Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folytatás?

Go down 
+5
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptySzer. Nov. 28, 2012 6:43 am

Aleex írta:
Feltételezések szerint a holland Nikolaj Coster-Waldu-t (Game of Thrones, Black Hawk Down) már tesztelték erre szerepre.
Nemmmondod??? Jamie Lannister? A Királyölő??? Folytatás? - Page 7 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptySzer. Nov. 28, 2012 2:11 am

Miután pár hete bejelentették, hogy Bucky után Crossbones is csatlakozni fog a film gonoszai közé, érdekes dolgok láttak napvilágot.

Egy ideje már azt pletykálják, hogy Zémó Báró is benne lesz majd a folytatásban. Ő egyike Kapitány klasszikus ellenségei közül, sőt az Amerika Kapitány 1. részének eredeti forgatókönyve szerint ő szerepelt volna Red Skull helyett. Feltételezések szerint a holland Nikolaj Coster-Waldu-t (Game of Thrones, Black Hawk Down) már tesztelték erre szerepre.
Folytatás? - Page 7 Cap2njtzmb

Karakter eredete:
Zémó nem más, mint egyike a hírhedt náci tudósoknak. Nem egyszer csapott már össze Kapitánnyal. Egyszer harc közben forró viaszba esett, amelyet az Adhesive X (nyúlós-ragadós szörny) gyártásánál használt. Amerika Kapitány azt hitte Zemo meghalt, és végre megszabadult tőle, de Zemo túlélte a találkozást a viasszal, és egy titkos csőrendszeren keresztül elmenekült. A kaland azonban örökre az arcán hagyta bélyegét, úgy néz ki, mint egy fényes fejű kirakati baba. Szövetségre lépett az Arnim Zola néven ismert genetikus teremtményével, Primussal (alakváltó bio- android). Fegyverei között vannak gépfegyverek, bombák és mérgek.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Nov. 27, 2012 8:48 am

Aleex írta:

Ja. Lesz egy báró a főellenség, a Winter Soldier - valószínű, hogy elterelje a figyelmet a báróról -, Crossbones és ki tudja még... (lassan több lesz mint a Vasember 3-ba Folytatás? - Page 7 3668024462)
Néha az az érzésem, hogy a Marvel kezdi rendesen túlbonyolítani a dolgokat...a Thorban is lassan már több az ellenség és a gonosz, mint égen a csillag... Folytatás? - Page 7 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Nov. 27, 2012 8:21 am

Mrs. Captain America írta:
Ismételten köszii a hírmorzsákat, egyre izgibb lesz :)
Akkor nem a Winter Solider lesz Steve főellensége hanem valami báró? :D
Ja. Lesz egy báró a főellenség, a Winter Soldier - valószínű, hogy elterelje a figyelmet a báróról -, Crossbones és ki tudja még... (lassan több lesz mint a Vasember 3-ba Folytatás? - Page 7 3668024462)
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Nov. 27, 2012 8:15 am

Ismételten köszii a hírmorzsákat, egyre izgibb lesz :)
Akkor nem a Winter Solider lesz Steve főellensége hanem valami báró? :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Nov. 27, 2012 1:58 am

Úgy látszik megtalálták a színészt aki eljátssza azt a 'bizonyos' bárót.
Folytatás? - Page 7 Tumblr_me43hrDOEb1rrwrmho1_1280
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyPént. Nov. 02, 2012 8:31 am

Szintén van pár soileres hírmorzsánk:
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptySzer. Okt. 31, 2012 5:34 am

Köszönöm a híreket! :)
Nagyon örülök hogy ilyen sokan visszatérnek a folytatásban!
Főleg Samuel és Scar *-*
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 30, 2012 10:53 pm

Gyűlnek a hírek emberek! Folytatás? - Page 7 1959207375

Samuel L. Jackson is megerősítette, hogy ő maga is visszatér Nick Fury képében! Folytatás? - Page 7 2750705302
Chris Evans, mint Amerika Kapitány, Scarlett Johansson, mint Fekete Özvegy, Cobie Smulders, mint Maria Hill és Samuel L. Jackson, mint Nick Fury is szerepelni fog a folytatásban. A pletykák szerint Steve Rogers a SHIELD-nek fog dolgozni. Az ellenfél Sebastian Stan, mint Bucky (Winter Soldier: Bucky túléli a zuhanást és az orosz hadsereg bukkan rá. A baleset következtében elveszíti az emlékezetét. Az oroszok olyan profi bérgyilkost képeznek ki belőle,aki speciális küldetéseket hajt végre és ekkor kapja a Tél Katona nevet) és Frank Grillo(Crossbones) lesz.
Forgatni visszatérnek Clevelandbe - emellett Washington, D.C. és Florida is helyszín - és a film forgatási álneve "Freezerburn" lesz. A forgatás kezdete 2013. március 1. Folytatás? - Page 7 335580231
Bennfentes híreim szerint Crossbones rivalizálni fog Bucky-val és lesz egy epikus harc jelenet közöttük. Folytatás? - Page 7 4112972017
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:29 pm

Mint már korábban feltételezték,mára már megerősítették, hogy a Frank Grillo fogja játszani a gonosz Crossbones-t. Körülbelül egy hete Frank Grillo találkozott a Marvel fejeseivel és tárgyaltak arról, hogy valamilyen szerepet kapjon az Amerika Kapitány 2-ben. A spekulációk véget értek, a színész megerősítette, hogy ő fogja alakítani Brock Rumlow-t, azaz Crossbones-t a "Captain America: The Winter Soldier"-ben.

Illetve pletykálják, hogy Cobie Smulders visszatér a filmbe mint Maria Hill ügynök.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 5:26 am

Nikolaj Coster Waldau és Josh Holloway is szerepelhet a filmbe, valószínűleg ellenségeket fognak játszani.
A film forgatási helyszínei közül eddig Cleveland, Washington D.C. és Kalifornia.
Az Amerika Kapitány: Az első Bosszúálló film rendezője, Joe Johnston szerint van rá esély, hogy a jövőbe készüljön egy külön Winter Soldier film.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyPént. Okt. 26, 2012 7:32 am

pisti997 írta:
Biztos jó lesz, csak az a baj a legjobb barátjából lesz a főellensége.
Ez nem feltétlenül lesz baj, kicsit megkavarja a történetet, meg mindent, na meg ki ne hagyjuk, hogy nem saját akaratából fogja tenni. Szóval jó lesz ez, izgi meg minden, én így hónapokkal hamarabb letudom ezt Folytatás? - Page 7 1959207375 Csak le ne cseréljelen egy főszereplőt se! :lonely:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyPént. Okt. 26, 2012 7:00 am

pisti997 írta:
Biztos jó lesz, csak az a baj a legjobb barátjából lesz a főellensége.
Azért a végén minden biztosan elrendeződik! Folytatás? - Page 7 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:41 am

Biztos jó lesz, csak az a baj a legjobb barátjából lesz a főellensége.
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:15 am

Köszönet az infokért, izgalmasnak ígérkezik a folytatás!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 5:26 am

Köszi Aleex! Imádom az Amerika Kapitányos spoiler-eket, igazán izginek ígérkezik a film!
Durva másfél év és kiderül... :/
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 4:39 am

Wow! Köszi Aleex! Azt hiszem, itt is beindultak a fogaskerekek! Folytatás? - Page 7 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 4:24 am

Folytatás? - Page 7 449328063

Amit eddig tudunk:

Rendező: Anthony Russo és Joe Russo

Színészek:
Chris Evans mint Steve Rogers/Captain America
Samuel L. Jackson mint Nick Fury
Sebastian Stan mint James 'Bucky' Barnes/The Winter Soldier
Scarlett Johansson mint Natasha Romanoff / Black Widow

Újak:
Anthony Mackie mint Sam Wilson/Sólyom
Mary Elizabeth Winstead mint Sharon Carter/13-as Ügynök

Feltűnhet:
Hayley Atwell mint Peggy Carter
Cobie Smulders mint Maria Hill

Történt és azzal kapcsolatos pletykák:
- Steve Roger próbál beilleszkedni a mai felgyorsult világba, de nem megy olyan egyszerűen neki.
- Nicky Fury-nek dolgozik a S.H.I.E.L.D.-nél.
- Egy kis csapat vezetője lesz amibe benne lesz Fekete Özvegy és Sólyom is.
- A S.H.I.E.L.D. nagyobb szerepet kaphat a történetbe.
- A főellenség Steve régi elhunytnak vélt barátja, Bucky vagy ahogy manapság hívják a Téli Katona (Winter Soldier)
- Eddig majdnem 10 színésznő neve hangzott el Sharon Carter szerepe mellett. Jelenleg - és talán biztosan is - Mary Elizabeth Winstead fogja eljátszani. A színésznő ismert lehet a Die Hard filmekből mint John McClane lánya.
- Arnim Zola mechanikus testében térhet vissza.
- Van rá az esély, hogy felbukkanjon Peggy Carter, nem csak visszatekintésekbe!
- Chris Evans egy interjú során megerősítette, hogy 2013 Januárjába visszatér a konditermekbe és felkészül a márciusába kezdődő forgatásra.
- Hugo Weaving-et nem fogjuk többé Vörös Koponyaként látni.
- Megerősítették, hogy a történet Ed Brubaker képregénye alapján készül.
- Egy érdekes "üzenet": Lukin vagy Zemo? Ön dönt... (Még mindig Lukin!)

Illetve:
Frank Grillo nemrég elmondta, hogy járt a Marvelnél és egy meglehetősen kiemelkedő szerep a várhat rá a folytatásban, ami nem más mint Crossbones karaktere. (Ő Vörös Koponya egyik "szolgája". Mint egy zsoldost, besorozták Albert Malik, a kommunista Red Skull csapatába. Arnim Zola kastélyába a zsoldosseregnek bekellett törnie és ő volt az egyeten aki túlélte a csatát. Rumlow ott találkozott és lenyűgözte őt az "eredeti" Red Skull, Johann Schmidt, akinek felajánlotta a szolgálatait és Schmidt elnevezte őt Crossbones-nak.)
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 2:03 am

LuluDarling írta:

Hogy őszinte legyek, nekem Natasha és Sólyomszem volt a gyenge láncszem a Bosszúállókban, nekem egyikük karaktere sem tetszett. Nem találok bennük semmi pluszt. És ez nem attól függ, hogy szuperhősök-e, vagy sem. Meg szerintem biztosan azért is van, mert Jeremyt nagyon-nagyon nem bírom, Scarlettet meg nem tartom olyan szexbombának, mint amilyennek beállítják. De nekem ezt a két karakter egyáltalán nem jött át.

Elnézést kérek a két karakter rajongóitól az esetlegesen bántó szavakért... Folytatás? - Page 7 2453078570 Folytatás? - Page 7 1995604987
Velem is így volt. Nem is tudom... talán azért mert őket nem nagyon tudnám szuperhősnek nevezni. Az egész csapatból ők ketten voltak a legölhetőbbek. Jeremy-t bírtam a Bombák földjén című filmben, de itt valahogy Sólyomszem karaktere nem jött be. Scarlett meg szerintem egy gyönyörű és tehetséges színésznő, de annyira azért az ő karaktere sem tetszett. Velük vagyok ilyen szempontból nagy gondban. Folytatás? - Page 7 2453078570
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:55 am

Hogy őszinte legyek, nekem Natasha és Sólyomszem volt a gyenge láncszem a Bosszúállókban, nekem egyikük karaktere sem tetszett. Nem találok bennük semmi pluszt. És ez nem attól függ, hogy szuperhősök-e, vagy sem. Meg szerintem biztosan azért is van, mert Jeremyt nagyon-nagyon nem bírom, Scarlettet meg nem tartom olyan szexbombának, mint amilyennek beállítják. De nekem ezt a két karakter egyáltalán nem jött át.

Elnézést kérek a két karakter rajongóitól az esetlegesen bántó szavakért... Folytatás? - Page 7 2453078570 Folytatás? - Page 7 1995604987
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:33 am

Aleex írta:

Az eredeti sztoriba is megvolt ez, csak ott Sólyomszemnek volt egy felesége, így ez nem nagyon valósult meg

Viszont a Bosszúállókba nem vitték bele ezt a sztorit, igazából tényleg elég keveset tudunk Sólyomról...
De megkedveltem őt és Natashát együtt :)
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:30 am

Mrs. Captain America írta:
De Natasha... ahogy észrevettem Sólyom-mal izzik közöttük valami, azt hittem vele jön össze :(
Az eredeti sztoriba is megvolt ez, csak ott Sólyomszemnek volt egy felesége, így ez nem nagyon valósult meg
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:25 am

Aleex írta:

Nem tudom itt hogy lesz, de a képregénybe így volt: lesz egy új szereplőn Sharon Carter, aki Peggy unokahúga és a S.H.I.E.L.D.-nél ügynök és akárcsak Peggy beleszeret Steve-be. Viszont nagyon remélem nem hagynak ki olyan szép jeleneteket, mint például, hogy Steve meglátogatja Peggy-t az öregek otthonába, annyira szép lenne.
Igazából, nem tudom ki akarják-e hozni ezt a szálat a filmbe, vagy csak később de Bucky és Natasha közötti van egy szerelmi szál. Ugye Natasha orosz, Bucky-ra pedig az oroszok találnak rá, Natashával tréninggel stb. és egymásba szeretnek.
Ezt teljesen a képregény alapján következtettem ki, meg a karakterek akiket megtudtunk!

Nagyon szépen köszönöm Aleex!
Tényleg szép jelenet lenne ha Steve elmenne Peggy-t meglátogatni. És még egy Steve- Sharon románc sem lenne rossz :)
De Natasha... ahogy észrevettem Sólyom-mal izzik közöttük valami, azt hittem vele jön össze :(
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:18 am

Mrs. Captain America írta:
Tényleg nagyon örülök Fekete Özvegy jelenlétének a folytatásban. De mivel romantikus lélek vagyok, kíváncsi vagyok lesz-e
valamilyen szerelmi szál a film alatt, vagy a Kapitánynak Peggy volt az egyetlen igaz szerelme... :D
Nem tudom itt hogy lesz, de a képregénybe így volt: lesz egy új szereplőn Sharon Carter, aki Peggy unokahúga és a S.H.I.E.L.D.-nél ügynök és akárcsak Peggy beleszeret Steve-be. Viszont nagyon remélem nem hagynak ki olyan szép jeleneteket, mint például, hogy Steve meglátogatja Peggy-t az öregek otthonába, annyira szép lenne.
Igazából, nem tudom ki akarják-e hozni ezt a szálat a filmbe, vagy csak később de Bucky és Natasha közötti van egy szerelmi szál. Ugye Natasha orosz, Bucky-ra pedig az oroszok találnak rá, Natashával tréninggel stb. és egymásba szeretnek.
Ezt teljesen a képregény alapján következtettem ki, meg a karakterek akiket megtudtunk!
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 EmptyKedd Okt. 23, 2012 1:12 am

Aleex írta:

Igen én is! Bár én már elfantáziáltam a dolgon, mivel ez volt az egyik képregény amit olvasgattam (amiből a film készül), szóval kíváncsi vagyok milyen történetszál lesz!

Tényleg nagyon örülök Fekete Özvegy jelenlétének a folytatásban. De mivel romantikus lélek vagyok, kíváncsi vagyok lesz-e
valamilyen szerelmi szál a film alatt, vagy a Kapitánynak Peggy volt az egyetlen igaz szerelme... :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folytatás? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folytatás?
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Captain America - Amerika Kapitány-
Ugrás: