Hungarian Avengers Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian Avengers Fan Forum

A magyar Szuperhős - és Bosszúállók rajongók paradicsoma.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Film - Kibeszélősdi

Go down 
+4
Mrs. Captain America
Boszorka666
Aleex
LuluDarling
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Nov. 26, 2012 11:35 pm

LuluDarling írta:
Wow Aleex! Ez nem semmi, ismét! Szabad megkérdezni, hogy honnan szeded össze ezeket a fantasztis infókat? Persze nem kell megjelölnöd a pontos forrást...de annál kicsit bővebbet kérnék, hogy "a net"... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722 Kivi vagyok, tényleg...
Rengeteg érdekes dolog van elrejtve a filmekben, ha az ember tudja, hogy mit keressen...de ha valaki nem ismeri a képregényeket, akkor eléggé elveszett...

Ebbe a videóba van összegyűjtve: VIDEO
És az alábbi oldalról: LINK
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Nov. 26, 2012 11:21 pm

Wow Aleex! Ez nem semmi, ismét! Szabad megkérdezni, hogy honnan szeded össze ezeket a fantasztis infókat? Persze nem kell megjelölnöd a pontos forrást...de annál kicsit bővebbet kérnék, hogy "a net"... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722 Kivi vagyok, tényleg...
Rengeteg érdekes dolog van elrejtve a filmekben, ha az ember tudja, hogy mit keressen...de ha valaki nem ismeri a képregényeket, akkor eléggé elveszett...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Nov. 26, 2012 10:51 pm

Pár érdekesség a Thorból:

1. Journey Into Mystery
Nem hiába látható több jelenetbe is a tábla amin a 'Land of enchantment...Journey Into Mystery' felirat áll. A Marvel 1950-es évekbeli Journey Into Mystery képregényének #83 számába jelent meg először Thor.
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 56027247

2. Donald Blake

A filmbe csupán annyi hangzik el róla, hogy doktor és Jane régebben randizott vele. A képregényekbe Donald Blake Thor egyik Földi alteregója, aki orvosként dolgozik és az Ő asszisztense Jane Foster.
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 70954850

3. Odin Gyűjteménye (Odin's Vault)
Az évek során Odin összegyűjtött pár értékes tárgyat amit ebbe a 'kincseskamrába' tárol. - Csak én nem vettem észre, hogy magát az épületet kívülről is mutatják? A Film - Kibeszélősdi - Page 3 1050834305
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 69063257

  • Eternal Flame (Örök Láng)
    Először a Thor #349 (1984) számába tűnt fel. A misztikus lángot Odin lopta el Surturtól.
    A Film - Kibeszélősdi - Page 3 T351

  • Warlock's Eye (Warlock szeme)
    Először Thor #131 (1966) számába tűnt fel. Thor és a Három harcos lopta el Harokintól ezt az erős fegyvert.
    A Film - Kibeszélősdi - Page 3 T341

  • Orb of Agamotto (Agamotto gömbje)
    Először a Strange Tales #118 (1963) számába tűnt fel. A tárgyat Dr.Strange birtokolta a képregényekben.
    A Film - Kibeszélősdi - Page 3 T321

  • Tablet of Life (Az Élet Táblája)
    Először a Amazing Spider-Man #68 (1969) számába tűnt fel. Nem csak ez az egy, hanem több tábla is létezik (pl.: Tablet of Death). A tábla szerepelt az Amazing Spiderman szériába és Narmor Atlantiszi világába is felbukkant.
    A Film - Kibeszélősdi - Page 3 T331


4. A Végtelen Kesztyű (Infinity Gauntlet)
Először az Avengers Annual #7 (1977) számába tűnt fel. Mint tudjuk ez az a tárgy ami nagyobb szerepre is számíthat a jövőbeli filmekben (megvan az Avengers vége ugye?). Lényeg, hogy adva van 6 drágakő, amelyet ha összegyűjtenek a tulajdonosát isteni erővel ruházza fel. Ezeket Thanosnak sikerült megtalálnia, a Föld szuperhőseinek érhető módon nem tetszett, hogy az egyébként is nagy erejű lény még nagyobb hatalomra tett szert, ezért egyesítették erejüket, hogy megfékezzék őt (a történet honosítva elolvasható a chronopolison).
A Thor-ba alig egy pillanatig volt látható a kesztyű.
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 69628878A Film - Kibeszélősdi - Page 3 T41

Az biztos, ha ezt a kesztyűt valaki felveszi sok-sok hős kellesz, hogy megállítsák.
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Thor-Thanos-Infinity-Gauntlet-570x308
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Nov. 26, 2012 3:25 am

Azzal egyet értek, hogy a filmben amennyire csak lehet, elcseszték Thor karakterét, unalmassá tették, elvileg ő a főszereplő, de igazából semmit nem mozgat meg az emberben. Olyan kívülről mutatós, de belül üres fajta. Nincs egy olyan megmozdulása sem a filmben, ami gondolkodóba ejtené az embert a karakterével, a gondolataival kapcsolatban. Olyan sima, hogy ha az ember leteszi a földre, simán elmegy rajta.

Nem így Loki. Írtad, hogy a képregényekhez képest, a filmben sokkal izgalmasabbá tették a karaktert. Én - és elnézést, de szerintem nem elfogultság - úgy gondolom, hogy ez nagyban Tom érdeme, aki pusztán a szemével, az arcjátékával, a könnyeivel olyan oldalát tudja akár a másodperc tört része alatt is megmutatni Lokinak, amit nem sok színész lenne képet.
A kedvenc jelenetem az, amikor Loki számon kéri Odint, az apját, hogy miért nem mondta el neki, honnan származik és most már érti, hogy miért volt mindig Thor a kedvenc. Abban a néhány perces jelenetben Loki egy érzelmi hullámvasúton megy keresztül, a fájdalom, harag, csalódottság, bosszú, szeretet és félelem másodpercek alatt jelenik meg és tűnik el a mondandójában és az arcán. És ezt a részt Tom olyan jól megragadta, hogy szerintem senki nem volt képet gyűlölni Lokit. Ennél sokkal egyszerűbben, árnyalatok és színek nélkül is megoldhatta volna a feladatot, de persze Ő más...És szerintem fantasztikus munkát végzett! Ennek az alakításnak köszönhető, hogy Loki rajongótábora lényegesen nagyobb, mint Thor-é, nem pedig az íróknak és a filmkészítőknek...szerintem... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570

Köszi Aleex! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Nov. 25, 2012 11:52 pm

Mostanában próbálkozom ilyenekkel, szóval összedobtam egy ilyen kis 'kritika' jellegű valamit. :floating:

Nos, remek színészeket válogattak be. Chris Hemsworth kiköpött Thor és tökéletes eljátszotta a szerepet, Tom Hiddleston nagyszerűen hozta Loki karakterét, Anthony Hopkins még mindig nagyon tud. Egy remek ki csapatot állítottak össze az északi isten, Thor képregény feldogozásába. Komolyan, az összes színész megcsinálta amit tudott, bár... nem.

Történet: Thor a hatalmas ám felelőtlen isten történetét ismerhetjük meg, hogy vált méltóvá apja nevéhez. Az egész ott kezdődik, hogy Thor koronázási ünnepe van, de pár Jégóriás bezavar így elnapolják az ünnepséget. Thor bosszútól vezérelve a Jégóriások földjére utazik testvérével Lokival, és harcos társaival Sif-el, Fandral-al, Volstagg-al és Hogunnal, hogy megtudja, hogy jutottak el Asgardra. Mivel nem kapja meg a választ kérdésére harcolni kezd velük, de megérkezik Odin papa aki félbeszakítja. A Jégóriások királya Laufey hadat üzen Odinnak, így Asgard egy lehetséges új háború elé néz. Apja megharagszik és száműzi Thort Midgardra, a mi Földünkre, ahol egy kutatócsoport talál rá. Asgardon Thor barátai próbálják kitalálni, hogyan hozzá vissza barátjukat. Loki rájön, hogy igazából Jégóriás, amit apja eltitkolt tőle. Eközben a rátalált kutatócsoport tagja Jane befogadja Thort, és egyességet kötnek. Odin Odinálomba merül, így Loki lesz Asgard királya. Thor rátalál a Földön a kalapácsára, de mivel még nem méltó rá, nem kaphatja meg. Heimdall segít Sif-nek és a Három harcosnak a Földre jutni, hogy megtalálják Thort. Loki a Pusztítót küldi a Földre, hogy Thor ne térhessen vissza. Thor mivel csak ember, nem tud megküzdeni a Pusztítóval, de megpróbál beszélni testvérével. Thor visszakapja Mjölnírét, így elpusztítja a Pusztítót. Visszatérve Asgardra Loki el akarja pusztítani a Jégóriások bolygóját, így sor kerül a Thor és Loki közti csatára. Thor, hogy megmentse a bolygót elpusztítja a Bifrostot, Loki eltűnik az Univerzumba, Jane pedig keresi Thort.

Igazából nekem Thor karakterével nincs semmi gondom. A karakter maga remek és rengeteg esély van benne, amit nem használtak ki. Nagyon nem. Thor karakteréről azon belül hogy Asgardi isten, aki eleinte felelőtlen volt, de megváltozott, nem tudunk semmit. És ez egy idő után nagyon zavaró, hogy itt a főhős akiről ez az egész szól, de szinte semmit se tudunk róla. Nincs karakter fejlődős, semmi. Annyi lehetőség van ebbe a karakter, hisz isten és nem használják ki. Remélem a következő filmbe valamit mutatnak belőle. És emiatt lesz érdekesebb Thor féltestvére Loki.
Loki aki film alatt tudja meg, hogy igazából Odin csak örökbe fogadta sokkal érdekesebb karakter lett mint Thor. Minden megvan ami egy jó karakterhez kell. Loki, aki a csíntevések istene rögtön egy csínnyel nyit, amit ugye ez a Jégóriásokkal megzavarni a koronázást. Már itt sejted, hogy van valami a háttérbe. Miután Thort száműzi Odin, Loki rájön ki/mi Ő valójában. Mérhetetlen düh szabadul ezzel fel benne, hogy Odin egész életébe hazudott neki. Majd mivel Thor száműzött, Odin pedig Odin álomba, Ő lesz Asgard uralkodója. Na most itt sokan gondolják, hogy csak azon jár az esze, hogy hogy fog majd gonoszkodni meg minden. Hát nem! Lokiba feléled a bizonyítási vágy. Meg akarja mutatni, hogy sokkal jobban megérdemli és sokkalj jobb uralkodója lenne Asgardnak mint bátya. A Pusztítót is amiatt küldi a Földre, hogy ne térhessen vissza és ne vegye el tőle az ideiglenes uralmát. Majd miután a Bifrost felrobban Loki mondja Odinnak, hogy érte tette és Asgardért, ami teljesen igaz, de Odin nem hisz neki. És itt törik el nála a mécses. Innentől beszélhetünk arról, hogy Loki 'gonosz' bár... ezt majd később. Loki egy teljesen alábecsült karakter akiből a filmnek köszönhetően kihozták azt amit a képregényekbe nem sikerül. Egyszerűen minden érzelem megtalálható benne és együtt tudsz vele érezni.
Emelet nagyon tetszett Sif karaktere. Egy olyan világba, ami tele van jobbnál jobb férfi harcosokkal egy nő a legjobb. Maga a harcos női karakterek jellemzőek a Marvelnél, Sif pedig egy tökéletesen ideillő karakter lett. Na meg a jelenet amibe Sif és a Harom harcos megkéri Lokit, hogy elmenjenek Thorért, ahogy a végén sif néz Lokira, mennyire látszik, hogy itt valami történet régen, ami miatt nagyon megutálta.
Sőt a legtöbb karakter nagyon jól teljesített bár nem mindegyik, de remek volt és végre többet láthattuk Coulson ügynököt karakterét is.

Több helyen is olvastam, hogy sokak szerint a film unalmas volt és szürke, illetve, sok helyen negatívumként hozták fel, hogy a film túl ártatlan és gyermeteg. Tényleg?... Komolyan? Egy másik világból érkezett pasas össze vissza ugrál, néha repül egy kalapács segítségével amivel villámokat tud szórni.

Szóval, szerintem az előzetes megítélések ellenére nagyon jól sikerül, volt pár nagyon jó pillanat és izgatottan várom a folytatást.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzer. Nov. 21, 2012 2:00 am

Az alábbi linken megtekinthető a Thor alternatív befejezése: THOR - Alternatív Befejezés
Személy szerint nekem ez jobban tetszik.
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 16, 2012 3:51 am

LuluDarling írta:

Amikor a végén Loki lezuhan, akkor igazából az ember nem Loki halálát könnyezi meg...vagy legalábbis nem a fizikai halálát, hanem azt, hogy megint csalódnia kellett...azt, hogy Odin azt mondja neki, hogy "Nem, Loki"...Hogy Loki ismét...veszít. Annyira szeretett volna bizonyítani, de rájön, hogy azon a módon, ahogyan ő szeretné, ez nem sikerülhet. A Thor végén Loki lelkének a halálát könnyezzük meg, hogy örökre összedől benne egy világ.
Legalábbis én így vagyok vele...mert az a Loki, aki az Avengersben tér vissza...hát...ha zongorázni lehetne a különbséget... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3289141866

Így van Lulu...
A Thorban történtek miatt a Bosszúállókban már egy teljesen más Lokit láthatunk, egy kegyetlen és kiszámíthatatlan embert.
De a Thor-ban ő még nem volt ennyire... hogy is mondjam, elvont... Ott valahogy jobban szerettem a karakterét.
De persze ez is csak egy film, a színész zseniális volt mindenhol *.*
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 16, 2012 2:52 am

Mrs. Captain America írta:
...De amikor a végén Loki lezuhant, bevallom megkönnyeztem...
Pedig tudom hogy nem halt meg hiszen ott van a Bosszúállók-ban A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Amikor a végén Loki lezuhan, akkor igazából az ember nem Loki halálát könnyezi meg...vagy legalábbis nem a fizikai halálát, hanem azt, hogy megint csalódnia kellett...azt, hogy Odin azt mondja neki, hogy "Nem, Loki"...Hogy Loki ismét...veszít. Annyira szeretett volna bizonyítani, de rájön, hogy azon a módon, ahogyan ő szeretné, ez nem sikerülhet. A Thor végén Loki lelkének a halálát könnyezzük meg, hogy örökre összedől benne egy világ.
Legalábbis én így vagyok vele...mert az a Loki, aki az Avengersben tér vissza...hát...ha zongorázni lehetne a különbséget... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3289141866
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 16, 2012 2:35 am

Ma délelőtt sikerült újra megnéznem a filmet, és csak most láttam másodjára, de biztos vagyok benne
hogy nem utoljára :D

Még több mindent sikerült megértenem mint először, és mostmár azt hiszem még tisztábban
látom az egész történetet. De amikor a végén Loki lezuhant, bevallom megkönnyeztem...
Pedig tudom hogy nem halt meg hiszen ott van a Bosszúállók-ban A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:42 am

Én viszont átviszem a témát a Loki topikba! Ne rosszalkodjunk! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 464751818
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:37 am

Hát Lulu ha már itt kezdük el beszélni, akkor már én is ide írom :)

Teljesen egyetértek veled Lokival kapcsolatban, mindig is mindenhol Thor volt az első, és
hasonló esetben én is ugyan ezt érezném azt hiszem. Mondjuk embert nem ölnék, de ez
csak egy film.
A barátnő alatt nem azt értettem hogy feltétlen szerelmesnek kellene lennie valakibe,
főleg nem Jane-be, de lehetne mondjuk egy lány, aki végre kedves vele, és elfogadja olyannak amilyen,
és nem a gonosz "állatot" látná benne hanem az embert. Először csak talán barátok lennének, és Loki
talán gyűlölné magát hogy ő nem érezhet ilyet senki iránt, hisz az hogy szeretet, csak gyengévé tesz valakit,
de talán később szép lassan mégis csak megkedvelné a lányt. (Na jó, tudom hogy túl sok sorozatot nézek...) xD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:09 am

Mrs. Captain America írta:
Ezek után amit láttam nem tudom többé gyűlölni Lokit.
Mostmár tudom hogy mit miért tett, és hogy Thor-t szerette a világon a legjobban,
csak szegény mindig le lett szólva mindenért és... tényleg csak szeretet hiányos.
Nos igen. Loki egész életében érezte, hogy valamiért ő mindig csak másodhegedűs lehet az erős, vagány, nemtörődöm Thor mellett. Mit sem ér azt, hogy neki vág az esze, valamiért mégis mindenki Thort szereti jobban és az az ő nagy tragédiája, hogy ő is szívből szereti Thort...egyszerre szereti, mert a bátyja - noha a vér nem köti őket össze, de az egész gyermekkoruk és a életük igen - és gyűlöli is őt, mert miatta szorul háttérben és mert kiderül, hogy ő csak fogadott gyerek...Óriási benne a bizonyítási vágy, a kisebbségi komplexus, a győzni akarás. Semmi olyat nem érez, amit mi magunk ne éreznénk hasonló esetben. A különbség csak annyi, hogy ő Isten, ezért sajnos csalódottságában szörnyű dolgokat képes megtenni... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 2395686139
Ami pedig a csaj kérdést illeti, félek, az ő egyébként is zavaros lelkét és fejét csak még jobban összezavarná most egy lány. A legnagyobb tragédia pedig az lenne, ha ő is beleszeretne Jane-be és megint veszítene Thorral szemben. De remélem, hogy ilyen szálat nem tesznek majd bele a sztoriba, mert az már nagyon durva lenne Lokival szemben...

Lehet, hogy ezt már inkább Loki topikjában kellett volna kibeszélni, na mindegy... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 2:13 am

Most hogy megnéztem nekem is az egyik kedvencemmé vált a film :)
Alig várom a folytatást, és remélem hogy az a bizonyos lány megtalálja Thort,
mert megérdemlik a szerelmet :)
És Lokinak is szüksége lenne egy lányra...
Nem értem hogy a filmekben az úgymond "gonosz" karakterek miért nem kapnak
barátnőt :D
Vissza az elejére Go down
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 11:50 pm

Mrs. Captain America írta:
Na ma végre sikerült megnéznem a Thor filmet is :)
Bevallom egész jó volt. Ezek után amit láttam nem tudom többé gyűlölni Lokit.
Mostmár tudom hogy mit miért tett, és hogy Thor-t szerette a világon a legjobban,
csak szegény mindig le lett szólva mindenért és... tényleg csak szeretet hiányos.
Ezért kb. a filmből ő volt a kedvenc karakterem.

Na igen ebben a filmben nagyobb hangsúlyt kap Loki, jobban megérthetjük, hogy mit miért tesz!!!!!!Nos én úgy gondolom, hogy tényleg szeretetre van szüksége és arra, hogy valaki igazán megértse!!!!!!

Örülök, hogy tetszett a film, nekem nagy kedvencem!!!!!! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 1959207375
Vissza az elejére Go down
Mrs. Captain America
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Mrs. Captain America


Hozzászólások száma : 2462
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Tom Hiddleston's House

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 9:04 am

Na ma végre sikerült megnéznem a Thor filmet is :)
Bevallom egész jó volt. Ezek után amit láttam nem tudom többé gyűlölni Lokit.
Mostmár tudom hogy mit miért tett, és hogy Thor-t szerette a világon a legjobban,
csak szegény mindig le lett szólva mindenért és... tényleg csak szeretet hiányos.
Ezért kb. a filmből ő volt a kedvenc karakterem.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 4:44 am

Boszorka666 írta:

Chris-nek van ám étvágya!!!! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Na mondjuk Tomnak is...csak abból indulok ki, hogy Németországban a rajongók bármit is dugtak az orra alá, csokit, chipset, azt ott helyben bepuszilta... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Boszorka666
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Boszorka666


Hozzászólások száma : 2735
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Midgard, Tom Hiddleston közvetlen közelében XD

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 2:26 am

Tom mint Thor, Chris mint Loki na ez nem lett volna valami jó megoldás!!!!
Chris-nek van ám étvágya!!!! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 6:55 am

Aleex írta:

Olvastam valahol, azt hiszem, ezt is Tom mesélte, hogy volt olyan nap, hogy Chris egyedül megevett egy egész csirkét! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722
Mondjuk én ezt az egész csirkés cuccot simán kinézem ám Chrisből! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 6:22 am

Most elképzeltem Tomot Thorként, Christ meg Lokiként, fekete hajjal, gonoszkodna áhhh A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722 Brutál lenne! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 3668024462
Olvastam valahol, azt hiszem, ezt is Tom mesélte, hogy volt olyan nap, hogy Chris egyedül megevett egy egész csirkét! A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722
Szerintem tökéletes helyre raktad Lulu!
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Szept. 02, 2012 3:36 am

Képzeljétek, azt olvastam a Starityn, hogy Kenneth Brannagh először Scarlett Johannsont akarta Jane szerepére, Christ Lokinak, Tomot pedig Thornak...azért az kemény, neeeem? A Film - Kibeszélősdi - Page 3 959844722 Egyébként vannak is olyan animációk, amiken Tom meséli, hogy edzőterembe járt, meg felszedett magára X kilót, aztán Kenneth leült vele egyik nap és mondta, hogy talán csinálják vissza az egészet, mert ez így nem megy...XD
Várjatok, be is teszem ide:

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao2_250 A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao3_250
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao4_250 A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao5_250
A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao6_250 A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Tumblr_m9p8nw8S7X1qg462ao7_250

Egyébként Kenneth mindenkit castingoltatott, kivéve Tomot, akivel ugye a Wallanderben együtt dolgozott és oda volt érte. De ő sem gondolhatta komolyan, hogy Tom lehetne Thor, még a szőke, göndör, bungyur haja ellenére sem...kapitális hiba lett volna! Meg az sem lett volna túl hihető, hogy Chris, mint Loki...na akkor Loki egy igen egyszerű karakterré vált volna...

Na mindegy, csak gondoltam érdekes a dolog...bocsi az animációért és ha kicsit off voltam, de nem tudtam, hogy hova tegyem...
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Vendég
Vendég




A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyPént. Aug. 31, 2012 4:35 am

Nekem ez tetszett leginkább legkevésbé, rossznak nem rossz, de nekem a többi jobban tetszik, nem tudom, hogy miért!!!!

Azt nem tudom, hogy Asgard-ban van az az átjáró, hogy azt mi irányítja tudom, hogy a kapuőr kardja nyitja ki, csak, hogy mi az a kék fény ami ki jön belőle, én a Tesseracht-ra gondolok, hogy az van benne, de szóljatok, ha nem igaz!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 4:18 am

Hirtelen elhatározásból ültem le megnézni, még régebben, amikor azt se tudtam mi az az Avengers. A Film - Kibeszélősdi - Page 3 2453078570
Először nem dobtam tőle hátast (de természetesen Lokival szerelem volt első látásra), Azonban visszagondolva nagyon állat volt. A Film - Kibeszélősdi - Page 3 459759068 Azóta már vagy háromszor megnéztem, szép a számítógépes animáció, kiváló színészek játszanak benne (nem tudom miért, de imádom Natalie Portmant), és annyira jó a sztori, hogy csak na. Szerintem egy csomó történetet lehet írni belőle, a csata is tök érdekes, és ezek tényleg létező legendák.
Dióhéjban ennyi, nagyon szeretem, és magától értetődően Loki a kedvencem. A Film - Kibeszélősdi - Page 3 1970669489
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:40 am

Aleex írta:
Ez volt az első az összes film közül amit megnéztem (később jöttem rá, hogy sorba vannak :lol!: ) nem tudtam mire számítsak és először nem is nagyon estek le a dolgok, kicsit utána kellett nézegetni. De mindenképpen nagyon jó volt. Thor karaktere először még úgy érdekes volt de utána már nem annyira. Lokié viszont annál inkább érdekes volt. Gonosz karakter mégis szereted mert tudod miért lett az ami. A Földön történtek nagy része annyira nem maradt meg benne, max. a végén a pusztítós :afro:
És az az After-Credit rész... Azért látszott, hogy az Joss Whedon rendezte :roll:

Nos, én kábé minden másik filmet előbb láttam, mint a Thort. Hogy őszinte legyek, ezt a filmet csak az Avengers előtt kb. 2 héttel néztem meg és akkor kezdődött el a szerelem... A Film - Kibeszélősdi - Page 3 23781140 A Film - Kibeszélősdi - Page 3 2774444739

Egybként is imádom az olyan filmeket, amibe valamilyen régi legendát vonnak bele, vagy van benne egy kis misztikum és nálam a Thor telitalálat volt. Nagyon tetszettek az Asgard-i jelenetek, nagyon látványos volt az egész.

Igazából Tom miatt néztem meg - mert akkor már itt-ott utána nézegettem, tudtam, hogy jön az Avengers és gondoltam jó lenne megnézni - de egyáltalán nem csalódtam a filmben. Csodálatos a látványvilág, szimpatikusak a színészek és van benne egy olyan karakter, mint Loki...Kell ennél több? A Film - Kibeszélősdi - Page 3 1511130120
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Aleex
BOSSZÚÁLLÓ
BOSSZÚÁLLÓ
Aleex


Hozzászólások száma : 1866
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 17.
Age : 26
Tartózkodási hely : Washington, D.C.

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:35 am

Ez volt az első az összes film közül amit megnéztem (később jöttem rá, hogy sorba vannak :lol!: ) nem tudtam mire számítsak és először nem is nagyon estek le a dolgok, kicsit utána kellett nézegetni. De mindenképpen nagyon jó volt. Thor karaktere először még úgy érdekes volt de utána már nem annyira. Lokié viszont annál inkább érdekes volt. Gonosz karakter mégis szereted mert tudod miért lett az ami. A Földön történtek nagy része annyira nem maradt meg benne, max. a végén a pusztítós :afro:
És az az After-Credit rész... Azért látszott, hogy az Joss Whedon rendezte :roll:
Vissza az elejére Go down
http://doctorswan.tumblr.com/
LuluDarling
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
ADMIN - BOSSZÚÁLLÓ
LuluDarling


Hozzászólások száma : 5587
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 13.
Age : 42
Tartózkodási hely : Midgard

A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:40 am

Tetszett a film? Melyek voltak a kedvenc jeleneteid?
Vissza az elejére Go down
http://luludarling.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Film - Kibeszélősdi   A Film - Kibeszélősdi - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Film - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» A Film - Kibeszélősdi
» A Film - Kibeszélősdi
» A viking legendák - és a film
» Iron Man 3. - Kibeszélősdi
» A filmek - Kibeszélősdi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian Avengers Fan Forum :: Előzmény Filmek :: Thor-
Ugrás: