Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+17
Noriya
adrilimo
DeloraMercel
ramessz
Alekto
Éjfúria
Johy14
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 05, 2013 8:46 am

hiddlestoner_girl írta:
Sziasztok! :)
A nevem Nati, 13 éves vagyok és Törökbálinton lakom. Imádom a Bosszúállókat, a filmből Loki a kedvencem. Még csak 3-szor láttam a filmet de most kedvem támadt megint megnézni. :D Kedvenc színészem (gondolom erre már rájöttetek a felhaszni nevemből) Tom Hiddleston. Most fogom megnézni a filmeit. Kedvenc előadóm Macklemore, azaz Ben Haggerty.
Nagyon szeretek olyan történeteket írni ami a valósàgban nem történhet meg velem, vagy másokkal.
Ennyi lenne a bemutatkozásom. :)
Köszi a felvételt! ^^.

Szia Nati!

Először is örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, itt sok Avengers/Loki/Tom fanatikusra találtál! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3668024462 
Többen is írunk mi is fanfictionöket, van is erre egy külön topikunk a Fanarton belül, majd nézz be oda, ha érdekel. Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 
Ha bármi technikai vagy egyéb problémád van, szólj nyugodtan és megoldjuk! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3920004554 
Még egyszer, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
hiddlestoner_girl
Földi Halandó
Földi Halandó
hiddlestoner_girl


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2013. Aug. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Asgard/Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 05, 2013 8:39 am

Sziasztok! :)
A nevem Nati, 13 éves vagyok és Törökbálinton lakom. Imádom a Bosszúállókat, a filmből Loki a kedvencem. Még csak 3-szor láttam a filmet de most kedvem támadt megint megnézni. :D Kedvenc színészem (gondolom erre már rájöttetek a felhaszni nevemből) Tom Hiddleston. Most fogom megnézni a filmeit. Kedvenc előadóm Macklemore, azaz Ben Haggerty.
Nagyon szeretek olyan történeteket írni ami a valósàgban nem történhet meg velem, vagy másokkal.
Ennyi lenne a bemutatkozásom. :)
Köszi a felvételt! ^^.
Vissza az elejére Go down
http://www.natitherainbowgirl.blogspot.com
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Júl. 19, 2013 3:09 am

Elég rég volt mikor utoljára felsikerült néznem úgyhogy minden olyan tagot szeretnék köszönteni akiket nem sikerült eddig.

Szóval: ÜDV AZ OLDALON Üdv a fedélzeten! - Page 2 305504174 Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2013 9:37 am

Utólag is üdvözlök minden kedves új tagot a fórumon, érezzétek jól magatokat! :) welcome1
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:15 am

Hellóka!
welcome1
Üdv itt közöttünk Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 Nagyon jó kis társaság jött itt össze és most neked hála bővült a mi kis csapatunk. Üdv a fedélzeten! - Page 2 2798387234 Érezd jól magad az oldalon Üdv a fedélzeten! - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptySzer. Május 29, 2013 9:59 am

Üdv Estilla! Extrán megkésve, de azért üdvözöllek.
Wow, szereted Alan Rickmant, Tolkien, Harry Potter? Kánaán. :D Én is mind oda vagyok ezekért. Mozi mánia? Dettó. Az utóbbi időben ami max egy évet takar, sikeresen megdöntöttem a majdnem öt éves mozi rekordomat. Érts ez alatt, hogy az utóbbi időben kb annyit voltam moziban, mint ezt megelőzően öt év alatt összesen. XD No problem. Angliát is imádom. Mostanság totál a fejembe vettem, hogy elmegyek Londonba és addig tuti nem lesz nyugtom amíg ez a terv kivitelezésre nem kerül. :D
Vissza az elejére Go down
Alekto
Szuperhős
Szuperhős
Alekto


Hozzászólások száma : 330
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Asgard... is lehetne

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptySzomb. Május 25, 2013 11:01 pm

Kicsit megkésve, de én is üdvözöllek köreinkben Estilla! welcome1 Nagyon szimpatikus és részletes volt a bemutatkozód. Jó volt olvasni, plusz felfedezni a hasonlóságokat. (Szintén szeretem a környezetet,írni, a Harry Pottert, Tolkient, és Sherlockot, a brit színészeket.:) Ja, és hajrá Mardekár!:D)


Vissza az elejére Go down
http://www.hopeless-cases.com
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 9:59 pm

Szia Dóri, Estilla!
Örülök, hogy csatlakoztatok a fórumhoz, Estilla a bemutatkozásod élmény volt olvasni! :) Érezzétek nagyon jól magatokat a fórumon! Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 8:36 am

LuluDarling: A becenevem Garunátrix, elvileg Garu volt csak... mindig poénkodtam a terminátorral meg dominás poénokkal, és mindkettőhöz a "nátrix" dukál. És persze mindig mindenki félreértette a lovaglóostorokat stb, és hiába magyarázkodtam, hogy lovas kiképző voltam, csak rosszabb lett XD Meg amúgy se vagyok sértődékeny, poénra vettem, hát rámragadt. A rektor úr is véletlenül "rontott" a helyzeten, miután többször szólított és fülem botját sem mozdítottam, Estilla Úrnőként szólított és könyörgött, hogy figyeljek. Ez annyira hülyén jött ki, de azóta is sírva röhögünk a történeten, már természetes. X"D
Az eredeti nevem Vályi Estilla, így az Estillára is figyelek. Kivéve, ha nem, de ez a veszély fórumon nem áll fenn ^^ Twisted Evil

Ó, igen! Valami van a levegőben... Szép a hangjuk, magasra nőnek (khm... Martin), férfiasak (khm, Benedict nőies mozdulatai olykor), tehetségesek... Képesek kihozni az ember lányából a vadmacskát. Richard Armitage, őt kihagytam, pedig ő is... és a Hobbitban ő és Martin is. Lőjetek le! :D

Twilightot is szeretem, kis könnyed, kellemes olvasmány volt, mégis lekötött. Na meg szeretem a vámpírokat, max nem vinném őket fényre (csillogás megoldva), és a farkasokat is, őket meg nem hívnám meg vacsira. El lennének verve, ha nekem rumlit csinálnának a konyhában...

Az írásokra kíváncsi vagyok, körbe is nézek jobban fórumon, csak közben beadandózok! :)) Most én Hobbitot írok és Sherlockot, de slash, nem tudom, ki hogy áll a témával. :) Lokiékról alig találtam olvasnivalót, szóval az adott topicban körbekérdezek majd! Üdv a fedélzeten! - Page 2 1583043698

GwenPage: Köszönöm szépen, pedig izgultam, hogy megint annyit pofáztam, hogy inkább ijesztőnek hatott XD Sajna többet jár a szám, mint a kacsa feneke... ha meg nem a szám, akkor az ujjaim a billentyűkön.
Tomnak van valami kisugárzása (meg még úgy általában az angol pasiknak), hogy rövid időn belül áttörik még a jégszíveket is, de még az én kérges dobogómat is. Nem is egynek sikerült, lassan átjáróház lesz...
Annak meg marhára örülök, hogy ráakadtam a csoportra, azon belül a fórumra. Japán szakosként voltaképpen csak animések vesznek körbe - amivel nincs bajom, csak én jobban szeretem a színészeket, élőszereplős dolgokat. Nem nagyon tudok kivel Tomot fanolni vagy Benedictet vagy... *lelövi magát*

Adrilimo: köszönöm, biztos vagyok benne, hogy egy nagyon vidám helyre kerültem. :3 Üdv a fedélzeten! - Page 2 2774444739
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 8:19 am

Szia!

Örülök, hogy csatlakoztál a fórumra és jó volt olvasni a szép hosszú bemutatkozásodat!
Én odáig vagyok a Brit színészekért, szerintem is ők a legjobbak, nagy kedvenceim közi tartozik Benedict Cumberbatch és Martin Freeman is, és jómagam is nagy Sherlock rajongó vagyok! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3920004554 Harry Potter világát is nagyon szerettem, a HP könyveken "nőttem fel" Üdv a fedélzeten! - Page 2 2453078570 !
Remélem, hogy remekül fogod magad érezzni a fórumon és izgatottan várom a hozzászólásaidat! Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 6:34 am

Hello üdv itt közöttünk welcome1 Remélem tetszeni fog az oldal és jól fogod érezni megad ebben a mini mennyországban Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 6:27 am

Szia! Váó, nagyon klassz önismeretőt írtál, és úgy látom, hasonlítunk is jó pár dologban! Üdv a fedélzeten! - Page 2 305504174 Én buzgó író vagyok, mitöbb, már-már hivatás-szerű... Én is mardekáros lennék nagy valószínűséggel, és Tom az én szívembe is gyorsan befészkelte magát, pedig az én szívem is elég kemény... Robert Downey Jr. nekem is a kedvenceim között van, az angol színészek tényleg nagyszerűek! Üdv a fedélzeten! - Page 2 711151169 Érezd magad jól itt a fórumon, és írj nekünk sok hozzászólást! England
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 5:36 am

Szia!

Húúú, köszi a bemutatkozást, nagyon jó volt rólad ennyit olvasni! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3920004554 Még csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan szólítsunk?

Egyébként én is imádom a Brit színészeket, szerintem ők a legjobbak a világon. Szerintem valami különleges lehet annak a szigetnek a levegőjében, ami ilyen fantasztikus hatással van a színészekre és a pasikra...milyen szépek... Üdv a fedélzeten! - Page 2 3668024462 Nekem a kedvenceim Tomon kívül - bár ő mellette eltörpülnek - Richard Armitage, Benedict Cumberbatch és Martin Freeman.

Én is szeretem a Harry Pottert, de ennyire nem folytam bele, én inkább Twilight-os lány vagyok...

Én is nagy író vagyok, itt a fórumon többen is írunk fanfictiont, nagyon kis kreatív a társaság! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3668024462

Még egyszer nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy jól érzed majd magadat köztünk és sok hozzászólást olvashatunk majd tőled! Ha bármi kérdésed, problémád van, szólj nyugodtan! És kérlek, olvasd el a fórum elején lévő "Segítség" téma "Hozzászólások" topikját, ami nagyon sok útmutatást és segítséget tartalmaz a fórum működésével kapcsolatban! Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 5:28 am

Sziasztok! Üdv a fedélzeten! - Page 2 1583043698


26 éves érdi lány vagyok, jelenleg Japán szakon tanulok. Előzőleg környezetkutató voltam, így imádom a természetet és állatokat. Mindent, ami nem bolha, szúnyog és ilyen élősködő létforma :D

Látom, itt nem csak a Bosszúállókra specializálódott a fórum, aminek örülök! :) Tom Hiddleston filmjeit nézegettem, mikor megakadt a szemem a Bosszúállók előzetesén. Nagy mozi-mániás vagyok, így elkezdtem beleásni magam a Marvel világába, kezdve a Thorral, ahol Tom végleg befúrta magát a szívembe, pedig az érdes és kemény. Loki csodálatos karakter, és egy csodálatos színész alakítja, rögtön jóval kezdtem. Végignéztem a Marvel filmeket, főleg, hogy előzőleg egy online játékban már sok Ashgardi dologgal találkoztam (Ragnarok: rengeteg kultúrát felölel, Ashgard is benne van), megvolt a kellő löket.
Másik nagy kedvencem Tony lett, ez is adta magát, Robert Downey Jr-t nagyra tartom. Üdv a fedélzeten! - Page 2 1189331392

Sok filmet, sorozatot nézek, szeretem a jó színészeket. (Tom Hidleston, Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Robert Downey Jr., Alan Rickman, David Tennant stb stb... )
Kedvenceim jelenleg a BBC Sherlock és Doctor Who?
Brit-fan vagyok, bár ez talán látszik... England

Gyerekkorom óta rajongok Tolkien világáért és a Harry Potterért. PotterMore-on PumpkinCrimson177 néven vagyok, Slytherinbe osztottak be. Üdv a fedélzeten! - Page 2 3630334088
Hobbim az írás, olvasás, lovaglás, mozi, kirándulás és PlayStation.

No de elsőre ennyi, ne untassalak Titeket! :) Köszönöm a felvételt! Üdv a fedélzeten! - Page 2 1672448945
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 4:44 am

LuluDarling írta:
Én már most, előre elnézést kérek, ha valakit véletlenül rossz keresztnéven szólítanék, mert - Hála Istennek - hirtelen nagyon sok új ember lett a fórumon és ilyenkor hajlamos vagyok keverni titeket... Üdv a fedélzeten! - Page 2 2453078570

Na igen, ez velem is előfordulhat, kérlek ne vegyétek zokon, a névmemóriám nem az igazi, lehet, hogy egyszer kétszer tévesztek az első időszakban... Oops1
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 4:38 am

Én már most, előre elnézést kérek, ha valakit véletlenül rossz keresztnéven szólítanék, mert - Hála Istennek - hirtelen nagyon sok új ember lett a fórumon és ilyenkor hajlamos vagyok keverni titeket... Üdv a fedélzeten! - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyPént. Május 24, 2013 4:28 am

Szia Dóri! Örülök, hogy itt is csatlakoztál hozzánk, remélem, jól fogod érezni magad! Üdv a fedélzeten! - Page 2 305504174 Ne aggódj, biztos hamar belerázódsz az itteni rendszerbe! Üdv a fedélzeten! - Page 2 1839924927 Szuper, hogy mostanában ilyen sokan csatlakoztak hozzánk! Üdv a fedélzeten! - Page 2 335580231 Minél többen leszünk, annál pezsgőbb lesz itt az élet!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 8:30 am

Noriya írta:


Bárhogy szólíthattok, bár a Dórihoz jobban hozzá vagyok szokva :) És bocsi ha esetleg valamilyen választ rossz helyre írok. Kicsit bele kell rázódnom a fórumozós dologba Üdv a fedélzeten! - Page 2 1959207375

Semmi baj! Mindig szólunk, ha valami nem stimmel, de ezt tényleg ne izélgetésnek fogjátok fel, csak szeretnénk, ha mindenki belerázódna a fórum életbe és együtt tudnánk rendet tartani a mi kis lakhelyünkön. Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 De az általam említett topik végig olvasása nagy segítséget nyújt a hozzászólások helyes kezelésében.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 8:10 am

Szia Dóri!

Nagyon örülök, hogy csatlakoztál a fórumhoz! Kívánom, hogy érezzd magad nagyon jól, és kíváncsian várom a hozzászólásaidat! Üdv a fedélzeten! - Page 2 3920004554
Vissza az elejére Go down
Noriya
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2013. May. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kecskemét

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 8:01 am

Mrs. Captain America írta:
Szia Dóri!

Nagyon örülök hogy ide találtál, remélem itt is legalább annyira fog tetszeni mint a facebook-os csoportban! :)
Érezd jól magad! ;)

Szia! Abban biztos vagyok! Nem is értem, miért voltam eddig olyan lusta csatlakozni... ehehehe Üdv a fedélzeten! - Page 2 1414958150
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 7:58 am

Szia Dóri!

Nagyon örülök hogy ide találtál, remélem itt is legalább annyira fog tetszeni mint a facebook-os csoportban! :)
Érezd jól magad! ;)
Vissza az elejére Go down
Noriya
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2013. May. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kecskemét

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 7:57 am

LuluDarling írta:

Szia Dóri! (Így szólítsunk? Vagy inkább legyen a nicknév?)

Nagyon-nagyon örülök, hogy végre rávetted magadat és csatlakoztál hozzánk, hidd el, nem fogod megbánni!!! Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 Mondjuk már láthattad a facebook oldalunk is, hogy ez egy nagyon jó, összeszokott kis csapat és még az ArmyKiller is gondoskodik rólunk! Üdv a fedélzeten! - Page 2 959844722

Ha bármi technikai probléma adódik, csak szólj nyugodtan, megoldjuk. Azért ajánlom figyelmedbe a "Segítség!" téma "Hozzászólások" topikját, ahol nagyon sok fontos dolog le van írva. Előre is köszi, hogy elolvasod!

Bárhogy szólíthattok, bár a Dórihoz jobban hozzá vagyok szokva :) És bocsi ha esetleg valamilyen választ rossz helyre írok. Kicsit bele kell rázódnom a fórumozós dologba Üdv a fedélzeten! - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 7:03 am

Noriya írta:
Sziasztok! Dórinak hívnak, néhányan már biztosan ismertek. :) Nagy Bosszúállók rajongó vagyok, a kedvencem természetesen LOKI. Vele kezdődött minden, azóta imádom őt is és az Army Killer Tom Hiddlestont is <3

HiddlesArmy
Szia Dóri!Én is új vagyok itt.Jó szórakozást kívánok welcome1
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 6:59 am

Noriya írta:
Sziasztok! Dórinak hívnak, néhányan már biztosan ismertek. :) Nagy Bosszúállók rajongó vagyok, a kedvencem természetesen LOKI. Vele kezdődött minden, azóta imádom őt is és az Army Killer Tom Hiddlestont is <3
HiddlesArmy
Szia Dóri! (Így szólítsunk? Vagy inkább legyen a nicknév?)

Nagyon-nagyon örülök, hogy végre rávetted magadat és csatlakoztál hozzánk, hidd el, nem fogod megbánni!!! Üdv a fedélzeten! - Page 2 464751818 Mondjuk már láthattad a facebook oldalunk is, hogy ez egy nagyon jó, összeszokott kis csapat és még az ArmyKiller is gondoskodik rólunk! Üdv a fedélzeten! - Page 2 959844722

Ha bármi technikai probléma adódik, csak szólj nyugodtan, megoldjuk. Azért ajánlom figyelmedbe a "Segítség!" téma "Hozzászólások" topikját, ahol nagyon sok fontos dolog le van írva. Előre is köszi, hogy elolvasod!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Noriya
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2013. May. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kecskemét

Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2013 6:47 am

Sziasztok! Dórinak hívnak, néhányan már biztosan ismertek. :) Nagy Bosszúállók rajongó vagyok, a kedvencem természetesen LOKI. Vele kezdődött minden, azóta imádom őt is és az Army Killer Tom Hiddlestont is <3

HiddlesArmy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: