Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egyéb saját készítésű Fanartok

Go down 
+9
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Dominika13
GwenPage
Aleex
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 10:20 am

Csajok,gyönyörűen rajzoltok...Ilyenkor tényleg tehetségtelennek érzem magam ilyen téren :S :D

Gwen,Nicholls kapitány annyira jól sikerült,hogy erős késztetést érzek hogy kb századszorra is megnézzem a War Horse-t. :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 9:05 am

Szerintem nagyon jó lett, még a szemöldök állása is Tomos! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 8:27 am

Ez a mai művem xDD 10 perce lett kész szóval elég friss :D Szerintem furák lettek a szemei, de igyekeztem :)

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 408549_519859734701676_311771783_n
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 8:07 am

GwenPage írta:
Sikerült feltöltenem a rajzomat! Remélem tetszik ez a nagy igyekezettel és 6 órás munkával elkészített mutáció... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3668024462 Ha nem jeleníti meg, akkor még megpróbálok bűvészkedni.

Nagyon széép lett *-* :D nagyon ügyes vagy ! :D


A hozzászólást AmyHiddleston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 29, 2013 5:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 7:21 am

Óóó, nagyon szépen köszönöm, csajok, úgy örülök hogy tetszik! Mondjuk nekem még mindig nem tetszik eléggé, állandóan javítgatom-piszkálgatom, de talán ez a legvállalhatóbb rajzom. Lulu, köszi a tanácsot, gondoltam, hogy így nem lesz jó, csak hirtelenjében nem találtam más megoldást, mert barátnőm készülékével töltöttem fel a rajzot :lonely: Ha még lesz olyan rajzom, amire rá lehet nézni, akkor majd az általad leírt művelet szerint töltöm fel :highfive:
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:34 am

Hűha! Gwen ez nagyon-nagyon szép lett!!!!!!!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1511130120 Ügyes vagy nagyon!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 5:49 am

GwenPage írta:
Sikerült feltöltenem a rajzomat! Remélem tetszik ez a nagy igyekezettel és 6 órás munkával elkészített mutáció... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3668024462 Ha nem jeleníti meg, akkor még megpróbálok bűvészkedni.
Wow! Nagyon jó lett! Nicholls Kapitány!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1511130120 Nagyon ügyi vagy Gwen!
Még csak annyit, hogy a Segítség rovat Hozzászólások topikjában le van írva, illusztrálva, hogy hogyan lehet linket betenni úgy, hogy ne a hosszú link látszódjon, hanem helyette lehet szöveget beírni, így ha vissza nézzük, nem kell rámenni ahhoz, hogy tudjuk mi van a link mögött, hanem a feliratból azonnal látszik. Majd próbáld meg úgy legközelebb! Köszönöm szépen! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyPént. Jan. 18, 2013 5:07 am

Sikerült feltöltenem a rajzomat! Remélem tetszik ez a nagy igyekezettel és 6 órás munkával elkészített mutáció... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3668024462 Ha nem jeleníti meg, akkor még megpróbálok bűvészkedni.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/407/dsc0005ic.jpg/
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 10:11 am

Mrs. Captain America írta:
Amy gratulálok a gyönyörű rajzokhoz! Nagyon ügyes vagy! :)

Köszönööööm <3 :D De jobbat is tudok ha rákoncentrálok, meg kedvem is van hozzá :) azt a Lokit úgy csináltam hogy közben néztem a Madagaszkár 3mat xDD
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:46 am

Amy gratulálok a gyönyörű rajzokhoz! Nagyon ügyes vagy! :)
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:40 am

LuluDarling írta:
Wow Amy! Nagyon ügyes vagy! Nekem semmi tehetségem a rajzoláshoz, inkább grafikai progikkal nyomulok, úgyhogy nagyon irigylem az ilyen ügyes embereket. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1050834305
Gwen, nagyon szívesen látnám a te alkotásodat is! Remélem, hogy nemsokára láthatjuk! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554

Köszönöm szépen :D <3 Van még kettő Loki rajzom, de azokat már nem merem feltenni mert nagyon furák lettek xD az egyik egy picit abnormálisra sikeredett xD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:37 am

Wow Amy! Nagyon ügyes vagy! Nekem semmi tehetségem a rajzoláshoz, inkább grafikai progikkal nyomulok, úgyhogy nagyon irigylem az ilyen ügyes embereket. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1050834305
Gwen, nagyon szívesen látnám a te alkotásodat is! Remélem, hogy nemsokára láthatjuk! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:35 am

Ez meg egy másik rajzom, de ez mondjuk úgy, hogy kevésbé lett olyan amilyenre akartam xDD magyarul---> nyomi :'D

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 380719_505837572770559_2112857200_n
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:32 am

GwenPage írta:
AmyHiddleston írta:
Ez az első Lokis rajzom, aminek az elkészítése fél órát és igen nagy erőfeszítéseket vett igénybe. Pláne a szemei .-.

Ó, nagyon ügyes rajz! Nagyon szépen rajzolsz, gratula! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 711151169 Nekem egy darab rajzom van, amit meg merészelnék mutatni nektek, Nicholls kapitányról, de semmi olyan készülékem sincs, ami ezt lehetővé tenné :lonely: De ha egyszer megtalálom a módját, akkor majd lesokkollak vele titeket. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 592502337

Köszönöm szépen :D Biztos vagyok benne, hogy lenyűgöző lesz a látványa a rajzodnak ;)
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:30 am

AmyHiddleston írta:
Ez az első Lokis rajzom, aminek az elkészítése fél órát és igen nagy erőfeszítéseket vett igénybe. Pláne a szemei .-.

Ó, nagyon ügyes rajz! Nagyon szépen rajzolsz, gratula! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 711151169 Nekem egy darab rajzom van, amit meg merészelnék mutatni nektek, Nicholls kapitányról, de semmi olyan készülékem sincs, ami ezt lehetővé tenné :lonely: De ha egyszer megtalálom a módját, akkor majd lesokkollak vele titeket. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 592502337
Vissza az elejére Go down
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 9:24 am

Ez az első Lokis rajzom, aminek az elkészítése fél órát és igen nagy erőfeszítéseket vett igénybe. Pláne a szemei .-.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Av6JCl1CAAAcBw3
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:51 am

LuluDarling írta:
Boszi, elment a szajré, remélem majd tetszenek!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554

Megérkezett, köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:45 am

Boszi, elment a szajré, remélem majd tetszenek!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:32 am

Boszorka666 írta:

Engem érdekelne, ha van új, igaz hogy van pár telefonom, de sosem elég!!!!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554
Az e-mail címem meg van neked ugye?
Elvileg megvan, majd kikeresem és küldöm a szajrét! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyVas. Jan. 13, 2013 6:03 am

LuluDarling írta:
Akit esetleg érdekel, most vágok néhány új Lokis sms hangot, az új tagoknak mondom, hogy szoktam ezzel foglalatoskodni, kicsippantok 1-2 Lokitól elhangzott mondatot és én azt használom sms hangnak...ha bárkit érdekelnek, akkor szóljatok nyugodtan, e-mail címre szívesen elküldöm őket. De van még Magnusos is, és egy V. Henrikes...ja, és talán Tomos is. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 464751818

Engem érdekelne, ha van új, igaz hogy van pár telefonom, de sosem elég!!!!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 3920004554
Az e-mail címem meg van neked ugye?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptyVas. Jan. 13, 2013 4:38 am

Akit esetleg érdekel, most vágok néhány új Lokis sms hangot, az új tagoknak mondom, hogy szoktam ezzel foglalatoskodni, kicsippantok 1-2 Lokitól elhangzott mondatot és én azt használom sms hangnak...ha bárkit érdekelnek, akkor szóljatok nyugodtan, e-mail címre szívesen elküldöm őket. De van még Magnusos is, és egy V. Henrikes...ja, és talán Tomos is. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptySzer. Jan. 02, 2013 8:15 am

GwenPage írta:

A negyedikbe estem bele teljes testsúllyal, szóval minden oké! Nagyon köszönöm! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 37686141 Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 407681816
Használd egészséggel Drága!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 305504174
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptySzer. Jan. 02, 2013 7:51 am

LuluDarling írta:
Persze, én a régiek közül is választhatsz, csak ott kértem, hogy azt ne válasszátok, ami most van nekem a face-en, és azt, amin az idézet van Tom-tól. De a Lokisok közül is bármelyik mehet. ..Innen meg, ha nem baj, akkor az elsőt és a harmadikat ne, de ha nagyon tetszik a kettő közül valamelyik, akkor feláldozom magamat a közjó oltárán! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 959844722

A negyedikbe estem bele teljes testsúllyal, szóval minden oké! Nagyon köszönöm! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 37686141 Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 407681816
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptySzer. Jan. 02, 2013 7:20 am

GwenPage írta:
Lulu, ezek megengedhetetlenül gyönyörűek! Régóta szeretnék borítóképet váltani, beállíthatom az egyiket? Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1583043698 :szívecske:
Persze, én a régiek közül is választhatsz, csak ott kértem, hogy azt ne válasszátok, ami most van nekem a face-en, és azt, amin az idézet van Tom-tól. De a Lokisok közül is bármelyik mehet. ..Innen meg, ha nem baj, akkor az elsőt és a harmadikat ne, de ha nagyon tetszik a kettő közül valamelyik, akkor feláldozom magamat a közjó oltárán! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 EmptySzer. Jan. 02, 2013 6:59 am

Lulu, ezek megengedhetetlenül gyönyörűek! Régóta szeretnék borítóképet váltani, beállíthatom az egyiket? Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 1583043698 :szívecske:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egyéb saját készítésű Fanartok
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Saját készítésű hátterek
» Saját készítésű ikonok, avik
» Egyéb Fanartok
» Vicces Fanartok
» Tom Hiddleston egyéb filmjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: