Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egyéb saját készítésű Fanartok

Go down 
+9
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Dominika13
GwenPage
Aleex
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:30 pm

LuluDarling írta:
Ha valakit érdekel, vágtam újabb Loki sms hangokat a Thorból és az Avengersből. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 464751818

Engem nagyon is érdekelne!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:28 am

Ha valakit érdekel, vágtam újabb Loki sms hangokat a Thorból és az Avengersből. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 8:55 am

Mindkettő fantasztikus lett,csajok. :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 8:19 am

Fantasztikus lett, Sue! Gratulálok!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 7:49 am

Köszi csajok! :D Bár azt hiszem szorul még némi finomításra. :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 6:53 am

Nagyon jó lett Sue, ügyes vagy!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 6:08 am

Nagyon jó lett! :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 4:32 am

Na, elkészültem a portréval. Bár még van hova fejlődnöm, és nem vagyok maradéktalanul megelégedve vele, de azért remélem tetszik nektek majd. :)
Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Tumblr_mj1hn9mFAb1rly21co1_r1_1280
Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 3:56 am

Nagyon jó lett, Gwen. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 01, 2013 10:14 am

Nekem is tetszik, Gwen :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 01, 2013 8:11 am

GwenPage írta:
Hát elkészültem vele, de szokás szerint nem vagyok elégedett vele. Az egyetlen, amivel elégedett vagyok, hogy emlékezetből rajzoltam (láttam egy képet, és azt kezdtem el fejből lerajzolni) és ahhoz képest nem lett annyira siralmas. Azért remélem nem tartjátok nagyon gáznak! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 2453078570 :lonely:

Linket adok, mert beillesztve a kép túl nagy lett volna.
Magnus, by GwenPage :)

Gwen, szerintem nagyon ügyes vagy, én pálcikaemberkén kívül semmit sem tudok rajzolni, úgyhogy a rajzod ahhoz képest egy Leonardo... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 1959207375 Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 01, 2013 6:47 am

Gwen ez nagyon klassz, igazán ügyes vagy, gratulálok!!!!!!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 711151169
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyPént. Márc. 01, 2013 6:04 am

Hát elkészültem vele, de szokás szerint nem vagyok elégedett vele. Az egyetlen, amivel elégedett vagyok, hogy emlékezetből rajzoltam (láttam egy képet, és azt kezdtem el fejből lerajzolni) és ahhoz képest nem lett annyira siralmas. Azért remélem nem tartjátok nagyon gáznak! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 2453078570 :lonely:

Linket adok, mert beillesztve a kép túl nagy lett volna.
Magnus, by GwenPage :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 9:04 am

GwenPage írta:
Jelentem tisztelettel, éppen egy magnusos rajzon dolgozom, és egyelőre egészen jól alakul Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 459759068 De csak akkor merem majd feltölteni, ha elég jónak érzem a végén.
Én már nagyon kíváncsi vagyok!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 7:55 am

Izgatottan várjunk Gwen, tuti szupi lesz!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
GwenPage
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
GwenPage


Hozzászólások száma : 1557
Csatlakozás ideje : 2012. Dec. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Asgard, Loki közvetlen közelében

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 7:47 am

Jelentem tisztelettel, éppen egy magnusos rajzon dolgozom, és egyelőre egészen jól alakul Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 459759068 De csak akkor merem majd feltölteni, ha elég jónak érzem a végén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 3:01 am

Sue írta:
Nos a következő kép tárgya viták tárgyát képezi. Még nem döntöttem el ,hogy mit rajzoljak le. Oké a vágólapon több is van, de még így se tudom... (Esetleg vevő vagyok ötletekre. :D :P ) (Na még egy pont lelkitárs. :D Ha gondolod priviben küldök neked Alucardot. :D )
KÜLDJ:):D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2013 8:54 am

Nos a következő kép tárgya viták tárgyát képezi. Még nem döntöttem el ,hogy mit rajzoljak le. Oké a vágólapon több is van, de még így se tudom... (Esetleg vevő vagyok ötletekre. :D :P ) (Na még egy pont lelkitárs. :D Ha gondolod priviben küldök neked Alucardot. :D )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2013 2:49 am

Sue írta:
Köszi, Liz. :D Azt hiszem most már én is mondhatom ,hogy I have csak nem az an armyval kell folytatnom. XD

Ohh, a manga. :D Olyat én is szoktam. Best of karakter akit bármikor, bárhol képes vagyok lerajzolni az Alucard. (Vámpíros anime és manga főszereplője, de ez elég off.)
Alucaaaard :D Tényleg off... Úgyhogy folytatom azzal, hogy várom, hogy a következő kreációdat lássam ebben a topicban:D
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 8:55 am

Köszi, Liz. :D Azt hiszem most már én is mondhatom ,hogy I have csak nem az an armyval kell folytatnom. XD

Ohh, a manga. :D Olyat én is szoktam. Best of karakter akit bármikor, bárhol képes vagyok lerajzolni az Alucard. (Vámpíros anime és manga főszereplője, de ez elég off.)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:14 am

Sue a rajongód lettem :D Vége :D

Vissza az elejére Go down
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2013 1:39 am

Sue írta:
Köszönöm, de lehet újra megrajzolom. Sajnos már most látom a hibákat, de az orvoslásukhoz túl késő. Amúgy ezt az egyet utálom a rajzolaásban. A hibák rendre akkor válnak láthatóvá, amikor már nemm skicc a rajz és nem lehet javítani.
Nekem tele van vagy két füzetem rajzokkal, de inkább japán animékből szoktam kiskrapekokat rajzolni, mert egy élő embert lemásolni nekem már gonosz mágia :D
Egyébként így tovább, várom hogy kész legyen! :)
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:37 am

Köszi. :) Igyekszem mihamarabb befejezni. :)
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2013 9:06 am

Sue nekem eddig nagyon tetszik a rajzod!
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2013 2:16 am

Köszönöm, de lehet újra megrajzolom. Sajnos már most látom a hibákat, de az orvoslásukhoz túl késő. Amúgy ezt az egyet utálom a rajzolaásban. A hibák rendre akkor válnak láthatóvá, amikor már nemm skicc a rajz és nem lehet javítani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egyéb saját készítésű Fanartok
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Saját készítésű hátterek
» Saját készítésű ikonok, avik
» Egyéb Fanartok
» Vicces Fanartok
» Tom Hiddleston egyéb filmjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: