Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
+12
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
GwenPage
AmyHiddleston
Teresa Romanova
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptySzer. Feb. 27, 2013 3:08 am

Én meg azért verem a fejem a falba, mert pontosan tudom, hogy mi az... és mégis... valahogy mindig úgy érzem, hogy igen, ez még belefér...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:12 am

LuluDarling írta:

Pedig szerintem egyszerű: Az a beszélgetés, ami eltér a topik témájától, az off. Szabad a pálya! - Page 8 464751818
Köszi, időközben egyébként rájöttem, aztán meg vertem a fejemet a falba, hogy eddig nem tudtam. Szabad a pálya! - Page 8 1546314572
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyKedd Feb. 26, 2013 7:08 am

Dominika13 írta:
Én általában nem tudom megkülönböztetni az off-ot nem off-tól, de megpróbálok odafigyelni. Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Pedig szerintem egyszerű: Az a beszélgetés, ami eltér a topik témájától, az off. Szabad a pálya! - Page 8 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyKedd Feb. 26, 2013 3:05 am

Dominika13 írta:
Én általában nem tudom megkülönböztetni az off-ot nem off-tól, de megpróbálok odafigyelni. Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Nem mindig vagy ezzel egyedül. Nekem vnnak off-os hajlamaim, sajnálom. Köszönöm az emlékeztetést!
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyKedd Feb. 26, 2013 2:07 am

Én általában nem tudom megkülönböztetni az off-ot nem off-tól, de megpróbálok odafigyelni. Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 9:02 am

Én is nem egy off-ot olvastam különböző topikokban, ami néha tényleg nagyon zavaró lehet.
Én is megköszönöm ha erre odafigyeltek, és természetesen én magam is figyelek hogy mindent jó helyre tegyek.
Higgyétek el, ez nem ellenetek van, hanem értetek és a fórumért, hogy minél rendezettebb és ízlésesebb legyen.
Köszönöm én is mindenkinek! :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:58 am

Boszorka666 írta:
Én is megkérek Minden Kedves Fórumtagot, hogy az ilyen dolgokra figyeljünk oda, ne legyen OFF!
Előre is köszönet Mindenkinek!

Csatlakoznék! Valóban sokkal jobb úgy olvasni a hozzászólásokat, hogy nincs rendszertelenség. Persze elég könnyű eltérni a tárgytól, de szinte mindennek megvan a maga topikja. Elég könnyű észrevenni, ha már OFF szintű a csevegés. Csak oda kell figyelni. Előre is köszi mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:49 am

Én is megkérek Minden Kedves Fórumtagot, hogy az ilyen dolgokra figyeljünk oda, ne legyen OFF!
Előre is köszönet Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:45 am

Kedves régi- és új fórumtagok!

Szeretnék mindenkit megkérni, hogy fokozottan figyeljünk oda arra, hogy ne OFFoljunk a különböző topikokban. Tudom, milyen az, amikor az embert elragadja a hév és egyik gondolatból jön a másik, de eddig be tudtuk tartani a szabályokat, a topikok által behatárolt témaköröket, és kérlek titeket - egy főleg az új tagjainkra vonatkozik - hogy próbáljátok ezeket a szabályokat ezután is betartani.
Amennyiben olyan témáról szeretnétek beszélni, amelynek kibeszéléséhez nem áll a rendelkezésre megfelelő topik, de a fórum témájába vág, úgy esetleg előzetes megbeszélés alapján létre hozhatok neki egyet, vagy kérlek titeket, hogy inkább privát üzenetben intézzétek el ezeket. Az Off hozzászólások ezentúl törlésre kerülnek.
Megértéseteket előre is köszönöm!

Lulu, Admin.


A hozzászólást LuluDarling összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 25, 2013 8:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Teresa Romanova
Földi Halandó
Földi Halandó
Teresa Romanova


Hozzászólások száma : 119
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Loki zsebében.

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:36 am

Az X-menből lennék mondjuk Jean Grey ( ejj, de könnyű lenne ám puskázni :D ) vagy még az alakváltó csaj Misztik :D
Ha pedig az asgardiakat nézzük akkor Brünhilda és Sif :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:59 am

Talán Fekete Özvegy az akit el tudnék képzelni, mindig is tetszett a személyisége. Meg Sif karaktere is nagyon tetszik, a harcos nő. Szabad a pálya! - Page 8 2453078570 Ellenségek közül A Varázslónő (Amora) Szabad a pálya! - Page 8 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:38 am

Nos ha választani kellene, akkor Storm/Ciklon lennék az X-men-ből!!!!!!! Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:16 am

Értem :D Amúgy még egy olyan kérdésem lenne, hogy:

Ugye Loki mindenképpen király szeretne lenni... Akkor szerintetek miért jött le a Földre, amikor ő Jötünheim törvényes királya? o.O
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 18, 2013 2:09 am

Hát tudod, én valahogy mindig is odavoltam Ms. Marvelért. Nem tudom miért. Talán ő, de a másik nagy kedvencem Sif, mert az a tipikus harcos, és ha észrevesszük, az összes filmben, ilyen csajokat mutogatnak. De hozzám azok a képességek, meg az a stílus közelebb áll amilyen Ms. Marvelnek van. Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:41 am

Én sem igazán ismerem őket, és talán nem is Marvel hős vagy bármi, de Sif karaktere mindig is nagyon
tetszett a Thorban. Imádnék olyan szép harcoslány lenni. Nőies mégis erős :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:19 am

AmyHiddleston írta:
Lenne egy kérdésem mindenkihez. :D Ha választhatnátok valamelyik Marvel karakter közül, kinek a bőrébe bújnátok?
Én szerintem Hel-t választanám. Szabad a pálya! - Page 8 1622133865
ÉN bevallom őszintén, nem igazán ismerem ám a Marvel hősöket a megfilmesítetteken kívül...azok közül pedig egyik sem lennék... Szabad a pálya! - Page 8 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:01 am

Lenne egy kérdésem mindenkihez. :D Ha választhatnátok valamelyik Marvel karakter közül, kinek a bőrébe bújnátok?

Én szerintem Hel-t választanám. Szabad a pálya! - Page 8 1622133865
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 1:27 am

Dominika13 írta:

Én arra tippelnék, hogy az akinek meg akarod nézni a profilját.
Igazából teljesen érthetetlen számomra a dolog, úgy látom, még 1-2 órája is írtak neki, de most regisztráltam más néven, és úgy sem találtam meg őt...szóval itt valami gáz van...de már nem foglalkozom vele, mert még a végén agyvérzést kapok...
Köszi a tippeket Dominika! Szabad a pálya! - Page 8 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:44 pm

LuluDarling írta:

Csak azt nem tudom, hogy az a felhasználó, akinek a profilját szeretném megnézni, vagy pedig jómagam...
Én arra tippelnék, hogy az akinek meg akarod nézni a profilját.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:22 pm

Dominika13 írta:
Valami olyasmi, hogy a felhasználó fel van függesztve. De nem tudom miért van, és hogy mit lehetne vele tenni. Szabad a pálya! - Page 8 2338758748
Csak azt nem tudom, hogy az a felhasználó, akinek a profilját szeretném megnézni, vagy pedig jómagam...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:11 pm

Valami olyasmi, hogy a felhasználó fel van függesztve. De nem tudom miért van, és hogy mit lehetne vele tenni. Szabad a pálya! - Page 8 2338758748
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyPént. Jan. 04, 2013 8:42 am

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mit jelent, ha valakinek a profiljára kattintva ezt írja ki, az mit jelent?
"Sorry, that user is suspended." Szabad a pálya! - Page 8 2109136891
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 3:05 am

LuluDarling írta:

Tényleg? Én a guglival vagyok így! Szabad a pálya! - Page 8 1959207375 Azért nagyon-nagyon köszi!!!

Ja hát igen, a Google is jobarátunk :D
Igazából belájkoltam egy Tomos rajongói oldalt, és ott tették ki a képet, én meg sunyi módon ide csempésztem :$
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 3:03 am

Mrs. Captain America írta:

Igazán nincs mit, de nem én készítettem hanem találtam :$
Facebook a jobarátom Szabad a pálya! - Page 8 1959207375
Tényleg? Én a guglival vagyok így! Szabad a pálya! - Page 8 1959207375 Azért nagyon-nagyon köszi!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 3:01 am

LuluDarling írta:

Betty, neked külön köszönet a képecskéért, magától értetődő természetességgel majd elárulod Lulu nénédnek, hogy milyen progival csináltad és hogyan... Szabad a pálya! - Page 8 959844722

Igazán nincs mit, de nem én készítettem hanem találtam :$
Facebook a jobarátom Szabad a pálya! - Page 8 1959207375
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: