Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egyéb saját készítésű Fanartok

Go down 
+9
Sue
CarrieJ.
AmyHiddleston
Dominika13
GwenPage
Aleex
Boszorka666
Mrs. Captain America
LuluDarling
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:52 am

CarrieJ. írta:

Azt hiszem,meg van mind,köszönöm szépen. :szívecske: (Azért a Call me Lokin 5 perce sírok. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 959844722 )
Asszem abból csak az egyik ment át a háromból...

Egyébként mindenkinek szivi, ha vágok még esetleg valamikor, akkor automatice küldjem nektek?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:49 am

Drága vagy Lulu, mindet megkaptam, még egyszer köszi! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1672448945
Vissza az elejére Go down
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:35 am

LuluDarling írta:
Bocsánat, hogy így megbonyolítottam, de ha túl sokat küldtem, mindig visszadobta. Akkor elvileg még most küldtem 3 sms és 2 csengőhangot. Remélem, hogy a köztes betűjelzésű e-mailek átértek...bár én már nem tudok követni...XD Ha jól számoltam, 33 sms hangnak kellene lennie.

Azt hiszem,meg van mind,köszönöm szépen. :szívecske: (Azért a Call me Lokin 5 perce sírok. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 959844722 )
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:21 am

CarrieJ. írta:

És tényleg bonyolult..:D Ha betűrendben nézem,akkor sms hangok No.3.-ban a ,,Tellmewhatyouneed" az utcsó.
Bocsánat, hogy így megbonyolítottam, de ha túl sokat küldtem, mindig visszadobta. Akkor elvileg még most küldtem 3 sms és 2 csengőhangot. Remélem, hogy a köztes betűjelzésű e-mailek átértek...bár én már nem tudok követni...XD Ha jól számoltam, 33 sms hangnak kellene lennie.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:13 am

LuluDarling írta:
Most tudom, bonyit kérdezek, de meg tudnád mondani, hogy ABC sorrendben melyik adag volt az utolsó? És abban az adagban melyik című volt az utolsó?

És tényleg bonyolult..:D Ha betűrendben nézem,akkor sms hangok No.3.-ban a ,,Tellmewhatyouneed" az utcsó.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 2:15 am

CarrieJ. írta:

Na,olyanok pont nem jöttek,pedig 4 adagot kaptam. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570
Most tudom, bonyit kérdezek, de meg tudnád mondani, hogy ABC sorrendben melyik adag volt az utolsó? És abban az adagban melyik című volt az utolsó?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 2:00 am

LuluDarling írta:

Kérdés? Átmentek olyan is, ami így az abc utolsó betűivel kezdődik? Mondjuk ilyen t, w-s kezdetűek? Mert az volt még egy nagyobb adag...

Na,olyanok pont nem jöttek,pedig 4 adagot kaptam. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 1:56 am

CarrieJ. írta:
Áááá Lulu,imádlak. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 305504174 Köszönöm szépen,megkaptam őket. Szuper az összes. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 3920004554
Kérdés? Átmentek olyan is, ami így az abc utolsó betűivel kezdődik? Mondjuk ilyen t, w-s kezdetűek? Mert az volt még egy nagyobb adag...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 1:48 am

Áááá Lulu,imádlak. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 305504174 Köszönöm szépen,megkaptam őket. Szuper az összes. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 1:18 am

Csajok, ha valaki erre jár, akkor megmondaná, hogy átjutott-e egyáltalán legalább egy e-mail? Mert már nem tudom követni, melyikre jön vissza hibaüzi és melyikre nem...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 1:03 am

Boszorka666 írta:

Köszönöm szépen megkaptam!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 305504174
Nagyon imádom a "wannabeegual","LoBaNaHosszú" és "StolenRelic", de a többi is nagyon szuper!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 711151169
De furcsa így leírva látni a nevüket... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 959844722 Hihetetlenül nagy a fantáziám, amikor címeket kell adni... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1959207375 Örülök, hogy tetszettek, Boszi!!!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:49 am

LuluDarling írta:

Asszem nekem 2 emilcímed is megvan, mind a kettőre ment a szajré!
Majd leírnád ide, melyik jött be a legjobban? Köszi! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1672448945

Köszönöm szépen megkaptam!!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 305504174
Nagyon imádom a "wannabeegual","LoBaNaHosszú" és "StolenRelic", de a többi is nagyon szuper!!!! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 711151169
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:26 am

Dominika13 írta:
Sue írta:
De én a zenékre is benyújtanám az igényemet ha nem baj, mert Dominikával technikai problémákba ütköztünk. *.*
Úgy kellett lefogni, hogy ne szedjem szét a monitort. xD Lulu, ha eltudnád nekem is küldeni, az sms hangokat, azt nagyon megköszönném. :) a címem: turnardomi@freemail.hu előre is köszönöm. :) Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 37686141
Okés, rajta leszek az ügyön, de már itt szenvedek vele egy órája, mert először egy- majd két adagban próbáltam elküldeni, mert túl nagy, és mindig visszadobta...most a három adagos verzióval próbálkozom, ha így sem megy át, lila hajat kapok... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Dominika13
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Dominika13


Hozzászólások száma : 876
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 22.
Age : 25
Tartózkodási hely : Midgard, az egyszerű halandók Földnek nevezik

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:19 am

Sue írta:
De én a zenékre is benyújtanám az igényemet ha nem baj, mert Dominikával technikai problémákba ütköztünk. *.*
Úgy kellett lefogni, hogy ne szedjem szét a monitort. xD Lulu, ha eltudnád nekem is küldeni, az sms hangokat, azt nagyon megköszönném. :) a címem: turnardomi@freemail.hu előre is köszönöm. :) Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 37686141
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 11:50 pm

CarrieJ. írta:

Én is,én is szeretném! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570 s.tori@citromail.hu
Köszönöm előre is. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1959207375
Azt hiszem Carrie, még neked sem küldtem soha sms hangokat, úgyhogy neked is megy majd az összes, plusz a Call me Loki megvágott verziói.
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 11:49 pm

Sue írta:
SMS hangban akkor jöhet minden. Hadd tobzódjak. A zenék nincsenek meg neked? :( Esetleg van még valaki akinek megvan Dominikán kívül?
Jaaaaaaa, hogy a filmek zenéire gondolsz? Nos a Thor, az Avengers OST-jával és Score-jával és ha minden igaz, az Iron Man 2 zenéjével tudok szolgálni. Bele fog telni egy kis időbe, amíg átjuttatom őket, úgyhogy egy kis türelmet kérnék, de igyekszem. Az sms hangok mindjárt mennek!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
CarrieJ.
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
CarrieJ.


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 16.

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 10:38 pm

LuluDarling írta:
Mentek!

Én is,én is szeretném! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570 s.tori@citromail.hu
Köszönöm előre is. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 11:21 am

SMS hangban akkor jöhet minden. Hadd tobzódjak. A zenék nincsenek meg neked? :( Esetleg van még valaki akinek megvan Dominikán kívül?
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 10:18 am

Sue írta:
Én is! Én is! De én a zenékre is benyújtanám az igényemet ha nem baj, mert Dominikával technikai problémákba ütköztünk. *.* sueemma@citromail.hu Előre is köszi! :D
Akkor az összes eddigi sms hang menjen? Zene ügyben csak vágott Call me Loki dallal tudok szolgálni. Sms hangban a 90% az Loki, de akad Magnus, V. Henrik, és Tom is...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Sue
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Sue


Hozzászólások száma : 911
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 28.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ingázás Asgard és Midgard között, időnként leledzés az álomból épült váramban

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 9:47 am

Én is! Én is! De én a zenékre is benyújtanám az igényemet ha nem baj, mert Dominikával technikai problémákba ütköztünk. *.* sueemma@citromail.hu Előre is köszi! :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 8:53 am

AmyHiddleston írta:
Én is igényt tartanék azokra az sms hangokra :D
l.amy1996@citromail.hu
Mentek!
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
AmyHiddleston
S.H.I.E.L.D. Ügynök
S.H.I.E.L.D. Ügynök
AmyHiddleston


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : With Loki, Asgard, Nine Realm

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 8:23 am

Én is igényt tartanék azokra az sms hangokra :D

l.amy1996@citromail.hu
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:59 pm

Boszorka666 írta:

Az e-mail címem első három betűje: bet!
Előre is nagyon köszönöm!!!!!!
Asszem nekem 2 emilcímed is megvan, mind a kettőre ment a szajré!
Majd leírnád ide, melyik jött be a legjobban? Köszi! Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 1672448945
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:34 pm

LuluDarling írta:

Okéska! Majd csak pöttyentsd ide az e-mail címed első 3 betűjét, mert akkor már majd kiadja a levelezőm, csak mindig elfelejtem, melyikőtöké melyik... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570

Az e-mail címem első három betűje: bet!
Előre is nagyon köszönöm!!!!!!
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 EmptyPént. Márc. 08, 2013 10:31 pm

Boszorka666 írta:
LuluDarling írta:
Ha valakit érdekel, vágtam újabb Loki sms hangokat a Thorból és az Avengersből. Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 464751818
Engem nagyon is érdekelne!!!!!!!
Okéska! Majd csak pöttyentsd ide az e-mail címed első 3 betűjét, mert akkor már majd kiadja a levelezőm, csak mindig elfelejtem, melyikőtöké melyik... Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb saját készítésű Fanartok   Egyéb saját készítésű Fanartok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egyéb saját készítésű Fanartok
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Saját készítésű hátterek
» Saját készítésű ikonok, avik
» Egyéb Fanartok
» Vicces Fanartok
» Tom Hiddleston egyéb filmjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Média :: FanArt-
Ugrás: