Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
+12
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
GwenPage
AmyHiddleston
Teresa Romanova
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:20 am

LuluDarling írta:
Jaj, ha már ilyen ügyesek vagytok, valaki esetlen nem tudna csinálni egy Lokis - vagy Tomos Naptárat? Akár olyat, hogy minden hónapra más-más legyen, vagy pedig egy egész éveset...gondolom láttatok már ilyen Fanart naptárakat, ahol a kedvenc karakterről van kép, rajta meg a naptár...de majd lehet, teszek be példát...csak más témakörben. Annyira jó lenne egy a munkahelyre, még ha csak fekete-fehérben is... Szabad a pálya! - Page 15 1583043698
Hát naptárat még nem csináltam, de lehet megpróbálom Szabad a pálya! - Page 15 464751818
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:36 am

Jaj, ha már ilyen ügyesek vagytok, valaki esetlen nem tudna csinálni egy Lokis - vagy Tomos Naptárat? Akár olyat, hogy minden hónapra más-más legyen, vagy pedig egy egész éveset...gondolom láttatok már ilyen Fanart naptárakat, ahol a kedvenc karakterről van kép, rajta meg a naptár...de majd lehet, teszek be példát...csak más témakörben. Annyira jó lenne egy a munkahelyre, még ha csak fekete-fehérben is... Szabad a pálya! - Page 15 1583043698
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 9:04 am

Aleex írta:
Együtt néztük moziba a filmet (teljesen véletlenül) szóval azért szereti Szabad a pálya! - Page 15 1959207375

Vagy úgy! Így már mindent értek, és így könnyű volt. XD Az enyém már csak húzza a száját, ha vinnyogok Lokiért. Szabad a pálya! - Page 15 1959207375
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 9:02 am

Mézespuszedli írta:
Szeretem anyukádat! Szabad a pálya! - Page 15 459759068 Szerintem barátnőddel meg próbálj minél többet fangörcsölni, és menni fog. Én is erősen rajta vagyok az ügyön, de még egyenlőre süket a témára. Év elejétől minden nap zaklatva lesz, nincs menekvés. Szabad a pálya! - Page 15 1511130120
Együtt néztük moziba a filmet (teljesen véletlenül) szóval azért szereti Szabad a pálya! - Page 15 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 8:58 am

Aleex írta:
Barátnőm szeretni még de nem nagy fanatikus sajnos, anya szereti még, más nincs. Szabad a pálya! - Page 15 3668024462

Szeretem anyukádat! Szabad a pálya! - Page 15 459759068 Szerintem barátnőddel meg próbálj minél többet fangörcsölni, és menni fog. Én is erősen rajta vagyok az ügyön, de még egyenlőre süket a témára. Év elejétől minden nap zaklatva lesz, nincs menekvés. Szabad a pálya! - Page 15 1511130120
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 8:56 am

Mézespuszedli írta:
Feléd sem? Felénk sem, egyedül vagyok nagy bánatosan fanatikus sajnos. :C
Barátnőm szeretni még de nem nagy fanatikus sajnos, anya szereti még, más nincs. Szabad a pálya! - Page 15 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 8:51 am

Aleex írta:
Egyetértek! Szabad a pálya! - Page 15 1959207375 Én Bosszúállók pólóval villognék, már ha volna kinek, senki se ismeri a környéken a filmet... :szomi: Szabad a pálya! - Page 15 3668024462


Feléd sem? Felénk sem, egyedül vagyok nagy bánatosan fanatikus sajnos. :C
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 8:49 am

Mézespuszedli írta:

Máááár mindent értek! ^^ Szeptemberig kihasználom, hogy lehet éjjelibagolykodni, utána pedig megint kezdődik a cicabál. Annyi előnye van az iskolakezdésnek, hogy lehet villogni a Lokis órarendemmel. :lol!:
Egyetértek! Szabad a pálya! - Page 15 1959207375 Én Bosszúállók pólóval villognék, már ha volna kinek, senki se ismeri a környéken a filmet... :szomi: Szabad a pálya! - Page 15 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 8:38 am

LuluDarling írta:
Wow! Honnan szerváltál olyat?

Én csináltam, aztán kinyomtattam. ^^ Paint a barátom! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:32 am

Mézespuszedli írta:

Máááár mindent értek! ^^ Szeptemberig kihasználom, hogy lehet éjjelibagolykodni, utána pedig megint kezdődik a cicabál. Annyi előnye van az iskolakezdésnek, hogy lehet villogni a Lokis órarendemmel. :lol!:

Wow! Honnan szerváltál olyat?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:19 am


Máááár mindent értek! ^^ Szeptemberig kihasználom, hogy lehet éjjelibagolykodni, utána pedig megint kezdődik a cicabál. Annyi előnye van az iskolakezdésnek, hogy lehet villogni a Lokis órarendemmel. :lol!:
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 15, 2012 4:21 am

Mézespuszedli írta:
Remélem nem lesz túl off. :D Felmásztam ide álmatlan éjszakám kellős közepén, hátha leledzik fenn valaki, erre tessék, nem. XD Hát kérem, csak én vagyok ilyen éjjeli bagoly? O.O

Bevallom őszintén, én dolgozó nő vagyok és reggel fél hatkor kelek, úgyhogy este 10-nél tovább hét közben nem szoktam fent lenni, különben másnap nem bírom a kiképzést... :lol!:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:24 am

Remélem nem lesz túl off. :D Felmásztam ide álmatlan éjszakám kellős közepén, hátha leledzik fenn valaki, erre tessék, nem. XD Hát kérem, csak én vagyok ilyen éjjeli bagoly? O.O
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:18 am

LuluDarling írta:
Húúú, hát nem is tudom...szerintem mehet az Amerika Kapitány Folytatás rovatába. Nem hiszem, hogy kellene neki új topikot nyitni. Ne tegyük a Fanartba, maradjon inkább a saját filmes topikjában. Jó lesz így? Persze ötleteket elfogadok! ;)
Egyetértek, ott tökéletes és már elkezdtem oda írni :oops: :D
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:30 am

Aleex írta:
Találtam egy érdekes cikket amibe a rajongók összegyűjtötték a 10 kedvenc jelenetüket, amit szeretnének látni az Amerika Kapitány folytatásában (ha kiderül a történt a Thorral kapcsolatban is fog készülni egy ilyen), képpel és szöveggel illusztrálva.
Egy nagyon jól összeállított kis cikk és hogyha érdekel titeket szívesen leírom - bár nem tudom hogy hova illene a legjobban :lol!:

Húúú, hát nem is tudom...szerintem mehet az Amerika Kapitány Folytatás rovatába. Nem hiszem, hogy kellene neki új topikot nyitni. Ne tegyük a Fanartba, maradjon inkább a saját filmes topikjában. Jó lesz így? Persze ötleteket elfogadok! ;)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 01, 2012 5:35 am

Részemről jöhet!! :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Aug. 01, 2012 4:07 am

Találtam egy érdekes cikket amibe a rajongók összegyűjtötték a 10 kedvenc jelenetüket, amit szeretnének látni az Amerika Kapitány folytatásában (ha kiderül a történt a Thorral kapcsolatban is fog készülni egy ilyen), képpel és szöveggel illusztrálva.
Egy nagyon jól összeállított kis cikk és hogyha érdekel titeket szívesen leírom - bár nem tudom hogy hova illene a legjobban :lol!:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 4:24 am

KathyStark írta:
Tök jók lettek a csoport nevek! Sajnos nekem semmi frappáns nem jutott eszembe, de ezek nagyon tetszenek!
Az oldalt ahol tudom én is hirdetem, főleg másik fórumokon (filmkatalógus, starity, port.hu) Ahol sokan járnak.

Nos, a csoport nevek Lokit kivéve mind Vindori érdemei, neki jár köszönet! ;) Most már szépen, lassan mindenki tud csoporthoz tartozni, aki szeretne...már tényleg csak csoporttagok kellenének. :D Köszi a népszerűsítést Kathy! ;)
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 1:07 am

Tök jók lettek a csoport nevek! Sajnos nekem semmi frappáns nem jutott eszembe, de ezek nagyon tetszenek!
Az oldalt ahol tudom én is hirdetem, főleg másik fórumokon (filmkatalógus, starity, port.hu) Ahol sokan járnak.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 9:10 am

Előre is köszi Aleex, hogy írsz a barátaidnak, a kincseid pedig nagyon szupik!!! Én is gondokoztam rajta, hogy kéne csináltatni valami Lokisat...húúú, erről jut eszembe, teszek valami olyat a Fanartba...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:45 am

Aleex írta:


Illetve sikerült megtalálnom a fotót a Vasemberes & Amerika Kapitányos telefondísz (jelenleg nem az :lol: ) és az Amerika Kapitányos pólómról :D
Woow! Tök jó az a póló!! :face: Én is fogok csináltatni!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:09 am

LuluDarling írta:
Azt hiszem, újra kell majd hidetgetnem/nünk erre-arra a fórumot, mert valamiért nem akarunk többen lenni... 😢 Pedig annyira jó lenne még 2-3 ember. Nem akarok én valami nagy tömeget, csak...hát mégis... :geek:
Van egy két ismerősöm akik szeretek a Marvel filmek, írok nekik ;)

Illetve sikerült megtalálnom a fotót a Vasemberes & Amerika Kapitányos telefondísz (jelenleg nem az :lol: ) és az Amerika Kapitányos pólómról :D
Szabad a pálya! - Page 15 Cucc1 Szabad a pálya! - Page 15 Cucc2
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:07 am

vindori írta:

Ááááááhh!! De jó látom már be is tettél! Örülök, hogy bejöttek az ötletek! ❤ Én sem értem miért nem írnak a többiek! Még ha nem is hoznak képeket, azért biztos találnának olyan topikot, amihez hozzászólhatnának! :roll:

Igen, bele tettelek ám! Sőt, az alakulatnak te vagy a moderátora! ;) Majd lehet, hogy a kék színen világosítok egy kicsit, hogy jobban kitűnjön azért a fekete háttéren.

Azt hiszem, újra kell majd hidetgetnem/nünk erre-arra a fórumot, mert valamiért nem akarunk többen lenni... 😢 Pedig annyira jó lenne még 2-3 ember. Nem akarok én valami nagy tömeget, csak...hát mégis... :geek:
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 8:00 am

LuluDarling írta:
U. I. Ez a bánataink rovatba való, de azért most ide írom...miért regisztrálnak olyanok, akik aztán egy szót sem írnak??? :suspect:
Számomra is érthetetlen, főleg az, hogy regisztrál, de még be se lép a fiókjába... ennek mi értelme? :shock:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 EmptySzer. Júl. 25, 2012 7:28 am

LuluDarling írta:


Wow! Mind a kettő fantasztikus ötlet Vindori!!!!! Nagyon-nagyon köszönöm az ötleteket, azt, hogy gondolkoztál rajta! Meg is csinálom azonnal! Téged akkor tehetlek ugye az Amerika Kapitányos Csoportba? Kathyt meg berakom a Vasemberesbe...Aleex meg majd eldönti, és szól...

U. I. Ez a bánataink rovatba való, de azért most ide írom...miért regisztrálnak olyanok, akik aztán egy szót sem írnak??? :suspect:

Ááááááhh!! De jó látom már be is tettél! Örülök, hogy bejöttek az ötletek! ❤ Én sem értem miért nem írnak a többiek! Még ha nem is hoznak képeket, azért biztos találnának olyan topikot, amihez hozzászólhatnának! :roll:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
15 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: