Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kedvenc képeink Lokiról

Go down 
+7
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:40 am

Jaj, ti a sírba akartok tenni, hogy folyton a pszicho Lokival kínoztok...? *.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:34 am

Jaj Lulu, ez milyen mind blowing
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:33 am

GwenPage írta:
Újabb halálközeli élmény... Minden nap tartogat párat! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2774444739
Wáááá, köszi Gwen!!! Én is hoztam:

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Tumblr_migewzyirl1qdkncmo1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:17 am

Akárcsak én, és köszönöm Dominika. Elméletileg erről tudnom kellett volna... Csak hát mégsem...
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:14 am

Nagyon szuper kép, IMÁDOM!!!!!!!!!! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2774444739
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 3:04 am

Újabb halálközeli élmény... Minden nap tartogat párat! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2774444739
Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 386166_494470620565497_396256098_n

Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyKedd Feb. 19, 2013 2:41 am

Forever_Hiddlestoner írta:
Hát nem akartam benne hagyni, de akkor jutott eszembe kitörölni, amikor már sendeltem. Sorry, egyszerű figyelmetlenség.
Megtudod változtatni amit írtál, miután elküldted. Minden hozzászólás mellett van "quote", ugye idézés gomb, a saját hozzászólásaidnál pedig egy "edit" nevű, ha jól emlékszem, arra rányomsz és már szerkesztheted is, amit írtál, úgyhogy nincs para ha véletlenül elküldted :) hidd el, sokszor jártam már így Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 464751818
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:54 am

Hát nem akartam benne hagyni, de akkor jutott eszembe kitörölni, amikor már sendeltem. Sorry, egyszerű figyelmetlenség.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 8:48 am

Forever_Hiddlestoner írta:

Azta, ez a kééééppp :X X_X
És... ezer bocs, Lulu!
Semmi baj! Még annyi lenne Liz, ha válaszolsz valakinek a hozzászólására és abban benne van egy kép, akkor amikor válaszolsz, azt a képet már töröld ki légyszi a tiédből, hogy ne ismétlődjön még egyszer. Előre is köszi! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:45 am

LuluDarling írta:
Istenem, ez a imádnivaló szörnyeteg... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1511130120
Csajok, továbbiakban a témát inkább a Loki - akkor és most topikban folytassátok! Köszönöm!
Azta, ez a kééééppp :X X_X
És... ezer bocs, Lulu!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:40 am

LuluDarling írta:
Istenem, ez a imádnivaló szörnyeteg... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1511130120

Óóó, atyám, elképesztő ez a kép! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 4112972017 Lehetne a háziszörnyetegem! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375 Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2453078570
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:35 am

Szeretnivaló kis "pokolfajzat"!!!!!!!!!! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1511130120 Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 7:33 am

Istenem, ez a imádnivaló szörnyeteg... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1511130120

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Tumblr_mie0457MVo1qmeiy1o1_500

Csajok, továbbiakban a témát inkább a Loki - akkor és most topikban folytassátok! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 6:53 am

Sue írta:
Szerintem Thor ezt csak nevelésnek tekintette. Amolyan "Tudd hol a helyed, öcsém!" jellegűnek. Ő nem az a típus aki tényleg és komolyan bántani tudná Lokit. Vagy akarná. Nem véletlenül tudja a másik mindig felültetni. Tonyból már inkább kinézem, hogy azért javasoljon egy ilyet, hogy duplán élvezhesse a fényes győzelmet, amit indokoltnak is érezhetett, miután Loki a saját tornya ablakán vágta ki. Ő sokkal inkább jelezni akarhatta, hogy a nyelved nélkül nem mész semmire pajtikám. Imádom Tonyt, meg minden, de az egója a plafont veri, ahogyan a magamutogatási kényszere is. És mivel ő meg Loki tipikusan a két dudás egy csárdában, hát nem lepne meg ha tombolna benne a dominancia fitogtatási kényszer. Szóval lehet ez konkrétan az ő ötlete volt. Hadd érezze csak Loki, hogy rossz emberekkel húzott újat. Emlékeztetés, ha esetleg kezdené elfelejteni, hogy el lett kalapálva. De azért soknak tarom. A bilincs még oké, elvégre a raboknál ez bevett szokás, még ha tudják is, hogy nem menekülhetne, vagy meg se próbálná. De szájzár... Hát azzal nem értek egyet.

Ebben van valami. Tony-tól ez nem lep meg senkit. Amúgy ez lehet rólam is sokat elárul: Loki mellett Tony a nagy kedvencem, bár a Vasembert először csak Robert miatt néztem meg, aki meg egyik kedvenc szinészem volt mindig... A problémás pasikra bukom.

Mindenesetre, amit nagyon hiányoltam a filmből, hogy annak ellenére, hogy elég szépen véget ért nem varrta el jól a szálakat. Nyilván azért is, mert folyt. köv., de attól én még kiváncsi lettem volna ki hova megy, na meg hogyan fogadják Lokit odafennt...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 2:28 am

LuluDarling írta:

...ez szerintem jelzés értékű...kábé..."többé ki nem nyitod itt a Földön a p*fádat..." Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375
XD Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 959844722
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 11:13 am

Szerintem Thor ezt csak nevelésnek tekintette. Amolyan "Tudd hol a helyed, öcsém!" jellegűnek. Ő nem az a típus aki tényleg és komolyan bántani tudná Lokit. Vagy akarná. Nem véletlenül tudja a másik mindig felültetni. Tonyból már inkább kinézem, hogy azért javasoljon egy ilyet, hogy duplán élvezhesse a fényes győzelmet, amit indokoltnak is érezhetett, miután Loki a saját tornya ablakán vágta ki. Ő sokkal inkább jelezni akarhatta, hogy a nyelved nélkül nem mész semmire pajtikám. Imádom Tonyt, meg minden, de az egója a plafont veri, ahogyan a magamutogatási kényszere is. És mivel ő meg Loki tipikusan a két dudás egy csárdában, hát nem lepne meg ha tombolna benne a dominancia fitogtatási kényszer. Szóval lehet ez konkrétan az ő ötlete volt. Hadd érezze csak Loki, hogy rossz emberekkel húzott újat. Emlékeztetés, ha esetleg kezdené elfelejteni, hogy el lett kalapálva. De azért soknak tarom. A bilincs még oké, elvégre a raboknál ez bevett szokás, még ha tudják is, hogy nem menekülhetne, vagy meg se próbálná. De szájzár... Hát azzal nem értek egyet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 10:06 am

LuluDarling írta:

Szerintem is inkább ezért csinálták...mert lássuk be, azért Lokinak ez a legnagyobb fegyvere. A manipuláció. És ezt mindenki tudja, úgyhogy...ez szerintem jelzés értékű...kábé..."többé ki nem nyitod itt a Földön a p*fádat..." Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375
Egyébént meg miután megölte mindenki kedvenc Coulson ügynökét, nem hinném, hogy bármelyikük is úgy érezte volna, hogy ez már túlzás... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2338758748

Ott a pont, Lulu... Bár nekem (igaz, egyébb okokból), de túlzásnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 10:00 am

LuluDarling írta:
"többé ki nem nyitod itt a Földön a p*fádat..." Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 959844722
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:53 am

GwenPage írta:
Osztom ezt a meglátást. Szerintem sem volt indokolt az a szájkosár. És hogy annyit kitakar az arcából, enyje... Amúgy szerintem egy kicsit a megalázás is benne volt a dologban, hogy egy kicsit úgymond lejárassák ezzel.
Szerintem is inkább ezért csinálták...mert lássuk be, azért Lokinak ez a legnagyobb fegyvere. A manipuláció. És ezt mindenki tudja, úgyhogy...ez szerintem jelzés értékű...kábé..."többé ki nem nyitod itt a Földön a p*fádat..." Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375
Egyébént meg miután megölte mindenki kedvenc Coulson ügynökét, nem hinném, hogy bármelyikük is úgy érezte volna, hogy ez már túlzás... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 2338758748
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:52 am

Na most én is elképzeltem. Majd lefordultam a székról.
A megalázásnak végülis van értelme. De indololt? Épp most pusztitották el a seregét, alig maroknyian, őt a földbe döngölték... Nem volt már amúgyis porig alázva?
Mondjuk Thorból, meg Starkból absolute kinézem a dolgot...
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:44 am

Osztom ezt a meglátást. Szerintem sem volt indokolt az a szájkosár. És hogy annyit kitakar az arcából, enyje... Amúgy szerintem egy kicsit a megalázás is benne volt a dologban, hogy egy kicsit úgymond lejárassák ezzel.
Jaj, Sue, most megjelent előttem a kép, ahogy Loki beleharap Tony kezébe Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 1959207375 Nagyon beteg látvány... Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 959844722
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:37 am

Hát, Sue ... körül-belül én is igy gondoltam. Épp ezért nem értettem... A harapás meg... állok elébe :P Azt hiszem cseppet sem bánnám :)) =))
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:32 am

Jah, azon én is gondolkodtam egy sort, hogy miért kellett az a szájzár. Attól féltek, hogy megharapja valamelyiküket? XD (Nem mellékesen vicces látvány lett volna, az kétségtelen. X'D ) Aztán eszembe jutott egy olyan elképzelés, hogy Loki ugye tud manipulálni. Lehet attól tartottak, ha kinyitja a száját, ez megtörténik. Csakhogy Lokinak is van esze. Még ha másodszor is sikerült volna bepöccentenie Hulkot, mit nyert volna? Elfutni el tud, de nem menekülhetett volna. Úgyis újra elkapják és a jogar meg a sereg nélkül nem sokat tehet, isteni lét ide vagy oda. Onnantól kezdve pedig, hogy Lokinak nincsenek konkrét tervei, nem is túl kommunikatív. Nem áll le cseverészni, csak mert unatkozik. Akkor inkább már ki sem nyitja a száját. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 9:20 am

Függetlenül a módszerrel, vagy, hogy ott volt, vagy nem... nekem az a szájkosár nagyon nem jött be. Valahogy én nem éreztem át az okát, ráadásul fontos tény, hogy jókora részt kitakar az arcából.. Szóval... Hm...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:42 am

Sue írta:
Pedig én is úgy tudom, hogy utólag animálták rá, amit a forgatási képek is alátámasztanak, mert ott se "szájkosár" se bilincs nincs. Ez persze nem zárja ki az alternatív ending létezését, de az biztos, hogy amikor elhatározták, hogy két verzió lesz, úgy indultak neki, hogy az asgardi fogva tartására bevetett eszközöket digitálisan oldják meg, aminek vagy humanitárius okai lehettek, vagy szimpla anyagi megfontolás. Mindenesetre olyat is hallottam, hogy volt olyan ország, ahol konkrétan úgy vetítették le a filmet, hogy ezek az eszközök hiányoztak Lokiról, de hiába kerestem rá a youtube-on, nem jártam sikerrel, pedig nagyon szívesen megnézném.
No, majd írok Aleexnek, hogy nézzen be ide és tegyen igazságot, mert ő nagyon vágja ezeket a dolgokat! Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc képeink Lokiról
Vissza az elejére 
12 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kedvenc képeink Lokiról
» Kedvenc képeink Tom Hiddlestonról No. 1.
» Kedvenc képeink Sólyomszemről
» Kedvenc képeink Tom Hiddlestonról No. 2.
» Kedvenc képeink Higanyszálról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: