Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+17
Noriya
adrilimo
DeloraMercel
ramessz
Alekto
Éjfúria
Johy14
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzer. Dec. 12, 2012 9:29 am

Belinda_Is_Loki'd írta:
Köszönöm a meleg fogadtatást, máris megszerettem a fórumot Üdv a fedélzeten! - Page 9 1583043698 (Igen, ezekről alighanem elvonó segítségével kell leszoknom :D)
Nyugi, itt ilyesmiért nem küld senki elvonóra! Üdv a fedélzeten! - Page 9 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzer. Dec. 12, 2012 9:25 am

Köszönöm a meleg fogadtatást, máris megszerettem a fórumot Üdv a fedélzeten! - Page 9 1583043698 (Igen, ezekről alighanem elvonó segítségével kell leszoknom :D)
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzer. Dec. 12, 2012 6:49 am

Szia Belinda!

Nagyon tetszik a neved :)
Érezd magad nagyon jól a fórumon, ha rajongásról van szó, ne fogd vissza magad Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Írj nekünki sokat, ahogy időd engedi, üdv a fedélzeten! Üdv a fedélzeten! - Page 9 1001172573
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyKedd Dec. 11, 2012 3:36 am

Szia Belinda!
Köszöntelek én is köztünk! Hidd el, nem lesz nehéz beilleszkedni! Szerintem jó páran vagyunk akik oldalakat tudnának írni a filmről Üdv a fedélzeten! - Page 9 1959207375
Érez jól magad kis csipet csapatunkba és árassz el minket sok-sok hozzászólással! Üdv a fedélzeten! - Page 9 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyKedd Dec. 11, 2012 12:53 am

Szia Belinda!!!!!Egy újabb Loki/Tom fan, ez szuper!!!!!!!Remélem sok hozzászólással gazdagídott majd a fórumot! :flower:
Kellemes fórumozást!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 6:08 pm

Szia Beki!!
Ki gondolta volna, még egy Loki fangirl. Nem is értem miért. :D Hidd el, ha rendszeresen feljössz hamar beilleszkedsz majd. Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818 Nagyon örülök, hogy te is csatlakoztál kis csoportunkhoz. Szóval üdv a fedélzeten!! Üdv a fedélzeten! - Page 9 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 10:52 am

Halihó Belinda!

Örülök, hogy itt is csatlakoztál hozzánk - hozzá tartozik az igazsághoz, hogy mi már egy másik fórumról ismerjük egymást - remélem, hogy jól fogod itt érezni magadat, hiszen nagyon jó kis baráti társaság jött itt össze. Ami pedig az ömlengést illeti, ne félj, már nyúzzuk egymást egy ideje, úgyhogy bírjuk a strapát! Üdv a fedélzeten! - Page 9 3920004554
A tumblr pedig nekünk is nagy kedvenc...akárcsak Loki/Tom!!!
Remélem sok-sok hozzászólást olvasunk tőled!!! Vesd bele magadat a fóruméletbe! Üdv a fedélzeten! - Page 9 335580231
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 10:48 am

Sziasztok! :)
A nevem (mint a felhasználónevemből kiderül) Belinda, de szólíthattok Bekinek is, az rövidebb. Gondolom azt sem fedi nagy homály, ki a kedvenc karakterem a filmből, hiába, a titokzatoskodás valahogy nem az erősségem :D Szeged utcáit és mások idegeit taposom, illetve a 18. életévemet. Az Avengers egyike azon filmeknek, amelyeket többször néztem meg moziban, illetve rááldoztam 7 GB-t a gépem tárhelyéből, hogy Blu-ray minőségben legyen meg, ami a helyfukarságomat tekintve nagy szó. Oda és vissza vagyok a karakterekért és magáért a filmért is, és imádok róla beszélni, ahogyan gondolom ti is, így bízom benne, hogy nem fogok az idegeitekre menni vele :D Üdv a fedélzeten! - Page 9 1583043698 Bocsi, nem tudtam ellenállni. Üdv a fedélzeten! - Page 9 23781140 Én próbálom abbahagyni, de... Üdv a fedélzeten! - Page 9 1970669489 Annyira jók ezek a szmájlik :D Üdv a fedélzeten! - Page 9 1189331392 Jó, erős vagyok, leálltam vele :D Néha elhangzanak olyanok a billentyűzetemből, hogy fsfuhskjghskfgjhsf esetleg ÓÓ A SZÍVEM, CSAPJATOK AGYON BALTÁVAL HÁT NÉZZ RÁ AZ ARCÁRA de nézzétek el, ez a tumblr mellékhatása :) Remélem, be tudok illeszkedni :) Üdv a fedélzeten! - Page 9 37686141 Itt egy hálásan forgó smiley annak, aki végigolvasta :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptyVas. Nov. 25, 2012 2:08 am

Dorca és Lotte üdvözöllek titeket a fórumon, érezzétek magatokat nagyon jól! :flower:
Ha segítségre van szükségetek jellezétek bátran!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 11:07 am

Szeretnék megkérni minden újonnan regisztrált tagot, hogy a minél könnyebb eligazodás, és a hozzászólások megfelelő képpen történő küldése, illetve a képek- és linkek behelyezése miatt olvassák el a "Segítség!" téma "hozzászólások" topikját a fórum elején. Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 11:01 am

LuluDarling írta:

Ennek roppantmód örülök! Egyébként hívj csak Lulunak! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Vettem, Lulu! ;-)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:27 am

Another Loki fangirl írta:

LuluDarling: Húh, megnyugodtam! :-) :P
Ennek roppantmód örülök! Egyébként hívj csak Lulunak! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:15 am

Mrs. Captain America írta:
Szia Lotte!

Üdv a fórumon! 👋
Érezd jól magad közöttünk, itt a jókedv és a hatalmas rajongás és szeretet mindig garantált :)
Ha bármi kérdésed, esetleg problémád van, nyugodtan szólj Lulunak, Boszinak, Aleexnek vagy nekem,
segítünk ahol tudunk :D

Mrs. Captain America (Betty) Üdv a fedélzeten! - Page 9 2239293072
Rendben van! Én köszönöm a szivélyes fogadtatást! :-) És lám, még egy újonc társult a köreinkbe! *-* Dorca személyébe! :-)

LuluDarling: Húh, megnyugodtam! :-) :P
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:11 am

Dorca írta:
Sziasztok! Nagyon jó az oldal,nagyon tetszik:) képek,témák,hangulat tökjók :D örülök hogy regisztráltam,és még egyszer köszi a meghívást!
Szia Dorca! Én örülök, hogy megtaláltuk egymást a Starityn, így meg tudtalak hívni téged a fórumunkra. Üdv a fedélzeten! - Page 9 3920004554 Remélem, hogy jól fogod érezni magadat köztünk, sok hozzászólással örvendeztetsz majd meg minket! Üdv a fedélzeten! - Page 9 1001172573
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 10:04 am

Sziasztok! Nagyon jó az oldal,nagyon tetszik:) képek,témák,hangulat tökjók :D örülök hogy regisztráltam,és még egyszer köszi a meghívást!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 9:32 am

Another Loki fangirl írta:

Én is remélem, hogy hamar alkalmazkodok az oldal eseményeihez és tagjaihoz! Bár könnyebb dolgom lenne, ha a "végzet lángoló botját vetném be nálatok!"! XD
Azért ennél lényegesen könnyebben is utat lehet találni a fórumtagok szívéhez! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 9:15 am

Szia Lotte!

Üdv a fórumon! 👋
Érezd jól magad közöttünk, itt a jókedv és a hatalmas rajongás és szeretet mindig garantált :)
Ha bármi kérdésed, esetleg problémád van, nyugodtan szólj Lulunak, Boszinak, Aleexnek vagy nekem,
segítünk ahol tudunk :D

Mrs. Captain America (Betty) Üdv a fedélzeten! - Page 9 2239293072
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 4:11 am

Aleex írta:
Szia Lotte! Köszöntelek én is a fórumon! Izé... érezd jól magad a mi kis csapatunkba - eddig senki sem panaszkodott!
Semmi problémám nincs az oldalal, sőt.....IMÁDOM! :-)

Dominika13 írta:
Szia Lotte! Örülök, hogy bővült veled kicsi, ám annál élénkebb csoportunk! Sok szerencsét a beilleszkedéshez!! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Én is remélem, hogy hamar alkalmazkodok az oldal eseményeihez és tagjaihoz! Bár könnyebb dolgom lenne, ha a "végzet lángoló botját vetném be nálatok!"! XD
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 4:00 am

LuluDarling írta:

Ez most olyan vészjóslóan hangzott! Üdv a fedélzeten! - Page 9 959844722
Üdv a fedélzeten! - Page 9 959844722
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:59 am

Szia Lotte! Köszöntelek én is a fórumon! Izé... érezd jól magad a mi kis csapatunkba - eddig senki sem panaszkodott! :floating:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:55 am

Dominika13 írta:
Szia Lotte! Örülök, hogy bővült veled kicsi, ám annál élénkebb csoportunk! Sok szerencsét a beilleszkedéshez!! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Ez most olyan vészjóslóan hangzott! Üdv a fedélzeten! - Page 9 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:48 am

Szia Lotte! Örülök, hogy bővült veled kicsi, ám annál élénkebb csoportunk! Sok szerencsét a beilleszkedéshez!! Üdv a fedélzeten! - Page 9 464751818
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:31 am

LuluDarling írta:
Szia! Üdvözlünk a fórumon! Örülük, hogy ide találtál közénk! Remélem, hogy jól érzed majd magadat! Azt még elárulod nekünk, hogy hogyan szólíthatunk? Üdv a fedélzeten! - Page 9 2338758748
Mivel ilyen frappáns regnevet választottam magamnak, így inkább a hétköznapi nevemet használhatjátok! >.< Lotte! :-)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:26 am

Szia! Üdvözlünk a fórumon! Örülük, hogy ide találtál közénk! Remélem, hogy jól érzed majd magadat! Azt még elárulod nekünk, hogy hogyan szólíthatunk? Üdv a fedélzeten! - Page 9 2338758748
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:21 am

Halihó Marvel fanok! *-* Én lennék most az ideiglenes újonc eme oldalon! ^^ Aminek idejutásának története egyszerű: Google --> "Loki csoport" --> ide! ;-) Amit lényegesen tudni kell rólam, hogy mérhetetlenül Loki + Tom fan örült vagyok!!! <333 De ezt részletesen kifejtem majd egy másik topicban! :D Jah, az avatáron én lennék, szolíd takarásban, hogy ne fedjem fel a kilétemet! xD Szval, remélem sok élménnyel gazdagodok majd, és nagy vágyam hogy bekerüljek a Chiauturi csajok köreibe!! *___*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: