Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
+12
Alekto
Sue
Johy14
CarrieJ.
GwenPage
AmyHiddleston
Teresa Romanova
Dominika13
Boszorka666
Mrs. Captain America
Aleex
LuluDarling
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 15, 2013 1:03 am

Igenis értettük! surrender
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 15, 2013 12:34 am

Várni a szebb jövőt...egyébként tegnap még ment az idézés, remélem, csak átmeneti hiba...


Egy kicsit más:

KEDVES FACEBOOK- ÉS AVENGERS FÓRUM TAGOK. AZÉRT ÍROK, MERT A JÖVŐ HÉTVÉGÉN ISMÉT ÁTNÉZEM A FÓRUM TAGLISTÁJÁT ÉS AZOK A TAGOK, AKIK REGISZTRÁLÁSUK UTÁN NEM PRODUKÁLTAK HOZZÁSZÓLÁST, ILLETŐLEG CSAK KÉT HÉTBEN EGYSZER LÁTJUK ŐKET - MAGYARUL NEM RENDSZERESEN LÁTOGATJÁK A FÓRUMOT ÉS POSZTOLNAK - TÖRLÉSRE KERÜLNEK. KÉREK MINDENKIT, AKIT ÉRINT, HOGY A JÖVŐ HÉTVÉGÉIG DÖNTSE EL, HOGY AKTÍV TAGJA SZERETNE-E LENNI ILLETŐLEG MARADNI A FÓRUMNAK, VAGY LEMOND A TAGSÁGÁRÓL. DELORÁT TERMÉSZETESEN EZ A FELHÍVÁS NEM ÉRINTI. MINDENKINEK ELŐRE KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉSÉT.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
adrilimo
Szuperhős
Szuperhős
adrilimo


Hozzászólások száma : 319
Csatlakozás ideje : 2013. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Magyarország

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 15, 2013 12:04 am

Nekem se, és ez már tényleg nagyon gáz így...Mit lehetne vele csinálni???
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyPént. Jún. 14, 2013 11:56 pm

Nekem sem engedi! Borzasztó idegesítő! Szabad a pálya! - Page 3 1546314572
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyPént. Jún. 14, 2013 10:16 pm

Csajok, csak nekem csinál olyat néha a fórum, hogy rámegyek az idézés gombra, be is adja az előző hsz-t, de abban áll benne a kurzor és nem hagy arra a részre kattintani, ahová nekem kellene írnom? Roppantmód irritáló...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 08, 2013 10:54 pm

GwenPage írta:
Ne haragudjatok, mostanában kicsit inaktív vagyok és lehet, hogy pár napig az is maradok, mert beteg vagyok, és egy szalmaszálat sincs erőm felemelni. De amint jobban leszek, jövök vissza, hiányzik a fórum nagyon, csak felkelni sincs sok érkezésem, nem hogy bekapcsolni a gépet...

Drága Gwen jobbulást kívánok, gyógyulj meg minél hamarabb! Szabad a pálya! - Page 3 407681816
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 08, 2013 9:57 pm

GwenPage írta:
Ne haragudjatok, mostanában kicsit inaktív vagyok és lehet, hogy pár napig az is maradok, mert beteg vagyok, és egy szalmaszálat sincs erőm felemelni. De amint jobban leszek, jövök vissza, hiányzik a fórum nagyon, csak felkelni sincs sok érkezésem, nem hogy bekapcsolni a gépet...
Jaj Gwenncsi, jobbulást neked!!! Nagyon várunk vissza!!! Gyógyulj meg!!! Szabad a pálya! - Page 3 305504174 Szabad a pálya! - Page 3 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzomb. Jún. 08, 2013 9:43 pm

Ne haragudjatok, mostanában kicsit inaktív vagyok és lehet, hogy pár napig az is maradok, mert beteg vagyok, és egy szalmaszálat sincs erőm felemelni. De amint jobban leszek, jövök vissza, hiányzik a fórum nagyon, csak felkelni sincs sok érkezésem, nem hogy bekapcsolni a gépet...
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyPént. Jún. 07, 2013 11:15 pm

Előre szeretnék szólni, hogy vasárnap, hétfőn és kedden nem leszek aktív, az osztállyal kirándulni megyünk! :) Bár nem tudom hogy fogom kibírni a fórum nélkül. Szabad a pálya! - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyPént. Jún. 07, 2013 12:30 am

Éjfúria írta:
Sziasztok.
Talán észre vettétek,hogy kimaradtam az utóbbi pár hétben.Ez annak volt köszönhető,hogy tönkre ment a monitorom.-.-
Sajna ezt nem tudtam előre(ha a jövőbe látnék,már milliomos lennék. xD ).Na mindegy...probléma megoldva,újra aktív vagyok.:)

Fantasztikus hogy újra köztünk vagy! Szabad a pálya! - Page 3 2750705302 Szabad a pálya! - Page 3 407681816
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 6:10 am

Éjfúria írta:
Sziasztok.
Talán észre vettétek,hogy kimaradtam az utóbbi pár hétben.Ez annak volt köszönhető,hogy tönkre ment a monitorom.-.-
Sajna ezt nem tudtam előre(ha a jövőbe látnék,már milliomos lennék. xD ).Na mindegy...probléma megoldva,újra aktív vagyok.:)
Jupppiiiii!!! Már hiányoztál kicsiny csapatunkból! Szabad a pálya! - Page 3 335580231
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 6:09 am

slytherin írta:
Drágáim!
Ezer bocsánat az inaktivitásért, de 27 tárgyról indultam + nyelvsuli, így kicsit elvagyok havazva. No meg linkelgetni akartam de a fórum alapbeállítása az egy hetes időkorlát, ami a napokban lejárt végre Szabad a pálya! - Page 3 3668024462 Szóval ahogy levegőhöz jutok, jövök, már 14 tárgyam megvan, a felén túl vagyok. Szabad a pálya! - Page 3 875906991 Rengeteg jó képem van meg hozzászólnék témákhoz is, de egyelőre inkább a Frászbukon nézegetem miket posztoltok, tényleg ezer bocsi, nagy a hajtás.
Kitartást a nagy hajrához, és várunk vissza!!! Szabad a pálya! - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 5:48 am

Boszorka666 írta:


Sok sikert a javítandokhoz és kitartást az utolsó hétre!!!!!
Nagyon szuper, hogy ennyire helyre mentek, kívánom hogy érezzd magad nagyon jól! Szabad a pálya! - Page 3 407681816

Köszönöm szépen Bosziim♥️. Szabad a pálya! - Page 3 305504174
Vissza az elejére Go down
Éjfúria
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
Éjfúria


Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 3:08 am

Sziasztok.
Talán észre vettétek,hogy kimaradtam az utóbbi pár hétben.Ez annak volt köszönhető,hogy tönkre ment a monitorom.-.-
Sajna ezt nem tudtam előre(ha a jövőbe látnék,már milliomos lennék. xD ).Na mindegy...probléma megoldva,újra aktív vagyok.:)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 11:53 pm

Mrs. Captain America írta:
Sziasztok Fórumlakók! :)

Ha a a jövőhéten kimaradoznék az azért lesz, mert eljött az utolsó hét a suliban, és még egy-két dologból javítok,
meg hétfőn Poroszlóra, péntek-szombaton pedig Szegedre kirándulunk az osztállyal. Holnap meg Egerbe megyünk, szóval
tiszta utazós hangulat van :D
Azért igyekszem lenni, amikor lesz egy kis szabadidőm jövök, jók legyetek közben! ♥️.

Sok sikert a javítandokhoz és kitartást az utolsó hétre!!!!!
Nagyon szuper, hogy ennyire helyre mentek, kívánom hogy érezzd magad nagyon jól! Szabad a pálya! - Page 3 407681816
Vissza az elejére Go down
DeloraMercel
Földi Halandó
Földi Halandó
DeloraMercel


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás ideje : 2013. May. 20.
Age : 34
Tartózkodási hely : Midgard

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 10:49 pm

slytherin írta:
Drágáim!

Ezer bocsánat az inaktivitásért, de 27 tárgyról indultam + nyelvsuli, így kicsit elvagyok havazva. No meg linkelgetni akartam de a fórum alapbeállítása az egy hetes időkorlát, ami a napokban lejárt végre Szabad a pálya! - Page 3 3668024462 Szóval ahogy levegőhöz jutok, jövök, már 14 tárgyam megvan, a felén túl vagyok. Szabad a pálya! - Page 3 875906991 Rengeteg jó képem van meg hozzászólnék témákhoz is, de egyelőre inkább a Frászbukon nézegetem miket posztoltok, tényleg ezer bocsi, nagy a hajtás.
Addig is csókollak Titeket, nem felejtettem el a fórumot Szabad a pálya! - Page 3 1622133865 Tök szimpik vagytok, ne reméljétek, hogy megszabadultok tőlem *nevet* Szabad a pálya! - Page 3 335580231

És egy örömködő topicba illő: eddig 3 elhagyott (órai hiányzás sajna betegség miatt), 8 ötös, és 3 négyes osztályzat. Oké, az elhagyottak nem szépek, de betegség közbeszólt, szépséges szövődmények pont annyi időre tettek parkolóra, hogy összejöttek a hiányzások. Másrészről egy bánat: a legnehezebbekből még mindig egy kupaccal hátravan.

Rosszak legyetek, míg nem vagyok, és Hiddlestonos, Robertes (és akit szeretnétek)álmokat, képeket! Szabad a pálya! - Page 3 283655930


Tarts ki még egy kicsit ( magamnak is ezt mondom az utóbbi időben xD ), aztán majd várunk vissza, ha mindenen túl vagy, és sok sikert a nehéz tárgyakhoz!! :)
Vissza az elejére Go down
http://delorafanficworld.blogspot.hu/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 7:10 am

GwenPage írta:

Csak Széchenyire tudok tippelni, mert ott van a városháza :) Jó lenne ha délután lenne, mert akkor hazafelé menet talán el tudnék vetődni oda, bár nem biztos mert elég kiszámíthatatlanok a napjaim Szabad a pálya! - Page 3 2338758748 De majd írj face-en és megdumáljuk! Szabad a pálya! - Page 3 1839924927

Mindenképpen írok addig Gwencsii♥️. Egyébként olyan 3-4 óra körülre tippelném, de meg fogom kérdezni :)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 4:31 am

Mrs. Captain America írta:


Sajnos fogalmam sincs milyen tér, de nekünk így mondták hogy a főtéren a városközpontban :)
Szerintem délután lesz a szabad program, de megkérdezem hogy pontosan hány körül és írok még addig facebook-on :)
De jó lenne összefutni *-*

Csak Széchenyire tudok tippelni, mert ott van a városháza :) Jó lenne ha délután lenne, mert akkor hazafelé menet talán el tudnék vetődni oda, bár nem biztos mert elég kiszámíthatatlanok a napjaim Szabad a pálya! - Page 3 2338758748 De majd írj face-en és megdumáljuk! Szabad a pálya! - Page 3 1839924927
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 3:07 am

GwenPage írta:

Igen :) A Széchenyi téren?
Pénteken talán meg tudnám oldani, hánytól lesz a szabad program? Szabad a pálya! - Page 3 464751818

Sajnos fogalmam sincs milyen tér, de nekünk így mondták hogy a főtéren a városközpontban :)
Szerintem délután lesz a szabad program, de megkérdezem hogy pontosan hány körül és írok még addig facebook-on :)
De jó lenne összefutni *-*
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 2:01 am

Mrs. Captain America írta:

Lesz két óra szabad programunk a főtéren, arra nézhetnél ha ráérsz ;)

Igen :) A Széchenyi téren?
Pénteken talán meg tudnám oldani, hánytól lesz a szabad program? Szabad a pálya! - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:48 am

GwenPage írta:

Szegedre jöttök? Én ott lakom! Szabad a pálya! - Page 3 283655930 Érezd jól magad, majd mesélj, milyen volt, várunk vissza nagyon! A tanuláshoz pedig kitartást, nekem is elég hajtós ez az időszak...

Tényleg ott laksz? :)
Lesz két óra szabad programunk a főtéren, arra nézhetnél ha ráérsz ;)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:29 am

Mrs. Captain America írta:
Sziasztok Fórumlakók! :)

Ha a a jövőhéten kimaradoznék az azért lesz, mert eljött az utolsó hét a suliban, és még egy-két dologból javítok,
meg hétfőn Poroszlóra, péntek-szombaton pedig Szegedre kirándulunk az osztállyal. Holnap meg Egerbe megyünk, szóval
tiszta utazós hangulat van :D
Azért igyekszem lenni, amikor lesz egy kis szabadidőm jövök, jók legyetek közben! ♥️.

Szegedre jöttök? Én ott lakom! Szabad a pálya! - Page 3 283655930 Érezd jól magad, majd mesélj, milyen volt, várunk vissza nagyon! A tanuláshoz pedig kitartást, nekem is elég hajtós ez az időszak...
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:21 am

Sziasztok Fórumlakók! :)

Ha a a jövőhéten kimaradoznék az azért lesz, mert eljött az utolsó hét a suliban, és még egy-két dologból javítok,
meg hétfőn Poroszlóra, péntek-szombaton pedig Szegedre kirándulunk az osztállyal. Holnap meg Egerbe megyünk, szóval
tiszta utazós hangulat van :D
Azért igyekszem lenni, amikor lesz egy kis szabadidőm jövök, jók legyetek közben! ♥.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:00 am

Gratula az eddigi szép teljesítményhez és sok sikert a továbbiakhoz!!!!! Szabad a pálya! - Page 3 1001172573
Várunk vissza nagyon!
Vissza az elejére Go down
slytherin
Újonc
Újonc
slytherin


Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2013. May. 24.
Tartózkodási hely : Érd

Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 EmptyKedd Jún. 04, 2013 1:48 pm

Drágáim!

Ezer bocsánat az inaktivitásért, de 27 tárgyról indultam + nyelvsuli, így kicsit elvagyok havazva. No meg linkelgetni akartam de a fórum alapbeállítása az egy hetes időkorlát, ami a napokban lejárt végre Szabad a pálya! - Page 3 3668024462 Szóval ahogy levegőhöz jutok, jövök, már 14 tárgyam megvan, a felén túl vagyok. Szabad a pálya! - Page 3 875906991 Rengeteg jó képem van meg hozzászólnék témákhoz is, de egyelőre inkább a Frászbukon nézegetem miket posztoltok, tényleg ezer bocsi, nagy a hajtás.
Addig is csókollak Titeket, nem felejtettem el a fórumot Szabad a pálya! - Page 3 1622133865 Tök szimpik vagytok, ne reméljétek, hogy megszabadultok tőlem *nevet* Szabad a pálya! - Page 3 335580231

És egy örömködő topicba illő: eddig 3 elhagyott (órai hiányzás sajna betegség miatt), 8 ötös, és 3 négyes osztályzat. Oké, az elhagyottak nem szépek, de betegség közbeszólt, szépséges szövődmények pont annyi időre tettek parkolóra, hogy összejöttek a hiányzások. Másrészről egy bánat: a legnehezebbekből még mindig egy kupaccal hátravan.

Rosszak legyetek, míg nem vagyok, és Hiddlestonos, Robertes (és akit szeretnétek)álmokat, képeket! Szabad a pálya! - Page 3 283655930

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: