Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folytatás?

Go down 
+5
Dominika13
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyPént. Szept. 28, 2012 9:36 pm

Azért furcsa, hogy hozzávetőlegesen elég sokat tudunk erről a sztoriról, pedig még el sem kezdték forgatni. A Thort valahogy sokkal nagyobb titkolózás övezi...
Köszi az infót, Aleex! Folytatás? - Page 9 459759068
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyPént. Szept. 28, 2012 9:34 pm

A mai nap folyamán háttér információkat tettek nyilvánossá a filmmel kapcsolatosan:

Amerika Kapitánynak ezúttal a Winter Soldier-rel (magyar fordításban Tél Katonával) gyűlik meg a baja. Ő pedig nem más mint a Kapitány halottnak hitt barátja, James "Bucky" Barnes (Sebastian Stan). Bucky túléli a zuhanást és az orosz hadsereg bukkan rá. A baleset következtében elveszíti az emlékezetét. Az oroszok olyan profi bérgyilkost képeznek ki belőle,aki speciális küldetéseket hajt végre és ekkor kapja a Tél Katona nevet. Amerika Kapitány oldalán még egy szuperhős, Sólyom/Falcon (Anthony Mackie) is fel fog tűnni.

További infók később.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Szept. 18, 2012 2:06 am

Chris Evans egy interjúban elárulta, hogy lehetőség szerint a Bosszúállókból törölt jeleneteket felhasználják az Amerika kapitány folytatásához.

A Bosszúállók forgatásának részét képezte egy olyan jelenet is, mikor Steve Rogers (Chris Evans) megállapítja, hogy a legtöbb barátja már halott, kivéve Peggy Carter kisasszonyt. Ezt a jelenetet végül kivágták a filmből, ám könnyen megeshet, hogy a Captain America: The Winter Soldier című folytatásba bekerülhet. Evan szerint végül azét nem élte túl a végső vágást kap' részlete, mivel ez már egy másik történet, egy Amerika Kapitány saját története és nem a Bosszúállóké. Ennek értelmében a jelenetet akár ki is bővíthetik a folytatásban és nagyobb hangsúlyt kaphat a kizárólag Steve Rogers életére fókuszáló epizódban. Szintén hasonló módon járhat több, meg nem nevezett apróbb jelenet is, amit jó eséllyel vagy soha nem látunk már viszont, vagy bekerül a 2014-re várható második részbe.

Illetve elmondta, hogy olvasta a képregényeket, amelyek az agymosott Bucky Barnes köré épülnek, teljesen naprakész velük és már felkészült a folytatásra. Folytatás? - Page 9 1477389581
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:36 am

Anthony Mackie beszélt a filmmel kapcsolatban:
"Én fogom játszani a Sólymot (Flalcon). Ő az a srác aki Harlemből Kaliforniába ment és drog diller lett. A repülőgépe lezuhant, és genetikailag módosult, tudott repülni és telepatikus képessége lett. Ő az első Afro-Amerikai szuperhős. Úgy érzem a munkám ezzel kifizetődött. Van egy fiam, és elgondolkodtam rajta, hogy Ő, az unokaöccse és unokahúga beöltözhetnének Sólyomnak Halloweenkor. Mostmár tudnak valakit bálványozni. Ez egy hatalmas megtiszteltetés számomra."
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 5:10 am

Jajj, már alig várom!! Köszi az infót! Folytatás? - Page 9 2239293072
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 1:02 am

Egy kis összefoglaló az eddig tudottakról:
következő Marvel film a Thor: The Dark World leforgatása után, jövő tavasszal rögtön nekilát a Marvel, legfrissebb filmjének az Amerika Kapitány 2. részének leforgatásához. A filmet márciusban kezdik forgatni, míg a bemutatót 2014. április 4-ére tervezik. A filmet Anthony és Joe Russo rendezik, míg a forgatókönyv Stephen McFeely, valmint Christopher Markus keze alól került ki. A főszerepekben visszatér Chris Evans és Sebastian Stan, Samuel L. Jackson nagyobb szerepet kap a folytatásban, míg új szereplőként csatlakozik a stábhoz Anthony Mackie. Az egyetlen eddig kiosztatlan szerep a női főszereplő, melyre három színésznő pályázik nagy eséllyel. A három hölgy pedig nem más, mint Anna Kendrick, Felicity Jones és Imogen Poots.

Ahogy közeledik a film forgatásának kezdete, egyre többet tudunk meg a filmről magáról is. Amit biztosan tudunk, hogy a főszereplő ismét Steve Rogers/Amerika Kapitány lesz, míg az ő ellensége ezúttal James Buchanan 'Bucky' Barnes, Rogers kapitány barátja lesz. Emlékezhetünk, hogy Bucky az első filmben egy rosszul sikerült akció után életét veszti, kizuhan ugyanis a száguldó vonat szétlőtt oldalán, ám a második részben mégis visszatér, mint egy agymosott orosz bérgyilkos, ismertebb nevén Winter Soldier, akit a szovjet hadsereg mentett ki a halál torkából és állította saját oldalára. Szintén tudjuk, hogy a filmben bemutatkozó Anthony Mackie, Sólyom karakterét játssza majd, akinek az ereje egy ruhából származik, aminek segítségével többek között repülni tud, valamint telepatikusan kommunikál a madarakkal. Végül pedig az is biztos, hogy az első rész apró szerepe után, ezúttal mind maga Nick Fury, mind az egész S.H.I.E.L.D. nagyobb szerephez jut majd.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Szept. 11, 2012 1:09 am

Ha minden igaz Chris Evans megerősítette, hogy 2013 Márciusába kezdődik a film forgatása!! Folytatás? - Page 9 592502337
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 3:17 am

Aleex írta:
Hát még olyan 575 nap van addig affraid
De nemsokára megkezdődnek a forgatások, beindulnak itt a dolgok lassan Folytatás? - Page 9 3920004554

575... nem akartam ezt a számot leírva látni... de ha elkezdődnek a forgatások, legalább kapunk pár új
kapitányos forgatási képet... egy darabig azzal is beérném Folytatás? - Page 9 464751818
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:13 am

Mrs. Captain America írta:
Én is nagyon szépen köszönöm az infókat!
De én nem tudok olyan sokat várni, beleőrülök...
Még 2 év Steve Rogers nélkül... Jó sokszor fogom még addig megnézni az Amerika Kapitányt
és a Bosszúállókat :D
Hát még olyan 575 nap van addig affraid
De nemsokára megkezdődnek a forgatások, beindulnak itt a dolgok lassan Folytatás? - Page 9 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:10 am

Én is nagyon szépen köszönöm az infókat!
De én nem tudok olyan sokat várni, beleőrülök...
Még 2 év Steve Rogers nélkül... Jó sokszor fogom még addig megnézni az Amerika Kapitányt
és a Bosszúállókat :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptySzer. Aug. 29, 2012 6:56 am

Köszi az infókat! Folytatás? - Page 9 459759068
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:52 am

Aleex írta:
Én mióta tudom az alcímet tűkön ülök, pedig még forgatni se kezdték Folytatás? - Page 9 3289141866

A jó dolgokra sajna mindig várni kell!!!!!
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:22 am

Boszorka666 írta:
Oh miért kell ilyen sokat várni a folytatásra, tudom telhetetlen vagyok, de akkor is!!!!!!!! Folytatás? - Page 9 3668024462
Én mióta tudom az alcímet tűkön ülök, pedig még forgatni se kezdték Folytatás? - Page 9 3289141866
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:50 am

Oh miért kell ilyen sokat várni a folytatásra, tudom telhetetlen vagyok, de akkor is!!!!!!!! Folytatás? - Page 9 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 5:08 am

Aleex ma ki akar minket nyírni! Folytatás? - Page 9 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:31 am

585 nap múlva kerül a mozikba a film! Folytatás? - Page 9 3920004554 Én nem bírom! Folytatás? - Page 9 2109136891
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 21, 2012 3:05 am

Aleex írta:

Elírtam, bocsi Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 1546314572 Folytatás? - Page 9 1546314572

Hahhhhh *megkönnyebbül* Folytatás? - Page 9 3630334088
Semmi baj, csak biztosan kitéptem volna a hajamat, ha beelőz minket a Kapitány! Folytatás? - Page 9 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 21, 2012 3:01 am

LuluDarling írta:
Nem arról volt szó, hogy az Amerika Kapitány csak 2014-ben jön??? Most meg kiderül, hogy beelőzi a Thor 2-t??? Ha 2013 áprilisában jönne, már nem kéne forgatni?
Elírtam, bocsi Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 2453078570 Folytatás? - Page 9 1546314572 Folytatás? - Page 9 1546314572
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 21, 2012 2:56 am

Aleex írta:

Az Amerika Kapitány folytatása Joe és Anthony Russo (Széftörők, Balfékek) dirigálásában 2013. április negyedikén kerül a mozikba. Eddig ismert szereplők: Chris Evans, Sebastian Stan, Samuel L. Jackson és Anthony Mackie.

Nem arról volt szó, hogy az Amerika Kapitány csak 2014-ben jön??? Most meg kiderül, hogy beelőzi a Thor 2-t??? Ha 2013 áprilisában jönne, már nem kéne forgatni?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 21, 2012 2:35 am

Engem ez az új kivágott jelenet elgondolkodtatott. Ugye Steve nézegeti a régi barátai aktáit. Mindenkiére rá van írva [MEGHALT] - természetesen Buckyéra [ELTŰNT AKCIÓ KÖZBE] van írva Folytatás? - Page 9 464751818 - És most jön az érdekes rész. Peggy-ére egyik se. Ehelyett ott van egy cím és telefonszám. Margaret Carter született 1919 04 09. Vagyis ha Peggy még él, 93 éves, 2014-be pedig 95 lesz. Vagyis meg van rá az esély, hogy felbukkanjon Peggy. Folytatás? - Page 9 283655930
{Bár nekem eléggé furcsa volt, hogy ahogy pakolgatja a lapokat az első embert lerakja, majd a másodikat, és mikor jönne Bucky lapja hirtelen Peggy-é jön, és Bucky-é a többi között. Meg, hogy az első lapon lévő ember fotója, az utolsó, tony alatti aktán is rajta van.}
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyKedd Aug. 21, 2012 1:10 am

Amerika Kapitány 2 - Harc a női főszerepért

A Marvel minden erejét beleadva dolgozik az Amerika Kapitány folytatásán, ami a Captain America: Winter Soldier címet kapta a keresztségben és a sztori új női főszereplőt kíván.
Folytatás? - Page 9 61_original
A folytatás történetét hét lakat alatt őrzik, de az alcím arra utal, hogy a 2000-es években kiadott képregény történetét öleli fel, melyben a Kapitány volt társa, Bucky feltámad halottaiból egy agymosott-szuper bérgyilkosként, akit csak Winter Soldier néven ismernek. A hír fő témája azonban nem ez, hanem a következő női főszereplő kiléte, hiszen Kap' feltehetően újra becsajozik. Sharon Carter - 13-as ügynök szerepére a Marvel három színésznő között vacilál, méghozzá Anna Kendrick (Alkonyat: Hajnalhasadás 1. rész, Scott Pilgrim a világ elen), Felicity Jones (Hysteria, Szerelem az Alpokban, Like Crazy) és Imogen Poots (Frászkarika, Jane Eyre, V mint vérbosszú).
Az Amerika Kapitány folytatása Joe és Anthony Russo (Széftörők, Balfékek) dirigálásában 2014. április negyedikén kerül a mozikba. Eddig ismert szereplők: Chris Evans, Sebastian Stan, Samuel L. Jackson és Anthony Mackie.


A hozzászólást Aleex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 3:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Vendég
Vendég




Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 8:47 am

Aleex írta:

Én jelenleg nagyon benne vagyok ebbe az Univerzumba :) Sikerült megszereznem az összes képregényt, amiből a folytatás készül. :D Én eddig 2x láttam a filmet, de jó pár utalásra csak videók segítségével jöttem rá. :D
Bármit tudok, rögtön hozom ;)

Én meg aztán pláne! Köszi Aleex ezt a sok infót! Én már négyszer láttam! :D
Vissza az elejére Go down
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 7:51 am

LuluDarling írta:
No bevallom, ehhez nem igazán tudok hozzászólni, mert az Amerika Kapitányos-Univerzum kissé távol áll tőlem...tényleg újra kéne néznem...benne van az elkövetkezendő 1 éves tervben, hogy megveszem...az Avengers és a Thor után... :lol!:
Köszönjük Aleex!
Én jelenleg nagyon benne vagyok ebbe az Univerzumba :) Sikerült megszereznem az összes képregényt, amiből a folytatás készül. :D Én eddig 2x láttam a filmet, de jó pár utalásra csak videók segítségével jöttem rá. :D
Bármit tudok, rögtön hozom ;)
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 4:27 am

No bevallom, ehhez nem igazán tudok hozzászólni, mert az Amerika Kapitányos-Univerzum kissé távol áll tőlem...tényleg újra kéne néznem...benne van az elkövetkezendő 1 éves tervben, hogy megveszem...az Avengers és a Thor után... :lol!:
Köszönjük Aleex!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:57 am

vindori írta:
Köszi az infót! :D Én sajnálnám, ha lecserélnék, Christ, remélem ez a része nem valósul meg!
Én is! :D A képregénybe sem érthető miért ölték meg Stevet, hisz kb. 60-70 éve létezett a karakter és szerették az emberek. Én már akkor is megijedtem mikor megláttam, az Iron Patriot páncél a Vasember 3 forgatáson, amit Amerika Kapitány emlékére készítettek. (ez off? :oops: ) Reménykedjünk, hogy nem veszik el tőlünk! :bounce:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Folytatás? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytatás?   Folytatás? - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folytatás?
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?
» Folytatás?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Captain America - Amerika Kapitány-
Ugrás: