Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+17
Noriya
adrilimo
DeloraMercel
ramessz
Alekto
Éjfúria
Johy14
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 8:22 am

Szia Amy!
Nagyon nagyon örülök hogy csatlakoztál hozzánk, érezd jól magad nálunk!! :)
Ha bármi segítségre lenne szükséged szólj bátran! ;) 👋 Üdv a fedélzeten! - Page 8 305504174
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 8:19 am

Sziasztok! :D
A nevem Amy és borzasztóan rajongok a Marvel filmekért *-* Kedvenc Marvel filmem viszont nincs mert mindet imádom úgy ahogy vannak. <3 Kedvenc karakterem Loki, mert magával ragadt az az elveszett lelke, a bátyja által való elnyomottsága és a bizonyítási vágya. (+ hála Tom-nak a szép szemei és a hangja). Meg Tony Stark-ot is bírom, mert ő meg egy bohóc. Lényeg a lényeg, hogy nagyon örülök, hogy csatlakozhattam ehhez a fórumhoz :D Nem tudom, hogy még mit írhatnék... kérdezzetek, ha valamire még kíváncsiak vagytok :D ;)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyVas. Dec. 30, 2012 3:23 am

Szia Tessa, remélem, jól érzed majd magad a fórumon :) Hozzád hasonlóan én is minden karakterért oda vagyok, de Loki a kedvenc Üdv a fedélzeten! - Page 8 1970669489
A Twilight véleményem szerint Edward és Bella nélkül nagyon jó könyv lenne, de nem azt tekintem 'vámpír-sablonnak'.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyPént. Dec. 28, 2012 1:23 am

Szia Teresa (nagyon szép a neved)!!!!!!!!!!!!!!
Kívánom hogy érezd magad nagyon jól a fórumon, üdv nálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :flower:
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyPént. Dec. 28, 2012 12:45 am

Szia Teresa! (annyira tetszik a neved!)
De jó végre valaki olyat megismerni aki szintén nincs oda a Twilight-ért. Nem azt mondom, hogy rossz, egyszerűen valahogy nekem Penge az a vámpír, aki vámpír. :roll: (most ugrott be, hogy az is Marvel :D ) Nagyon örülök, hogy itt vagy, remélem jól fogod magad érezni a fórumon! 👋
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 9:17 am

Szia Tessa!

Én is szeretnélek nagyon sok szeretettel üdvözölni a fórumon! Remélem nagyon jól fogod magad érezni és sok hozzászólást írsz majd nekünk Üdv a fedélzeten! - Page 8 283655930
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 7:43 am

Szia Tessa!

Én is üdvözöllek a fórumon! 👋 Érezd jól magad és írj sok-sok hozzászólást nekünk! Üdv a fedélzeten! - Page 8 2750705302
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 7:29 am

Szia Tessa!

Üdvözöllek a fórumon! Miután nagyon szép bemutatkozást írtál asszem nekem nem is lenne már kérdésem, csak annyit
mondanék hogy érezd jól magad nálunk, és kellemes időtöltést kívánok! :)

Mrs. Captain America (Betty) 👋
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:52 am

Teresa Romanova írta:

Jaj, nem azért mondtam mert baj lenne, csak furcsa volt. A középkorban írták így a neveket főleg a nemesekét, én meg nem tudok róla, hogy az lennék. :D
Értettem főnök. :D
Okés, örülök, hogy nem haragszol. Az idézés még nem megy tökéletesen, ajánlani tudom, hogy mielőtt elküldöd a hozzászólást, használd a "preview", előnézet gombot, mert akkor már előre látod, ha valami nem stimmel és még tudod javítani. Én most kijavítottam, de erre a problémára is találsz választ a hozzászólások topikban. Üdv a fedélzeten! - Page 8 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:43 am

LuluDarling írta:
Upsz, bocsi Tessa, rosszul írtam, nagyon szégyellem magamat... Üdv a fedélzeten! - Page 8 2453078570 Mentségemre szóljon, hogy már vagy ötödik órája csücsülök a gép előtt és lassan összefolyik minden...
Még csak annyi, ha választ írsz valakinek, akkor kérlek úgy csináld, hogy fölülre kerüljön az ő írása és alá az, amit te válaszolsz rá. Előre is köszönöm! Üdv a fedélzeten! - Page 8 37686141


Jaj, nem azért mondtam mert baj lenne, csak furcsa volt. A középkorban írták így a neveket főleg a nemesekét, én meg nem tudok róla, hogy az lennék. :D
Értettem főnök. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:40 am

Teresa Romanova írta:
Theresa így még senki nem írta a nevemet. Teresa vagy Tessa kinek, hogy tetszik, de a "Tessa" két betűvel rövidebb. :D
Amúgy meg nem utálom én a Sagat csak olyan furák a vámpírok benne.
Köszönöm szépen, a tanácsokat mind megfogadom és jó diákként elolvasok mindent. :D
Upsz, bocsi Tessa, rosszul írtam, nagyon szégyellem magamat... Üdv a fedélzeten! - Page 8 2453078570 Mentségemre szóljon, hogy már vagy ötödik órája csücsülök a gép előtt és lassan összefolyik minden...
Még csak annyi, ha választ írsz valakinek, akkor kérlek úgy csináld, hogy fölülre kerüljön az ő írása és alá az, amit te válaszolsz rá. Előre is köszönöm! Üdv a fedélzeten! - Page 8 37686141
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:27 am

Theresa így még senki nem írta a nevemet. Teresa vagy Tessa kinek, hogy tetszik, de a "Tessa" két betűvel rövidebb. :D
Amúgy meg nem utálom én a Sagat csak olyan furák a vámpírok benne.
Köszönöm szépen, a tanácsokat mind megfogadom és jó diákként elolvasok mindent. :D

LuluDarling írta:
Szia Theresa! (Szólítsunk így, vagy esetleg más néven?)

Először is nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, mindig nagyon örülünk az új tagoknak! Remélem, hogy jól fogod érezni magadat köztünk, a társaság nagyon kedves, minden újoncot szeretettel fogadunk, úgyhogy ezzel nem lesz probléma. Ami az össze-vissza írogatást illeti, igyekeztem a fórum témákat és topikokat úgy kialakítani, hogy a címeik azért utaljanak arra, miket lehet lehet oda rakni, sok esetben vannak átfedések, de ha mégis rossz helyre kerülne valami, majd úgyis szólunk, vagy én, vagy valamelyik modi, ami nem rossz indulat, inkább segítő szándék. Üdv a fedélzeten! - Page 8 464751818
Én a magam részéről detto szeretem a vámpírokat, de nekem a Twilight szívügyem, természetesen megértem, hogy valaki nincs oda a Sagáért, vagy ez így.
Örülök, hogy te ilyen sok karakterért is lelkesedsz a Marvel-univerzumban, itt a fórumon 90%-ban Tom/Loki rajongók vannak, úgy is fogalmazhatnék, hogy "kissé" túlsúlyba kerültünk... Üdv a fedélzeten! - Page 8 2453078570
Ha bármiben segítségre van szükséged, akkor csak szólj, illetve ajánlom figyelmedbe a fórm "Segítség!" témájának "Hozzászólások" topikját, ahol ábrákkal illusztrálva van leírva sokminden.

Jó szórakozást a fórumhoz! Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:18 am

Szia Theresa! (Szólítsunk így, vagy esetleg más néven?)

Először is nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, mindig nagyon örülünk az új tagoknak! Remélem, hogy jól fogod érezni magadat köztünk, a társaság nagyon kedves, minden újoncot szeretettel fogadunk, úgyhogy ezzel nem lesz probléma. Ami az össze-vissza írogatást illeti, igyekeztem a fórum témákat és topikokat úgy kialakítani, hogy a címeik azért utaljanak arra, miket lehet lehet oda rakni, sok esetben vannak átfedések, de ha mégis rossz helyre kerülne valami, majd úgyis szólunk, vagy én, vagy valamelyik modi, ami nem rossz indulat, inkább segítő szándék. Üdv a fedélzeten! - Page 8 464751818
Én a magam részéről detto szeretem a vámpírokat, de nekem a Twilight szívügyem, természetesen megértem, hogy valaki nincs oda a Sagáért, vagy ez így.
Örülök, hogy te ilyen sok karakterért is lelkesedsz a Marvel-univerzumban, itt a fórumon 90%-ban Tom/Loki rajongók vannak, úgy is fogalmazhatnék, hogy "kissé" túlsúlyba kerültünk... Üdv a fedélzeten! - Page 8 2453078570
Ha bármiben segítségre van szükséged, akkor csak szólj, illetve ajánlom figyelmedbe a fórm "Segítség!" témájának "Hozzászólások" topikját, ahol ábrákkal illusztrálva van leírva sokminden.

Jó szórakozást a fórumhoz! Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 5:03 am

Sziasztok! Szép estét!

Reményeim szerint nem fogok össze-vissza írni. Ismeretlen közegben előfordul velem.
Szerintem mindenkinek vannak szakaszai, egyszer a vámpírokat szeretjük, majd ezt megunjuk és jönnek a zombik. Mondhatnám, hogy nálam is így volt, de csak részben igaz. Még mindig szeretem a vérszívókat és a zombikat is. ( nem a Twlight-félét, bocsi, ha valakit magamra haragítok már így első körben, de őket valahogy nem csípem). Marvel imádatom pedig Elektrával és Daredevillel kezdődött, utána meg berobbant a köztudatba Tony Stark.. Olyan szemekkel tapadtam képernyőre, mint az animékben lévő kiscsajok mikor valami szépet látnak. Aztán persze ott volt a Thor is. Nos, igen Chris Hemsworth felsőteste láttán én is elájultam. :D Mégsem ő volt az aki megfogott, hanem Loki és az őt alakító színész Mr. Hiddleston, annyira fanatikus vagyok, hogy minden filmjét megnéztem, a War Horse-t pedig legalább 4-szer. Aztán ott van a drága Hawkeye vele is így voltam csak Loki lelökdöste a trónról, de aki még nem látta a Bombák földjét mindenképpen nézze meg. :D
Nem is akarok már többet írni. Ebből a pár sorból is meglehet állapítani, hogy veszedelmes rajongója vagyok a Marvelnak és az Avengersnek. :D Természetesen sok mást is nézek, azokról is szívesen mesélek, ha lesz érdeklődő.
Üdv a fedélzeten! - Page 8 1970669489


Teresa
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:46 am

GwenPage írta:

Szia Betty!
Köszönöm szépen, abban nem lesz hiba Üdv a fedélzeten! - Page 8 37686141 Üdv a fedélzeten! - Page 8 1001172573 Egyszerűen imádom a fórumot, ha tehetném, reggeltől-estig itt lógnék... Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169

Nagyon örülök hogy ilyen lelkes vagy, én is nagyon szeretek itt lógni, jó a társaság :)
Tényleg érezd itthon magad közöttünk ;)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:22 am

Mrs. Captain America írta:
Szia Gwen!

Kicsit megkésve, de üdvözöllek én is a fórumon! :)
Érezd jól magad, nagyon örülök hogy regisztráltál hozzánk! Üdv a fedélzeten! - Page 8 1583043698
Erősítsük együtt a Loki rajongók táborát! ;DD

Mrs. Captain America (Betty) Üdv a fedélzeten! - Page 8 2239293072

Szia Betty!
Köszönöm szépen, abban nem lesz hiba Üdv a fedélzeten! - Page 8 37686141 Üdv a fedélzeten! - Page 8 1001172573 Egyszerűen imádom a fórumot, ha tehetném, reggeltől-estig itt lógnék... Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyKedd Dec. 18, 2012 6:40 am

Szia Gwen!

Kicsit megkésve, de üdvözöllek én is a fórumon! :)
Érezd jól magad, nagyon örülök hogy regisztráltál hozzánk! Üdv a fedélzeten! - Page 8 1583043698
Erősítsük együtt a Loki rajongók táborát! ;DD

Mrs. Captain America (Betty) Üdv a fedélzeten! - Page 8 2239293072
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 7:41 am

Boszorka666 írta:


Szi Gwen!!!!!!!!Üdv a fórumon, szuper dolog hogy újabb taggal bővült a fórum személyeddel! Remélem jól fogod magad érezni, nos veszélyes szintű rajongással nem vagy egyedül!!!!!!!!!! Üdv a fedélzeten! - Page 8 1959207375 (Megszabad kérdezni,hogy Gwen név honnan jött, mert neken nagyon tetszik :roll: )

Köszönöm! Üdv a fedélzeten! - Page 8 37686141 Ó, persze! Hát még kiskoromban néztem valami mesét, és ott Gwendoline-nak hívták az egyik hőst, és már akkor megtetszett, és egy pár éve a barátaimmal azzal szórakoztunk, hogy angol neveket adtunk magunknak, és én a Gwent választottam, mert sokak szerint illene rám Üdv a fedélzeten! - Page 8 1959207375 Szerintem is nagyon szép név, mint így röviden, és mint maga a Gwendoline Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 7:31 am

GwenPage írta:
Sziasztok! Üdv a fedélzeten! - Page 8 283655930
Először is mindenkinek szép estét! Üdv a fedélzeten! - Page 8 305504174
Már jó ideje feljárok a fórumra, és most úgy döntöttem, regisztrálok is. Nagyon tetszik az egész oldal, a hangulat, minden... szóval szuper az egész :) Szeretnék gratulálni az oldal szerkesztőinek!
Imádom az Avengerst, semmiért sem rajongtam még ennyire Üdv a fedélzeten! - Page 8 1001172573 Mindig öröm volt feljönnöm az oldalra, naponta többször is feljöttem, csakhogy figyelemmel követhessem a hozzászólásaitokat Üdv a fedélzeten! - Page 8 2750705302 Rajongásom legfőképpen Loki felé irányul, és az őt játszó úriember, Tom iránt, legfőképp a velük foglalkozó topikokban leszek aktív, igyekszem minél többször jelentkezni. A rajongásom olykor elég veszélyes szintű, de úgy vettem észre, nem vagyok egyedül Üdv a fedélzeten! - Page 8 1970669489 No, de száz szónak is egy a vége, nagyon örülök, hogy rátaláltam az oldalra és vele együtt rátok! :szívecske:

Szi Gwen!!!!!!!!Üdv a fórumon, szuper dolog hogy újabb taggal bővült a fórum személyeddel! Remélem jól fogod magad érezni, nos veszélyes szintű rajongással nem vagy egyedül!!!!!!!!!! Üdv a fedélzeten! - Page 8 1959207375 (Megszabad kérdezni,hogy Gwen név honnan jött, mert neken nagyon tetszik :roll: )
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 7:08 am

GwenPage írta:
De a Page-t nem hagyhattam le a nicknevemről, hisz a napokban láttam a Deep Blue Sea-t Üdv a fedélzeten! - Page 8 3684083802
Tom és Rachel...csodálatos az a film!!! Üdv a fedélzeten! - Page 8 3684083802
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 7:00 am

Szép estét mindenkinek! Üdv a fedélzeten! - Page 8 335580231
Köszönöm a meleg fogadtatást, kétség sem fér hozzá, hogy remekül fogom érezni magam, már nem regisztráltként is imádtam a fórumot, és hát most... húha, szerintem reggeltől-estig itt fogok lógni Üdv a fedélzeten! - Page 8 1842254339 Igen, Gwennek szólítsatok, ha lehet :floating: De a Page-t nem hagyhattam le a nicknevemről, hisz a napokban láttam a Deep Blue Sea-t Üdv a fedélzeten! - Page 8 3684083802
Igyekszem majd annyit hozzászólni és annyit jelentkezni, amennyit lehetséges, csak annyira be vagyok táblázva, hogy az már embertelen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 5:34 am

Szia Gwen :) Üdv a fórumon, remélem, a tagjaként is ugyanolyan jól fogod magad érezni, mint olvasóként Üdv a fedélzeten! - Page 8 1839924927
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyVas. Dec. 16, 2012 6:09 pm

Szia Gwen!
Érezd jól magad a fórumon, és remélem jó sok hozzászólást olvashatunk majd tőled! Üdv a fedélzeten! - Page 8 305504174
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:26 am

GwenPage írta:
Sziasztok! Üdv a fedélzeten! - Page 8 283655930
Először is mindenkinek szép estét! Üdv a fedélzeten! - Page 8 305504174
Már jó ideje feljárok a fórumra, és most úgy döntöttem, regisztrálok is. Nagyon tetszik az egész oldal, a hangulat, minden... szóval szuper az egész :) Szeretnék gratulálni az oldal szerkesztőinek!
Szia Gwen! (Így szólítsunk?)

Nagyon örülök, hogy ránk találtál és annak még inkább, hogy megszerettél minket, így regisztráltál is hozzánk. Azt hiszem, akkor nem is kell különösképpen ecsetelnem, hogy milyen jó itt a társaság és mennyire örülünk minden rajongónak. Üdv a fedélzeten! - Page 8 3920004554
Nagyon várjuk már, hogy a hozzászólásaidat olvashassuk, a Tomos/Lokis topikokban és máshol is. Minél többen vagyunk, minél pezsgőbb az élet, annál izgalmasabb lesz a fórum is! Üdv a fedélzeten! - Page 8 335580231
Ha bármi problémád van, nyugodtan fordulj hozzám, vagy a modijainkhoz, Aleexhez, Bettyhez (Mrs. Captain America) vagy Boszihoz... Üdv a fedélzeten! - Page 8 711151169
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 EmptyVas. Dec. 16, 2012 10:20 am

Sziasztok! Üdv a fedélzeten! - Page 8 283655930
Először is mindenkinek szép estét! Üdv a fedélzeten! - Page 8 305504174
Már jó ideje feljárok a fórumra, és most úgy döntöttem, regisztrálok is. Nagyon tetszik az egész oldal, a hangulat, minden... szóval szuper az egész :) Szeretnék gratulálni az oldal szerkesztőinek!
Imádom az Avengerst, semmiért sem rajongtam még ennyire Üdv a fedélzeten! - Page 8 1001172573 Mindig öröm volt feljönnöm az oldalra, naponta többször is feljöttem, csakhogy figyelemmel követhessem a hozzászólásaitokat Üdv a fedélzeten! - Page 8 2750705302 Rajongásom legfőképpen Loki felé irányul, és az őt játszó úriember, Tom iránt, legfőképp a velük foglalkozó topikokban leszek aktív, igyekszem minél többször jelentkezni. A rajongásom olykor elég veszélyes szintű, de úgy vettem észre, nem vagyok egyedül Üdv a fedélzeten! - Page 8 1970669489 No, de száz szónak is egy a vége, nagyon örülök, hogy rátaláltam az oldalra és vele együtt rátok! :szívecske:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: