Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kedvenc képeink Lokiról

Go down 
+7
Teresa Romanova
GwenPage
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:59 am


Köszönöm csajok. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1583043698
Lulu, azért jobb mert ő szőke és kék szemű és arra hamarabb buknak a nők meg ugye akkora , mint egy kétajtósszekrény :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:56 am

GwenPage írta:
Ne aggódj, Tessa, biztos hamarosan bele fogsz lendülni! :highfive:
Drágaszág...
Wow! Köszi Gwen! Én is hoztam egyet...komolyan mondom, ahogy így nézegetem...mennyire kis "tünemény"...olyanok jutnak az eszembe, hogy eskü nem értem, miért számít Thor a jobb pasinak...ha én eljutnék Asgardba, ott lenne Odin, jobbján Thor, balján Loki, hát az én első mondatom tuti az lenne, hogy "Na, azt a feketét ott hogyé' adják?" Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 959844722

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 110
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:20 am

Ne aggódj, Tessa, biztos hamarosan bele fogsz lendülni! :highfive:

Drágaszág...
Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 292910_420751927966444_1933073826_n
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:07 am

Teresa Romanova írta:

Pedig elolvastam, és nem is egyszer T_T, de ha sokat gyakorlom biztos menni fog.
Persze! Esetleg el tudod belőle menteni a képeket és akkor onnan tudsz lesni! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptySzer. Jan. 02, 2013 1:01 am

LuluDarling írta:

A fórum pedig egy közösség, ahol az embernek le kell vetkőznie az ilyen dolgokat, ha szeretne beilleszkedni. De szerintem neked menni fog! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818
Még az idézés sem megy gördülékenyen, nem tudom átolvastad-e a Segítség - hozzászólások rovatát, ott tényleg minden ábrákkal illusztrálva van levezetve. Szerintem könnyű belőle tanulni. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 711151169

Pedig elolvastam, és nem is egyszer T_T, de ha sokat gyakorlom biztos menni fog.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyKedd Jan. 01, 2013 8:33 am

Teresa Romanova írta:

Értem én, csak hát nehéz, mert önfejű vagyok meg az a fajta akinek, ha nincs igaza akkor is x)
A fórum pedig egy közösség, ahol az embernek le kell vetkőznie az ilyen dolgokat, ha szeretne beilleszkedni. De szerintem neked menni fog! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818
Még az idézés sem megy gördülékenyen, nem tudom átolvastad-e a Segítség - hozzászólások rovatát, ott tényleg minden ábrákkal illusztrálva van levezetve. Szerintem könnyű belőle tanulni. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 711151169
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:53 am

LuluDarling írta:

Így igaz, ahogyan Betty mondja! Ezt az időszakot egyszerűen át kell vészelni és nem magadra venni, hogy szólok/szólunk, csak azt szeretnénk, ha rend lenne a fórumon, de tisztában vagyunk vele, hogy ez milyen bonyolult egy újonnan érkezettnek, szóval nem bántásból mondjuk, csak útbaigazításként. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 305504174 Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818
Szerintem néha még mi is a mai napig "megbotlunk", bebakizunk, de ettől még nem dől össze a világ...szólunk egymásnak, vagy mi magunk is érezzük, hogy talán nem jó és előre bocsánatot kérünk...ennyi. Nincs ettől még világvége! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 711151169

Értem én, csak hát nehéz, mert önfejű vagyok meg az a fajta akinek, ha nincs igaza akkor is x)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyKedd Jan. 01, 2013 6:16 am

Mrs. Captain America írta:

Dehogyis nem :) Hallod, én ugyan így voltam az elején, Lulu nem győzött utasítgatni hogy mit hova, még mindig jókat
mosolygok rajta :)
Így igaz, ahogyan Betty mondja! Ezt az időszakot egyszerűen át kell vészelni és nem magadra venni, hogy szólok/szólunk, csak azt szeretnénk, ha rend lenne a fórumon, de tisztában vagyunk vele, hogy ez milyen bonyolult egy újonnan érkezettnek, szóval nem bántásból mondjuk, csak útbaigazításként. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 305504174 Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818
Szerintem néha még mi is a mai napig "megbotlunk", bebakizunk, de ettől még nem dől össze a világ...szólunk egymásnak, vagy mi magunk is érezzük, hogy talán nem jó és előre bocsánatot kérünk...ennyi. Nincs ettől még világvége! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 711151169

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Tumblr_meqyu2br1p1rmltx8o1_500

Egyik kedvenc Avengers jelenetem:

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Tumblr_meop68nZe51rygivgo1_500

Ez meg több, mint kár, hogy kimaradt...hrrrrr...

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Tumblr_mfxyvpT5T21ro5p10o1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyKedd Jan. 01, 2013 5:56 am

Teresa Romanova írta:

Sosem fogom tudni. Valamit biztos, hogy elfogok cseszni, de nem baj majd odafigyelek még jobban.

Dehogyis nem :) Hallod, én ugyan így voltam az elején, Lulu nem győzött utasítgatni hogy mit hova, még mindig jókat
mosolygok rajta :)

Vissza az elejére Go down
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyKedd Jan. 01, 2013 4:57 am

Dominika13 írta:
LuluDarling írta:

Nem, ez a Fanart - Egyéb Fanartok topikba való. Azért Loki a topik címe és "Kedvenc képeink Lokiról", mert a karakterről várunk ide képeket. Stilleket, a filmekből való képeket. De nem baj, legközelebb már tudni fogod.
Hallod Teresa. "legközelebb már tudni fogod" A feladat adott! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818 Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1959207375

Sosem fogom tudni. Valamit biztos, hogy elfogok cseszni, de nem baj majd odafigyelek még jobban.
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 1:07 pm

LuluDarling írta:

Nem, ez a Fanart - Egyéb Fanartok topikba való. Azért Loki a topik címe és "Kedvenc képeink Lokiról", mert a karakterről várunk ide képeket. Stilleket, a filmekből való képeket. De nem baj, legközelebb már tudni fogod.
Hallod Teresa. "legközelebb már tudni fogod" A feladat adott! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818 Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 11:07 am

Teresa Romanova írta:
Találtam egy cukiságot Lokiról, egy bögre, de nem tudom hova töltsem fel, remélem ide is jó lesz. Ha nem akkor nagyon sajnálom. :(
Nem, ez a Fanart - Egyéb Fanartok topikba való. Azért Loki a topik címe és "Kedvenc képeink Lokiról", mert a karakterről várunk ide képeket. Stilleket, a filmekből való képeket. De nem baj, legközelebb már tudni fogod.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 10:51 am

Találtam egy cukiságot Lokiról, egy bögre, de nem tudom hova töltsem fel, remélem ide is jó lesz. Ha nem akkor nagyon sajnálom. :(
Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 400065_321054388006068_297502541_n
Vissza az elejére Go down
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 7:16 am

LuluDarling írta:


Róla én inkább nem is nyilatkoznék...
Jaj, még egy kérés. Ha olyan hozzászólásra válaszolsz, amihez van csatolva egy kép, akkor ott, ha válaszolsz rá, kérlek vedd ki a képet - az img-től img-ig tartó kódot - hogy ne legyen megismételve újra a kép. Az előnézet gombot használva le tudod ellenőrizni mindig, hogy sikerrel jártál-e...Köszönöm!

Na Jer bébi se rossz :(, de hát Tom azért más tészta.
Rendben van, pár nap és minden menni fog, remélem.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 7:13 am

Teresa Romanova írta:

Tom és Rob akinek, ha ránézek az arcára tudom, hogy mit gondolhat, viszont ott van Renner ( imádom a pasit ), de neki nem mindig tudom.
Róla én inkább nem is nyilatkoznék...
Jaj, még egy kérés. Ha olyan hozzászólásra válaszolsz, amihez van csatolva egy kép, akkor ott, ha válaszolsz rá, kérlek vedd ki a képet - az img-től img-ig tartó kódot - hogy ne legyen megismételve újra a kép. Az előnézet gombot használva le tudod ellenőrizni mindig, hogy sikerrel jártál-e...Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 7:00 am

LuluDarling írta:

Igen, mondjuk ez nagy részben Tomnak köszönhető, mert eszméletlen a mimikája...Tom rengeteget játszik az arcával, főleg a szemével és a szemöldökével. Még a kezei, a gesztikulációja nagyon meghatározó...
Nyami...

Tom és Rob akinek, ha ránézek az arcára tudom, hogy mit gondolhat, viszont ott van Renner ( imádom a pasit ), de neki nem mindig tudom.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 6:45 am

Teresa Romanova írta:

Annyira bírom a nézéseit. :D A Thor-ban is olyan ártatlanul pislogott mindenkire :D
Igen, mondjuk ez nagy részben Tomnak köszönhető, mert eszméletlen a mimikája...Tom rengeteget játszik az arcával, főleg a szemével és a szemöldökével. Még a kezei, a gesztikulációja nagyon meghatározó...
Nyami...

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Tumblr_mf4xo6rFT81qhmxn5o1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 6:07 am

LuluDarling írta:
Jaj, ez a lesajnáló nézés...itt még nem tudja, hogy pukkanni fog a nyílvessző! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 959844722
Annyira bírom a nézéseit. :D A Thor-ban is olyan ártatlanul pislogott mindenkire :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 5:57 am

Jaj, ez a lesajnáló nézés...itt még nem tudja, hogy pukkanni fog a nyílvessző! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 959844722

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Tumblr_mfhxe3FWGW1rmdazvo1_500
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 2:25 am

Dominika13 írta:

Basszus én is, hogy bénáztam az elején! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1959207375
Nincs azzal semmi baj, senki sem úgy születik, hogy kívülről tudja, hogyan kell postolni vagy hozzászólásokat szerkeszteni a fórumon. Ezért csináltam meg direkt a segédletet. Csak szeretném, ha idővel mindenki elsajátítaná. Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 464751818 Ha pedig nem megy, segítünk, hiszen azért vagyunk!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 1:41 am

GwenPage írta:


Imádom az üvegketreces jeleneteit! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 2774444739

Én is!!!!!!!!!!! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 2774444739 Köszönet a szuper képekért!!!!!!!! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 305504174
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyVas. Dec. 30, 2012 11:18 pm

LuluDarling írta:

Teresa, bocsi, de kivettem a hozzászólásodat, mert egy sem volt kapcsolatban Lokival. Ahogyan Gwen is írta, a Tomról készült képeket a Tom topikba kérjük, azon belül is vannak téma megosztások, az animációkat pedig az animációkhoz. Kérlek, inkább lassabban csináld, ráérsz, de ne legyen keveredés!
Előre is köszönöm! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1511130120
Basszus én is, hogy bénáztam az elején! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1959207375
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:55 am

Teresa Romanova írta:

Igyekszem odafigyelni, de mostanában nem megy, mentségemre szóljon nem aludtam mostanában sokat, és kapkodom.
Teresa, bocsi, de kivettem a hozzászólásodat, mert egy sem volt kapcsolatban Lokival. Ahogyan Gwen is írta, a Tomról készült képeket a Tom topikba kérjük, azon belül is vannak téma megosztások, az animációkat pedig az animációkhoz. Kérlek, inkább lassabban csináld, ráérsz, de ne legyen keveredés!
Előre is köszönöm! Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:34 am

GwenPage írta:
Valóban gyönyörűek a képek, Tessa, csak arra figyelj, hogy az animációkat az animáció topikba tedd, és hogy a Tomról készült képeket (mert ugye Tom és Loki nem ugyanazok) a Tom Hiddleston topik megfelelő részébe rakd :)

Igyekszem odafigyelni, de mostanában nem megy, mentségemre szóljon nem aludtam mostanában sokat, és kapkodom.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 EmptyVas. Dec. 30, 2012 6:30 am

Valóban gyönyörűek a képek, Tessa, csak arra figyelj, hogy az animációkat az animáció topikba tedd, és hogy a Tomról készült képeket (mert ugye Tom és Loki nem ugyanazok) a Tom Hiddleston topik megfelelő részébe rakd :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc képeink Lokiról   Kedvenc képeink Lokiról - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc képeink Lokiról
Vissza az elejére 
21 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kedvenc képeink Lokiról
» Kedvenc képeink Sólyomszemről
» Kedvenc képeink Tom Hiddlestonról No. 2.
» Kedvenc képeink Higanyszálról
» Kedvenc képeink Tonyról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Karakterek :: Loki-
Ugrás: