újabb egy hétig?! Kegyetlen vagy!
Tudod, nagyon jó volt a mesterem...He is Loki...of Asgard...and he is burdened with glorious purpose...And he is the ArmyKiller Iloveu
Egyébként talán azzal majd kiengesztellek titeket, hogy a következő fejezet kb. 1 oldallal hosszabb, mint az előzőek...mert úgy 2,5 oldalasak, ez pedig majdnem 4...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Fanfricik ♥ - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fanfricik ♥   Fanfricik ♥ - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fanfricik ♥
Vissza az elejére 
10 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: